NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na ideje hogy pótoljon mindenki, ennek ösztönzésére:

Week 5
Dallas Cowboys - Green Bay hulladék Packers 35 - 21

Hát ilyen meccset nem kívánok senkinek. Inkább kapjak ki nagyon nagyon, mint így. Mármint, végig úgy kellett játszanom, hogy 1-2 TD volt a különbség, és a legszomorúbb, hogy egy pillanatig nem volt esélyem behozni. Tökéletesen védekezett Biagio, hibátlanul. Támadásban pedig hiába kényszerítettem rengetegszer 3rd downra, mindet megcsinálta. Egyetlen egyet nem sikerült, azt meg persze negyedikre csinálta meg.
Az, hogy van 21 pontom, az lényegtelen, az egyik TD fumble return, a másik egy ilyen kétségbeesett nagy play, a harmadikra a végén ugyanazt a futó playt hívtam középre kb 20-szor, és eljutottam valahogy az EZ-ba ezzel...szóval szánalmas.

Grat Biagionak, ha nem fog ki valami cseszett rossz napot, akkor senki nem fogja elverni.

Előre a 3-10-ért! 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dallas Cowboys - Green Bay Packers 35 - 21
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mostantól vasárnap estig jöhetnek a meccsek orrvérzésig. 0-11! Yes we can!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
unatkoztam így megcsináltam, updated76 sérülésmentes roster:

http://hotfile.com/dl/134671206/81880f9/updated76_uninj.ros.htmlFarky

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Falcons - Bukkanérok 56-53 (OT)

MVP: nyilván Ryan

aztakurvaélet. életem egyik legnagyobb meccse. kétszer jöttem vissza 2 TD-s hátrányból, majd 2 perccel a vége előtt vezettem 8 ponttal. Rata visszahozta, Blount hős volt a 2 pontosnál is, maradt 19 másodperc. elmentem az ő 30 yardosáig, elrúgtam kurvaszépen, de kifújta a szél 😀 OT! Rata nyerte a coin tosst, elhittem, hogy vége. LÓSZART, Dunta INT, de 3 and Outtal le is jöttem. Indult megint a nagyszerű ellenfelem, nagyon szépen haladt, de ekkor személyes kedvencem, CHRIS OWENS berepült, és igen sokáig visszavitte a megszerzett labdát. Turnerrel elfutkároztam, majd GW FG, és W. Huhh, jó kérdés, hogy melyik volt a szánalmasabb secondary 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
perszeHöri
unatkoztam így megcsináltam, updated76 sérülésmentes roster:

http://hotfile.com/dl/134671206/81880f9/updated76_uninj.ros.htmlFarky
nagyszerű ember vagyHöri
áá csak "nappali tagozatos tanuló" ergo minden fontosabb mint a tanulás 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah, persze, bár lehet csak a hétvégén szakítok rá időt... Jó úgy?Rataxes
perszeHöri
unatkoztam így megcsináltam, updated76 sérülésmentes roster:

http://hotfile.com/dl/134671206/81880f9/updated76_uninj.ros.htmlFarky
nagyszerű ember vagy

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ha sikerül kiszedned a sérülteket, megtennéd, hogy feltöltöd az aktuális rostert?Höri
Jah, persze, bár lehet csak a hétvégén szakítok rá időt... Jó úgy?Rataxes
perszeHöri
unatkoztam így megcsináltam, updated76 sérülésmentes roster:

http://hotfile.com/dl/134671206/81880f9/updated76_uninj.ros.html

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kösz a segítséget mindenkinek! 😊Rataxes
ha sikerül kiszedned a sérülteket, megtennéd, hogy feltöltöd az aktuális rostert?Höri
Jah, persze, bár lehet csak a hétvégén szakítok rá időt... Jó úgy?Rataxes
persze

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz a segítséget mindenkinek! 😊Rataxes
ha sikerül kiszedned a sérülteket, megtennéd, hogy feltöltöd az aktuális rostert?Höri
Jah, persze, bár lehet csak a hétvégén szakítok rá időt... Jó úgy?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Kösz a segítséget mindenkinek! 😊Rataxes
ha sikerül kiszedned a sérülteket, megtennéd, hogy feltöltöd az aktuális rostert?Höri
Megnéztem elvileg az editoron, belül az Edit/Injury alatt csak egyenként ki kell törölni a sérülteket. Mondjuk egy biztonsági mentés nem árt a rosterről 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kösz a segítséget mindenkinek! 😊Rataxes
ha sikerül kiszedned a sérülteket, megtennéd, hogy feltöltöd az aktuális rostert?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
lol, brk, Rata -> találjatok ma be. ráérek és érzem is a zenergiát 😀
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Help Me!

Lenne egy olyan problémám hogy elindítok egy Franchise-t a Madden 08-on. Az Update76.ot használom.
elindul a mérkőzés és a játék lefagy, kilép hogy nem találja az exét, vagy csak elzöldül a kép és csak akkor reagál a gép ha resartolom! mitől van ez? Win 7 64bit-es az op rendszerem, 4GB DDR2, MSI5850 1gB a videokarim, 2,8GB Dual Core a procim!

Segítségeteket előre is köszönöm! Jah csak ennél az egy játéknál teszi ezt, A CRYSIS 2-vel nincs problémája!GhostLead
próbáld meg default rosterrel.

Nálam eddig semmi ilyen gond nem volt.Amadeus91
Újraraktam, de nem updateltem, így működik nem lépdel ki! Default rosterrel és az update76-al is jó egyenlőre!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kösz a segítséget mindenkinek! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Help Me!

Lenne egy olyan problémám hogy elindítok egy Franchise-t a Madden 08-on. Az Update76.ot használom.
elindul a mérkőzés és a játék lefagy, kilép hogy nem találja az exét, vagy csak elzöldül a kép és csak akkor reagál a gép ha resartolom! mitől van ez? Win 7 64bit-es az op rendszerem, 4GB DDR2, MSI5850 1gB a videokarim, 2,8GB Dual Core a procim!

Segítségeteket előre is köszönöm! Jah csak ennél az egy játéknál teszi ezt, A CRYSIS 2-vel nincs problémája!GhostLead
próbáld meg default rosterrel.

Nálam eddig semmi ilyen gond nem volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Help Me!

Lenne egy olyan problémám hogy elindítok egy Franchise-t a Madden 08-on. Az Update76.ot használom.
elindul a mérkőzés és a játék lefagy, kilép hogy nem találja az exét, vagy csak elzöldül a kép és csak akkor reagál a gép ha resartolom! mitől van ez? Win 7 64bit-es az op rendszerem, 4GB DDR2, MSI5850 1gB a videokarim, 2,8GB Dual Core a procim!

Segítségeteket előre is köszönöm! Jah csak ennél az egy játéknál teszi ezt, A CRYSIS 2-vel nincs problémája!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az editor használata abszolúte nem bonyolult. Betöltöd a roster/franchise/draftclass/mittudomén fájlt, aztán ott vannak a játékosok, csapatok, beállíthatsz minden értéket, akármit, de minden teljesen egyértelműen van ott.

Hír it iz:  www.joegandolfo.net/Gaming%20Files/Madden%2008/[2165]MaddenEditor08_V2.zip
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
az csak roster+portré fájl?Amadeus91
csak roster, portréfájl sem kell hozzá. ha kell feldobom valahováFarky
köszönöm, szívesen kipróbálnámAmadeus91
http://hotfile.com/dl/134654824/0cd1369/NCAA09-10v2.ros.html

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nekem egy 09-es ncaa rosterem van azzal szoktam nyomni néha, ez csak kicseréli az nfl csapatokat, viszont franchiset nem lehet vele játszani, viszont sima meccsekhez meg online játékhoz tökéletes.Farky
az csak roster+portré fájl?Amadeus91
csak roster, portréfájl sem kell hozzá. ha kell feldobom valahováFarky
köszönöm, szívesen kipróbálnám

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ambivalens. Szóval kurva nagy ötlet, hogy meg van csinálva kb 100 csapat meg minden (Longhorns, Sooners amit akarsz), de hülyén van kivitelezve. Mindig a programindítás előtt ki kell választanod a stadiont meg a két csapatot amivel nyomni akarod egy kis editor szerűségben. Nincs exe amivel telepíteni lehet a mod-t, úgy kell kitömöríteni, editorozni, editort editorozni... 1 estém elment rá, hogy kapjak egy fércmunkát. (nem leszólva a srácokat akik megcsinálták). Szóval nem igen lehet élvezni, max 1-2 meccs erejéig. Én végül letöröltem az egészt aztán újratettem a Madden-t.Amadeus91
nekem egy 09-es ncaa rosterem van azzal szoktam nyomni néha, ez csak kicseréli az nfl csapatokat, viszont franchiset nem lehet vele játszani, viszont sima meccsekhez meg online játékhoz tökéletes.Farky
az csak roster+portré fájl?Amadeus91
csak roster, portréfájl sem kell hozzá. ha kell feldobom valahová

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
én csak akartam, de nem mertem, főleg nem most h elkezdtük a bajnokságot. Milyen amúgy?Farky
Ambivalens. Szóval kurva nagy ötlet, hogy meg van csinálva kb 100 csapat meg minden (Longhorns, Sooners amit akarsz), de hülyén van kivitelezve. Mindig a programindítás előtt ki kell választanod a stadiont meg a két csapatot amivel nyomni akarod egy kis editor szerűségben. Nincs exe amivel telepíteni lehet a mod-t, úgy kell kitömöríteni, editorozni, editort editorozni... 1 estém elment rá, hogy kapjak egy fércmunkát. (nem leszólva a srácokat akik megcsinálták). Szóval nem igen lehet élvezni, max 1-2 meccs erejéig. Én végül letöröltem az egészt aztán újratettem a Madden-t.Amadeus91
nekem egy 09-es ncaa rosterem van azzal szoktam nyomni néha, ez csak kicseréli az nfl csapatokat, viszont franchiset nem lehet vele játszani, viszont sima meccsekhez meg online játékhoz tökéletes.Farky
az csak roster+portré fájl?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egyébként rajtam kívül kipróbálta más is a Heisman mod-t?Amadeus91
én csak akartam, de nem mertem, főleg nem most h elkezdtük a bajnokságot. Milyen amúgy?Farky
Ambivalens. Szóval kurva nagy ötlet, hogy meg van csinálva kb 100 csapat meg minden (Longhorns, Sooners amit akarsz), de hülyén van kivitelezve. Mindig a programindítás előtt ki kell választanod a stadiont meg a két csapatot amivel nyomni akarod egy kis editor szerűségben. Nincs exe amivel telepíteni lehet a mod-t, úgy kell kitömöríteni, editorozni, editort editorozni... 1 estém elment rá, hogy kapjak egy fércmunkát. (nem leszólva a srácokat akik megcsinálták). Szóval nem igen lehet élvezni, max 1-2 meccs erejéig. Én végül letöröltem az egészt aztán újratettem a Madden-t.Amadeus91
nekem egy 09-es ncaa rosterem van azzal szoktam nyomni néha, ez csak kicseréli az nfl csapatokat, viszont franchiset nem lehet vele játszani, viszont sima meccsekhez meg online játékhoz tökéletes.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ilyen editort honnan lehet szerezni? Bonyolult a használata? 😊Rataxes
google. Egyébként nincs benne rutinom. Gondolom nem nehezebb mint a Fifa editort használni. Persze azért ésszel kell mert, ha valamibe belenyúlsz amibe nem kéne, akkor jönnek majd a programhibák, lehet újratenni.
Amadeus91
Ismerem a Google-t, sőt használni is szoktam, azonban madden 08 editor kifejezésre keresve több különböző találat van, gondoltam azért szabad megkérdezni hátha van valakinek linkje hozzá és nem kell végigböngésznem 20 linket. Ha esetleg naív voltam és túl nagy a kérés akkor sorry :rolleyes: Használható infókat továbbra is örömmel fogadok ezzel kapcsolatban.Rataxes
http://ffmadden.wikia.com/wiki/Category:Roster/Franchise_Editors itt nézd meg hátha, én nem próbáltam egyiket sem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ilyen editort honnan lehet szerezni? Bonyolult a használata? 😊Rataxes
google. Egyébként nincs benne rutinom. Gondolom nem nehezebb mint a Fifa editort használni. Persze azért ésszel kell mert, ha valamibe belenyúlsz amibe nem kéne, akkor jönnek majd a programhibák, lehet újratenni.
Amadeus91
Ismerem a Google-t, sőt használni is szoktam, azonban madden 08 editor kifejezésre keresve több különböző találat van, gondoltam azért szabad megkérdezni hátha van valakinek linkje hozzá és nem kell végigböngésznem 20 linket. Ha esetleg naív voltam és túl nagy a kérés akkor sorry :rolleyes:Rataxes
én sorry. Nem oltani akartalak a "google"-val.

van az a footballfreaks (legalábbis a fórumja). Ott biztos lesz editor.

criminal lawyer or criminal lawyer?