Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
óh ilyen statolást mindenképp csináltam volna, de örülök, hogy itt van aki átveszi 😊 nanáhogy van igény 😊fetomy
Ha akarod, csináld nyugodtan te.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
óh ilyen statolást mindenképp csináltam volna, de örülök, hogy itt van aki átveszi 😊 nanáhogy van igény 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Akkor jövőhéten játszok a Colts ellen.

ilyen h PR, MNF meg hasonlók lesznek végig? 😀 Király lenne.Amadeus91
PR lesz, persze ehhez jó lenne, ha tartanánk, hogy nagyjából hetente játsszuk a meccseket, hogy ne legyen az, hogy jövőhétre valaki 4 meccset játszott le, valaki meg egyet se, mert úgy nem sok értelme van renkingelni.
Egyébként éppen csinálok egy excelt ahol minden statot összegzek majd, és ilyen 3-4 fordulónként rakok fel majd ilyeneket, hogy ki a legjobb az egyes kategóriákban, vagy ilyesmi, ha van igény erre.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Akkor jövőhéten játszok a Colts ellen.

ilyen h PR, MNF meg hasonlók lesznek végig? 😀 Király lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem megyek ma este focizni, úgyhogy olyan 8 körül fetomy készülhet, csak aztán a 100as csomag papírzsepit nehogy elfelejtsd! 😀eaglesmcnabb
áh, a csapatom nem ríkat meg soha! (Annyira szarok, hogy szétröhögöm az agyam 😂 ) De legalább a gép Lions-al k.vajól hangoltam 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Mindegy Moala Int-jére büszke vagyok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
nem mert vagy td vagy int lett a passzok vége 😀Farky
A secondary-d nem tudta eldönteni, hogy most jól, vagy rosszul akar játszani. 4 int 4 td. Igazságos döntetlen 😀
PM megúszta most két zsákkal, de kapott egy late hit gyanúsat is, meg pár ütést centikkel úszott meg 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem megyek ma este focizni, úgyhogy olyan 8 körül fetomy készülhet, csak aztán a 100as csomag papírzsepit nehogy elfelejtsd! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Green Bay Packers - Indianapolis Colts: 30-27

MVP: Maron Burnett, 7 tackle, 1 sack, 1 INT 23 yards

Óriási meccs volt. Félidőben 20-13 volt, ez maradt utolsó negyedre is, ahol 3-14-el összesen 23-27 volt, addigra Áron 4 intinél járt, köztük egy a falembernek 😀, Megindultam, és meglett a TD, 30-27, és PM Intet dobott, így eldőlt.
Inkább a hibák miatt lett ilyen szoros, mint a jó játék miatt, de nagyon élvezeteset küzdöttünk.
RZ Defensem egészen biztató. 5-ből csak kettő TD-t kaptam. Ellenben én pl nem is jártam a RZ-ban 😀

Szerintem is legyen meg a szokásos heti egy meccs, mert am csak össze-vissza lesznek az eredmények, rendesen állást se lehet meg semmit. Nagyjából tartsuk a heti egyet.Desert Eagle .5o
nem mert vagy td vagy int lett a passzok vége 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Green Bay Packers - Indianapolis Colts: 30-27

MVP: Maron Burnett, 7 tackle, 1 sack, 1 INT 23 yards

Óriási meccs volt. Félidőben 20-13 volt, ez maradt utolsó negyedre is, ahol 3-14-el összesen 23-27 volt, addigra Áron 4 intinél járt, köztük egy a falembernek 😀, Megindultam, és meglett a TD, 30-27, és PM Intet dobott, így eldőlt.
Inkább a hibák miatt lett ilyen szoros, mint a jó játék miatt, de nagyon élvezeteset küzdöttünk.
RZ Defensem egészen biztató. 5-ből csak kettő TD-t kaptam. Ellenben én pl nem is jártam a RZ-ban 😀

Szerintem is legyen meg a szokásos heti egy meccs, mert am csak össze-vissza lesznek az eredmények, rendesen állást se lehet meg semmit. Nagyjából tartsuk a heti egyet.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát nem tudom, de nálam ők játszanak akkor már :



De mondhatnám azt is Amadeus, hogy ők már megszívták, most te jössz: 😀😀😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én kicsit később (17:00 után) vevő leszek egy-két edzőmeccsre!

