Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Teljesen véletlen, hogy pont a Coltsal játszok első héten 😀 Kicsit rivalizálás szagú meccs 😀

Amúgy eaglesmcnabb idén is csinálsz PR-t? Mert ha nincs kedved, én szívesen csinálok minden hétre!Desert Eagle .5o
remélem kértél időpontot Rodzsersznek a traumatológiára 😀Farky
Most játszottam Rata ellen, három inti...már a traumatológián van 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a statot kinek küldjük majd, és html v txt-be legyen?Farky
eaglesmcnabbnek vagy Ratának, ők kezelik a blogot. topikba meg az eredményeket írjátok majd be 😊shawnka
elfelejtettem a régi jelszavát, új accom van szal nekem má nemnagyon 😀eaglesmcnabb
Adj mail címet küldök meghívót 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a statot kinek küldjük majd, és html v txt-be legyen?Farky
eaglesmcnabbnek vagy Ratának, ők kezelik a blogot. topikba meg az eredményeket írjátok majd be 😊shawnka
elfelejtettem a régi jelszavát, új accom van szal nekem má nemnagyon 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Semmi, hülye vagyok 😊

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
idei Schedules-t a PC-s Madden Nfl 08-hoz honnan lehet leszedni? DB_Templates dat formátumban van.
Válaszotokat előre is köszönöm!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
a statot kinek küldjük majd, és html v txt-be legyen?Farky
eaglesmcnabbnek vagy Ratának, ők kezelik a blogot. topikba meg az eredményeket írjátok majd be 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
a statot kinek küldjük majd, és html v txt-be legyen?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Akkor végül 1 nap csoport lesz? Hurrá! 😊 A bajnokság mikor kezdődik? És a szokásos 1 IRL hét = 1 forduló beosztást alkalmazzuk majd?Rataxes
szerintem felesleges tökörészni, mindenki próbálja meg szépen sorban lejátszani a meccseit 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Teljesen véletlen, hogy pont a Coltsal játszok első héten 😀 Kicsit rivalizálás szagú meccs 😀

Amúgy eaglesmcnabb idén is csinálsz PR-t? Mert ha nincs kedved, én szívesen csinálok minden hétre!Desert Eagle .5o
remélem kértél időpontot Rodzsersznek a traumatológiára 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Teljesen véletlen, hogy pont a Coltsal játszok első héten 😀 Kicsit rivalizálás szagú meccs 😀

Amúgy eaglesmcnabb idén is csinálsz PR-t? Mert ha nincs kedved, én szívesen csinálok minden hétre!Desert Eagle .5o
minden hétre biztos nem csinálok, úgyhogy csak nyugodtan 😊

Egyből egy nfc north rangadó 😀 + a Philly Cowgirls 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Teljesen véletlen, hogy pont a Coltsal játszok első héten 😀 Kicsit rivalizálás szagú meccs 😀

Amúgy eaglesmcnabb idén is csinálsz PR-t? Mert ha nincs kedved, én szívesen csinálok minden hétre!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Na akkor mikor nyomjuk?! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor végül 1 nap csoport lesz? Hurrá! 😊 A bajnokság mikor kezdődik? És a szokásos 1 IRL hét = 1 forduló beosztást alkalmazzuk majd?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Elkészült a schedule, trackerben megtaláljátok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát pedig az én választásom a Cowboys lesz. 😀 Még ha a számok alapján gyengébbnek is tűnik ez a roster, mint a tavalyi, de domeban jobban érzem a játékot.
Btw én is az egy csoportos felállásra szavazok.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
ÖÖÖ, jól látom pats, cowboys, chargers, steelers még bent van?Biagio
Steelers és Cowgirls kettős nem meglepő...😀

Ja igen, én a két csoportra szavazok, de ott is megoldható, hogy mindenki ugyanannyit játsszon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ÖÖÖ, jól látom pats, cowboys, chargers, steelers még bent van?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
össznépire voksolok
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ha valakinek lenne még kedve gyakorolni egyet az hamachin megtalál. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mostmár a WR-eknek is tud 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem jó az egybe-liga is, akkor legalább kipróbálhatom magam mindenki ellen 😊Bálesz
így is játszol mindenkivel, csak a saját csoportod ellen 2szer is 😀
amúgy én támogatnám a 2 csoportosat, csak ahhoz párosan kéne lenni. ha már így alakult szerintem is jobb az egyes.


Rettegjen mindenki, Cutler megtanult dobni 😀fetomy
a cornereknek mindig is tudott 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rettegjen mindenki, Cutler megtanult dobni 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
fetomyval felkészülésit játszottunk. Ryan soha nem látott pontatlansággal dobált, szörnyű volt 😀 Turnoverek viszont eldöntötték a javamra, Chris Owens meg MVP lett 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
eddig 4-3 az egycsoportosra 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
így nekem is az 1 ligás felállás jönne be, és legalább lenne egy Power Ranking a köv. szezonra.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning