Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én shawnkának szurkolok. Veretlenként akarom kitakarítani a PO-ból 😀
eazzy: írtam hamán, ha még aktuális akkor állok rendelkezésedre.
rata: ha most jól értelmeztem már kezdődik a week8 vagy mennyinél járunk, lényeg hogy veled van a kövi meccsem, majd jelezd, hogy mikor gondoltad! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mikor akarsz? Már nekem úgy is tök mindegy. 😀 Holnap tuti nem érek rá, pénteken se, szombaton meg csak későn (de azt még nem tudom pontosan, olyan 21-22 körül). Vasárnap meg 19-ig.Vadkender
ma? 😀

vagy szombat 21-22. Vasárnap Game Day totál off.Amadeus91
Ma egyáltalán nincs hangulatom és még fáradt is vagyok. Vasárnap azért is írtam a 19-ig. 😀 Szombat szerintem megfelelő lesz, majd úgy alakítom.Vadkender
akkor szombat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vadkender mi mikor ütközünk meg?Amadeus91
Mikor akarsz? Már nekem úgy is tök mindegy. 😀 Holnap tuti nem érek rá, pénteken se, szombaton meg csak későn (de azt még nem tudom pontosan, olyan 21-22 körül). Vasárnap meg 19-ig.Vadkender
ma? 😀

vagy szombat 21-22. Vasárnap Game Day totál off.Amadeus91
Ma egyáltalán nincs hangulatom és még fáradt is vagyok. Vasárnap azért is írtam a 19-ig. 😀 Szombat szerintem megfelelő lesz, majd úgy alakítom.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Vadkender mi mikor ütközünk meg?Amadeus91
Mikor akarsz? Már nekem úgy is tök mindegy. 😀 Holnap tuti nem érek rá, pénteken se, szombaton meg csak későn (de azt még nem tudom pontosan, olyan 21-22 körül). Vasárnap meg 19-ig.Vadkender
ma? 😀

vagy szombat 21-22. Vasárnap Game Day totál off.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vadkender mi mikor ütközünk meg?Amadeus91
Mikor akarsz? Már nekem úgy is tök mindegy. 😀 Holnap későn 21-22 fele, pénteken kizárt, szombaton megint csak későn (de azt még nem tudom pontosan, olyan 21-22 körül). Vasárnap meg 19-ig.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Vadkender mi mikor ütközünk meg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hogy lehet venni? 😀eaglesmcnabb
HD kamerával, mint a mozis kalózfelvételek 😀 (egyébként vannak olyan progik amik rögzítik a monitoron megjelenő képet)Rataxes
Fraps nem?Amadeus91
pl.
de lagveszély ezekben benne van, mert pár tud zabálni hozzá annyi memóriát egy gyengébb gépen, hogy a madden multiban már veszélyes.


Amúgy: Are you ready for Wednesday Night Football?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nem tudja valaki h miért szedki ki a köcsög gugli docs a szűrőt a statoknál, ha egyre rászűrök? és h miért csak a D#nél?

