NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsolti1124 23
Valaki leírná nekem, hogy hogyan lehet a roster updat-et felrakni a boxra?


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
A nemrég becsatlakozó brk több meccset játszott eddig, mint a főszervező 😀 Nem beszélve a második fordulós Lions - Eagles-ről amiből egyetlen negyed van hátra...Yeah. Lehet is PR-t írni 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki egy zúzást? 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nagyon durva meccset játszottunk .brk-val. Az első negyed alapján jóval könnyebb meccsre számítottam, de aztán egy igen izgalmas összecsapásba torkollott a találkozó. Végül az utolsó másodpercekben 25-25-ös állásnál sikerült field goal közelbe jutni, 0:02-nél állt az óra, Barth pedig 50 yardról nem hibázott. Itt is köszönöm a meccset .brk-nak, egyik legizgalmasabb madden találkozómon vagyok túl.

Week 3 : Texans - Buccaneers 25-28

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jah tényleg, azt nem is mondtam, hogy minden eddiginél durvább szakadó hóban kentük le, amikor cover 2-t hívtam, akkor a safety-k nem is látszottak...hosszúpasszos játék nem is nagyon volt...gondolom Jennings is azért ejtette el azt a kettőt, mert nem látta a labdát.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, edzőmeccset zolival elkezdtük, kegyetlenül szaggat, abba is hagytuk.

Vissza kicsit Packers-Eagles 4. heti meccshez, szakadó hóesésben játszottunk, feelinges volt, csak 15 yardnál messzebb nem láttál, Young meg fogalmatlan volt rövid passzoknál, pontosabban előbb talált embert. Vick meg...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
közben már lehet szűrögetni a statokra 😊Farky
csütörtökön megcsinálom az összeset amivel elmaradtam , csak mostanság nem érek rá.eaglesmcnabb
nemgáz, megcsinálom, addig meg úgyis lesznek még meccsek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
közben már lehet szűrögetni a statokra 😊Farky
csütörtökön megcsinálom az összeset amivel elmaradtam , csak mostanság nem érek rá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Valaki edzőmeccs most, playbookot akarok keresni O#-nak?Deny
játszhatunk egyet, úgyis kéne mégegy vereséget begyűjtenem a köv rendes meccsem előtt, mert az múltkor is szerencsét hozott 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki edzőmeccs most, playbookot akarok keresni O#-nak?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
közben már lehet szűrögetni a statokra 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Meg is volt a meccs.

Philadelphia IRL Eagles - Green Bay Pick-Packers 0 - 20

nemtom ki volt az MVP, mert elnyomtam, mert siettem...de annyira szar volt mindenki, hogy még az is lehet, hogy Áronka...aki ezúttal csak egy picket dobott, de azt sikerült persze RZ-ban. Ezen kívül a retek Jennings két nagyon nagy playnél droppolt elkapható passzt, single coverben...

Mondjuk én még ne is panaszkodjak...szegény Deny...berakta Youngot, aki olyan három negyed alatt 0.0-s rating -> 2/10, 28 yard, 1 int. Vick bejött, és szintén passzolt 28 yardot, meg egy intet, ami Maclin felé ment volna, de egy olyan pályányival eltévesztette...

Következik a Cowboys - Lions - Cards....szóval alighanem a 3-1 egy álom eredmény, amelyből hamarosan 3-4 lesz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kedves Green Bay Packers!

A Philadelphia Eagles folytatná a bukdácsolását, szívesen elszenvedné idei újabb vereségét ma valamikor, most úgyse fog megviselni, ilyen a hangulatom alapból 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A win tűzfala nyilván megvan csak nem használom 😊 Kikapcsolatm már rég, mikor acomodot felraktam.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
De az a vicces, hogy a Madden át lett engedve a tűzfalon, de az is kevés volt.
Tűzfal továbbra is van, mert a routeré nem lett kilőve, tehát a winé fogta meg valamiért.

Na sebaj, a lényeg, hogy megy 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jah nem persze, csak mondom, hogy én már jeleztem nekik. Csak kicsit hülyén fogalmaztam, nem gondoltam bántónak amit írtál.
Még biztos a tegnapi meccs miatt vagyok ilyen jó kedvemben 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Windows tűzfal sincs? Az van alapból 😊 Vagy nem windows-t használsz?

Azért annyira ne legyen már FAIL, mivel én jeleztem, hogy próbálják meg, ha nem tették volna eddig.
Desert Eagle .5o
Attól hogy Te jelezted attól még lehet fail hogy korábban senki más nem tette 😊 Gyakorlatilag az első ötletek között kellett volna szerepelnie 😊 De egyébként lehet hogy félreértettél valamit? Csak mert Rád nézve semmi bántó nem volt az írásomban... Sőt, szinte dícséretnek is felfogható hogy végre eszébe jutott valakinek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jó nekem továbbra sincs semmilyen tűzfal mégse megy 😀 De nem baj, ha Bálesznek megy akkor, lényegtelen is 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Fetomy: úgy néz ki, hogy megoldódott a host-probléma. Kilőttem a win tűzfalát (a routeré maradt) és egyből lehetett hozzám csatlakozni. 😊Bálesz
Ez mondjuk jó nagy FAIL hogy eddig nem jeleztük az online játék tűzfal-kikapcsolási igényét 😊Rataxes
Azért annyira ne legyen már FAIL, mivel én jeleztem, hogy próbálják meg, ha nem tették volna eddig.


Gondolom már próbáltátok, de azért hátha mégsem...lőjétek le a tűzfalat, vírusírtót, router tűzfalát...persze csak a meccs erejéig.Desert Eagle .5o

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fetomy: úgy néz ki, hogy megoldódott a host-probléma. Kilőttem a win tűzfalát (a routeré maradt) és egyből lehetett hozzám csatlakozni. 😊Bálesz
Ez mondjuk jó nagy FAIL hogy eddig nem jeleztük az online játék tűzfal-kikapcsolási igényét 😊Rataxes
mivel magával értetődő 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fetomy: úgy néz ki, hogy megoldódott a host-probléma. Kilőttem a win tűzfalát (a routeré maradt) és egyből lehetett hozzám csatlakozni. 😊Bálesz
Ez mondjuk jó nagy FAIL hogy eddig nem jeleztük az online játék tűzfal-kikapcsolási igényét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Fetomy: úgy néz ki, hogy megoldódott a host-probléma. Kilőttem a win tűzfalát (a routeré maradt) és egyből lehetett hozzám csatlakozni. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az előtti pff... mikor volt már az? 😀 Akkor még aludtak illetve altattak a macik 😀

Tényleg jó hogy mondod, folytatom én is.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Szombaton volt az előző meccsünk, épp azt írtam 😀fetomy
az azelőttire gondoltam 😀

közben elkezdtem bevinni a második hét statjait

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szombaton volt az előző meccsünk, épp azt írtam 😀