A bajnokság mikor kezdődik? És a szokásos 1 IRL hét = 1 forduló beosztást alkalmazzuk majd?Rataxes
szerintem felesleges tökörészni, mindenki próbálja meg szépen sorban lejátszani a meccseit 😀shawnka
Szerintem valami irányadót (teszem azt körülbelül 1 hét 1 forduló) érdemes lenne meghatározni csak a forma kedvéért... Egyrészt hogy legyen mi alapján cseszegetni az embereket 😛 Másrészt meg ha nem szabunk meg semmit akkor tuti az lesz hogy én például 2 hét alatt letudom az egész szezont, mások meg három hónap múlva még sehol sem lesznek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Draft előtt próbáltam a Lionst, mondom lássuk mit tud CJ...három droppolt passzal kezdte, ebből kettőt simán elkaphatott volna. Úgyhogy ezért válaszottam a GB-t 😀

Jah amúgy ha rekord egyenlőség van, akkor most ugye a pontkülönbség dönt, de ha lesz már mindenkinek mindenkivel meccse, akkor az egymás elleni eredmény fog dönteni, vagy továbbra is a teljes pontkülönbség?Desert Eagle .5o
pontkülönbség, azonos állás esetén meg az egymás elleni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Miért, nem azt mondta, hogy minden Bengays játékos majom, csak hogy ez a kettő az 😛fetomy
mind1...akkor 2 majom fog belőletek hülyét csinálni. 😛 Ha nektek így jobb, akkor hajrá. 😀Amadeus91
csak addig vagy ennyire magabiztos, míg össze nem kerülsz a macikkal. Köztudott, hogy a medvék tigrist vacsoráznak 😛fetomy


ja, hogy ők. Ahhhaaa 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki 3 után egy preseasonalázást?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez már rasszizmusAmadeus91
Miért, nem azt mondta, hogy minden Bengays játékos majom, csak hogy ez a kettő az 😛fetomy
mind1...akkor 2 majom fog belőletek hülyét csinálni. 😛 Ha nektek így jobb, akkor hajrá. 😀Amadeus91
csak addig vagy ennyire magabiztos, míg össze nem kerülsz a macikkal. Köztudott, hogy a medvék tigrist vacsoráznak 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Az első fordulóból két meccs ment le, de már olyan trash talk megy, mintha évszázados rivalizálások lennének 😂Desert Eagle .5o
honnan tudod, hogy nem? 😛shawnka
Öööö...nem tudom... 😀Desert Eagle .5o
ha azt vesszük csak reálisabb így. 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Az első fordulóból két meccs ment le, de már olyan trash talk megy, mintha évszázados rivalizálások lennének 😂Desert Eagle .5o
honnan tudod, hogy nem? 😛shawnka
Öööö...nem tudom... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Az első fordulóból két meccs ment le, de már olyan trash talk megy, mintha évszázados rivalizálások lennének 😂Desert Eagle .5o
honnan tudod, hogy nem? 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Az első fordulóból két meccs ment le, de már olyan trash talk megy, mintha évszázados rivalizálások lennének 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
ez már rasszizmusAmadeus91
Miért, nem azt mondta, hogy minden Bengays játékos majom, csak hogy ez a kettő az 😛fetomy
mind1...akkor 2 majom fog belőletek hülyét csinálni. 😛 Ha nektek így jobb, akkor hajrá. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez már rasszizmusAmadeus91
Miért, nem azt mondta, hogy minden Bengays játékos majom, csak hogy ez a kettő az 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Khm...
Rataxes
ez már rasszizmus

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Khm...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes