Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ez a TO Ratio mi is pontosan?Amadeus91
A szerzett labdák számából kivonod az eladott labdák számát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ez a TO Ratio mi is pontosan?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hamarosan ha a Defense rész is kész lesz, akkor már magatoknak böngészhetitek, és nézegethetitek, hogy ki merre hány méter.

Addig is Biagio kérésére a TO ratio sorrend:

Atlanta Falcons +6
Dallas Cowboys +6
Arizona Cardinals +5
Chicago Bears +5
Indianapolis Colts +5
Baltimore Ravens +1
New Orleans Saints +1
Cincinnati Bengals 0
Detroit Lions -2
Minnesota Vikings -4
Tampa Bay Buccaneers -4
Houston Texans -5
Green Bay Packers -7
Philadelphia Eagles -7

Senkit nem diszkrimináltam, az excel sorrendje, ami ABC szerinti, amikor azonos érték van. Nagyszerű érzés látni, hogy ilyen hulladék vagyok ebben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Én egy +/- -os turnover sorrend mutatóra lennék kíváncsi. 😀Biagio
Szokás szerint 😀
Összedobom neked máris.Eazzy
Bírom ezeket az elemezgetéseket, amúgy is statbuzi vagyok 😀 köszi szépen az összefoglalást, remélem még lesz ilyen, legalább 3 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én egy +/- -os turnover sorrend mutatóra lennék kíváncsi. 😀Biagio
Szokás szerint 😀
Összedobom neked máris.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én egy +/- -os turnover sorrend mutatóra lennék kíváncsi. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Igen logikusnak tűnik, és volt is három passzolt TD-je. Igen ez lesz. Köszi, csak nem értettem 😀

Neked fetomy a liga legtöbb firstdownja van (vagyis 3. fordulónál így volt), szóval nem csoda 😀
Érzékeltetés képpen:
A Bears 75 firstodownt csinált 4 meccs alatt, míg a Ravens 32-t. 😀
Az az igazság, hogy a nagyokon nagyjából már túl vagyok, és még csak 60-ig se nagyon jutott el senki 😀 Sorry, Farky 65-el mögötted "szorosan". Bocsi, hogy téged ne vettelek a nagyok közé. Statokban igencsak élmezőny 😀 Hopp a Rataxes vezérelte TB is 75 first...az Eagles 24...

Na, egy-két érdekesebb stat az Offensekről, amíg nem lesz közszemlére téve.

Minden csapatnak volt már legalább egy sikeres negyedik kísérlete, a legtöbbeknek több sem. A Boys 100% 1/1, a Bengals 66% 4/6, ők a legjobbak ebben. 3rd downt 50%-on felül senki nem tudott teljesíteni, ebben a Bengals a legjobb pontosan annyival.
Két pontos kísérletet csak 5 csapat nem próbált a 4 meccsen. Ebben a mutatóban a Falcons a legjobb 3/3 100%, de a legtöbbet próbálkozó Texans sem vallott szégyent - 5/7 71%.
Már csak két csapat 100%-os a RZ-ban, a Buccs és a Bengals. A legtöbb RZ kísérlete pedig a Coltsnak volt, 21-el. Az Eagles ebben a legrosszabb 4-el. A Packers Vikings kettős pedig még az 50%-ot sem éri el a sikerességben.
Futással a Buccs próbálkozott legtöbbször, 90-szer, de a Lions fut a legjobb átlaggal, 7,9, és az Indi a legeredményesebb 7 TD-vel. A legrosszabb futók az Eagles, Packers, Saints, Bengal, Texans, ők még 300 yardig se jutottak.
A passzokat tekintve a a legtöbbször a Texans próbálkozott, 149, de sikerrel a Bengals járt legtöbbször, 81, míg a Falcons a legpontosabb, 67%-al, mégis a Buccs érte el a legtöbb yardot, 1349-et. Érdekesség, hogy a liga fele az 50%-os pontosságot sem éri el. A legkevesebb interceptiont, 3-at a Bears dobta, a legtöbbet a Viks, 11-et.
Az összesített yardokban mindösszesen két csapat nem érte el az 1000 yardot, az Eagles és a Saints.
Kicsit meglepő, de punt returnben nem igazán indultak még be a csapatok, 40 yardot sem ért még el senki, hárman pl egyetlen yardot sem, a Packers, Buccs, Colts.
A Saints az egyetlen csapat fumble nélkül. Mindenki más csinált már fumblet, és legalább egyet el is adott.
Büntetése mindenkinek volt, legalább kettő. A Texans eddig 10 yardot szenvedett csak el.
Az összes eladott labdát tekintve a Viks 16-al toronymagasan vezet, ez 4 eladott labda meccsenként. Elég brutális mennyiség. A Falcons összesen adott el kicsit többet, 5-öt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ha 3rd-re TD, akkor az conv de nem 1st. 😊fetomy
Na ezt próbáltam megfogalmazni, de csak részben sikerült 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát velem még olyan nem fordult elő szerintem, hogy több 3rd conv. legyen mint 1st down 😀 Viszont talán az lehet, amit rata mond, mivel ellenem szereztek már több TD-t, mint 1st downt 😀 szóval az tuti, hogy a TD nem 1st down,ilyen alapon ha 3rd-re TD, akkor az conv de nem 1st. 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az hogy lehet, hogy a harmadik héten a Saints a Falcons ellen 4/11-es 3rd down mutatóval HÁROM 1st downt ért el a meccsen? Valamelyiket ilyenkor esetleg visszavonják, és az a 3rd down mutatóban benne van, de a 1st-ben nem? Vagy hogy?Eazzy
Egy tipp: ha 3 és X-nél egy hosszú játékkal (vagy akár 3&goal-nál) egyből TD-t szerzel akkor az a first-down mutatót is növeli? Mert first down gyakorlatilag ez esetben nem "követi" a 3&down attemptet, viszont maga a 3&down sikeresnek minősülhet... Most lehet nagyon szakszerűtlenül fogalmaztam meg amit akarok, meg az is lehet hogy semmi értelme nincs 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
írtam hamán is elvileg, amikor online voltál, hogy ma (hétfőn) nem jó, illetve holnap (kedden) is csak 15:00 óra és 19:00 között. De egyébként egész hetem kb. ilyen lesz, hogy délután 3 körültől este 7-ig jó nekem, kívéve hétvégén, ott szinte minden jöhet.Deny
akkor ma 3-4 körül?Amadeus91
Fent vagyok, nekem most jó olyan negyed 6-ig nagyjából, utána alszok munka előtt egyet. Írok hamachin, aztán megverhetszDeny
na joh, holnap 3kor rád írok hamacsin. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
bazzeg, Biagio és köztem az összesítésben 1(EGY) pont különbség van 😀 nagyon várom már az egymás ellenit.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ömm, nem az egyéni statokra gondolok, é csináltam egy olyat, ami a csapatstatokat összegzi. Azt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Én hülye véletlenje letöröltem a csapatstatos excelt, úgyhogy újrakezdtem, az O részt szerintem ma megcsinálom, a D majd fetomy-ra vár, aztán jönnek mindenféle felesleges számok 😀

Az hogy lehet, hogy a harmadik héten a Saints a Falcons ellen 4/11-es 3rd down mutatóval HÁROM 1st downt ért el a meccsen? Valamelyiket ilyenkor esetleg visszavonják, és az a 3rd down mutatóban benne van, de a 1st-ben nem? Vagy hogy?Eazzy
nem tudom honnan törölted le, mert a linken látom a statokat ugyanúgy 😀

ez egy nagyon jó kérdés, fogalmam nincsen.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Falcons - Colts 45-12

MVP: *dobpergés* Matt Ryan. A srác zseniális, 20-ból 15 jó passz. Farkynak grat, megtörte a picktelenségi szériámat, egy mohón eldobott labdát szedett le könnyedén a védelme.

