NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hiába kellene, nekem sem működik. :/ Ami így Bálesz ellen necces lesz pár hét múlva.fetomy
nyugiiii hozzám vendégbe jössz 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hiába kellene, nekem sem működik. :/ Ami így Bálesz ellen necces lesz pár hét múlva.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki valami megoldást a Host-problémára? Továbbra sem tudnak hozzám csatlakozni, a lionsstafford által írt megoldás sem működik.

A másik megoldásnál pedig, ha fix IP-t adok meg a routerben, akkor a net is ugrik (ezt mondjuk nem értem, hogy miért).Bálesz
ha a hamachid működik (zölden világít) akkor működnie kellene.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Valaki valami megoldást a Host-problémára? Továbbra sem tudnak hozzám csatlakozni, a lionsstafford által írt megoldás sem működik.

A másik megoldásnál pedig, ha fix IP-t adok meg a routerben, akkor a net is ugrik (ezt mondjuk nem értem, hogy miért).

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Valaki egy edződőmeccs?Desert Eagle .5o
ilyenkor? mindjárt kezdődnek a délutáni meccsek, nézzél inkább igazi futballt.shawnka
Elvette a kedvem a Dallas győzelme 😀 Holnap meg korán kelek, egy madden még belefér, egy meccs nem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Valaki egy edződőmeccs?Desert Eagle .5o
ilyenkor? mindjárt kezdődnek a délutáni meccsek, nézzél inkább igazi futballt.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Valaki egy edződőmeccs?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raider: tekerj vissza, Desert eagle pár hszel feljebb leírta a team statokat, jóval előbb meg Farky hszeiben keresd az egyéni statos url címet 😊fetomy
Áhá, megvan köszi 😀
Farky, thanks! 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Van valami hely ahol megleshetem a statisztikákat? Kíváncsi vagyok ki miben fejlődött 😀Raider89
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dGlMVk1xOHJ0dVVKMVMtaVA0SmZ0cXc&hl=hu#gid=1

tessék, bár még csak a week 1 van kész

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igen mista stafford, a D-t csinálom 😀 a szűrés meg farky dolga lesz beállítani 😀

Raider: tekerj vissza, Desert eagle pár hszel feljebb leírta a team statokat, jóval előbb meg Farky hszeiben keresd az egyéni statos url címet 😊
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Van valami hely ahol megleshetem a statisztikákat? Kíváncsi vagyok ki miben fejlődött 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én meg qb vision nélkül nem szeretek játszani 😀 hetekbe és több tíz meccsbe tellett anno hogy megszokjam, most meg szokjak le.. 😀 állandóan pump fake-elek mikor át akarom váltani a visiont 😀 (mert persze már észre sem veszem hohgy nincs ott aztán csak nézem, hogy miért nem mozdult át a másikra 😀)

egyébként ahogy mondtam én szívesen segítek a statban, bármilyen szöszölős gecizős részét elvállalom, amit senki más 😀fetomy
akkor csináld meg a védelmet, de külön lehessen szűrni tackle-kre, INT-ekre, Fumblikra stb stb. 😀

szerk.: és igen a futás még mindig megy, És ahogy nézem Stafford szállítja a legtöbb futott yardot a QB-nél :cool:
kár hogy ettől még ugyanúgy dob 4-5 INT-et és ugyanúgy szopok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Srácok újra van játékkompatibilis gépem, jó egy hétig 😀 szóval jövő héten kapható vagyok edzőmérkőzésekre esetleg 😀 akit érdekelne az dobjon majd rám pmet 😀



Just Win Baby!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
tökjól húzom az időt 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Élvezzétek ki amíg ott lehettek, mert lassan vége az altatásnak, és a macik felébrednek téli álmukból (így december közeledtével 😂 )fetomy
majd én elaltatom őket még jobban. 😀Amadeus91
szeretnéd csak 😀 Per pillanat éppen egy 2-es Win streak-em van (igaz csak barátságoson), úgyhogy megállíthatatlan vagyok 😂
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Élvezzétek ki amíg ott lehettek, mert lassan vége az altatásnak, és a macik felébrednek téli álmukból (így december közeledtével 😂 )fetomy
majd én elaltatom őket még jobban. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
jegesmedvék

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Élvezzétek ki amíg ott lehettek, mert lassan vége az altatásnak, és a macik felébrednek téli álmukból (így december közeledtével 😂 )
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
TD és 3rd mutató imponáló.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
g*ci jó vagyok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na kész az O, még D hátra...

Pár adat:

TD-k:
1. Colts 18
2. Cowgirls 16
3. Bengays 15

Pass yds / game:
1. Falcons 377
2. Colts 354,67
3. Buccaneers 300

Rushing yds/ game:
1. Lions 212
2. Falcons 189
3. Ravens 130.67

Total yds / g:
1. Falcons 566
2. Colts 438
2. Buccaneers 420,5

TO:
1. Vikes 11
2. Packers 10
3. Eagles 9

1st downs
1. Bears 58
2. Cowgirls 52
3. Colts 51

4th down attempt:
1. Colts 10
2. Vikes 10
3. Bears 8

3rd down %:
1. Bengays 61,9
2. Cowgirls 47,37
3. Lions 42.11

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mit kell rajtam készülni? 😀 Dobálj fly-okat, és akkor a vörös dob 600 yardot, meg 15 TD-t és Urli mester se szól bele 😀fetomy
Jó, én mindenkire készülök, tudod nem akarok diszkriminatív lenni. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mit kell rajtam készülni? 😀 Dobálj fly-okat, és akkor a vörös dob 600 yardot, meg 15 TD-t és Urli mester se szól bele 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Létezik Anti-Urlacher Klub?Amadeus91
mit érdekel az téged? 😀 De ezért a mondatodért az MNF-en szét fog szadizni 😛fetomy
készülök ellened és folyamatosan ott van mindenhol az öreg. Ki kell ellene fundálnom valamit. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nézve, hogy mögötted a fasorba nincs senki, méginkább...Desert Eagle .5o
Na, azért akkor ha már szutyok is leszek, legalább olyat csinálok amit senki más 😀 Ráadásul pozitív statban, nem is az, hogy milyen sok pontot kapok 😀

De látod amúgy, mondtam én. Oké, hogy állandóan kikapok, de talán ha 1 meccs volt a vagy 20-ból amikor nekem volt kevesett 1st downom 😀