Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hm, köszi a hízelgő helyezést! 😊 Van mondjuk egy olyan rossz érzésem hogy a Bears / Lions páros is max. a találkozásunkig lesz mögöttem a listán...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nos akkor PR Week 4:

1. (-) Dallas Cowboys (Biagio) 4-0
Nem túl változatos a játék... 😀

2. (-) Atlanta Falcons (shawnka) 4-0
Nehezen megy a skedzsül tartása, de ettől még jóóó.

3. (+1) Arizona Cardinals (Vadkender) 3-1
Patrick Peterson.

4. (-1) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 3-1
Így jár aki a fellegekben érzi magát. Cincinnati Lazac a medvék szájában.

5. (+6) Green Bay Packers (Deseart Eagle) 3-1
Majd jó lesz eldönteni, hogy most akkor megy, vagy nem megy a játék.

6. (-1) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 2-2
Itt is vannak még azért identitásbeli problémák. Az idei első OT. A kalózok meg szeretik a rumot.

7. (+1) Chicago Bears (fetomy) 2-2
Az O = Jay, a D meg Néma Bob.

8. (-2) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 2-2
Stafford nem igen ért egyet a gameplannel.

9. (-) Indianapolis Colts (Farky) 2-2
Luck már kezd örülni. Jobban megy a szeméhez a zöld, mint a kék.

10. (+3) Minnesota Vikings (zoli123) 1-3
Még egy kis szerencse, és határ a csillagos ég.

11. (-4) Baltimore Ravens (Bálesz) 1-3
Logikus otthon kikapni az addigi liga utolsótól a második fordulós mészárlás után.

12. (-) New Orleans Saints (lol) 1-3
Túl a liga két legerősebb csapatán, szóval lehet kezdeni a felzárkózást!

13. (-) Houston Texans (.brk) 0-4
Azt hiszem nem nyúlok nagyon mellé, ha azt mondom, a belépést nem így tervezték.

14. (-4) Philadelphia Eagles (Deny) 0-4
Nehéz O nélkül. Hogy egy klasszikust idézzek: "Vick, Young, Young, Vick, Kafka, Young, Kafka, Vick, Young"

😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Houston Texans - Indianapolis Colts 21 - 38

MVP: Jákob Laci 5 tackle, 1 FF, 1 INT, 82y RET TD

+ PM futott TD és 1 tackle 😊

Igazi turnover parádé volt, de legalább a redzone D# a helyén voltFarky
gratulálok itt is, sajnos Schaub megint elég indiszponált volt, a 3 redzone INT, ebből egy pick-six betett eléggé, pedig a második félidőre felébredt a D is..brk
jaja 300 yard alatt tartotta PM-et

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Houston Texans - Indianapolis Colts 21 - 38

MVP: Jákob Laci 5 tackle, 1 FF, 1 INT, 82y RET TD

+ PM futott TD és 1 tackle 😊

Igazi turnover parádé volt, de legalább a redzone D# a helyén voltFarky
gratulálok itt is, sajnos Schaub megint elég indiszponált volt, a 3 redzone INT, ebből egy pick-six betett eléggé, pedig a második félidőre felébredt a D is.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Houston Texans - Indianapolis Colts 21 - 38

MVP: Jákob Laci 5 tackle, 1 FF, 1 INT, 82y RET TD

+ PM futott TD és 1 tackle 😊

Igazi turnover parádé volt, de legalább a redzone D# a helyén volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szóval ha lesz Texans - Luck meccs, akkor jön a negyedik fordulós PR, de ha az ma nem várható, akkor egy harmadik fordulósat összerettyintek, mert csodák csodájára minden meccs lement ezekből 😀Desert Eagle .5o
előre érzem milyen előkelő helyen leszek majd 😀.brk
Függ a Farky elleni meccsedtől. Mikorra egyeztettetek időpontyot? Desert Eagle .5o
ma 2-re
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Szóval ha lesz Texans - Luck meccs, akkor jön a negyedik fordulós PR, de ha az ma nem várható, akkor egy harmadik fordulósat összerettyintek, mert csodák csodájára minden meccs lement ezekből 😀Desert Eagle .5o
előre érzem milyen előkelő helyen leszek majd 😀.brk
Függ a Farky elleni meccsedtől. Mikorra egyeztettetek időpontyot?

