NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Így az adatokat nézegetve, azt se értem, hogy kaptam ennyi pontot. Mindegy, a D#-m még mindig állat, és véletlenül becsúszott pár pont. (azért 3 first down-on tartani valakit, durva dolog 😀 )

Amúgy mindegyünk blokkolt egy puntot, pontosabban puntert előbb levittük, mint hogy rúghatott volna.Deny
Te kezdted, én csak visszaadtam. :rolleyes:


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kíváncsi vagyok legközelebb hogyan kapok ki, már tényleg nagyon érdekel.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én a 0 győzelemre megyek.

Harmadik meccsemet is lenyomta, Cardinals-Eagles, asszem 35-21 a vége, de nem 100, én végére már nem is akarok emlékezni.
Az hagyján, hogy Vick olyan kegyetlen szar volt, hogy negyedik negyedben a Madden Istent játszattam már... Első félidőben szerintem volt 2 first down nevem mellett, meg egy 90 és egy 76 yardos TD passz. Végére 6 pick jött össze. Eddigi meccseimen úgy, ahogy ment a futás, most szerintem 15 yardnyi nem lett belőle, McCoynál meglepődnék, ha + yardban zárt volna.
De az agyfelkúrás az volt, amikor 24-21-es Cards előnynél, kb 2 perccel vége előtt neki megy Kendi a 4&5-nek, leszedi BABIN, erre repül a flag, mert szerencsétlen Rolle ráugrott passz után Kevinre... Pedig csak autogramot akart... Aztán abból így TD lett, majd Young gyorsan eladta, jött FG, aztán dobtam 4 flyt végén. De ááááááá
Amúgy mindegyünk blokkolt egy puntot, pontosabban puntert előbb levittük, mint hogy rúghatott volna.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
3. Hét
Philadelphia Eagles 21-34 Arizona Cardinals

Uramisten, szenvedés volt a meccs. Mondjuk én nem panaszkodhatok, mert egy zászló volt egész meccsen (legvégén), és az Denynek pont a legrosszabbkor. Azon úszott el neki a meccs. 6 Pick-ket szedtem, abból 3 User Pick volt, és abból kettő Daryl-lel. Nagyon laggoltunk, néhol kevésbé, de így is kihagytam 4 sima field goalt, és legelején dobtam egy int-et miatta. Mindegy, a lényeg, hogy ez is megvan. 😊 Majdnem el is felejtettem, volt egy olyan pickem, amiből fumble lett. Na ott már evett a méreg rendesen. 😀

Az elemzés után pár érdekes adat:
Game Statistics: Eagles Cardinals
First Downs 3 10
Rushing Yards 16 89
Passing Yards 205 (A 2 nagy passz sokat rátett.) 167
Passing Completions 6 18
Turnovers 6 2
TIME OF POSSESSION 08:56 11:04


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na basszátok meg, most az 1-11-em így elszállt 😀 Az 1-12 az nem olyan szép... 😕

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
úgy izgulok, hogy kivel lesz brk 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Áronka 22.6-os ratinget ért el. Ez van vele 😀
Desert Eagle .5o
Pedig micsoda klasszis kick off-al nyitottam 😀 Úgy látom, minden meccsem így indul. Vadkender ellen egy akkora sacket nyeltem be, mint egy ház. Első playre, csak hogy érezzem a törődést 😊Bálesz
Megemlíteni is fáj, hogy az mennyire durva volt. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bálesz mikor nyomjuk?Amadeus91
Ma már nem, de elvileg holnap ráérek egész nap. 😊Bálesz
én is ezt szerettem volna, hogy holnap este jó-e, mondjuk 20:00-kor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Bálesz mikor nyomjuk?Amadeus91
Ma már nem, de elvileg holnap ráérek egész nap. 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Eggyel több embert kell megvernem a bajnoki címig... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj de jó, így a végén nem 11. leszek, hanem 12. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
most látom, hogy idén is indult liga. hüppögök, hogy lemaradtam róla (és h a GB ilyen gyengén szerepel 😀 ) , vagy esetleg van lehetőség beugrani?.brk
szerintem még pont beférsz. így legalább akkor párosan lennénk, és még a menetrendet sem kéne átvariálni, mert a bye weekek helyére be tudnám szervezni az ellened játszódó meccseket.

válassz csapatot, és gyorsan be is írlak
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
most látom, hogy idén is indult liga. hüppögök, hogy lemaradtam róla (és h a GB ilyen gyengén szerepel 😀 ) , vagy esetleg van lehetőség beugrani?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bálesz mikor nyomjuk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
lol, majd nézz rá hamára 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
12 meccsünk van idén, a kérdésem, vajon 40 INT alatt tudok maradni Ááronkával?

