NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na mivel Denyék nem játszanak még sokáig, és kezdődik a 3. forduló, így új PR.

#1 (-) Dallas Cowboys (Biagio) 2-0
Máris tavaly van?

#2 (-) Atlanta Falcons (shawnka) 1-0
Bye. Mögötte érkeznek a tehetségek, jövőhéten virítani kell.

#3 (-) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 2-0
Rookie of the Year cím első számú várományosát látják.

#4 (-) Arizona Cardinals (Vadkender) 2-0
Előző heti PR-es kérdésre a válasz: hát ilyen ha még megy is a játék.

#5 (+1) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 1-1
Így kell feledtetni a bakit.

#6 (-1) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 0-1
Önkéntes bye.

#7 (+6) Baltimore Ravens (Bálesz) 1-1
Hogyan csináljunk 4 driveból 4 playyel 4 TD-t. Tökéletes hét. Jövőhéten a Bengals ellen lehet bizonyítani, hogy megérdemli a helyét.

#8 (-1) Chicago Bears (fetomy) 1-1
Cutler már csak B módban, a P-ről a fal gondoskodott...

#9 (-) Indianapolis Colts (Farky) 0-2
Két meccsen összesen 13 pont híján kapott ki. Még bizonyítania kell, hogy van lejjebb is.

#10 (-) Philadelphia Eagles (Deny) 0-1
Önkéntes bye 2.0.

#11 (-3) Green Bay Packers (Deseart Eagle) 1-1
Áronka 8 INT két meccsen...3 pont...kilátástalan játék. Dö bigining of ö bjutiful titanic.

#12 (-1) New Orleans Saints (lol) 0-1
Majd legközelebb nem húzgálják a Cowboyok bajszát meccs előtt.

#13 (-1) Minnesota Vikings (zoli123) 0-2
Majd jövőhéten az acélos Colts védelem ellen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi a fasz van Rodgersszel? 😀 Előtted játszottam vele én is, és akkor is volt 4 intje meg a védőimnek túlzás nélkül úgy 7 100% int dropja.. Aztán épp azt beszéltük, hogy 99-es...

Desert Eagle: Nem akarod lejátszani most a meccsünket? 😂 😂
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PR miatt lelőjem eaglesmcnabb elleni jelenlegi állást?
Kendi, holnap vagy holnapután te mikor érsz rá?Deny
Hát az igazság az, hogy lett egy kis meló, ugyhogy pénteken csak 19-től szombaton meg délután bármikor. Konkrétat küldj te, mert általában sokkal jobban be vagy táblázva mint én. 😊Vadkender
Pénteken én vagy dolgozok 19:00-tól (éppen probálom elcserélni), vagy beadandót írok, szombaton meg Smackdownra megyek (amiért megint jár a lebaszás, hogy te nem jössz), ergo vasárnap délután közepéig nem lesz olyan pillanat, amikor itthon lennék és ne aludnék. Utána meg gameday, tehát vagy hétfő délutántól MNF-ig tartó idősávot javaslom, vagy majd keddtől valamikor, de az még sokára van.
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Hát ez kemény volt, még a lefújáskor sem hittem el:


Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Ravens 14 14 7 0 0 35
Packers 3 0 0 0 0 3

MVP: Ray Rice 19 futás, 201 yard, 4 TD
3 elkapás 26 yard

Ez tipikusan az a meccs volt, amikor minden, de minden bejön, az ellenfélnek pedig semmi. Egy FG-al vezetett a Packers, majd pár nagy játékkal erős fordítás. De tényleg minden TD nagy playből lett az első félidőben. A 3. negyedben volt még egy 5 yardos futott TD-m.
Közben Rodgers dobott 4 intet, nem mindig a lehető legjobbkor, bár az ritkán jön jókor 😊
Kétlem, hogy a közeljövőben lesz még ilyen meccsem, amikor minden ennyire stimmel 😊

Asszem kezdhetitek a harmadik fordulót 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
húú én h kifogok kapni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Baltimore Ravens - Green Bay Packers 35 - 3

Nincsenek szavak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
PR miatt lelőjem eaglesmcnabb elleni jelenlegi állást?
Kendi, holnap vagy holnapután te mikor érsz rá?Deny
Hát az igazság az, hogy lett egy kis meló, ugyhogy pénteken csak 19-től szombaton meg délután bármikor. Konkrétat küldj te, mert általában sokkal jobban be vagy táblázva mint én. 😊


