NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Valaki csinál ilyen átfogó statot v magamnak kell? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eaglesmcnabb címe nem érdekel, de lionsstafford címét megkaphatnám, mert sehol nem találom úgy, hogy tudnék fájlt csatolni 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem jönnek a statok srácok 😊 A 2. heti Ravens-Packersről sem jött semmi, Vikes-Cowboys-ról sem kaptam, meg Fetomy-tól sem jött anyag... Esetleg Eaglesmcnabbnek küldtétek csak még nem tette ki?Rataxes
eaglesmcnabb ládája üres 😀
Amadeus: mentsd le a gamelogot egy külön mappába gépedre akkor megmarad a stat. de ha elküldöd PM-ben akkor felkerül blogra--->így is megmarad

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
h lehet elmenteni a statot úgy h ne írja felül az előzőt?Amadeus91
a főmenü settingsben van egy olyan menüpont, hogy STATS elvileg, és ott az OVERWRITEokat írd át UNIQUE-ra
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
úúú je, akkor Peyton és Freeman után Áron lesz a következő QB akit kiütök. (meg ma Flacco) 😀Amadeus91
Azért van arc rendesen. Már alig várom, hogy Biagio szétalázzon, és sunnyognod kelljen 😂
Te még van vagy 5 hetem, addigra még kitanulok mindent, és én is elverlek. A kis vöröskédnek kedve nem lesz játszani ha találkozik a Predátorral... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
h lehet elmenteni a statot úgy h ne írja felül az előzőt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bizony bizony itt a pont. vagy fuss ki oldalra mielőtt jönne a tackle, vagy csússz be, E+hátranyíl kombó 😀eaglesmcnabb
Az E egyébként mit csinál billentyűzeten? Csak hogy be tudjam azonosítani joypadon is 😊Rataxes
Elkapás/int, illetve általában a no1 TE elkapógombja.

és valóban elfelejtettem küldeni a statot, sorry, most megteszem 😊

Egyébként én szimplán úgy csúszok be, hogy S (vetődés ugye) gomb röviden nyomva, nem nyomvatartva 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
bizony bizony itt a pont. vagy fuss ki oldalra mielőtt jönne a tackle, vagy csússz be, E+hátranyíl kombó 😀eaglesmcnabb
Az E egyébként mit csinál billentyűzeten? Csak hogy be tudjam azonosítani joypadon is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
http://data.hu/get/4353079/MADDEN.rar

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 729 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A legfrissebb rosterhez tudtok adni egy linket? Előre is köszi 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem jönnek a statok srácok 😊 A 2. heti Ravens-Packersről sem jött semmi, Vikes-Cowboys-ról sem kaptam, meg Fetomy-tól sem jött anyag... Esetleg Eaglesmcnabbnek küldtétek csak még nem tette ki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
.brk! Javítottam a Packers-el, csak miattad, hogy ne érezd, hogy nagyon rossz kezekbe került 😂

lionsstafford! Igen a te tanácsodra futottam, és most kérnék még egy tanácsot! Hogy lehet Áronkával két futásnál többet vállalni, hogy ne sérüljön le ? 😀Desert Eagle .5o
helyes. belepofázok a beszélgetésbe, mivel tavaly packerssel toltam (és értem el a ligacsúcsot jelentő 68-0át 😀 )
csússz be. Rodgers sérül gyorsan sajnos, úgyh az marad, hogy becsúszol a futás végén. úgy nem sérül le, bezzeg ha ugrasz, akkor fumble meg out for season..brk
bizony bizony itt a pont. vagy fuss ki oldalra mielőtt jönne a tackle, vagy csússz be, E+hátranyíl kombó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
.brk! Javítottam a Packers-el, csak miattad, hogy ne érezd, hogy nagyon rossz kezekbe került 😂

lionsstafford! Igen a te tanácsodra futottam, és most kérnék még egy tanácsot! Hogy lehet Áronkával két futásnál többet vállalni, hogy ne sérüljön le ? 😀Desert Eagle .5o
helyes. belepofázok a beszélgetésbe, mivel tavaly packerssel toltam (és értem el a ligacsúcsot jelentő 68-0át 😀 )
csússz be. Rodgers sérül gyorsan sajnos, úgyh az marad, hogy becsúszol a futás végén. úgy nem sérül le, bezzeg ha ugrasz, akkor fumble meg out for season..brk
úúú je, akkor Peyton és Freeman után Áron lesz a következő QB akit kiütök. (meg ma Flacco) 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
.brk! Javítottam a Packers-el, csak miattad, hogy ne érezd, hogy nagyon rossz kezekbe került 😂

lionsstafford! Igen a te tanácsodra futottam, és most kérnék még egy tanácsot! Hogy lehet Áronkával két futásnál többet vállalni, hogy ne sérüljön le ? 😀Desert Eagle .5o
helyes. belepofázok a beszélgetésbe, mivel tavaly packerssel toltam (és értem el a ligacsúcsot jelentő 68-0át 😀 )
csússz be. Rodgers sérül gyorsan sajnos, úgyh az marad, hogy becsúszol a futás végén. úgy nem sérül le, bezzeg ha ugrasz, akkor fumble meg out for season.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet kérni doppingtesztet? Már akkor furcsálltam a dolgot, mikor Cutler a vállsérüléséből simán visszatért. Aztán még ketten jöttek vissza. Valami nem kóser a Maciknál 😀Desert Eagle .5o
És mit szeretnél elérni a vizsgálattal, hogy 23-16 helyett mondjuk 3-0 legyen a hivatalos végeredmény? 😀 A srácok annyira gyökerek, hogy doppinggal sem nyernek, bár hozzáteszem a gumibogyószörp nincs rajta a tiltott szerek listáján 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Lehet kérni doppingtesztet? Már akkor furcsálltam a dolgot, mikor Cutler a vállsérüléséből simán visszatért. Aztán még ketten jöttek vissza. Valami nem kóser a Maciknál 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
.brk! Javítottam a Packers-el, csak miattad, hogy ne érezd, hogy nagyon rossz kezekbe került 😂

lionsstafford! Igen a te tanácsodra futottam, és most kérnék még egy tanácsot! Hogy lehet Áronkával két futásnál többet vállalni, hogy ne sérüljön le ? 😀Desert Eagle .5o
Ne a gyilkos medvék ellen fuss vele 😀 Jó igaz, hogy az én csapatomra sokkal jobban illik a gumimacik vagy repülő bocsok becenév mint a gyilkos medvék, de mint láttuk, 1-2 playben meccsenként belőnek maguknak vénásan egy kis gumibogyószörpöt és olyankor halál arra akinél a labda van 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
.brk! Javítottam a Packers-el, csak miattad, hogy ne érezd, hogy nagyon rossz kezekbe került 😂

lionsstafford! Igen a te tanácsodra futottam, és most kérnék még egy tanácsot! Hogy lehet Áronkával két futásnál többet vállalni, hogy ne sérüljön le ? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jelezném az ifjúságnak, hogy a Texans lett szívem választottja 😊 aki játszott tavaly ellenem, az tudja, hogy ez mit jelent 😀 (csak idén még futójáték is lesz mellé 😂 😂 )
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ehh, elrontottam az 1-11-et magamtól is:

Green Bay Packers - Chicago Bears: 23-16

Ez a meccs nagyon komoly volt, végig izgultam mint atom. Jól játszott a Bears védelme nagyon. 13-10-re mentek, amikor is én jöttem. Szépen végig koslatok a pályán...RZ...Áronka fut egy szép 1st downt....lesérül...out for game. Az igen mondom. Nembaj, közel vagyunk a TD-hez, megoldjuk....Grant fut...két milliméterre a hat ponttól, már vetődnék be...fumble, recovered by the defense...az igen mondom, ez azé má valami, az meg má nem semmi...Mondom innen esélytelen. kaptam egy FG-t, kb 2 perc volt vissza. Uccsó támadás, Flynn valahogy összeszerencsétlenkedett egy TD-t. 17-16 ide. Jön a CHI. Pár szép nagy passz, közelednek. Na mondom itt FG lesz és benyalom, mert szépen futkorászott, szóval pörgött le az óra. Erre nála is fumble, amit visszahordtam TD-re. Végig INT-ért imádkoztam, de fetomy okosan inkább futott. Fumblira egyikőnk se hiszem, hogy számított.
Grat a Bearsnek is, nagy meccs volt.

Ja igen, Áronka elvárásokon alul teljesített, csak egy INT, az is a félidő uccsó mp-iben, amikor siettem. lionsstafford köszi a tanácsot, két futásból 56 yard. Tényleg jobban megy neki ez mint a passzolás 😀Desert Eagle .5o
nem mondod hogy az én tanácsomra futottál vele? 😀 na ennek örülük, ha júl tudom 79es a speedje, ha nincs üresen az elsődleges célpont, és a TE-d elvisz 1-2 LB-t akkor nyomassad ki ezerrel szélre slégen, jönnek majd a yardok 😀

szerk.: közben látom hogy a Dallassal játszok ebben a fordulóban. kurvajó. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Minnesota Vikings - Indianapolis Colts: 28-68

MVP:
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Peyton Manning 21 25 459 84 18.3 2 7 1 61 141.7

Ma minden összejött, meglepően jó volt a futás elleni védelem, de Lacey abban is megtudott sérülni, hogy lepattant AP-ről...Farky
hoppá-hoppá. Éreztem már az előző körben, hogy robbanni fog a Colts, mert elég kemény ellenfél volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Minnesota Vikings - Indianapolis Colts: 28-68

MVP:
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Peyton Manning 21 25 459 84 18.3 2 7 1 61 141.7

Ma minden összejött, meglepően jó volt a futás elleni védelem, de Lacey abban is megtudott sérülni, hogy lepattant AP-ről...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hova kell küldeni a statot?fetomy
Ratának vagy Lionsstaffordnak.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
week1: Last play: Pass - INT - majdnem vereség
week3: Last play: Run - Fumble - vereség.

Következő héten valószínűleg egy olyan lesz hogy felugrok az intért, de beleütöm a WR kezébe - TD - vereség, azután FG-t fogok kihagyni, az után puntot blokkolnak, és akkor jönnek majd a finomabb dolgok 😊

Egyébként grat a győzelemhez, abszolút megérdemelt volt, hiszen nálad is volt fumble, egy olyan csapat viszont semmit nem érdemel, aki egy kibaszott csere QB ellen nem tud mit csinálni.


Hova kell küldeni a statot?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ehh, elrontottam az 1-11-et magamtól is:

Green Bay Packers - Chicago Bears: 23-16

Ez a meccs nagyon komoly volt, végig izgultam mint atom. Jól játszott a Bears védelme nagyon. 13-10-re mentek, amikor is én jöttem. Szépen végig koslatok a pályán...RZ...Áronka fut egy szép 1st downt....lesérül...out for game. Az igen mondom. Nembaj, közel vagyunk a TD-hez, megoldjuk....Grant fut...két milliméterre a hat ponttól, már vetődnék be...fumble, recovered by the defense...az igen mondom, ez azé má valami, az meg má nem semmi...Mondom innen esélytelen. kaptam egy FG-t, kb 2 perc volt vissza. Uccsó támadás, Flynn valahogy összeszerencsétlenkedett egy TD-t. 17-16 ide. Jön a CHI. Pár szép nagy passz, közelednek. Na mondom itt FG lesz és benyalom, mert szépen futkorászott, szóval pörgött le az óra. Erre nála is fumble, amit visszahordtam TD-re. Végig INT-ért imádkoztam, de fetomy okosan inkább futott. Fumblira egyikőnk se hiszem, hogy számított.
Grat a Bearsnek is, nagy meccs volt.

Ja igen, Áronka elvárásokon alul teljesített, csak egy INT, az is a félidő uccsó mp-iben, amikor siettem. lionsstafford köszi a tanácsot, két futásból 56 yard. Tényleg jobban megy neki ez mint a passzolás 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!