Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elnézve zoli123 fórumaktivitását szerintem már most nyomhatjuk a forfeit picket 😛 😀 (lesz most idő csapatot válogatni/próbálgatni, mert holnap délutánig áll a draft 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Én nem parázok,így egyedüli Cards szimpatizánsként. 😀 Nyilván tiltja a vallásom más csapat választását, ha az imént említett még bent van, és kétlem, hogy kihúznák. Hozzáteszem a fal működése teljesen reális. (mostmár tuti nem húzza ki senki) 😂


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Egyébként életemben nem játszottam online, amiket kérdeztem, az egy koli lan versenyen volt még, ahol hárman indultunk 😀Deny
Lakinál rosszabb NEM lehetsz 😛 amúgy úgyis jössz skypra, ott elmagyarázom.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ja én értem, csak azt hittem ezekről döntünk közösen.Desert Eagle .5o
akkor itt azért is bajnokság lett volna, hogy ki legyen az 1/1 😀shawnka
Jogos 😂

Nah, kinn van a második csapatom is 😀 2/2...ez aztán az arány 😀Desert Eagle .5o
Buccs-ot akartam vinni, de Freeman lassabb az új roster alapján, mint egy átlag falember. Josh Johnson ellenben gyorsabb, mint Vick, de ő meg dobni nem tud. Nekem meg scrambler QB kell, csak őket szeretem.

Egyébként életemben nem játszottam online, amiket kérdeztem, az egy koli lan versenyen volt még, ahol hárman indultunk 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ja én értem, csak azt hittem ezekről döntünk közösen.Desert Eagle .5o
akkor itt azért is bajnokság lett volna, hogy ki legyen az 1/1 😀shawnka
Jogos 😂

Nah, kinn van a második csapatom is 😀 2/2...ez aztán az arány 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rata: az alapján raktam össze, hogy a mostani jelentkezők közül kik vettek részt a tavalyi ligában. Akik nem, azokat soroltam az "újak" kategóriába. Remélem így érthető.
shawnka
Eddig is teljesen érthető volt, csak nem biztos hogy "egyetérthető" 😛 😀 (de hát erre van a commish hogy az ilyen vitás kérdéseket eldöntse)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
On the Clock: zoli123 - Deadline 2011/10/26 15:29
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
With the 2nd Pick of the 2011 Madden NFL Draft, the Deny select Philadelphia Eagles, team, National Football League.


Booooooooooooooooooooooooo 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ja én értem, csak azt hittem ezekről döntünk közösen.Desert Eagle .5o
akkor itt azért is bajnokság lett volna, hogy ki legyen az 1/1 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nem azért tettük fel azt a kérdést, mert nem értjük ki került az újba, hanem azt nem értjük, hogy minek kellett felosztani újakra meg régiekre, mikor simán lehet az újak között olyan, aki gecijó, és még így jó csapatot is húz. Érted?
Desert Eagle .5o
a régiek közül szinte mindenki playoff résztvevő volt tavaly, ergo faszság lett volna biagiot berakni mondjuk 1/1-nek, mert az alapszakasz alapján ő volt a legjobb. így hátulról elindulva összeraktam a megfelelő sorrendet. mivel még egy ligaújonccal sem találkoztam élesben, ezért őket egyenrangúan kezeltem. lehet felőlem valaki gecijó, de mivel az előző szériában nem játszott ugyanúgy volt minősítve, mint az összes első idényét kezdő játékos. ennek a 6 játékosnak a sorsát meg eldöntötte a random.org. Érted?shawnka
Ja én értem, csak azt hittem ezekről döntünk közösen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Nem azért tettük fel azt a kérdést, mert nem értjük ki került az újba, hanem azt nem értjük, hogy minek kellett felosztani újakra meg régiekre, mikor simán lehet az újak között olyan, aki gecijó, és még így jó csapatot is húz. Érted?
Desert Eagle .5o
a régiek közül szinte mindenki playoff résztvevő volt tavaly, ergo faszság lett volna biagiot berakni mondjuk 1/1-nek, mert az alapszakasz alapján ő volt a legjobb. így hátulról elindulva összeraktam a megfelelő sorrendet. mivel még egy ligaújonccal sem találkoztam élesben, ezért őket egyenrangúan kezeltem. lehet felőlem valaki gecijó, de mivel az előző szériában nem játszott ugyanúgy volt minősítve, mint az összes első idényét kezdő játékos. ennek a 6 játékosnak a sorsát meg eldöntötte a random.org. Érted?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nem azért tettük fel azt a kérdést, mert nem értjük ki került az újba, hanem azt nem értjük, hogy minek kellett felosztani újakra meg régiekre, mikor simán lehet az újak között olyan, aki gecijó, és még így jó csapatot is húz. Érted?
Mondjuk én elég jó helyen húzok, kb középen, így nem panaszkodom.

