NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
hehe, és a kövi fordulóban veled játszom. szép remények.. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
huh, de el lettem picsázva. 😀lol
gratulálok, jól elverted. 😀Amadeus91
pedig még az ellened aratott győzelemből is próbáltam erőt meríteni, de Biagio túl pro. 😀 vki állítsa meg! 😀lol
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
huh, de el lettem picsázva. 😀lol
gratulálok, jól elverted. 😀Amadeus91
pedig még az ellened aratott győzelemből is próbáltam erőt meríteni, de Biagio túl pro. 😀 vki állítsa meg! 😀lol
Shawnka asszem a múlt szezonban elkapta, de engem szerintem még nálad is jobban megszórt anno 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
huh, de el lettem picsázva. 😀lol
gratulálok, jól elverted. 😀Amadeus91
pedig még az ellened aratott győzelemből is próbáltam erőt meríteni, de Biagio túl pro. 😀 vki állítsa meg! 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
mehet, én készen állok a D#-em már nem biztos 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Farky akkor ma 20:00-tól MNF mehet? (Megyek bemelegíteni)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
huh, de el lettem picsázva. 😀lol
gratulálok, jól elverted. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Dallas Cowboys - New Orleans Saints 42 - 7

MVP: Austin 2TD 8Rec 162 Yrd
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
huh, de el lettem picsázva. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy edzőmeccset? Este játszom le Zoli123-mal a reg. season meccsünket és be kéne melegednem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny majd írj PM-eet ha jó, nekem ma olyan 6-7 től SD-KC meccsig bármikor jó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Ja, eszembe jutott egy kérdés, lehet aktuális lesz mi meccsünkön. Ha hosszabbítás jönne, akkor ugye Madden első szerzett pontnál végett vett meccsnek, esélyt sem ad a jelenlegi IRL szabályoknak megfelelően az ellentámadásra. Ilyenkor mi légyen, kezdjünk egy új meccset egy darab driveval, ahol az addig megsérülteket padra rakja résztvevő?Deny
Az új hosszabbítás szabályok IRL nem csak a playoffban érvényesek?Rataxes
Énis úgy tudom hogy ez csak playoffban van
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja, eszembe jutott egy kérdés, lehet aktuális lesz mi meccsünkön. Ha hosszabbítás jönne, akkor ugye Madden első szerzett pontnál végett vett meccsnek, esélyt sem ad a jelenlegi IRL szabályoknak megfelelően az ellentámadásra. Ilyenkor mi légyen, kezdjünk egy új meccset egy darab driveval, ahol az addig megsérülteket padra rakja résztvevő?Deny
Az új hosszabbítás szabályok IRL nem csak a playoffban érvényesek?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ja, eszembe jutott egy kérdés, lehet aktuális lesz mi meccsünkön. Ha hosszabbítás jönne, akkor ugye Madden első szerzett pontnál végett vett meccsnek, esélyt sem ad a jelenlegi IRL szabályoknak megfelelően az ellentámadásra. Ilyenkor mi légyen, kezdjünk egy új meccset egy darab driveval, ahol az addig megsérülteket padra rakja résztvevő?Deny
nem hiszem, toljátok csak le a játék szabályai szerint 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja, eszembe jutott egy kérdés, lehet aktuális lesz mi meccsünkön. Ha hosszabbítás jönne, akkor ugye Madden első szerzett pontnál végett vett meccsnek, esélyt sem ad a jelenlegi IRL szabályoknak megfelelően az ellentámadásra. Ilyenkor mi légyen, kezdjünk egy új meccset egy darab driveval, ahol az addig megsérülteket padra rakja résztvevő?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
0-0 ? 😀Amadeus91
tudnád, hogy milyen közel állsz a valósághoz... 😀Deny
3-0? 3-3? 2-2? 😀

ha 2-0 akkor nem tom mit csinálok.... 😀Amadeus91
1 számjegy hiányzik, de ez nem barkóba, szóval bírjátok még ki, nyomás meccset nézni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
NO SPOILER! 😀
annyit elárulok hogy a védelmek jobban érvényesülnek mint a támadószekciók!eaglesmcnabb
0-0 ? 😀Amadeus91
tudnád, hogy milyen közel állsz a valósághoz... 😀Deny
3-0? 3-3? 2-2? 😀

ha 2-0 akkor nem tom mit csinálok.... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És mi az állás, csak hogy izguljunk😀 ?Desert Eagle .5o
NO SPOILER! 😀
annyit elárulok hogy a védelmek jobban érvényesülnek mint a támadószekciók!eaglesmcnabb
0-0 ? 😀Amadeus91
tudnád, hogy milyen közel állsz a valósághoz... 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
És mi az állás, csak hogy izguljunk😀 ?Desert Eagle .5o
NO SPOILER! 😀
annyit elárulok hogy a védelmek jobban érvényesülnek mint a támadószekciók!eaglesmcnabb
0-0 ? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
akkor Biagio-t elverem ma. vagy holnap.

