NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Csak azért sír, mert Cutlernek épphogy nem lett meg az 500 yard a meccsen 😀

Ja azt hittem úgy gondoltad, hogy játszuk le 😀 Akkójóvanakkó, Cutler még ráér 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Amadeus: Részemről kész vagyunk a megmérettetésre. A srácok bemelegedtek, árad a szexszag a szobájukból 😀 Úgyhogy írj hamacsin ha készen állsz az alázásra 😛

Ja és Lionsstafford: Az a hamacsis megoldás sem működik, amit te mondtál (LAN host-IP Join)fetomy
még le sem ment a forduló. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


még jó, hogy a tieid annyira támogatnak titeket 😛fetomy
ebbe most nem menjünk bele. 😀


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amadeus: Részemről kész vagyunk a megmérettetésre. A srácok bemelegedtek, árad a szexszag a szobájukból 😀 Úgyhogy írj hamacsin ha készen állsz az alázásra 😛

Ja és Lionsstafford: Az a hamacsis megoldás sem működik, amit te mondtál (LAN host-IP Join)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan

😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én kedves leszek:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó


még jó, hogy a tieid annyira támogatnak titeket 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyébként a Bears ellen tolom a 4. héten nem? Velük pedig már "legendás" a trash talking itt a topikban 😀 Szóval betölthetjük a heti adagot, ha gondoljátok. 😀Amadeus91
Tigrisek a Macik ellen...én szeretem a tigriseket. A bengáliakat is. Na de akik Cincinnatiben vannak, azok nem rílek. Ilyen kis vörös hajú majmok inkább. 😀
Ilyen egy tigris:
Desert Eagle .5o


és a te tigrised szurkolótábora.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként a Bears ellen tolom a 4. héten nem? Velük pedig már "legendás" a trash talking itt a topikban 😀 Szóval betölthetjük a heti adagot, ha gondoljátok. 😀Amadeus91
Tigrisek a Macik ellen...én szeretem a tigriseket. A bengáliakat is. Na de akik Cincinnatiben vannak, azok nem rílek. Ilyen kis vörös hajú majmok inkább. 😀
Ilyen egy tigris:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként a Bears ellen tolom a 4. héten nem? Velük pedig már "legendás" a trash talking itt a topikban 😀 Szóval betölthetjük a heti adagot, ha gondoljátok. 😀Amadeus91
most biztos nem 😀 be kell melegednie a srácoknak úgyhogy már bezártam őket egy szobába egy vödör vazelinnel, George Michael CD-kkel és a Túl a barátságonnal 😂 De idő kell nekik még 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hajjaj, rám megint nehéz forduló vár.

shawnka, majd dobj egy pm-et, h mikor jó ma neked.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyébként a Bears ellen tolom a 4. héten nem? Velük pedig már "legendás" a trash talking itt a topikban 😀 Szóval betölthetjük a heti adagot, ha gondoljátok. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látom én vagyok a legfaszább ligatag. Szinte akármikor ráérek, és mindig kikapok, kell ennél jobb? 😂fetomy
ebbe azért belekötnék.
Tavaly asszem milann volt aki mindenkitől kikapott, engem persze elvert akkor is 😀 amúgy eddig én is mindenkitől kikaptam 😛eaglesmcnabb
jó, hát a legbénábbakat azért megverem ( 😛 ), de az is egy playen múlt amúgy 😀 Ha Forté miss tacklet csinál a CB-den, akkor nyersz 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Látom én vagyok a legfaszább ligatag. Szinte akármikor ráérek, és mindig kikapok, kell ennél jobb? 😂fetomy
ebbe azért belekötnék.
Tavaly asszem milann volt aki mindenkitől kikapott, engem persze elvert akkor is 😀 amúgy eddig én is mindenkitől kikaptam 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látom én vagyok a legfaszább ligatag. Szinte akármikor ráérek, és mindig kikapok, kell ennél jobb? 😂
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én azt várom már, hogy ne kelljen várni lionsstaffordra minden fordulóban 😀Desert Eagle .5o
a 10es vonattal megyek haza este, és vasárnap délután jövök is haza. szal úgy kéne megoldani 😀 otthon tudok csak játszani ezért csak a hétvégék jók. Egyébként a Deny elleni meccsünkön nem rám kellett várni 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én azt várom már, hogy ne kelljen várni lionsstaffordra minden fordulóban 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Miért várná, neki ugyanolyan lesz mint a többi 😀😛

Én egyébként vártam, mielőtt .brk jelentkezett, mert addig úgy nézett ki, hogy legalább akkor nem kapok ki. Mostmár mindegy 😀fetomy
én várom már a Cowboys-Bengals összecsapást. 😀Amadeus91
én a helyedben nem várnám azt a mérkőzést annyira, de te tudod. 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Meggyőztél 😀

Deny! Andy bácsi nem tartozott a draft során a pakkhoz, hogy sikerült leszerződtetned? 😀

A Packers mai sajtótájékoztatója során kevésbé volt türelmes:

- Az Eagles csapata meglehetősen döcögősen kezdte az évet, akárcsak Önök. Mit gondol kinek ér hamarabb véget a vesszőfutása?
- Úgy gondolom, hogy az Eagles egy nagyszerű csapat, jó munkát végeznek, és ez be fog érni hamarosan. Ez rólunk kevésbé mondható el. Áron nagyon bizonytalan, ami kihat az egész csapat játékára. A védelem munkája kritikán aluli volt a Ravens ellen, főleg a futó játék megállításával vannak gondok. A Bears csapata ellen sem sikerült a misstackle gyárat bezárni. Ezzel sürgősen kezdeni kell valamit.
- Mit gondol mi lesz a győzelem kulcsa?
- Egyértelműen az, hogy Áron és Vick egészségesek tudnak-e maradni, illetve a labdaeladások lesznek döntőek. Egyszerűen meg kell tartani a labdát, és akkor nem lehet gond. Ha nincs nálad a labda, akkor nem tudod befolyásolni egykönnyen, hogy merre szálljon.
- Mit üzenne az ellenfélnek?
- Csak ennyit: http://www.youtube.com/watch?v=JxUDVIiXNMQ
Mike! I'm comin' at ya!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mégegyszer szerkesztettem, az jobban elmondja.

Pont hogy ebbe nincs belekötni való, mivel egy NFL csapatnak az, hogy a QB-ja 100-ból 1 jó passzot csinál vagy 1000-ből 1 jó passzot csinál pont ugyanannyira szar, hogy többet nem lát pályát. Szépen hangzik, hogy 10szer jobban passzol, de ez most abszurd példával mondjuk egy egér -hasamracsapok- százszor nagyobb mint egy gomb, aztán mégsincs semmi köze mondjuk egy elefánthoz 😊

Nézd csak meg, hogy ha 2%-os a pontossága az kb. ugyanannyit ér, mintha 20%-os a pontossága, viszont már 50%-os pontosság is érzékelhető változást okoz. És ez a realitás, mert a 100-ból 2 jó passz és a 100-ból 20 jó passz ugyanúgy nem ér semmit az NFL-ben (átlag yarddal számolva), míg 50 jó passz már azért sok mindenre elég lehet. De ugyanígy nincsen lényegi különbség a 80%-os passzpontosság és a 100%-os passzpontosság között, mivel az NFL-ben ha 80%-al passzolsz ugyanúgy istenfasza QB vagy, mintha 100%. Nyilván statisztikailag sokkal jobb a 100% mint a 80%, de az NFL gyakorlati szempontjából tökugyanaz. Ezért jó ez a rating dolog, mert nem pusztán statisztikára alapul, hanem olyan pontosítások vannak benne, amik alapján egy rating kb-ra meghatározza egy QB teljesítményét.

a példád szerint mindkét qb 39-es ratinggel bír. Te játszatnál egy 39-es ratingű qb-t? Inkább keresel valakit, aki 10szer gyengébben passzol, de 10szer kevesebbszer adja el a labdát. Egy drive-ban passzolhat egy QB mondjuk 10-et átlagban, ebből ha 2 jó az még mindig jobb, mitnha 4 jó, de a végén eladja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A passer rating megállapításánál a legnagyobb befolyásoló tényező az interception, és annak a %-a. Magyarán ha az interception dobás százaléka ugyanannyit csökken mint a TD vagy a completion %-a, akkor is jobb lesz a rating (bár elenyésző különbséggel), mivel fontosabb, hogy ne dobj intet, minthogy dobj TD-t.

De ez valós is. Gondolj bele, ha eladja a labdát, akkor szopacs, de attól még, hogy nem dob TD-t, vagy nem sikeres a passz, még mindig náluk a labda, futhatnak, stb...fetomy
Ezt értem, csak nem gondolnám, hogy ha valaki tízszer pontosabb a másiknál, akkor az már mért nem látszik jobban, annak ellenére, hogy ugyanannyi INT-et dobtak. Na mind1, ez így van számolva, kicsit olyan ez nekem, mint az NBA-ben ratingek, abba is bele lehet kötni millió helyen.

