Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

FRISS!!!
Mr. Eagles Mcnabb 1 évre elkötelezte magát a Detroiti Oroszlánokhoz. Nagy volt a találgatás a szakember jövőjét illetően, többek között az Eagles, a Minnesota és a Chargers is felmerült mint lehetséges munkaadó, sőt Carolinaból is kapott ajánlatot. "Minden vágyam egy ilyen fiatal, tehetséges társaság irányítása, a srácok bizonyítási vágytól fűtöttek, én pedig mindent megteszek céljaik megvalósítása érdekében" A döntésében közrejátszott Stephen Tulloch nyári átigazolása is (köztudott hogy Tulloch a szakvezető fogadott fia), aki már Nashville-ben is a védelem vezérének számított. A szezon jelmondata a YES WE CAN!, minimális elvárás a PO.

a választott csapat tehát a Detroit Lions

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
On the Clock: Eaglesmégnemtudniki - Deadline: 2011/10/27, 17:12:28'00
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tuti hogy a Titans-szel lesz Eaglesmcnabb 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
nyomatom az új csapatommal, első meccs all-pro gép ellen 5 TD 5 INT. úgy érzem van még hova fejlődnie a kontrolleres játékomnak 😀eaglesmcnabb
Cam Newtonshawnka
NEMNYERT 😀 ja + 2 futott TD a QB-el annyira nemszar nyertem 2 ponttal. 😀eaglesmcnabb
Tim Tebow
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Panthers nekem is rajta volt a kb. 12-14 csapatos boardomon, de ahogy kipróbáltam Őket le is kerültek. A próbajátékok alatt a Bears, Chargers, Buccaneers hármas állt a legjobban kézre (a Philly-n kívül persze). Előbbit már rég elvitték, a másik kettőből kellett választanom. Végül a szimpátia legyűrte az ésszerűséget, és az erősebbnek tűnő Chargers helyett a Bucs-ra esett a választásom.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nyomatom az új csapatommal, első meccs all-pro gép ellen 5 TD 5 INT. úgy érzem van még hova fejlődnie a kontrolleres játékomnak 😀eaglesmcnabb
Cam Newtonshawnka
NEMNYERT 😀 ja + 2 futott TD a QB-el annyira nemszar nyertem 2 ponttal. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
nyomatom az új csapatommal, első meccs all-pro gép ellen 5 TD 5 INT. úgy érzem van még hova fejlődnie a kontrolleres játékomnak 😀eaglesmcnabb
Cam Newton
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nyomatom az új csapatommal, első meccs all-pro gép ellen 5 TD 5 INT. úgy érzem van még hova fejlődnie a kontrolleres játékomnak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
On the Clock: Rataxes - Deadline 2011/10/27 16:15
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
A meglepetéseket most inkább meghagyom másnak. Előnyt adva nektek, saját dolgom megnehezítése érdekében, a választottam marad az Arizona Cardinals

Challenge Accepted. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
majd az utolsó pár playre berakom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Éppen ezért mondtam. Biagio kérdésére válaszoltam, én tudom hogy ott lesz 😉Desert Eagle .5o
mégiscsak milyen lett volna, Colts Multiban is Painter-rel kezd?! 😀 Senki sem húzta volna ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Éppen ezért mondtam. Biagio kérdésére válaszoltam, én tudom hogy ott lesz 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
így van, onlineban nincsen pre-existing injury
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
csak fracnchise módba látszódnak én úgy tudom, a egyébként csak jelzi

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát ha azt vesszük, akkor PM pl nem is játszhatna most az IC-ben a sérülése miatt.Desert Eagle .5o
Online ott lesz. A játék részéről mehet.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hát ha azt vesszük, akkor PM pl nem is játszhatna most az IC-ben a sérülése miatt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rosterben van ilyen, hogy egy játékosnál pl 6 hetes sérülés van megadva, online gamenél hogy kezeli a madden ezt az esetet?Biagio
online meccsen szerintem egészséges, legalábbis "play now" meccsen az.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rosterben van ilyen, hogy egy játékosnál pl 6 hetes sérülés van megadva, online gamenél hogy kezeli a madden ezt az esetet?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
azért John barátra csapatot építeni elég rizikós lépésnek tűnik 😛

amúgy csekkoljátok trackert, nagyon faszán belőttem a csapatok színeit 😀shawnka
Itt nem az a kérdés, hogy John alkalmas-e erre, hanem az, hogy a csapat alkalmas-e erre 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Van gameplan erre is ne izgulj, shawnka már emlegette is a nevét 😊Desert Eagle .5o
azért John barátra csapatot építeni elég rizikós lépésnek tűnik 😛

amúgy csekkoljátok trackert, nagyon faszán belőttem a csapatok színeit 😀shawnka
lassan a Kendiét és Ratáét is belőhetnéd, hogy aztán jöjjön az év bejelentése. 😀eaglesmcnabb
mérges lesz ám, ha elviszed előle az Atlantát... 😀


Kár, hogy nem lehet még FB-t is beküldeni olyankor...Desert Eagle .5o
ha jól emlékszem, van olyan playbook, amiben igen 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
mi a blog/tracker címe?Amadeus91
a tracker az itt van a topik felett.

a blog: http://bowlhumadden.blog.hu/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
mi a blog/tracker címe?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ellenem próbálkozhattok, halál vár minden futni akaró irányítóra. 😀 (de azokra is akik a zsebben maradnak)Amadeus91
Van gameplan erre is ne izgulj, shawnka már emlegette is a nevét 😊Desert Eagle .5o
azért John barátra csapatot építeni elég rizikós lépésnek tűnik 😛

amúgy csekkoljátok trackert, nagyon faszán belőttem a csapatok színeit 😀shawnka
lassan a Kendiét és Ratáét is belőhetnéd, hogy aztán jöjjön az év bejelentése. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Rodzsersz is csak egyszer fut ki Freeney vagy Mathis irányába... 😀Farky
ellenem próbálkozhattok, halál vár minden futni akaró irányítóra. 😀 (de azokra is akik a zsebben maradnak)Amadeus91
Van gameplan erre is ne izgulj, shawnka már emlegette is a nevét 😊Desert Eagle .5o
azért John barátra csapatot építeni elég rizikós lépésnek tűnik 😛

amúgy csekkoljátok trackert, nagyon faszán belőttem a csapatok színeit 😀