(*írj pm-et, h mikor jó neked)lol
ÍrtamBiagio
Ha elvered, akkor megemelem a kalapom. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
akkor Biagio-t elverem ma. vagy holnap.

(*írj pm-et, h mikor jó neked)lol
Írtam
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akkor nem spoilerezek én sem még, szóval holnapig bírjátok ki eredményt illetően. De azért azt megszavazhatjuk, hogy éjjel az Eagles mennyire veri a 'Boyst 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Új PR, mert megérdemlitek, Punnany Massifról jöttem, épp kajálni akarok, erre nézem, hogy letudtátok az első fordulót.
Jó kedvemben vagyok, mert jó koncert volt nagyon, örüljetek 😀Desert Eagle .5o
OFF

hm, most tűnt fel, h voltál tegnap hajón. 😀 valóban fasza kis koncert volt, az EP is etalon lett. remélem megvetted. 😛

OFFlol
OFF
Jaja, zsír koncert volt. EP alap hogy normál. Nem vettem meg még, mert tegnap pólót akartam, de I love Shen Kick csak nőiben volt...😕

ON
Nah eaglesmcnabb, most már megöl a kíváncsiság 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Chicago Bears 25-51 Arizona Cardinals

Azért az mindent elárul, hogy a Bears a végére ébredt fel, azaz utolsó negyedben csinált 15 pontot. Odáig teljes képzavar. De nem gond, szerintem Fetomy nagyon jól játszott, Rookie-hoz képest, és a teljesítménye alapján simán lehet még PO-s. Most nálam viszonylag minden a helyén volt, a Defem legalább 3 intet ejtett el (de úgy istenesen a kezéből).

MVP: Beanie Wells 104 futott yard és 1 TD, illetve 2 elkapásból 88 yard és 2 TD-vel.Vadkender
köszi és grat!

De a predikciód teljesen értelmetlen. Semmi esélyem nincsen, mivel kibaszott mocskos módon kurvaszar a defense. Úgyhogy innentől tényleg, aki nem csinál ellenem minimum 40 pontot, az gondolkodjon el, mert valamit nagyon bénán csinált.

Cutlerrel meg annyi időm sem volt mint eddig. A TE-n stabilan 4 ember állt, a 3 WR-en is egyenként 4 ember állt mindig, és 8-an folyamatosan támadták Cutlert is, és hát ennyi ember ellen nincs esély. Nem is tudtam vele passzolni szinte semmit.

Mellesleg kár, hogy így a 7. meccsen nem számítottam rá, hogy először fog működni a futás. Forte 11.1-es átlag és 190 yard 😛fetomy
az a baj, hogy nekem nem kell elgondolkodnom azon hogy valamit szarul csinálok, mert tudom hogy szar az O. pocket QB-el egyszerűen nem tudok játszani. Na és ha a Def nem hozza amit hoznia kell, akkor jön is a vereség. Ellened is ez volt a baj, fos Offense, és a Def is csak egy gyenge átlagot hozott. Illetve CJnek akkor kezdett menni a játék, amikor már régen elment a meccs. Na és gondolj bele, hogy Deny ellen még ennél is szarabb volt az offensem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Chicago Bears 25-51 Arizona Cardinals

Azért az mindent elárul, hogy a Bears a végére ébredt fel, azaz utolsó negyedben csinált 15 pontot. Odáig teljes képzavar. De nem gond, szerintem Fetomy nagyon jól játszott, Rookie-hoz képest, és a teljesítménye alapján simán lehet még PO-s. Most nálam viszonylag minden a helyén volt, a Defem legalább 3 intet ejtett el (de úgy istenesen a kezéből).

MVP: Beanie Wells 104 futott yard és 1 TD, illetve 2 elkapásból 88 yard és 2 TD-vel.Vadkender
köszi és grat!

De a predikciód teljesen értelmetlen. Semmi esélyem nincsen, mivel kibaszott mocskos módon kurvaszar a defense. Úgyhogy innentől tényleg, aki nem csinál ellenem minimum 40 pontot, az gondolkodjon el, mert valamit nagyon bénán csinált.

Cutlerrel meg annyi időm sem volt mint eddig. A TE-n stabilan 4 ember állt, a 3 WR-en is egyenként 4 ember állt mindig, és 8-an folyamatosan támadták Cutlert is, és hát ennyi ember ellen nincs esély. Nem is tudtam vele passzolni szinte semmit.

Mellesleg kár, hogy így a 7. meccsen nem számítottam rá, hogy először fog működni a futás. Forte 11.1-es átlag és 190 yard 😛