PM 200 yard alatt maradt, az elkapói végig remek nyomás alatt álltak, csak úgy mint a QB maga. Dobott két intet is. Egyedül Dallas Clark TE okozott fejfájást, de megfogtuk végül. Beszédes adat, hogy az utolsó negyed közepéig a Colts futott yardjainak száma 10 volt, a végén Farky ezzel megviccelt, mert vártam a nagy passzokat, de földön haladt 😀
Turner és Rodgers vezetésével viszont ültek az én futásaim, Snelling néha-néha megfűszerezte ezeket. White kimagaslott again, volt egy egykezes elkapása is, valamint egy 88 yardos elkapása. Play action játék volt, és olyan szinten elment a defense a futásra, hogy senki nem figyelt Roddyra. Pedig csak egy sima 5 and outot futott. Ilyen az a meccs, amikor minden összejön, de még az is, amit nem akarok.

Köszi a meccset Farky és sok sikert a továbbiakban! 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én hülye véletlenje letöröltem a csapatstatos excelt, úgyhogy újrakezdtem, az O részt szerintem ma megcsinálom, a D majd fetomy-ra vár, aztán jönnek mindenféle felesleges számok 😀

Az hogy lehet, hogy a harmadik héten a Saints a Falcons ellen 4/11-es 3rd down mutatóval HÁROM 1st downt ért el a meccsen? Valamelyiket ilyenkor esetleg visszavonják, és az a 3rd down mutatóban benne van, de a 1st-ben nem? Vagy hogy?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, akkor ma este mehet? 8-9 körül?Amadeus91
írtam hamán is elvileg, amikor online voltál, hogy ma (hétfőn) nem jó, illetve holnap (kedden) is csak 15:00 óra és 19:00 között. De egyébként egész hetem kb. ilyen lesz, hogy délután 3 körültől este 7-ig jó nekem, kívéve hétvégén, ott szinte minden jöhet.Deny
akkor ma 3-4 körül?Amadeus91
Fent vagyok, nekem most jó olyan negyed 6-ig nagyjából, utána alszok munka előtt egyet. Írok hamachin, aztán megverhetsz
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Deny, akkor ma este mehet? 8-9 körül?Amadeus91
írtam hamán is elvileg, amikor online voltál, hogy ma (hétfőn) nem jó, illetve holnap (kedden) is csak 15:00 óra és 19:00 között. De egyébként egész hetem kb. ilyen lesz, hogy délután 3 körültől este 7-ig jó nekem, kívéve hétvégén, ott szinte minden jöhet.Deny
akkor ma 3-4 körül?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, akkor ma este mehet? 8-9 körül?Amadeus91
írtam hamán is elvileg, amikor online voltál, hogy ma (hétfőn) nem jó, illetve holnap (kedden) is csak 15:00 óra és 19:00 között. De egyébként egész hetem kb. ilyen lesz, hogy délután 3 körültől este 7-ig jó nekem, kívéve hétvégén, ott szinte minden jöhet.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egy kis érdekesség a statból:

A Week4-ig kellett várni, h először kísérletezzen és értékesítsen extra pontot a Texans csapata. 😊Farky
játék, nem? 😊.brk
de csak azt hittem valami el lett írva h egyik rúgódnál sincs xp megnéztem és tényleg nem lőttél. De amíg megy a 2pontos nincs gáz 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egy kis érdekesség a statból:

A Week4-ig kellett várni, h először kísérletezzen és értékesítsen extra pontot a Texans csapata. 😊Farky
játék, nem? 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hehe, a lagg miatt mindig kétpontosra ment 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egy kis érdekesség a statból:

A Week4-ig kellett várni, h először kísérletezzen és értékesítsen extra pontot a Texans csapata. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ma játszottam Zolival, és Áronka 110 fölötti rating, 318 yard, 3 TD...kezd magára találni. Én félnék magamtól. 😀
És ő is kezdi megtalálni a formáját:


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
selyemshawnka: Jó kis meccs lesz az tuti 😛 Egyetlen célom idén megverni az addig veretleneket 😀