NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nálam is offolva van, de nem is értem ez hogy működik, mert volt olyan meccs, hogy ellennek volt, de csak egyszer...???

Farky! Statoknál nem tud rádobni excelben valami rendező? Hogy ne csak yardok szerint tudjuk meglesni ki van elől, hanem mondjuk más alapján is.Desert Eagle .5o
egyébként mi az a QB vison? Sosem használtam még.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nálam is offolva van, de nem is értem ez hogy működik, mert volt olyan meccs, hogy ellennek volt, de csak egyszer...???

Farky! Statoknál nem tud rádobni excelben valami rendező? Hogy ne csak yardok szerint tudjuk meglesni ki van elől, hanem mondjuk más alapján is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na megoldottam hamachit is 😊
come over here bitches!

ja és h rögtön bele is kontárkodjak a szabályzatba, QB vision-t nem kapcsoljuk ki?.brk
Miért? Van? 😀Vadkender
ki van nyomva elvileg

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na megoldottam hamachit is 😊
come over here bitches!

ja és h rögtön bele is kontárkodjak a szabályzatba, QB vision-t nem kapcsoljuk ki?.brk
Miért? Van? 😀Vadkender
lol ellen volt.
és pont ezért nem értem még mindig a beállításokat mivel nálam offon van, de szerintem a joinoló fél beállításai szerint megy a meccs. örök rejtély
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
na megoldottam hamachit is 😊
come over here bitches!

ja és h rögtön bele is kontárkodjak a szabályzatba, QB vision-t nem kapcsoljuk ki?.brk
Miért? Van? 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na az első forduló statja majdnem teljesen kész, már csak a D# stat nem teljes de azt befejezem hamarosan és már csak frissíteni kell őket.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dGlMVk1xOHJ0dVVKMVMtaVA0SmZ0cXc&hl=hu#gid=0

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na megoldottam hamachit is 😊
come over here bitches!

ja és h rögtön bele is kontárkodjak a szabályzatba, QB vision-t nem kapcsoljuk ki?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de kiabszás, mert tavaly 53-0ás állásnál, a második félidő legelején visszahordott kickoff return után Laki közölte hogy neki jó az 53-0 és kilépett. szóval az a meccs esélyes lett volna egy rekorddöntésre. így az irányítóval egy meccsen futott yardok sem érték el a 200at :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na, legalább akkor a 0-100-al rekordot döntök 😂

Persze csak altatok és igazából 1-11-es mérleggel fogom megverni a 12-0-ás Biagiot 😂 😂 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A 82-0-ról sajnos nincs már meg a stat mert két részletben játszottuk, de 80-7-nél Romo számai:
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Tony Romo 25 30 487 83 16.2 3 8 0 85 158.3

És azon a meccsen még TIME OF POSSESSION 09:57 10:03 a Chargers javára 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úristen, hát ezek alapján kezdjétek előkaparni a legtöbb szerzett pont illetve legnagyobb különbségű győzelem statokat, mert idén a Cowboys-Bears-en tuti megdől mindegyik 😂
fetomy
Háát, figy. előző szezonban ilyenek voltak: 😊
eaglesmcnabb - Tennessee Titans(2-1) 70-13 Rata - Minnesota Vikings(0-2)
eaglesmcnabb - Tennessee Titans(6-2) 53-0 laki - Philadelphia Eagles(0-8)
Farky - Indianapolis Colts(2-3) 73-17 kaszo - Houston Texans(2-3)
laki - Philadelphia Eagles(0-4) 0-82 Biagio - Dallas Cowboys(6-2)
miilann - San Diego Chargers(0-7) 7-80 Biagio - Dallas Cowboys(8-2)

Utóbbi kettőt azért nehéz lesz felülmúlni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
STafford megint hozta a statokat, 0.0-ás passer rating 😂 😂 😂
most már a legtöbb futott yard RBnél, illetve QB-nél címre hajtok, illetve a legtöbb beszopott pick6-re 😀 azt nem értem hogy ha egyáltalán nem passzolnék is sokkal többet érnék, akkor miért erőltetem a passzjátékot? árulja már el valaki 😀


szerk: VALAKI EGY EDZŐMECCSET? 😀eaglesmcnabb
Megatron? 😊Amadeus91
kapott 3 screent, de utána azokat sem erőltettem, mert majdnem screenből is sikerült INTet dobnom 😀
0-2-ről lesz szép felállni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
STafford megint hozta a statokat, 0.0-ás passer rating 😂 😂 😂
most már a legtöbb futott yard RBnél, illetve QB-nél címre hajtok, illetve a legtöbb beszopott pick6-re 😀 azt nem értem hogy ha egyáltalán nem passzolnék is sokkal többet érnék, akkor miért erőltetem a passzjátékot? árulja már el valaki 😀