Az én következő meccsem a Philly ellen lesz, az aktuális egyik utolsó helyezett, akárcsak a második fordulóban volt Bálesz, szóval ki fogok kapni mint az állat, de még ezt tízzel megszorozva. 😀Desert Eagle .5o
Ne legyél naiv 😀


Egyébként a Philadelphia Eagles sajtótájékoztatót tartott ma, rövid részlet belőle:
"... Mike nagyszerű srác, de jelenleg mentális gondokkal küzd. Említette, hogy zavarja a nagy tér, korábban megszokta, hogy faltól falig mehet csak, most pedig egy világ vár rá. Meg fogja oldani, az edzőink segítenek neki, ő kiváló srác, nagyszerű atléta. Vince pedig igazán lenyűgöző. Sokat vártunk tőle, amikor nyáron Nashville városából megérkezett, Jeff Fisher barátom sok jót mesélt róla. Nagy küzdő, minden edzésen maximálisan oda teszi magát, és újra a régi."
Akkor Young az új irányítója?
"Nem, Mike továbbra is a franchise QB, de jelenleg mindketten ugyanúgy készülnek a mérkőzésre. Nem döntöttem, ki lesz még a kezdő a Green Bay Packers gárdája ellen. Ha a mai edzés alapján kellene választanom, akkor Kafka lenne a nyertes."
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
A passer rating megállapításánál a legnagyobb befolyásoló tényező az interception, és annak a %-a. Magyarán ha az interception dobás százaléka ugyanannyit csökken mint a TD vagy a completion %-a, akkor is jobb lesz a rating (bár elenyésző különbséggel), mivel fontosabb, hogy ne dobj intet, minthogy dobj TD-t.

De ez valós is. Gondolj bele, ha eladja a labdát, akkor szopacs, de attól még, hogy nem dob TD-t, vagy nem sikeres a passz, még mindig náluk a labda, futhatnak, stb...fetomy
Ezt értem, csak nem gondolnám, hogy ha valaki tízszer pontosabb a másiknál, akkor az már mért nem látszik jobban, annak ellenére, hogy ugyanannyi INT-et dobtak. Na mind1, ez így van számolva, kicsit olyan ez nekem, mint az NBA-ben ratingek, abba is bele lehet kötni millió helyen.

Az én következő meccsem a Philly ellen lesz, az aktuális egyik utolsó helyezett, akárcsak a második fordulóban volt Bálesz, szóval ki fogok kapni mint az állat, de még ezt tízzel megszorozva. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
köszönöm, már ott is van a bárónál. 😀

Biagio, te is várod már a 6. kört?Amadeus91
Hogyis válaszolnak az nflben erre? 😀
Mindig csak a következő fordulóra készülök, jelenleg még a Lions elleni mérkőzésre koncentrálok, ettől függetlenül a Bengals jó csapat, biztos jó mérkőzést látnak majd a szurkolók.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A passer rating megállapításánál a legnagyobb befolyásoló tényező az interception, és annak a %-a. Magyarán ha az interception dobás százaléka ugyanannyit csökken mint a TD vagy a completion %-a, akkor is jobb lesz a rating (bár elenyésző különbséggel), mivel fontosabb, hogy ne dobj intet, minthogy dobj TD-t.

De ez valós is. Gondolj bele, ha eladja a labdát, akkor szopacs, de attól még, hogy nem dob TD-t, vagy nem sikeres a passz, még mindig náluk a labda, futhatnak, stb...

Egyébként nagyjából úgy van, hogy az INT befolyásol a legtöbbet, a TD egy picit kevesebbet, a pontossági % és a yard pedig csak nagy mértékű ingadozásnál módosít "jelentősen", mivel hogy 10 yardot passszol vagy 50-et kb. tök mindegy, de ha már 200-at, az már érdemes valamire, illetve 1%-os passz pontosság illentve 0.01 %-os pontosságg között lóf. különbség van, de 1% és pl. 60% között már érdemi.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na most akkor olvasd el megint amit korábban írtam Farky.



Comp.% Yards/Att. TD% Int.% NFL QB Rating
1 0.01 1 1 38.75000000000001
Comp.% Yards/Att. TD% Int.% NFL QB Rating
0.1 0.001 0.1 0.1 39.5

Első esetben 100 próbálkozásból egy sikeres egy yardért 1 TD és egy INT, a másodiknál ugyanez, csak 1000 próbálkozásból. Másodikra jobb ratingje lett a QB-nak. Most akkor heee???

Don't talk the walk, Walk the talk!