NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Új PR, mert megérdemlitek, Punnany Massifról jöttem, épp kajálni akarok, erre nézem, hogy letudtátok az első fordulót.
Jó kedvemben vagyok, mert jó koncert volt nagyon, örüljetek 😀Desert Eagle .5o
OFF

hm, most tűnt fel, h voltál tegnap hajón. 😀 valóban fasza kis koncert volt, az EP is etalon lett. remélem megvetted. 😛

OFF

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És mi az állás, csak hogy izguljunk😀 ?Desert Eagle .5o
NO SPOILER! 😀
annyit elárulok hogy a védelmek jobban érvényesülnek mint a támadószekciók!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
És mi az állás, csak hogy izguljunk😀 ?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Chicago Bears 25-51 Arizona CardinalsVadkender
az derék 😀
a mi meccsünk Denyvel a 4. negyed legelején elvesztette a káneksönt, úgyhogy majd ha letoljuk az uccsó negyedet csak akkor írok eredményt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Chicago Bears 25-51 Arizona Cardinals

Azért az mindent elárul, hogy a Bears a végére ébredt fel, azaz utolsó negyedben csinált 15 pontot. Odáig teljes képzavar. De nem gond, szerintem Fetomy nagyon jól játszott, Rookie-hoz képest, és a teljesítménye alapján simán lehet még PO-s. Most nálam viszonylag minden a helyén volt, a Defem legalább 3 intet ejtett el (de úgy istenesen a kezéből).
A meccsen 2-szer nevettem fel. Először LSH kick off return TD-nél, másodszor meg mikor Haggans int return TD-t vitt. Lassú is volt, még Cutler is beérte (nem beszélve a +5 játékosról) de nem bírták levinni, és bekocogott. 😀

MVP: Beanie Wells 104 futott yard és 1 TD, illetve 2 elkapásból 88 yard és 2 TD-vel.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
impotens az O-m. nagyon!
szerk: szerencsére a D hozza magát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
akkor Biagio-t elverem ma. vagy holnap.

(*írj pm-et, h mikor jó neked)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
korrekt, bye miatt legalább zuhanni sem tudok 😀shawnka
Én erre nem vennék mérget 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a második forduló rögtön azután kezdődik, h az összes első fordulós meccs lement?lol
bizony. úgyhogy: http://www.youtube.com/watch?v=Pyc4XZgQEfU 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
a második forduló rögtön azután kezdődik, h az összes első fordulós meccs lement?lol
elvileg igen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a második forduló rögtön azután kezdődik, h az összes első fordulós meccs lement?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nincs valakinek egy friss NCAA rostere?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
"T.O. nélkül nem ér 56 pontot szerezni, csak mondom." 😀 😀 😀 😀 😀 😀


A Colts csapatát kérdem, hogy holnap este, 20:00kor egy klasszikus MNF mehet? 😉Amadeus91
mehet persze

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
korrekt, bye miatt legalább zuhanni sem tudok 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
miért érzem hogy 0-3-al kezdek idén? 😀 ha Denynek jó holnap le is tudhatjuk akár a 2. fordulós meccsünket.eaglesmcnabb
Ellenem illene nyerned, jelenleg még a cél mindössze annyi, hogy a 12 meccses alapszakaszból mondjuk 3 győzelmet szedjek össze. De akkor holnap olyan 15:00 felé hamachin keress majd, aztán letoljuk. Addig meg próbálok keresni rendes offense playbookot, mostani nem Vick kompatibilis. 😀Deny
Legyen 16:00, addigra érek biztosan haza
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
"T.O. nélkül nem ér 56 pontot szerezni, csak mondom." 😀 😀 😀 😀 😀 😀


A Colts csapatát kérdem, hogy holnap este, 20:00kor egy klasszikus MNF mehet? 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppáoppá felfele is léptem már egyet, tényleg csak a zuhanás van vissza 😀 Amúgy vicces, hogy megint az aktuális 4. helyezettel játszom 😀

Cutler amúgy már SB MVP módban van, csak sajnos senki más a csapatból 😕
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Állat lett. Grat. Bár kicsit túl elöl érzem magam, de ez nemsokára változni fog, hisz ma délután Fetomyval játszok.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Új PR, mert megérdemlitek, Punnany Massifról jöttem, épp kajálni akarok, erre nézem, hogy letudtátok az első fordulót.
Jó kedvemben vagyok, mert jó koncert volt nagyon, örüljetek 😀

#1 (-) Dallas Cowboys (Biagio)
Akinek nem tetszik, lehet megverni.

#2 (-) Atlanta Falcons (shawnka)
Amíg ekkora előnyt épít ki, addig belefér a szundikálás.

#3 (+2) Cincinnati Bengals (Amadeus91)
T.O. nélkül nem ér 56 pontot szerezni, csak mondom.

#4 (+3) Arizona Cardinals (Vadkender)
Mi lesz ha jól is megy a játék? Egyébként csak hogy jövőre legyen mit megdönteni, valamint megköszönheti, hogy majd mindenki előtte bukott.

#5 (-1) Detroit Lions (eaglesmcnabb)
Egy ilyen szoros vereség miatt még nem kell temetni a PO-t.

#6 (-3) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes)
Egy mérkőzés két félidőből áll. Majd valaki szóljon neki, hogy ebbe a második pont beletartozik.

#7. (+2) Chicago Bears (fetomy)
Cutler PB módban. Még egy lépés és PO mód is lehet belőle.

#8 (+2) Green Bay Packers (Deseart Eagle)
Négy INT-el nem lehet meccseket nyerni. Vagy mégis?

#9 (-3) Indianapolis Colts (Farky)
Idén (is) a secondary-n múlik minden.

#10 (-2) Philadelphia Egles (Deny)
Hol a támadó fal? Tiszta IRL.

#11 (-) New Orleans Saints (lol)
Bye.

#12 (+1) Minnesota Vikings (zsolti123)
Ha az utolsó félidőt átmentik, akkor ennél jóval feljebb is láthatjuk őket.

#13 (-1) Baltimore Ravens (Bálesz)
Ennél több kell. Sokkal.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
miért érzem hogy 0-3-al kezdek idén? 😀 ha Denynek jó holnap le is tudhatjuk akár a 2. fordulós meccsünket.eaglesmcnabb
Ellenem illene nyerned, jelenleg még a cél mindössze annyi, hogy a 12 meccses alapszakaszból mondjuk 3 győzelmet szedjek össze. De akkor holnap olyan 15:00 felé hamachin keress majd, aztán letoljuk. Addig meg próbálok keresni rendes offense playbookot, mostani nem Vick kompatibilis. 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
miért érzem hogy 0-3-al kezdek idén? 😀 ha Denynek jó holnap le is tudhatjuk akár a 2. fordulós meccsünket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fogalmam sincs kivel játszok, holnap mondjuk délután 3-4 felé tudok itt lenni, ha nagyon kell, meg hétfő és kedden délutánonként.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én meg a statokat 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Week1 letudva, szerintem akár neki is láthattok a 2. forgyulónak.shawnka
Alig várom a PR-t 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Week1 letudva, szerintem akár neki is láthattok a 2. forgyulónak.