Nekem a draftlistámon 4 csapat van, ebből egyet rögtön kihúztak, egyet biztosan ki fognak, egyet pedig elég valószínű... 😀
Ez az idényem alighanem a Coltséhoz fog hasonlítani, Suck for 1/1 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Frissítem a boardot folyamatosan, feljebb megtaláljátok. Trackert mindjárt átvariálom, csak előbb legyenek meg a csapatok, utána fogom a schedulet összerakni.

Rata: az alapján raktam össze, hogy a mostani jelentkezők közül kik vettek részt a tavalyi ligában. Akik nem, azokat soroltam az "újak" kategóriába. Remélem így érthető.

On the Clock: Deny - Deadline 2011/10/26 02:57
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ha valaki fel tudná akkor tenni a jó rostert egy normális fájlmegosztóra azt megköszönném

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miattam nem kell aggódni, évekkel ezelőtt voltam madden ligákban, és nem voltam jó már akkor sem 😀 Ráadásul ahogy néztem a rostert, nem is valószínű, hogy jó csapatot választok 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
He? Mitteccik? 😂
Valaki bitorolja az egyébként mindenhol levédetett nevem akkor, merthogy én akkora kocajátékos vagyok, mint egy ház 😀

Olyan szinten, hogy maddent még sosem játszottam online, tőlem aztán nem kell tartani 😊
Mint mondottam is, az utolsó hely kibérelve, csak az élményért játszom. (ja és Farky ne aggódj, nem húzom be az Indyt előled 😊 - vagy ez spoiler? 😀 )Bálesz
Bocs, akkor úgy néz ki keverlek valakivel 😀 A tag ha jól emlékszem Bálint néven fut, és meg mertem volna esküdni hogy anno letárgyaltuk vele hogy Ő itt Bálesz nicknévvel fórumozik 😊
A ligautolsó címért folytatott harchoz meg nekem is lesz 1-2 szavam 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
1. lol- Saints

Deny on the Clock

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
(ja és Farky ne aggódj, nem húzom be az Indyt előled 😊 - vagy ez spoiler? 😀 )Bálesz
Az álnok tervem, miszerint kihagyom a listáról, hogy enyém lehessen Festő, nem jött össze, de szerencsére pont előtte húzok... nyáhnyáhnyáh 😂

Ja tényleg, akkor gondolom amint valaki választ, indul az egy nap a következőnek, tehát Deny on the clock, deadline: 2011/10/26 01:57 ?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Ez számomra is kérdéses, Báleszről pl. úgy tudom hogy régóta az egyik komolyabb online liga commissioner-je. De arra fogadni mernék hogy az újak 80 %-a simán ver engem 😀
Tényleg, a hirdetés helye: top 3-as draftjogot eladott meccsre cserélnék 😊Rataxes
He? Mitteccik? 😂
Valaki bitorolja az egyébként mindenhol levédetett nevem akkor, merthogy én akkora kocajátékos vagyok, mint egy ház 😀

Olyan szinten, hogy maddent még sosem játszottam online, tőlem aztán nem kell tartani 😊
Mint mondottam is, az utolsó hely kibérelve, csak az élményért játszom. (ja és Farky ne aggódj, nem húzom be az Indyt előled 😊 - vagy ez spoiler? 😀 )

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként csak egyszerű kérdésként: miért is kaptak az újak kiemelést? Csak mert gyanítom, hogy legtöbbjük simán profi, és még jó csapatot is húznak 😂Desert Eagle .5o
Ez számomra is kérdéses, Báleszről pl. úgy tudom hogy régóta az egyik komolyabb online liga commissioner-je. De arra fogadni mernék hogy az újak 80 %-a simán ver engem 😀
Tényleg, a hirdetés helye: top 3-as draftjogot eladott meccsre cserélnék 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként csak egyszerű kérdésként: miért is kaptak az újak kiemelést? Csak mert gyanítom, hogy legtöbbjük simán profi, és még jó csapatot is húznak 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
a Saints-t választanám.

(köszi a pm-et!)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem is jó a roster is, portré is (pedig az nem is szokott máskor 😛)

4. hely, hát ez király, talán még meg is lesz akiket szeretnék 😀 Pedig már jól meggyőztem magam néhány csapat ügyében, így lett vagy 3-4 akiket simán pickelnék, még a végén nem tudok majd dönteni 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem is megy, portré is jó, most teszteltem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nálam nem jó a roster, sérültnek írja a fájlt, pedig többször is leszedtem már.Farky
mi tudtunk vele meccset is játszani.

Átküldjem MSN?

criminal lawyer or criminal lawyer?