szerk: VALAKI EGY EDZŐMECCSET? 😀eaglesmcnabb
Megatron? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
STafford megint hozta a statokat, 0.0-ás passer rating 😂 😂 😂
most már a legtöbb futott yard RBnél, illetve QB-nél címre hajtok, illetve a legtöbb beszopott pick6-re 😀 azt nem értem hogy ha egyáltalán nem passzolnék is sokkal többet érnék, akkor miért erőltetem a passzjátékot? árulja már el valaki 😀


szerk: VALAKI EGY EDZŐMECCSET? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én egyszer játszottam Biagio ellen egy meccset, ahol 10 ponton belül voltam. Nekem az már győzelem volt.Desert Eagle .5o
h-h ennyire jó? Miben ilyen erős?Amadeus91
abban hogy leszedi a passzodat, és visszahordja TD-re. 😀 plusz olyan blitzeket kapsz hogy nem tudsz mit csinálni, de ha eldobod INT. 😀 Ja meg alapból könnyen szopom a passzokat, mert inkább futás ellen védekezek. De amíg teljesen nem ment el a meccsem, addig nem nyeltem be annyi yardot, inkább a védelem az amire azt mondanám hogy GYilkos. persze más és más játékstílusok vannak, erre a legjobb példa amit már említettem hogy miilannt tavaly mindenki legyőzte, engem mégis lazán hazazavart. Ergo lehet hogy valamelyikőtök legyőzi, de hogy én nem fogom az biztos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úristen, hát ezek alapján kezdjétek előkaparni a legtöbb szerzett pont illetve legnagyobb különbségű győzelem statokat, mert idén a Cowboys-Bears-en tuti megdől mindegyik 😂

Most olvasom csak rata hszét, na jó, ha 100 pont alatt megúszom már boldog leszek 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
h-h ennyire jó? Miben ilyen erős?Amadeus91
Én főleg a passzjátékot emelném ki... Úgy ment át a védelmemen mint kés a vajon 😊Rataxes
hard-core Spread offense?

(Romo-val? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
h-h ennyire jó? Miben ilyen erős?Amadeus91
Én főleg a passzjátékot emelném ki... Úgy ment át a védelmemen mint kés a vajon 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én egyszer játszottam Biagio ellen egy meccset, ahol 10 ponton belül voltam. Nekem az már győzelem volt.Desert Eagle .5o
h-h ennyire jó? Miben ilyen erős?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én egyszer játszottam Biagio ellen egy meccset, ahol 10 ponton belül voltam. Nekem az már győzelem volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
55-20 ra szoptam, abból volt 1 visszahordott INT az elején, egy elejtett Punt visszahordott TD az is az elején, meg egy INt amit visszavitt kb 20 yardosomra és utána csinált TD-t, na itt elment a meccs kb, 2 TD szereztem mindkettő 50+os mákfutás. kb ennyi. volt vagy 6 int, de mingyá felrakom blogra 😀

szerk.: eddig Biagio az egyetlen olyan ellenfelem, akiről megállapítottam, hogy a büdös életben nem fogom elverni. de ezt már tavaly eldöntöttem, nem most jöttem rá. így legalább nem volt pofáraesés 😀eaglesmcnabb
mert még nem játszottál velem.Amadeus91
ez igaz, de iylen szinten nem nullázott le senki. ha Best nem fut 14 futásból 213yardot 15.2es yard/futás átlaggal, akkor biza ez nulla lett volna a részemről. ISZONYAT 😀
jó mondjuk egy fürgébb QB-el kivédtem volna 1-2 szituációt, de így... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Asszem PR-ben most se lesz trónfosztás 😀

Amadeus, téged Rata az előszezonban kétszer is elvert, mire vagy oda? 😀Desert Eagle .5o
tétmeccsen viszont eddig csak győztem. 😀

itt megy az elemzés, saját kutató labor van, meg amit akarsz. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amadeus, téged Rata az előszezonban kétszer is elvert, mire vagy oda? 😀Desert Eagle .5o
Hogy Neked milyen infóid vannak, erre már nem is emlékeztem 😛 😊 Akkor még asszem a Phillyvel toltam, úgyhogy nem csoda hogy nyertem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Asszem PR-ben most se lesz trónfosztás 😀

Amadeus, téged Rata az előszezonban kétszer is elvert, mire vagy oda? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
55-20 ra szoptam, abból volt 1 visszahordott INT az elején, egy elejtett Punt visszahordott TD az is az elején, meg egy INt amit visszavitt kb 20 yardosomra és utána csinált TD-t, na itt elment a meccs kb, 2 TD szereztem mindkettő 50+os mákfutás. kb ennyi. volt vagy 6 int, de mingyá felrakom blogra 😀

szerk.: eddig Biagio az egyetlen olyan ellenfelem, akiről megállapítottam, hogy a büdös életben nem fogom elverni. de ezt már tavaly eldöntöttem, nem most jöttem rá. így legalább nem volt pofáraesés 😀eaglesmcnabb
mert még nem játszottál velem.

criminal lawyer or criminal lawyer?