Kösz, Rata!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szóval ha lesz Texans - Luck meccs, akkor jön a negyedik fordulós PR, de ha az ma nem várható, akkor egy harmadik fordulósat összerettyintek, mert csodák csodájára minden meccs lement ezekből 😀Desert Eagle .5o
előre érzem milyen előkelő helyen leszek majd 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, örülök hogy nem vettem el a kedved egy életre a dologtól, tényleg nem rossz szándék vezérelt 😊 Csak a logikát nem láttam benne hogy miben segítenek azok a hülye számok ott, és persze nekem mindenbe bele kell pofáznom 😛
Ha elfogadsz még egy kis kéretlen tippet:
A blogon található csapatonkénti rendezés szerintem a legnagyobb segítség a PR-íráshoz. Mivel a blogon a bejegyzések a megírásuk ideje alapján kerülnek megjelenítésre (felül a legújabb, lejjebb a régebbiek), ezért gyakorlatilag tökéletesen nyomon követhető hogy mi történt a legutóbbi PR óta (gyakorlatilag aszerint rendeződnek a statisztikák hogy mikor lett lejátszva a meccs). Pl. a csodás Buccaneers az előző PR-ednél 1-1-el állt, most meg ugye itt (katt!) négy bejegyzés van, ezért értelemszerűen a felső két mérkőzés történt azóta 😊 Ez azért is fasza mert ugye egyébként előfordul hogy nem a játékheteknek megfelelő sorrendben játsszuk le a meccseket, így a sima schedule-ben nehezen nyomonkövethető hogy melyik-mikor volt...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na a tegnapi Eagles szerencsétlenkedéstől visszajött a kedvem a PR íráshoz, meg amúgy is, Rata túl szimpatikus, hogy ekkora terhet rakja a kicsi lelkére 😀

Szóval ha lesz Texans - Luck meccs, akkor jön a negyedik fordulós PR, de ha az ma nem várható, akkor egy harmadik fordulósat összerettyintek, mert csodák csodájára minden meccs lement ezekből 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A blogon meg Deny-nek adtad a meccset a "főcímben" 😊 ( Philadelphia Eagles-Detroit Lions 27-14 - de javítottam ám 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
29-0-nál maradt félbe. aztán úgy döntöttünk hogy kezdünk egy újat tisztalappal. az első negyedet igencsak megtoltam, össz-vissz 2 yardot engedtem az eaglesnek (Levy közbenjárásával, aki 3 snap alatt 2szer is mattolta Youngot), viszont kissé elbíztam magam, át is vette a vezetést (annak köszönhetően, hogy kihagytam 2 db 2pontost) A futójáték haldoklott, aztán Stafford bizonyította tehetségét, a tengerparti felüdülés után újult erővel, szezonbeli legjobb teljesítményével rukkolt elő, Megatron is jelezte hogy rá lehet számítani, 9/132 2TD-vel fejezte be a meccset, Stafford pedig az elmúlt 2 meccsen 1 INTet sem dobott.
20/31 227 3TD,/0INT + 5/53 yard futás. 2 meccse zsinórban hogy adta el a lasztit.
A DEF az első negyed után elkezdte a betlizést, előbb engedett egy hosszú TD-t maclinnek, majd fokozatosan gyűjtögette a yardokat. Tulloch egy sorsdöntő INT-tel viszont feltüzelte a társakat, az utolsó negyedben ismét klappolt minden. a vége 27-14 lett az oroszlánok javára.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Szerintem nekem a hétfő este jó lesz, vagyis úgy rémlik, nem melózok akkor. 😀Deny
Most nem jó? 😀Amadeus91
várjál előbb toljuk le a 2. fordulót! 😀eaglesmcnabb
😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hétfőn mellezek szóval csak este 9-10 körül tudok. Kedden hátazok, szóval dettó.Amadeus91
Szerintem nekem a hétfő este jó lesz, vagyis úgy rémlik, nem melózok akkor. 😀Deny
Most nem jó? 😀Amadeus91
várjál előbb toljuk le a 2. fordulót! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Falcons @ Texans 58-20

