Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amúgy jól emlékszem, hogy pont mindig lol-nál van ennyire rossz laggolás? Nem tudod mi lehet a gondod? Gyenge a neted vagy ilyesmi?
Mert eddig én akárkivel játszottam, nem volt problémánk a laggal, max ilyen néha néha egy kicsit, de meccset zavaróan még nem.
Majd tolhatnánk egy próbát a jövőheti meccsünk előtt, hogy meglássuk mi a helyzet.Eazzy
nálam most nem volt, szóval nem tudom mitől függ.

15/1-es netem van, simán bírnia kell.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy jól emlékszem, hogy pont mindig lol-nál van ennyire rossz laggolás? Nem tudod mi lehet a gondod? Gyenge a neted vagy ilyesmi?
Mert eddig én akárkivel játszottam, nem volt problémánk a laggal, max ilyen néha néha egy kicsit, de meccset zavaróan még nem.
Majd tolhatnánk egy próbát a jövőheti meccsünk előtt, hogy meglássuk mi a helyzet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Valaki egy edzőmeccset?Rataxes
játssz inkább Bálesszel, és akkor jöhet a 7. heti PR 😛
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
az MVP pedig Brees lett (240 y, 3 td, 1 int)lol
season high? 😊

az alsóházban is egész korrekt a küzdelem, látom senkinek nem kell Luck 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy edzőmeccset?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
én is köszönöm.

az MVP pedig Brees lett (240 y, 3 td, 1 int)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Saints - Colts 29-21

lolnak grat, Sprolesnak nagyon ment.

Röviden: ha nincs végig (legalábbis nálam) ez a qrva lag, akkor még jobb meccs lehetett volna. A futás és a rugás kb esélytelen volt mert mire megkaptam a snapet ott voltak Addai-on. Passznál, dobnám a WR felé, a köv amit látok h PM a földön. Az első TD-mnél Addainak volt egy screen passza ami után kifejelte a CB-t majd 50+-ot vitte a labdát, de mintha slow motion lenne, nyomom a sprintet és alig haladt, de valahogy beért.
Lol faxán futtatta az órát ahogy kell, Sproles hozott is 127 yardot (Addai 7-t !!!!), a kritikus pillanatokban meg villant a TE. Powersnek volt egy INT-je az endzone-ban de nem tudom h mert mire visszahordtam volna már a földön volt és TB. 😀

lol-nak még egyszer köszi a meccset, nekem ennél már csak jobb jöhet.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Egy kis érdekesség, hogy a PO-ért ugye úgy néz ki 6 csapat küzd eséllyel (kivéve ha hátulról még valaki robbant egy nagyot, remélem a Philly 😉 ), na az ő házi mérlegük, ami talán döntő lehet:

Arizona Cardinals: 1 - 2 (W - CHI ; L - DET, GB)
Chicago Bears 2 - 2 (W - CIN, DET ; L - GB, ARI)
Cincinnati Bengals 1 - 2 (W - TB ; L - CHI, DET)
Detroit Lions 3 - 1 (W - GB, CIN, ARI ; L - CHI)
Green Bay Packers 2 - 1 (W - CHI, ARI ; L - DET)
Tampa Bay Buccaneers 0 - 1 (W - ; L - CIN)

A legjobb helyzetben a Lions van, ők már csak a Buccs-al játszanak, tehát mindenképp pozitív a mérlegük. Talán a legnehezebb a Tampa esete, akiknek még a hátralévő 7 forduló alatt 4-szer kell a közvetlen riválisokkal összecsapni.

Természetesen a két elől lévő is "harcol" a PO-ért, de ők inkább már csak a hazai pálya előnyért...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Elképzelhető hogy a Saints - Cards meccsről nem kaptunk statokat?Rataxes
két részletben játszották le, majd ha Kendi összeadogatja, akkor elküldi.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elképzelhető hogy a Saints - Cards meccsről nem kaptunk statokat?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
lol, majd jelentkezz, mert hamán többször írtam rád, de nem jött válasz, h mikor toljuk le a meccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Jobbulj Kendi!

Alig lesz szoros a küzdelem a WC-ért, hihetetlen milyen közel vagytok egymáshoz 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jobbulást Vadkender!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Arizona Cardinals - Green Bay Packers 0 - 24

Na ilyen sem volt még, hogy a GM sérüljön meg egy meccsen. 0-3-nál asszem, vagy 0-10-nél, nem emlékszem pontosan, szólt Kendi, hogy ciki van, a csuklójával. Felajánlottam, hogy játsszuk le máskor, de azt mondta, le tudja játszani.

