Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként ilyen playeket mint az első 5-6 soha a büdös életbe nem hívtam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
szutyok lagg 😀eaglesmcnabb
jah... 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szutyok lagg 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ááá nem igazán jó az élőkép

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én szakkommentálom az eseményeket magamnak 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na akkor let's go.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Te aztán nagyon begerjedtél erre a liga dologra. Komolyan, mintha az életed múlna rajta. 😀Vadkender
meg akarom nyerni.Amadeus91
Látom. Most legalább lebukok, hogy mennyire nem értek a játékhoz. 😀

Na már 5 néző, kezdek tényleg félni.Vadkender
"Are u ready for Friday Night?" 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
csak nálam áll a kép?? vagy még el sem kezdtétek?Farky
váratnak a csapatok. Te is jöttél elemezni? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
érkezem felebarátaim, kicsit megcsúsztam az írással 😀 sebaj, ilyen ez a popszakma.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
csak nálam áll a kép?? vagy még el sem kezdtétek?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
király, élőben elemezhetem ki a taktikátok. 😀 Legjobb. Jegyzettömb már bekészítve.Amadeus91
Te aztán nagyon begerjedtél erre a liga dologra. Komolyan, mintha az életed múlna rajta. 😀Vadkender
meg akarom nyerni.Amadeus91
Látom. Most legalább lebukok, hogy mennyire nem értek a játékhoz. 😀

Na már 5 néző, kezdek tényleg félni.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Látod, én már készen állok. Shawnka barátunkra kell még várni. Előbb azt mondta, hogy pillanatok kérdése...Vadkender
király, élőben elemezhetem ki a taktikátok. 😀 Legjobb. Jegyzettömb már bekészítve.Amadeus91
Te aztán nagyon begerjedtél erre a liga dologra. Komolyan, mintha az életed múlna rajta. 😀Vadkender
meg akarom nyerni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
és mikor kezditek?Amadeus91
Látod, én már készen állok. Shawnka barátunkra kell még várni. Előbb azt mondta, hogy pillanatok kérdése...Vadkender
király, élőben elemezhetem ki a taktikátok. 😀 Legjobb. Jegyzettömb már bekészítve.Amadeus91
Te aztán nagyon begerjedtél erre a liga dologra. Komolyan, mintha az életed múlna rajta. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Na itt a link, ahol elméletileg nézhetitek majd a meccset. Először is bocs, hogy ilyen szar, de ilyen gyorsan csak ezt tudtam kitalálni, és nem kapcsoltam hangot (remélem), mert utálom mikor mindenki azt hallgatja ahogy elmondom a bibliát, persze 18-as karikával.

http://www.xfire.com/live_video/xxxbartolomeoxxx/Vadkender
és mikor kezditek?Amadeus91
Látod, én már készen állok. Shawnka barátunkra kell még várni. Előbb azt mondta, hogy pillanatok kérdése...Vadkender
király, élőben elemezhetem ki a taktikátok. 😀 Legjobb. Jegyzettömb már bekészítve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na itt a link, ahol elméletileg nézhetitek majd a meccset. Először is bocs, hogy ilyen szar, de ilyen gyorsan csak ezt tudtam kitalálni, és nem kapcsoltam hangot (remélem), mert utálom mikor mindenki azt hallgatja ahogy elmondom a bibliát, persze 18-as karikával.

http://www.xfire.com/live_video/xxxbartolomeoxxx/Vadkender
és mikor kezditek?Amadeus91
Látod, én már készen állok. Shawnka barátunkra kell még várni. Előbb azt mondta, hogy pillanatok kérdése...


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Na itt a link, ahol elméletileg nézhetitek majd a meccset. Először is bocs, hogy ilyen szar, de ilyen gyorsan csak ezt tudtam kitalálni, és nem kapcsoltam hangot (remélem), mert utálom mikor mindenki azt hallgatja ahogy elmondom a bibliát, persze 18-as karikával.

http://www.xfire.com/live_video/xxxbartolomeoxxx/Vadkender
és mikor kezditek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na itt a link, ahol elméletileg nézhetitek majd a meccset. Először is bocs, hogy ilyen szar, de ilyen gyorsan csak ezt tudtam kitalálni, és nem kapcsoltam hangot (remélem), mert utálom mikor mindenki azt hallgatja ahogy elmondom a bibliát, persze 18-as karikával.

http://www.xfire.com/live_video/xxxbartolomeoxxx/


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett


😀 😀 😀
na valaki egy előszezon mérkőzés? fejlődnöm kell! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
MEkkora meccs volt 😂 Cutler csak 3 sack, a többi dobásnál nem vártam 2 másodpercig 😂 Mellesleg Cutler azért állat volt. Van amit egyáltalán nem tud megdobni, de egyébként nagyon fasza. Aztán végülis megállt 357 yardnál és 5 TD-nél.

Interceptiont egyet dobtam, aminél egyúttal agyvérzést is kaptam... 20 mp van vissza, vezetek és jövök 3rd downnal a lions térfelén, gondoltam inkább mégsem futok többet, hadd támadjon mégegyet, jöjjön a passz... Jött is az interception, és még szerencse, hogy forte ott volt, különben egyenes út lett volna az endzoneba 😀

Stafford meg beszopta 😛fetomy
mondjuk ez fair húzás volt tőled 😊

Stafforddal az a baj csak hogy futás közben egyáltalán nem tud dobni, CJ meg elmehet a faszomba 5 elkapás 182 yard 3 TD de egy rakat fos volt, első INTemnél meg se futotta a route-ot, illetve kurvára megállt a végén hogy szopja be, de az egész offense egy kalap fos, sémát és taktikát kell változtatni, mert ez így nem lesz jó 😀 így utólag belegondolva a play hívásaim is szarok voltak, kár volt erőltetni a passzjátékot, de megérdemeltem kaptam ki, végig vezetett az ellen. Izgalmas kis meccs volt, a POról még nem mondok le 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Most nézem csak, a 4. legjobbat vertem meg 😀
Egyébként Cutlernél csak a róka csinált jobb meccset 😛

Ja, és hivatalosan is 6-ra nőtt a meccsenként 1 kihagyott XP szériám 😂

Vadkender: Én igen 😀 Eddig 0-5 volt a mostani online mérlegem 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Én valahogy nem lepődök meg. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
hopp-hopp az első upset 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MEkkora meccs volt 😂 Cutler csak 3 sack, a többi dobásnál nem vártam 2 másodpercig 😂 Mellesleg Cutler azért állat volt. Van amit egyáltalán nem tud megdobni, de egyébként nagyon fasza. Aztán végülis megállt 357 yardnál és 5 TD-nél.

Interceptiont egyet dobtam, aminél egyúttal agyvérzést is kaptam... 20 mp van vissza, vezetek és jövök 3rd downnal a lions térfelén, gondoltam inkább mégsem futok többet, hadd támadjon mégegyet, jöjjön a passz... Jött is az interception, és még szerencse, hogy forte ott volt, különben egyenes út lett volna az endzoneba 😀

Stafford meg beszopta 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szar volt az offense, a medvék kizavarták az oroszlánokat a barlangból. Lions-Bears 32-34 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ha minden jól megy, 21:30 körül kezdünk, kidobok egy linket úgy is. Ha működik, akkor élvezhetitek a szenvedésemet, ha nagyon laggol akkor úgy se tudjuk vállalni.


Vadkender on Twitter