Lehet megfogadom lionsstafford, és inkább futok vele 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi a fasz van Rodgersszel? 😀 Előtted játszottam vele én is, és akkor is volt 4 intje meg a védőimnek túlzás nélkül úgy 7 100% int dropja.. Aztán épp azt beszéltük, hogy 99-es...

Desert Eagle: Nem akarod lejátszani most a meccsünket? 😂 😂fetomy
Áronka 22.6-os ratinget ért el. Ez van vele 😀
Amúgy kb. a végefelé dobtam vele vagy 3 intet, miután Rice három futásból három TD-t csinált, és mennem kellett az eredmény után mint állat. Dobáltam amerre láttam kb. Azért majd 250 yardot összehozott. Ez olyan volt, hogy vagy 0 TD 4 int, vagy 4 TD 0 int, mert mind a RZ közelében volt kb.

Előre az 1-11-ért és az 1/1-ért, hátha olyan csapatom lesz, ami tud futni is 😀Desert Eagle .5o
fussál Áronnal 😉 100 yardot simán össze lehet hozni vele meccsenként.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hát kb a kick off-od minősége tükrözi az én játékomat 😀

Jelzem, hogy a meccsünket akkor akarom, amikor mentálisan nem kétszázezercsilliárd mélyen leszek a béka nemesebbik fele alatt. 😀 Ezt a zakót ki kell hevernem, holnap erre a Ghostface koncert alkalmas is lesz 😀 Szóval péntek?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Áronka 22.6-os ratinget ért el. Ez van vele 😀
Desert Eagle .5o
Pedig micsoda klasszis kick off-al nyitottam 😀 Úgy látom, minden meccsem így indul. Vadkender ellen egy akkora sacket nyeltem be, mint egy ház. Első playre, csak hogy érezzem a törődést 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jézus csak egy helyet estem 😀 Fenébe, innen még mindig van lejjebb 😕fetomy
Én szívesen visszaadom azt az egy helyet, úgyis túl magasan vagyok 😀Bálesz
hát nem én leszek aki el/visszaveszi tőled 😂

Természetes dolog lesz, hogy az éles meccsünkre (amiről nyilatkozhatnál is desert eagle, hogy mikor szeretnéd 😊 ) Ááronka perfect rating, 12 TD 600 yard 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Jézus csak egy helyet estem 😀 Fenébe, innen még mindig van lejjebb 😕fetomy
Én szívesen visszaadom azt az egy helyet, úgyis túl magasan vagyok 😀

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Mi a fasz van Rodgersszel? 😀 Előtted játszottam vele én is, és akkor is volt 4 intje meg a védőimnek túlzás nélkül úgy 7 100% int dropja.. Aztán épp azt beszéltük, hogy 99-es...

Desert Eagle: Nem akarod lejátszani most a meccsünket? 😂 😂fetomy
Áronka 22.6-os ratinget ért el. Ez van vele 😀
Amúgy kb. a végefelé dobtam vele vagy 3 intet, miután Rice három futásból három TD-t csinált, és mennem kellett az eredmény után mint állat. Dobáltam amerre láttam kb. Azért majd 250 yardot összehozott. Ez olyan volt, hogy vagy 0 TD 4 int, vagy 4 TD 0 int, mert mind a RZ közelében volt kb.

Előre az 1-11-ért és az 1/1-ért, hátha olyan csapatom lesz, ami tud futni is 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Mi a fasz van Rodgersszel? 😀 Előtted játszottam vele én is, és akkor is volt 4 intje meg a védőimnek túlzás nélkül úgy 7 100% int dropja.. Aztán épp azt beszéltük, hogy 99-es...

Desert Eagle: Nem akarod lejátszani most a meccsünket? 😂 😂fetomy
ráadásul az első fordulóban ellenem is 4 intet dobott, mondjuk így is kinyaltam... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jézus csak egy helyet estem 😀 Fenébe, innen még mindig van lejjebb 😕
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
mai nap folyamán, úgy délután körül "virítanék" is 😀 lol?