NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
lesz-lesz, a kiesésért 😂 :cool:Farky
Te emlékszel még szombatra barátom? 55-36, tudod.. Na, hát így keménykedj 😂fetomy
itt jegyezném meg h 2 barátságos meccset buktam, majd a bajnokságban nyertem, szóval ez nekem csak jó előjel. Ráadásul emlékezz az előző meccsünkre 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
a 22-22 után ez a nem semmi eredmény...😊Desert Eagle .5o
volt 4 TO-m ebből egy pick six és kétszer puntoltam a saját 30 yardosomra. szóval rugdostam az öngólokat rendesen
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
a 22-22 után ez a nem semmi eredmény...😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints - Texans 42 - 8

stat: http://dl.dropbox.com/u/42944661/lol_brk.txt

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaaaaa áhhááá értem 😀 Ne haragudj, olyan rég vertél meg utoljára, hogy már nem is emlékszem rá 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jelezném, hogy 4-3, de ki számolja... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Majd ha pozitív lesz a mérleged ellenem, akkor lehet magyarázni. 😀Desert Eagle .5o
Ha jól számoltam, akkor 3-3 az állás 😛 😀 az nem negatív 😀 Sőt, az utolsó két meccsünket én nyertem 😛
A gratulációt azért köszi 😀

Amadeus: Jaja, azért gondoltam, hogy emlékeztetni kéne rá Farkyt, hogy kiknek szól be 😀

Mellesleg 4-ess win streak, Merivödör 3-as INT streak, gyerekek az altatásnak vége 😀

Egyébként az illetékes majd javítson, 50-19 lett 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
lesz-lesz, a kiesésért 😂 :cool:Farky
Te emlékszel még szombatra barátom? 55-36, tudod.. Na, hát így keménykedj 😂fetomy
Jó, hogy olyan szól be nekünk, akit mind2n megvertünk 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Majd ha pozitív lesz a mérleged ellenem, akkor lehet magyarázni. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lesz-lesz, a kiesésért 😂 :cool:Farky
Te emlékszel még szombatra barátom? 55-36, tudod.. Na, hát így keménykedj 😂
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Hát megtörtént 😀 Ájj de jót röhögtem most 😀 Ne haragudj, vagy akár haragudhatsz is, de tudod hogy mondják, minél nagyobb az arc, annál nagyobbat loccsan a betonon amikor pofára esik 😀

Grat edzőtárs! Így kell ezt csinálni 😀Desert Eagle .5o
úgy jártam mint tavaly T.O. és Ocho a Super Bowl-s dumával....

több ilyen nem fordul elő. Gratulálok a győzelemhez, örök rivális. 😉


(remélem még idén lesz Bengals-Bears rangadó, hogy visszavágjak)Amadeus91
lesz-lesz, a kiesésért 😂 :cool:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát megtörtént 😀 Ájj de jót röhögtem most 😀 Ne haragudj, vagy akár haragudhatsz is, de tudod hogy mondják, minél nagyobb az arc, annál nagyobbat loccsan a betonon amikor pofára esik 😀

Grat edzőtárs! Így kell ezt csinálni 😀Desert Eagle .5o
úgy jártam mint tavaly T.O. és Ocho a Super Bowl-s dumával....

több ilyen nem fordul elő. Gratulálok a győzelemhez, örök rivális. 😉


(remélem még idén lesz Bengals-Bears rangadó, hogy visszavágjak)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
DE még 1 ponttal így is Kendi előtt állsz 😂shawnka
De az a nem mindegy, hogy én Biagio ellen kaptam, neki még az a meccs hátra van. Ja, és én Biagiotol épp hogy kikaptam. :cool: , kíváncsi leszek ő hogy szerepel majd ellene.Vadkender
lassan egymás ellen toljuk ahogy elnéztem, fogd vissza majd magad 😀eaglesmcnabb
Kezd el ásni a sírod. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Chicago Bears - Cincinnati Bengays 50-19

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Bears 6 13 7 24 0 50
Bengals 7 0 0 12 0 19