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
akkor hypolhatom magam azzal a meccsel 😀Amadeus91
Szerintem egészen nyugodtan 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ilyet én nem írok, túl szerény vagyok hozzá 😛 😊
De akkor legyen: Zoli123 részben ittas állapotban volt a meccs megkezdésekor, többször jeleztem hogy nem kívánok visszaélni a helyzettel és halasszuk, de nem sikerült meggyőznöm (ez nem tudom mennyire mérvadó mondjuk, előző szezonban szerintem minden meccsemen részeg voltam 😀 ). Az eredmény csalóka, 1-2 összemákolt INT is hozzájárult a viszonylag nagy különbséghez, 1-et vissza is hordott Barber TD-re.
Blount 180 futott yardja is félrevezető, 2 szerencsésen alakuló nagy játék járult hozzá teljesítményéhez. Freeman hozta amit szokott, 251 yardját nem túl fényes 21/11-es aránnyal sikerült összeraknia, 3 TD-jéhez 2 INT is társult.
A védelem vállalhatóan teljesített 😊Rataxes
ellenem is részeg voltál? 😀Amadeus91
Nem, korábban volt egy rövidebb (1-2 éves) időszakom amikor minden este (szó szerint) eléggé beb*sztam 😛 De mostanában visszafogottabb vagyok, leszűkült heti 2-3 alkalomra. Madden tétmeccset meg eleve nem szívesen tolok az utóbbi időben részegen mert rájöttem hogy nem tesz jót a teljesítményemnek 😊Rataxes
akkor hypolhatom magam azzal a meccsel 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, persze, csak érted én ilyen szöveges értékelésre gondoltam pár mondatban, hogy Rata vagyok, nagyon elvertem...
Desert Eagle .5o
Ilyet én nem írok, túl szerény vagyok hozzá 😛 😊
De akkor legyen: Zoli123 részben ittas állapotban volt a meccs megkezdésekor, többször jeleztem hogy nem kívánok visszaélni a helyzettel és halasszuk, de nem sikerült meggyőznöm (ez nem tudom mennyire mérvadó mondjuk, előző szezonban szerintem minden meccsemen részeg voltam 😀 ). Az eredmény csalóka, 1-2 összemákolt INT is hozzájárult a viszonylag nagy különbséghez, 1-et vissza is hordott Barber TD-re.
Blount 180 futott yardja is félrevezető, 2 szerencsésen alakuló nagy játék járult hozzá teljesítményéhez. Freeman hozta amit szokott, 251 yardját nem túl fényes 21/11-es aránnyal sikerült összeraknia, 3 TD-jéhez 2 INT is társult.
A védelem vállalhatóan teljesített 😊Rataxes
ellenem is részeg voltál? 😀Amadeus91
Nem, korábban volt egy rövidebb (1-2 éves) időszakom amikor minden este (szó szerint) eléggé beb*sztam 😛 De mostanában visszafogottabb vagyok, leszűkült heti 2-3 alkalomra. Madden tétmeccset meg eleve nem szívesen tolok az utóbbi időben részegen mert rájöttem hogy nem tesz jót a teljesítményemnek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Köszi 😀
Második heti PR meg majd elkészül, ha le lesz játszva minden meccs abból a fordulóból. Nem sok értelme van féleredményekből írni 😀
Nyugi úgy néz ki én is csak péntek körül fogom tudni letolni a meccsem Bálesszel, bár lehet rápróbálunk holnap éccaka.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jah, persze, csak érted én ilyen szöveges értékelésre gondoltam pár mondatban, hogy Rata vagyok, nagyon elvertem...
Desert Eagle .5o
Ilyet én nem írok, túl szerény vagyok hozzá 😛 😊
De akkor legyen: Zoli123 részben ittas állapotban volt a meccs megkezdésekor, többször jeleztem hogy nem kívánok visszaélni a helyzettel és halasszuk, de nem sikerült meggyőznöm (ez nem tudom mennyire mérvadó mondjuk, előző szezonban szerintem minden meccsemen részeg voltam 😀 ). Az eredmény csalóka, 1-2 összemákolt INT is hozzájárult a viszonylag nagy különbséghez, 1-et vissza is hordott Barber TD-re.
Blount 180 futott yardja is félrevezető, 2 szerencsésen alakuló nagy játék járult hozzá teljesítményéhez. Freeman hozta amit szokott, 251 yardját nem túl fényes 21/11-es aránnyal sikerült összeraknia, 3 TD-jéhez 2 INT is társult.
A védelem vállalhatóan teljesített 😊Rataxes
ellenem is részeg voltál? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, persze, csak érted én ilyen szöveges értékelésre gondoltam pár mondatban, hogy Rata vagyok, nagyon elvertem...
Desert Eagle .5o
Ilyet én nem írok, túl szerény vagyok hozzá 😛 😊
De akkor legyen: Zoli123 részben ittas állapotban volt a meccs megkezdésekor, többször jeleztem hogy nem kívánok visszaélni a helyzettel és halasszuk, de nem sikerült meggyőznöm (ez nem tudom mennyire mérvadó mondjuk, előző szezonban szerintem minden meccsemen részeg voltam 😀 ). Az eredmény csalóka, 1-2 összemákolt INT is hozzájárult a viszonylag nagy különbséghez, 1-et vissza is hordott Barber TD-re.
Blount 180 futott yardja is félrevezető, 2 szerencsésen alakuló nagy játék járult hozzá teljesítményéhez. Freeman hozta amit szokott, 251 yardját nem túl fényes 21/11-es aránnyal sikerült összeraknia, 3 TD-jéhez 2 INT is társult.
A védelem vállalhatóan teljesített 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Belenéztem apjuk 😀
Valami beszámolót majd adjatok már róla Rata, hogy power rankingben könnyebb dolgom legyen 😀Desert Eagle .5o
Ok, majd beírom ide is az eredményt... De gondolom PR-írás előtt úgyis megnézed a heti menetrendet nem? 😊Rataxes
Jah, persze, csak érted én ilyen szöveges értékelésre gondoltam pár mondatban, hogy Rata vagyok, nagyon elvertem, kb mákkal ért el pontokat, vagy szoros volt nagyon, csak jobban kijött a lépés, vagy ilyesmi érted 😀 A sima eredmény meg statok nem mindig tükrözik a teljes valóságot.

Bálesz válasz repült.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Belenéztem apjuk 😀
Valami beszámolót majd adjatok már róla Rata, hogy power rankingben könnyebb dolgom legyen 😀Desert Eagle .5o
Ok, majd beírom ide is az eredményt... De gondolom PR-írás előtt úgyis megnézed a heti menetrendet nem? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Még Ratáék sem játszották le szóval három.
Én majd csak szerda este, vagy csütötökön olyan három és hat között érek rá leghamarabb. Bálesz majd jelezz!Desert Eagle .5o
Jeleztem 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PR miatt lelőjem eaglesmcnabb elleni jelenlegi állást?
Kendi, holnap vagy holnapután te mikor érsz rá?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki egy edzőmeccs?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Az előző fordulóhoz képest az egy hét november 5-én jár le este fél kilenckor. Ha addig nem játsszátok le, akkor kezdjük a harmadik fordulót, és mivel jövőhét az kívül esik ezen, így ha mi lejátszottuk Bálesszel, akkor mehet a menet.Desert Eagle .5o
az mind1, ha eaglesmcnabbéken kívül befejezte mindenki, akkor mehet a 3. forduló.shawnka
Ámen. Én is nagyon rápörögtem erre az egészre. Mondjuk nekem fasza, mert Deny ellen kell játszanom.Vadkender
Ilyen szezonkezdet után nem csodálom, hogy rápörögtél 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én meg pihenhetek, rohadt Bye Week :mad:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
nekem 3. kör Bálesz..szóval van időm rágyúrni. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Az előző fordulóhoz képest az egy hét november 5-én jár le este fél kilenckor. Ha addig nem játsszátok le, akkor kezdjük a harmadik fordulót, és mivel jövőhét az kívül esik ezen, így ha mi lejátszottuk Bálesszel, akkor mehet a menet.Desert Eagle .5o
az mind1, ha eaglesmcnabbéken kívül befejezte mindenki, akkor mehet a 3. forduló.shawnka
Ámen. Én is nagyon rápörögtem erre az egészre. Mondjuk nekem fasza, mert Deny ellen kell játszanom.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Az előző fordulóhoz képest az egy hét november 5-én jár le este fél kilenckor. Ha addig nem játsszátok le, akkor kezdjük a harmadik fordulót, és mivel jövőhét az kívül esik ezen, így ha mi lejátszottuk Bálesszel, akkor mehet a menet.Desert Eagle .5o
az mind1, ha eaglesmcnabbéken kívül befejezte mindenki, akkor mehet a 3. forduló.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jóvan be tudjuk pótolni, csak üzenem a kövi ellenfelemnek, hogy szombat estig nem tudom aktivalizálni önmagamat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Az előző fordulóhoz képest az egy hét november 5-én jár le este fél kilenckor. Ha addig nem játsszátok le, akkor kezdjük a harmadik fordulót, és mivel jövőhét az kívül esik ezen, így ha mi lejátszottuk Bálesszel, akkor mehet a menet.

Don't talk the walk, Walk the talk!