Amúgy megvan az első 10 sackes játékos Cameron Jordan (lol, Saints) személyében. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
simán jó ötlet lenne, ha mindenki venné és akkor lehetne Highlight videót vágni.Amadeus91
ópersze 😀 képzeld el, amíg mindenki átküldi a 250 gb-s videókat, majd Eazzy és Fetomy hétről-hétre megvágják 😀shawnka
és ha azt csinálnánk, hogy a szebb jeleneteket replayben elmentjük, elküldjük és úgy vágják?Amadeus91
multiban nincs replay
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
hogy lehet venni? 😀eaglesmcnabb
HD kamerával, mint a mozis kalózfelvételek 😀 (egyébként vannak olyan progik amik rögzítik a monitoron megjelenő képet)Rataxes
Fraps nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
simán jó ötlet lenne, ha mindenki venné és akkor lehetne Highlight videót vágni.Amadeus91
ópersze 😀 képzeld el, amíg mindenki átküldi a 250 gb-s videókat, majd Eazzy és Fetomy hétről-hétre megvágják 😀shawnka
és ha azt csinálnánk, hogy a szebb jeleneteket replayben elmentjük, elküldjük és úgy vágják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hogy lehet venni? 😀eaglesmcnabb
HD kamerával, mint a mozis kalózfelvételek 😀 (egyébként vannak olyan progik amik rögzítik a monitoron megjelenő képet)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hogy lehet venni? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
simán jó ötlet lenne, ha mindenki venné és akkor lehetne Highlight videót vágni.Amadeus91
ópersze 😀 képzeld el, amíg mindenki átküldi a 250 gb-s videókat, majd Eazzy és Fetomy hétről-hétre megvágják 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én Lol-ban még bízom, neki meglehet a stat 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Zsombi: Szólj a népnek, vándoroljon délre, mert amikor én hostolok, mindig kifagy a játék a második félidőben, amúgy meg nem volt még gáz.Deny
pontosan ezért leszünk az üres stadionban 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
azt a laggot nem akarjátok mégegyszer átélni 😀shawnka
Mindkettőtöknek jó nete van, egy próbát megér. 😀Biagio
nem nem, nem fog működni. inkább jövő héten felveszem a mi meccsünket, és azt majd visszanézheti bárki 😀shawnka
simán jó ötlet lenne, ha mindenki venné és akkor lehetne Highlight videót vágni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lesz stream? 😀Biagio
azt a laggot nem akarjátok mégegyszer átélni 😀shawnka
Mindkettőtöknek jó nete van, egy próbát megér. 😀Biagio
Nem javaslom, előző hetekben nekem két-három alkalommal is beszagatott.

Zsombi: Szólj a népnek, vándoroljon délre, mert amikor én hostolok, mindig kifagy a játék a második félidőben, amúgy meg nem volt még gáz.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
Lesz stream? 😀Biagio
azt a laggot nem akarjátok mégegyszer átélni 😀shawnka
Mindkettőtöknek jó nete van, egy próbát megér. 😀Biagio
nem nem, nem fog működni. inkább jövő héten felveszem a mi meccsünket, és azt majd visszanézheti bárki 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Young bácsi, a ceruza kihegyezve. Színezz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lesz stream? 😀Biagio
azt a laggot nem akarjátok mégegyszer átélni 😀shawnka
Mindkettőtöknek jó nete van, egy próbát megér. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
so sad 😕

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem Vadkender draftolása tetszik. IRL Oaklandba tolja, mindegy hány csapat van bent, és hány csapat ment ki, ő mindig az aktuális legszarabbat választja 😀 ő az egyetlen aki nem bukhat a draftrendszeren 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 250 — Tyrone Creek
shawnka! Igen Kendi rámentette az elsőre a másodikat, majd arra rámentett egy barátságost. Egyébként pont ezért érdemes a Menu - Settings - STAT fül - és ott átállítani Unique-re Overwrite helyett.Eazzy
oké, rendben csak a barátságos meccses részt átugrottam 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Egy apró kérés, ami gyorsítja nekem a csapatstatok frissítését, hogy ne úgy rakjátok már fel, hogy minden sor után van egy üres sor, hanem úgy, ahogyan a gamelog txt-ben is van, hogy szorosan egymás mögött vannak a statok. Jó nem nagy meló kiszedegetni, de négy-öt ilyen után már agyfaszt kapok. Thx.Eazzy
nyilvánvalóan én vagyok a ludas. sorry.
de azt nem tudom hol. úgyhogy áruljátok már el hogy pontosan mit is kéne csinálnom, mert nem vágom 😀 meccs után a gamelogot kimásolom a dokumentumokból oszt csá, hol a hiba? 😀eaglesmcnabb
Nem tudom 😀 De amúgy nem gond igazából, megoldom azt a pár meccset, csak pont belefutottam most egy párba. Tényleg nem fontos.

Don't talk the walk, Walk the talk!