Hát igen, úgy felhergeltem magam a meccsre, mint még soha 😀 tisztára, mintha IRL lenne valami örökrangadó 😀 Ez a tress nagyon jót tett azt hiszem 😀 Egyébként én is úgy voltam vele, hogy leszarom ha mindenki megver, de EZT meg kell nyerni. És meglett 😊 A 2 fumble kulcsfontosságú volt, de inkább az volt lényeges, hogy a Bengals védelmének köze nem volt a meccshez. Eleinte még a futást totálisan megállították, de szerintem jobban örült volna Amadeus, ha tudok futni, mert jött Cutler és gyilkolt 😛 Még a kb. alldown blitz sem ért semmit, hiszen drumroll please: CUTLERT NEM SACKELTÉK!!!! 😂 Eleinte Knox és Hester aztán meg Davis és Williams teljesen szétzilálta a kiscicák védelmét. A macik meg pörögtek ezerrel, több hibával együtt egyáltalán nem hagyták élni Daltonkát. Az utolsó másfél negyedben pedig jött Forté, és az addigi kb. 0 yardjához hozzáadott 150-et, ami véget is vetett az egésznek 😀 Pedig még egy onside-ot is megnyertek a kiscicák, de hát Dalton ma jobban szerette nekem adni a labdát 😀 Mondtam én, hogy annyi lesz neki 😀

És pár érdekes adat azért, kezdve az MVP-vel:

Cutler 20/31, 412 yard, 4/1, 134.1
Forte 21 att, 154 yard, 3 TD 1 fumble
Hester 143 yard 1TD, Davis 109 yard 2 TD, Knox 76 yard 1 TD

URLACHER 7 tackle, Harris és Jennings 1-1 FF, Harris, Jennings, Wright, BRANDON MERIWEATHER 1-1 INT

Mista kisróka: 22/50, 377 yard, 3TD 4 INT!!! 56.8 😛PPPPPP
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hát megtörtént 😀 Ájj de jót röhögtem most 😀 Ne haragudj, vagy akár haragudhatsz is, de tudod hogy mondják, minél nagyobb az arc, annál nagyobbat loccsan a betonon amikor pofára esik 😀

Grat edzőtárs! Így kell ezt csinálni 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
DE még 1 ponttal így is Kendi előtt állsz 😂shawnka
De az a nem mindegy, hogy én Biagio ellen kaptam, neki még az a meccs hátra van. Ja, és én Biagiotol épp hogy kikaptam. :cool: , kíváncsi leszek ő hogy szerepel majd ellene.Vadkender
lassan egymás ellen toljuk ahogy elnéztem, fogd vissza majd magad 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
DE még 1 ponttal így is Kendi előtt állsz 😂shawnka
De az a nem mindegy, hogy én Biagio ellen kaptam, neki még az a meccs hátra van. Ja, és én Biagiotol épp hogy kikaptam. :cool: , kíváncsi leszek ő hogy szerepel majd ellene.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
DE még 1 ponttal így is Kendi előtt állsz 😂shawnka
az izgat a legkevésbé.... ha csak ez a meccs lett volna meg az egész szezonban, akkor már elégedett lennék... most már csak a bajnoki cím segít....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
DE még 1 ponttal így is Kendi előtt állsz 😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


bármelyik másik meccsen kaptam volna ki, csak ne az örök rangadón...... :mad: :mad: :mad: :mad:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
egyébként lebeszéltük már a meccseket, ma játszunk. vagyis már játszanánk, csak a t-online eldugta egész estére a netemet, és most úgy tűnik, hogy visszatért végre.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Még jó, hogy ötleteket is adsz. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ha ellened jövök, széjjel fogom tresselni a topikot. 😂shawnka
már látom a rajtam röhögő Cutler fejeket....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
ha ellened jövök, széjjel fogom tresselni a topikot. 😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 19-43 (asszem) Bears

Nem mondok semmit... inkább nem..... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:Amadeus91
Wáháááááááááá, MUHAHAHAHAHAHAhahahahahahahhaa ez de kurva jól esett. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Megérdemelted.Vadkender
Meg, hogy az jó.....wáááááááá.... elegem van. 2 fumble a RedZone-ban, 2 Fumble.... nem hiszem el, elment 1 negyed alatt a meccs.

Roy Williams meg nem tudom, hogy hogy, de klasszis volt ellenem... érthetetlen az egész.

criminal lawyer or criminal lawyer?