NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
szerintem nincs idei, egy régebbit feltettem és belinkeltem pár oldallal ezelőtt.Farky
tavalyi?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 310 — ℧
szerintem nincs idei, egy régebbit feltettem és belinkeltem pár oldallal ezelőtt.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 345 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hej madden guru segíts már! Hogy tudok madden 08-on de ncaa rosterral játszani? 😀nDRo
először is töltsd le a rostert, másold be a helyére, utána ha megnyitod a játékot jobboldalt file, és megnyitod a roster fájlt, majd kezdesz egy új game-t és láss csodát, láss ezer csodát 😀eaglesmcnabb
Rosszul kérdeztem 😀 hol találok ncaa rostert hozzá? nincs egy idei elfekvőben nálad? 😀nDRo
and the winner is... Arnold Tordai Óbudai Egyetem.
Eltaláltad 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Staffi bácsi és Megatron odapörkölt 😀 :
Matthew Stafford 23 27 467 85 17.2 0 9 1 75 142.9
Calvin Johnson 10 238 23.7 75 6 0 117
CJ állítása szerint nagyon akarja a ProBowl helyet Roddy mellé, ezért ma nagyon odatette magát.

a híresneves ligaelső RunD meg monnyon le, a minnesota első play-e egy 90 yardos futott TD
mondjuk az Offense legalább ott volt, a végeredmény Detroit-Minnesota 79-23eaglesmcnabb
Hej madden guru segíts már! Hogy tudok madden 08-on de ncaa rosterral játszani? 😀nDRo
először is töltsd le a rostert, másold be a helyére, utána ha megnyitod a játékot jobboldalt file, és megnyitod a roster fájlt, majd kezdesz egy új game-t és láss csodát, láss ezer csodát 😀eaglesmcnabb
Rosszul kérdeztem 😀 hol találok ncaa rostert hozzá? nincs egy idei elfekvőben nálad? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 345 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Staffi bácsi és Megatron odapörkölt 😀 :
Matthew Stafford 23 27 467 85 17.2 0 9 1 75 142.9
Calvin Johnson 10 238 23.7 75 6 0 117
CJ állítása szerint nagyon akarja a ProBowl helyet Roddy mellé, ezért ma nagyon odatette magát.

a híresneves ligaelső RunD meg monnyon le, a minnesota első play-e egy 90 yardos futott TD
mondjuk az Offense legalább ott volt, a végeredmény Detroit-Minnesota 79-23eaglesmcnabb
Hej madden guru segíts már! Hogy tudok madden 08-on de ncaa rosterral játszani? 😀nDRo
először is töltsd le a rostert, másold be a helyére, utána ha megnyitod a játékot jobboldalt file, és megnyitod a roster fájlt, majd kezdesz egy új game-t és láss csodát, láss ezer csodát 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Staffi bácsi és Megatron odapörkölt 😀 :
Matthew Stafford 23 27 467 85 17.2 0 9 1 75 142.9
Calvin Johnson 10 238 23.7 75 6 0 117
CJ állítása szerint nagyon akarja a ProBowl helyet Roddy mellé, ezért ma nagyon odatette magát.

a híresneves ligaelső RunD meg monnyon le, a minnesota első play-e egy 90 yardos futott TD
mondjuk az Offense legalább ott volt, a végeredmény Detroit-Minnesota 79-23eaglesmcnabb
Hej madden guru segíts már! Hogy tudok madden 08-on de ncaa rosterral játszani? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 345 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Staffi bácsi és Megatron odapörkölt 😀 :
Matthew Stafford 23 27 467 85 17.2 0 9 1 75 142.9
Calvin Johnson 10 238 23.7 75 6 0 117
CJ állítása szerint nagyon akarja a ProBowl helyet Roddy mellé, ezért ma nagyon odatette magát.

a híresneves ligaelső RunD meg monnyon le, a minnesota első play-e egy 90 yardos futott TD
mondjuk az Offense legalább ott volt, a végeredmény Detroit-Minnesota 79-23

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Madden 08-hoz idei rosterrel van ncaa mod?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ideire frissíted? ratingeket is átírod?Farky
hát, neveket, magasság, súly, posztok, de kb. ez egy 2 évvel ezelőtti roster esetében a totál újraírást jelenti. Overallokban jó lenne a help mert nem igen vagyok otthon a Collegeban, annyira, hogy ovr-t nagy bátran írjak.

meg olyan editor kéne ahol lehet bőrszínt alakítani, role-t hozzáadni.Amadeus91
na ja nekem is ezzel van bajom h az overallba nem merek belenyúlni, újraírni meg úgy lenne értelme h sokan lennénk rá.Farky
hát, van egy Colts fan aki nagy szakértő a College témában... :rolleyes: befűzhetnéd. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 310 — ℧
na 1 csapat roster kész...maradt 63.

Nincs kedve valakinek beszállni? 😀Amadeus91
ideire frissíted? ratingeket is átírod?Farky
hát, neveket, magasság, súly, posztok, de kb. ez egy 2 évvel ezelőtti roster esetében a totál újraírást jelenti. Overallokban jó lenne a help mert nem igen vagyok otthon a Collegeban, annyira, hogy ovr-t nagy bátran írjak.

meg olyan editor kéne ahol lehet bőrszínt alakítani, role-t hozzáadni.Amadeus91
na ja nekem is ezzel van bajom h az overallba nem merek belenyúlni, újraírni meg úgy lenne értelme h sokan lennénk rá.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na 1 csapat roster kész...maradt 63.

Nincs kedve valakinek beszállni? 😀Amadeus91
ideire frissíted? ratingeket is átírod?Farky
hát, neveket, magasság, súly, posztok, de kb. ez egy 2 évvel ezelőtti roster esetében a totál újraírást jelenti. Overallokban jó lenne a help mert nem igen vagyok otthon a Collegeban, annyira, hogy ovr-t nagy bátran írjak.

meg olyan editor kéne ahol lehet bőrszínt alakítani, role-t hozzáadni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 310 — ℧
na 1 csapat roster kész...maradt 63.

Nincs kedve valakinek beszállni? 😀Amadeus91
ideire frissíted? ratingeket is átírod?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na 1 csapat roster kész...maradt 63.

Nincs kedve valakinek beszállni? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
azon agyalok, hogy az ide feltöltött College Rosterrel h tudnék franchise-t tolni.Amadeus91
madden editorral bele kéne piszkálniFarky
én is erre jutottam. Meg akkor valahogy megberhelni a mezeket, sisakokat vagy legalább team-logot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 310 — ℧
azon agyalok, hogy az ide feltöltött College Rosterrel h tudnék franchise-t tolni.Amadeus91
madden editorral bele kéne piszkálni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
azon agyalok, hogy az ide feltöltött College Rosterrel h tudnék franchise-t tolni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Power Ranking Week 7!

1. (-) Dallas Cowboys (Biagio) 7 - 0
Egyénileg lehet nem, de csapat szinten mindenki fölé nőttek.

2. (-) Atlanta Falcons (shawnka) 7 - 0
Cobra 11, autópálya rendőrség, üldözési alosztály.

3. (-) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 5 - 2
Ennyi szerencse még a végén tényleg PO fog érni.

4. (-) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 4 - 3
Szerencsés, mert akkor jött a vereség, amikor mindenki másnak is.

5. (+3) Green Bay Packers (Eazzy) 4 - 3
A védelem brutális, ha Áronka nem dobálná párosával az inteket, még bármi lehetne.

6. (-1) Arizona Cardinals (Vadkender) 4 - 3
Nincs Skeltonból a Kolbász mostanság.

7. (-) Chicago Bears (fetomy) 4 - 3
Még most beleférhet a marmaláde fuckup.

8. (-2) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 4 - 3
Nem bölcs dolog a közvetlen riválisok elleni derbik előtt az alsóháztól kikapni.

9. (+2) Baltimore Ravens (Bálesz) 2 - 5
Ezúttal meg a második félidőben tértek magukhoz. Ajajj annak, aki végig jó formában találja őket.

10. (-1) Indianapolis Colts (Farky) 2 - 5
Tévedtem, lejjebb kerültek.

11. (+1) New Orleans Saints (lol) 2 - 5
Brees is in da ház!

12. (+1) Philadelphia Eagles (Deny) 2 - 5
Ez már győzelmi sorozat kérem szépen!

13. (-3) Houston Texans (.brk) 1 - 6
"Ha van gondod hangold be Van Gogh-ot"

14. (-) Minnesota Vikings (zoli123) 1 - 6
Season high 5 interception. Majdnem annyi, mint amilyen ratingje McNabbnek lett.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Pedig nem futottam sokat 😊 Most nézem, 12 futás, 70 yard, ennek a többsége a végén 😊 Volt már ennél rosszabb is 😀Bálesz
Nem is feltétlenül a futójátékban nyújtott teljesítménye miatt lett népszerűtlen a Buccs secondary számára 😊Rataxes
Ja, tényleg 😀 Ez valahogy kimaradt 😊 100+ rec yard, így már egész pofás a 70 futott 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pedig nem futottam sokat 😊 Most nézem, 12 futás, 70 yard, ennek a többsége a végén 😊 Volt már ennél rosszabb is 😀Bálesz
Nem is feltétlenül a futójátékban nyújtott teljesítménye miatt lett népszerűtlen a Buccs secondary számára 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Week 7: Buccs - Ravens 19-21
A fórumon már sajnos nem túl aktív BaltimoreDefense néven futó "földim" igencsak megutáltatta velem Rizs Urat korábbi Madden-összecsapásaink nyomán... Nos, azt kell mondjam Bálesz sem javított a Ravens futó játék-béli szimpátia-hányadosán 😊Rataxes
Pedig nem futottam sokat 😊 Most nézem, 12 futás, 70 yard, ennek a többsége a végén 😊 Volt már ennél rosszabb is 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
SPOILER

IRL időrendi sorrendben:

Week 8: Bears - Buccs 28-31
Ki-ki meccsen végül győzött a mákosabb 😊

Week 7: Buccs - Ravens 19-21
A fórumon már sajnos nem túl aktív BaltimoreDefense néven futó "földim" igencsak megutáltatta velem Rizs Urat korábbi Madden-összecsapásaink során... Nos, azt kell mondjam Bálesz sem javított a Ravens futó játék-béli szimpátia-hányadosán 😊

Kis érdekesség hogy mindkét meccs kifagyott 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Na, lejátszottuk a 7. forduló zárómeccsét Ratával éééééés végre újra csíptek a Hollók! 😊

Tampa Bay Buccaneers - Baltimore Ravens 19-21

Darabos meccs volt szakadás miatt, ráadásul amikor ez történt, már Rata ment egy TD-vel. Aztán a visszatérés után egy laggot megkoronáztam egy int-el, így csodás hátrányból kellett visszajönnöm. Volt mondjuk mákom is, mert szedtem egy labdát az end zone-om előtt 2-3 yardra, viszont Flacco 2x sérült meg, Taylor pedig csak egyszer 😀
A végén mocskosul öltem az órát, csak futottam, szerencsére jöttek a 1st down-ok, így le is tudtam pörgetni.

Rám fért már végre egy W 😊

Köszi Ratának a hajnalba nyúló összecsapást 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
wow, futók közül eddig egyedül Beanie Wells tudott 100 yard fölé jutni ellenem (104 yard), de még a 60-at is csak 3-an lépték át asszem. 😊 Persze érthető, kicsit sok a fumble 😛 😀

Mennyi statban vagyok király bakker, és mennyire nem ér semmit.. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, de mivel nem valószínű, hogy mostanában lesz épp teljes forduló, lehet hogy már csak az alapszakasz végén 😊


LÉGTERELŐSZÁRNY

Jó döntés volt még ma lejátszani a rata elleni meccset, legalább hamar pontot tettem a PO hajsza végére. Grat minden majd PO-ba jutó csapatnak. Nyilvánvaló hogy a fontos meccseket mind elbukom, úgyhogy közöm nem lesz a PO-hoz. Gratulálok egyébként ratának, szép volt, hogy Cutler 1 meccsen annyi INT-et dobott, amennyit előtte 7 meccsen összesen, és izgalmas volt, hogy minden második KR fumble lett, mák, hogy a 2. legalább kipattogott. Az egykezes onside reception bámulatos volt, igaz láttam már az ellenfeleimtől hasonlókat, így nagyon nem lepett meg már. 19-7 a 1st downok aránya számomra, total offense 414-247 ide, Cutler vagy 70%-os pontosság, a második félidőben perfect rating, Forte 120 yard, és mégsem volt esélyem a 6 turnover miatt. Szép, hogy Cutlernek 9 rossz passza volt a meccsen, abból 4 INT... Főleg az volt a vicces, hogy első 4 labdabirtoklásom 4 turnovert hozott (3int, 1fumble) így elég hamar eldőlt a meccs, már csak kozmetikázni tudtam.

Ja, és ha valaki biztos TD-t akar ellenem, akkor KR-nél feküdjön le a saját 5-ösén belül. Eddig nagyjából 6szor jött onnan az ellenfél, nagyjából 7 play, 6TD az arány, mert rata csak másodikra csinálta meg a 95 yardos TD-t.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 623 — No one likes us, cause no one like us
Farky is játékosokra bontva gondolta, van ugyanis olyan stat is.

Egyébként tudjátok rendezgetni is a statokat? Mert elvileg olyan hozzásférést adtam, hogy csak nézni tudja a publik, szerkeszteni ne. Vagy valamit elbasztam? 😀
Jah hogy vagy letöltöttétek excelbe mi? a fene a testeteket 😀

Amúgy majd még szerintem kiegészítem egy eléggé érdekes dologgal, mégpedig a mérkőzésenkénti átlagokkal, az talán jobban mutat dolgokat.


Ez a stat hiányzás mizéria miatt: állítsátok át a statmentést a MENU - SETTINGS - STAT fül - UNIQUE (overwrite helyett)
Így tutira nem fog semmilyen stat elveszni. De ezt fetomy már kb 5-ször mondta el 😀

Kendi meccsének meg vagy tippelnek valamit, vagy félmeccses adat lesz. ti döntsétek el, szerintem senkit nem fog zavarni egyik megoldás sem.

Don't talk the walk, Walk the talk!