az első félidő volt izgalmas, 2 pontos előnnyel mentem szünetre. aztán brk feljött 1 pontra, de ezután már nem sikerült többet csinálnia. pszichológiailag megtörtem eztán egy punt block safetyvel (Chris Owens ért oda, ki más 😀), aztán utána már termelődtek a pontok. Ryan egyre jobb, 75%-os pontosság, 6 TD, 156,2-es rating. Turner is tarthatatlan volt, eddig nagyon formában vannak a srácok.

Weems sem ember, 5 returnből 204 yard, és megtörte az átkot, mert ebben benne volt egy 97 yardos TD visszahordás is 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Sűrű hétvégém lesz, most van pár órám hullafáradtan, aztán megyek el Gyrőből, majd csak valamikor vasárnap délután bukkanok fel. Ha elég korán, akkor megpróbálom legalább Herremans elleni utolsó negyedet bepótolni.
Bengals-nak üzenem, hogy majd hétfő-kedd magasságban valamikor délután lenne nekem ideális. Neki?Deny
hétfőn mellezek szóval csak este 9-10 körül tudok. Kedden hátazok, szóval dettó.Amadeus91
Szerintem nekem a hétfő este jó lesz, vagyis úgy rémlik, nem melózok akkor. 😀Deny
Most nem jó? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sűrű hétvégém lesz, most van pár órám hullafáradtan, aztán megyek el Gyrőből, majd csak valamikor vasárnap délután bukkanok fel. Ha elég korán, akkor megpróbálom legalább Herremans elleni utolsó negyedet bepótolni.
Bengals-nak üzenem, hogy majd hétfő-kedd magasságban valamikor délután lenne nekem ideális. Neki?Deny
hétfőn mellezek szóval csak este 9-10 körül tudok. Kedden hátazok, szóval dettó.Amadeus91
Szerintem nekem a hétfő este jó lesz, vagyis úgy rémlik, nem melózok akkor. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Matt Ryant a hírek szerint GM Shawnka elküldte a közelgő Houston Texans elleni meccs előtt lazulni, hogy jókedvvel érkezzen a meccsre. Az MVP várományos azonban feltehetőleg túlgondolta küldetését, és a vad éjszakának súlyos következményei születtek. Szó szerint.

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez van srácok, ez a taktikám, hangolom magam ellen az embereket, így dühből játszva majd többet hibáznak ellenem 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nyugalom srácok, a PARTY csak most kezdődik 😛


No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Azóta nem értem rá, de gondolom nem dől össze a világ, ha egy kicsit csúszik.
Bálesz
Bocs, nem láttam hogy írtad hogy megcsinálod 😊

Lassan közellenséget faragok itt magamból...Rataxes
Dehogy, nyugi 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát ha ezen múlik a békesség nyugodtan vonjátok meg a liszenszemet 😊 Majd játszom a gép ellen 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rata monnyon le!!! 😀

Amúgy nyugi srácok, ne pörögjetek túl 😊 Vezessétek át tressbe a feszültséget 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ehh baszki, tudtam hogy nem kellett volna hozzászólnom és sértődés lesz a dologból, pedig direkt figyeltem hogy udvariasan fogalmazzak :rolleyes:

Azóta nem értem rá, de gondolom nem dől össze a világ, ha egy kicsit csúszik.
Bálesz
Bocs, nem láttam hogy írtad hogy megcsinálod 😊

Lassan közellenséget faragok itt magamból...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindegy. Úgy csináld, ahogy neked jó. Úgyis elment a kedvem a PR-től, majd ír Rata. 😉Desert Eagle .5o
más: Matt Ryan yardjai a legkirályabbak az első 3 meccsen: 344, 339, 344. azt mondjátok változatos a játékom? 😀shawnka
Még nem játszottál velem. Simán 400 fölé jut a tegnapi nap alapján 😀

Bálesz: nincsmit 😊