Alapvetően jól ment a futás, így most kevesebbet passzoltam a szokotthoz képest, de Áronka egyre jobb formának örvend,
241 yard és 2 TD passz, 60%-os pontosság. Persze két INT megint befigyelt, de mindkettő elkerülhető lett volna, az egyik esetben RZ-ban az első amúgy nagyon szép drive-ban egy az egyben a védő kezébe küldte, ahova én szántam volna, ott még üresen volt a playa, nem gondoltam, hogy beér a védő mögé mire jön a passz...a másik meg, Patrick Peterson leszophat, simán lefutotta Jenningset, aki egy hajszállal előtte volt már, mikor elengedtem a flyt, mondom, mire odaér a laszti már lehagyja, hát pont fordítva történt 😀 Viszont két futásból 20 yard és egy TD is került a neve mellé.
Dícséretet érdemel még Grant is, aki 96 yardot futott, szerintem megvolt neki a 100 is, csak a végén két minuszosat futott. Egy TD-t megérdemelt volna ő is.
A D állat volt viszont, egyetlen jobb drive-ot engedett talán. Total Offense a Cardsnál 103 yard volt.
Szerintem ez volt az első meccsem idén, hogy ugyanannyi TO-m volt mint az ellenfélnek...végre fordulóponthoz érkeztem ebben? Jó lenne.

Köszi a meccset Kendi, és jobbulást a kezednek!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 7.

Cardinals 0-24 Packers

Annyit fűznék hozzá, hogy idén ne várjatok már tőlem több győzelmet.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Lions Bengals :
a Bengals kezdte a játékot, a Lions levédekezte az első drive-ot, majd kb a 30 yardosig no huddle-ben kés a vajon, utána azonban megállt a tudomány. Ezután azért a Bengals Offense bemutatót tartott, gyors TDvel reagált az eseményekre, Stafford gyors egymásutánban dobott 2 INTet, amiből egyet sikerült is visszahordani TD-re. itt már úgy tűnt hogy elment a meccs, 14-3ra vezetett a bengals, Stafford azonban bizonyította rátermettségét, Megatron nem igen szokott kirívóan teljesíteni, azonban a 80-90 yard+1 TD-t meccsről meccsre hozza 😊 Hanson is a helyén volt, sorsdöntő volt a kickerek teljesítménye közötti különbség is, a végeredményt az utolsó 2 percben sikerült beállítani, Lions-Bengals 28-21.eaglesmcnabb
mindezt úgy, hogy 1:26kor még 21-21re egalizáltam egy 4th & Goal szituációban egy kb. 10 yardos passzal....

kurva mérges voltam a Kicker-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lions Bengals :
a Bengals kezdte a játékot, a Lions levédekezte az első drive-ot, majd kb a 30 yardosig no huddle-ben kés a vajon, utána azonban megállt a tudomány. Ezután azért a Bengals Offense bemutatót tartott, gyors TDvel reagált az eseményekre, Stafford gyors egymásutánban dobott 2 INTet, amiből egyet sikerült is visszahordani TD-re. itt már úgy tűnt hogy elment a meccs, 14-3ra vezetett a bengals, Stafford azonban bizonyította rátermettségét, Megatron nem igen szokott kirívóan teljesíteni, azonban a 80-90 yard+1 TD-t meccsről meccsre hozza 😊 Hanson is a helyén volt, sorsdöntő volt a kickerek teljesítménye közötti különbség is, a végeredményt az utolsó 2 percben sikerült beállítani, Lions-Bengals 28-21.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Valamint Kendi tolj pár időpontot, ami jó neked a hetedik heti meccsre!Eazzy
Először is grat a PR-hez, ismét fasza lett. Másodszor meg tolj te időpontokat. 😀 Alkalmazkodóképes vagyok.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Nah PR time van, mert már nagyon érdekelnek a hatodik fordulós eredmények 😀

1. (-) Dallas Cowboys (Biagio) 6-0
Hogy is van? May the force be with you, azaz Május negyedikén veled leszek. Május négy alatt a kilencedik heti párosítást értem...háhh micsoda áthallások 😀.

2. (-) Atlanta Falcons (shawnka) 6-0
Liga első helyért nem jár PR első. A neheze most jön.

3. (+1) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 4-2
Két közvetlen rivális elleni sikerrel egyre közelebb a PO.

4. (-1) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 4-2
Igen összetört. (múltheti kérdésemre)

5. (-) Arizona Cardinals (Vadkender) 4-2
Vissza a jövőbe...vagy múltba...izéé a kerékvágásba, nah, csak megvan.

6. (-) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 4-2
Fontos győzelem, johó, mert kalóznak lenni jó!

7. (+1) Chicago Bears (fetomy) 4-2
Cutler + Forte = anyám borogass.

8. (-1) Green Bay Packers (Eazzy) 3-3
Annyira rosszak, hogy még a szerencse is futva menekül, mert tudja, hogy Grant se éri utól.

9. (-) Indianapolis Colts (Farky) 2-4
Ez a hely már szerintem marad idén.

10. (+1) Houston Texans (.brk) 1-5
Múlt héten győzelemmel lehetett hátrébb kerülni, most meg vereséggel előrébb. Nonszensz. Meg a többiek teljesítménye is.

11. (+2) Baltimore Ravens (Bálesz) 1-5
Egy félidőn keresztül már megy a dolog, legközelebb talán a másodikra is visszajönnek az öltözőből.

12. (-) New Orleans Saints (lol) 1-5
Nagyon szürke csapat, de annak minden árnyalatát megmutatják.

13. (+1) Philadelphia Eagles (Deny) 1-5
Nincs nyeretlen csapat juppí! Úgy tűnik Young és az új playbook szeretik egymást.

14. (-4) Minnesota Vikings (zoli123) 1-5
Eddig tartott a türelem velük szemben, megint bizonyították, hogy ez idén roppant kevés.

Előre is bocs 😀
Szerk.: jöhet az élménybeszámoló a Lions - Bengalsról!
Valamint Kendi tolj pár időpontot, ami jó neked a hetedik heti meccsre!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki magyarázza már el miért van az, hogy Romo-val edzésen, meg gépi meccsen egy sima 10 yardos slantnel 10ből 10szer oda dobja ahova kell. Míg online most is volt, hogy kb 15 yardal az elkapó mögé dobta, és szinte neki az álló Safteynek amiből persze pick is lett, de ez mellékes. Meg flyoknal legtöbbször az elkapó mögé dobja 10 yardal, hogy az elkapó meg a vedő szabályosan túlfutja a labdát, ilyen edzésen sosem történik. Ezért is a legrosszabb a YPA mutatóm a ligában.Biagio
én ha sokat várok akkor van hogy túlfutja a Reciever a Route-ot. Illetve nem lehet hogy gyenge a karja?eaglesmcnabb
Miért, volt már olyan egyáltalán, hogy megvártad míg elindul az elkapód? 😀Vadkender
Stafford nem szereti ha földreviszik, ezért ha szarban van inkább eldobja a labdát a picsába, nehogy sackeljék. 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Valaki magyarázza már el miért van az, hogy Romo-val edzésen, meg gépi meccsen egy sima 10 yardos slantnel 10ből 10szer oda dobja ahova kell. Míg online most is volt, hogy kb 15 yardal az elkapó mögé dobta, és szinte neki az álló Safteynek amiből persze pick is lett, de ez mellékes. Meg flyoknal legtöbbször az elkapó mögé dobja 10 yardal, hogy az elkapó meg a vedő szabályosan túlfutja a labdát, ilyen edzésen sosem történik. Ezért is a legrosszabb a YPA mutatóm a ligában.Biagio
én ha sokat várok akkor van hogy túlfutja a Reciever a Route-ot. Illetve nem lehet hogy gyenge a karja?eaglesmcnabb
Miért, volt már olyan egyáltalán, hogy megvártad míg elindul az elkapód? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki magyarázza már el miért van az, hogy Romo-val edzésen, meg gépi meccsen egy sima 10 yardos slantnel 10ből 10szer oda dobja ahova kell. Míg online most is volt, hogy kb 15 yardal az elkapó mögé dobta, és szinte neki az álló Safteynek amiből persze pick is lett, de ez mellékes. Meg flyoknal legtöbbször az elkapó mögé dobja 10 yardal, hogy az elkapó meg a vedő szabályosan túlfutja a labdát, ilyen edzésen sosem történik. Ezért is a legrosszabb a YPA mutatóm a ligában.Biagio
én ha sokat várok akkor van hogy túlfutja a Reciever a Route-ot. Illetve nem lehet hogy gyenge a karja?eaglesmcnabb
Hát pont ezaz, edzésen meg nem gyenge?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki magyarázza már el miért van az, hogy Romo-val edzésen, meg gépi meccsen egy sima 10 yardos slantnel 10ből 10szer oda dobja ahova kell. Míg online most is volt, hogy kb 15 yardal az elkapó mögé dobta, és szinte neki az álló Safteynek amiből persze pick is lett, de ez mellékes. Meg flyoknal legtöbbször az elkapó mögé dobja 10 yardal, hogy az elkapó meg a vedő szabályosan túlfutja a labdát, ilyen edzésen sosem történik. Ezért is a legrosszabb a YPA mutatóm a ligában.Biagio
én ha sokat várok akkor van hogy túlfutja a Reciever a Route-ot. Illetve nem lehet hogy gyenge a karja?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
ennyit az első helyről 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki magyarázza már el miért van az, hogy Romo-val edzésen, meg gépi meccsen egy sima 10 yardos slantnel 10ből 10szer oda dobja ahova kell. Míg online most is volt, hogy kb 15 yardal az elkapó mögé dobta, és szinte neki az álló Safteynek amiből persze pick is lett, de ez mellékes. Meg flyoknal legtöbbször az elkapó mögé dobja 10 yardal, hogy az elkapó meg a vedő szabályosan túlfutja a labdát, ilyen edzésen sosem történik. Ezért is a legrosszabb a YPA mutatóm a ligában.