Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
na újra kérdezek 😀 az Update 71-es rosterrel semmi gond tovább megy off seasonra is de draftnál mikor workout van akkor nem tudom irányítani a játékosokat ...lehet köze a rosterhez ? ...vagy esetleg ha leszedek egy draft classt hozzá megjavulna ? Illetve közvetlen a draft előtt van elmentve még nicns lejátszva a college meccs se ,ha most tennék be egy classt akkor az megjelenne vagy semmi esély rá ?Drip
ez a work outos nekem is előjött, de nem zavart, mert mindig maxra hozta a dolgot. Legalább volt scouting report. 😀Amadeus91
na nekem meg pont h balfaszoskodik 😀Drip
persze...jut eszembe, hogy nekem úgy bugoskodott, hogy a RB drillnél meg KR, PR-nél kivette simán az ellenfelet. 😀 + még robotpilóta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na újra kérdezek 😀 az Update 71-es rosterrel semmi gond tovább megy off seasonra is de draftnál mikor workout van akkor nem tudom irányítani a játékosokat ...lehet köze a rosterhez ? ...vagy esetleg ha leszedek egy draft classt hozzá megjavulna ? Illetve közvetlen a draft előtt van elmentve még nicns lejátszva a college meccs se ,ha most tennék be egy classt akkor az megjelenne vagy semmi esély rá ?Drip
ez a work outos nekem is előjött, de nem zavart, mert mindig maxra hozta a dolgot. Legalább volt scouting report. 😀Amadeus91
na nekem meg pont h balfaszoskodik 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
na újra kérdezek 😀 az Update 71-es rosterrel semmi gond tovább megy off seasonra is de draftnál mikor workout van akkor nem tudom irányítani a játékosokat ...lehet köze a rosterhez ? ...vagy esetleg ha leszedek egy draft classt hozzá megjavulna ? Illetve közvetlen a draft előtt van elmentve még nicns lejátszva a college meccs se ,ha most tennék be egy classt akkor az megjelenne vagy semmi esély rá ?Drip
ez a work outos nekem is előjött, de nem zavart, mert mindig maxra hozta a dolgot. Legalább volt scouting report. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
na újra kérdezek 😀 az Update 71-es rosterrel semmi gond tovább megy off seasonra is de draftnál mikor workout van akkor nem tudom irányítani a játékosokat ...lehet köze a rosterhez ? ...vagy esetleg ha leszedek egy draft classt hozzá megjavulna ? Illetve közvetlen a draft előtt van elmentve még nicns lejátszva a college meccs se ,ha most tennék be egy classt akkor az megjelenne vagy semmi esély rá ?

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
szal akkor nem gáz online játéknál?

am. ha annyit módosítok a rosterne, hogy mondjuk másik sisakot adok 1 embernek, akkor már nem számít ugyanannak a rosternek és megint be kell szereznem?Amadeus91
ezt úgy értettem hogy kb 5-6 playt alkalmazok, szal elég hamar kiismerhető a játékom. de ha nem játszott ellenem az illető még soha akkor van még egy kis esélyem 😀
a másik kérdést nem értem.eaglesmcnabb
szóval, ahhoz h egymás ellen játszhassunk, ahhoz ugyanaz a roster kell h be legyen töltve. De, ha én mondjuk a "kiskancsó" rosteren annyit változtatok, hogy Ray Lewis (pl) másmien sisakot kap, akkor már hiába marad a neve "kiskancsó" és hiába van neked is az betöltve, már nem kompatibilis egymással a kettő. Nem?Amadeus91
De nem ám. Bármiféle kis apróság nem egyezik, már bukta van.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem nem jó úgy valóban... Múltkor haverommal akartunk játszani, és nem volt hajlandó indulni pedig max. a depth charton változtattunk.
Eaglesmcnabb: ment PM! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Én is a sajátomat használom. össz-vissz van benne 5-5 play 😀eaglesmcnabb
szal akkor nem gáz online játéknál?

am. ha annyit módosítok a rosterne, hogy mondjuk másik sisakot adok 1 embernek, akkor már nem számít ugyanannak a rosternek és megint be kell szereznem?Amadeus91
ezt úgy értettem hogy kb 5-6 playt alkalmazok, szal elég hamar kiismerhető a játékom. de ha nem játszott ellenem az illető még soha akkor van még egy kis esélyem 😀
a másik kérdést nem értem.eaglesmcnabb
szóval, ahhoz h egymás ellen játszhassunk, ahhoz ugyanaz a roster kell h be legyen töltve. De, ha én mondjuk a "kiskancsó" rosteren annyit változtatok, hogy Ray Lewis (pl) másmien sisakot kap, akkor már hiába marad a neve "kiskancsó" és hiába van neked is az betöltve, már nem kompatibilis egymással a kettő. Nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Én is a sajátomat használom. össz-vissz van benne 5-5 play 😀eaglesmcnabb
szal akkor nem gáz online játéknál?

am. ha annyit módosítok a rosterne, hogy mondjuk másik sisakot adok 1 embernek, akkor már nem számít ugyanannak a rosternek és megint be kell szereznem?Amadeus91
igen.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is a sajátomat használom. össz-vissz van benne 5-5 play 😀eaglesmcnabb
szal akkor nem gáz online játéknál?

am. ha annyit módosítok a rosterne, hogy mondjuk másik sisakot adok 1 embernek, akkor már nem számít ugyanannak a rosternek és megint be kell szereznem?Amadeus91
ezt úgy értettem hogy kb 5-6 playt alkalmazok, szal elég hamar kiismerhető a játékom. de ha nem játszott ellenem az illető még soha akkor van még egy kis esélyem 😀
a másik kérdést nem értem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Én is a sajátomat használom. össz-vissz van benne 5-5 play 😀eaglesmcnabb
szal akkor nem gáz online játéknál?

am. ha annyit módosítok a rosterne, hogy mondjuk másik sisakot adok 1 embernek, akkor már nem számít ugyanannak a rosternek és megint be kell szereznem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is a sajátomat használom. össz-vissz van benne 5-5 play 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
a bajnokságban majd muszáj gyári playbook-t használni vagy használhatom a saját privátom?Amadeus91
default playbookokat használunk csak. különben át kéne küldened mindenkinek a sajátodat.shawnka
magyarul csak gyári. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
a bajnokságban majd muszáj gyári playbook-t használni vagy használhatom a saját privátom?Amadeus91
default playbookokat használunk csak. különben át kéne küldened mindenkinek a sajátodat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Elképzelhető hogy 10-kor leszek, bár nem biztos... Viszont most szívesen játszanék valakivel! (msn.: pgabtab84@hotmail.com)Rataxes
én kipróbálnám az új playbookjaim.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
a bajnokságban majd muszáj gyári playbook-t használni vagy használhatom a saját privátom?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Elképzelhető hogy 10-kor leszek, bár nem biztos... Viszont most szívesen játszanék valakivel! (msn.: pgabtab84@hotmail.com)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha kikapcsoltad a capet akkor szerintem nincs jelentősége a büntinek.


este 10kor valaki egy felkészülési mérkőzés?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
passz! lehet akkor én néztem rosszul!
de most nézem már van update 76 is! 10-20-11 - Week 7GhostLead
tudsz adni a legutolsóhoz egy linket?Amadeus91
kb. 20:30 körül érek haza, a munkahelyi gép sz..k! és utánna küldöm a linket!GhostLead
na csak sikerül itt a link:

http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251
felül van a portré fájl
kb. a közepén a roster fájl, de úgyis megtalálod 😊
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
nem az update71 a második hét utáni?Amadeus91
passz! lehet akkor én néztem rosszul!
de most nézem már van update 76 is! 10-20-11 - Week 7GhostLead
tudsz adni a legutolsóhoz egy linket?Amadeus91
kb. 20:30 körül érek haza, a munkahelyi gép sz..k! és utánna küldöm a linket!
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Ha van mondjuk 35 milliós büntetésem a 2. szezonra akkor mi a teendőm? Ki kell rúgjak drága játékosokat, vagy mit kell csinálnom? Foglalkozzak egyáltalán vele? Salary Cap-at kikapcsoltam amúgy a játékban. 12-ről van szó amúgy. Köszi.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
A Footballidiot.com-on már van update 75-os roster is! csak a ros. fájlt kell leszedni mert a portré fájl ami az update 71hez van jó hozzá!
azt hiszem hogy a 2.heti frissitések vannak benne! ill. 1év után nem fagy ki a játék!

az ilyen rostereknél először mindig szimuláljatok le egy évet,és akkor kiderül hogy kifagy-e vagy nem! ez a legegyszerűbb és nem kapsz idegbajt mikor mennél a következő évre 😊GhostLead
nem az update71 a második hét utáni?Amadeus91
passz! lehet akkor én néztem rosszul!
de most nézem már van update 76 is! 10-20-11 - Week 7GhostLead
tudsz adni a legutolsóhoz egy linket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
sziasztok
Valaki nem tudná felrakni a madden nfl 08 Pc-t data-s linkel mert sehol sem találom..
előre is köszönömmatthew94
oo az warez lenne, meg kell venni, vagy szétnézni a kalóz öbölben, ott állítólag lehet találni 😉

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sziasztok
Valaki nem tudná felrakni a madden nfl 08 Pc-t data-s linkel mert sehol sem találom..
előre is köszönöm
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
mondtam, hogy jó. 😉Amadeus91
A Footballidiot.com-on már van update 75-os roster is! csak a ros. fájlt kell leszedni mert a portré fájl ami az update 71hez van jó hozzá!
azt hiszem hogy a 2.heti frissitések vannak benne! ill. 1év után nem fagy ki a játék!

az ilyen rostereknél először mindig szimuláljatok le egy évet,és akkor kiderül hogy kifagy-e vagy nem! ez a legegyszerűbb és nem kapsz idegbajt mikor mennél a következő évre 😊GhostLead
nem az update71 a második hét utáni?Amadeus91
passz! lehet akkor én néztem rosszul!
de most nézem már van update 76 is! 10-20-11 - Week 7
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
leteszteltük Kendivel is az updated71 című rostert. első benyomás kellemesebb a vártnál, úgyhogy ez lesz valószínűleg a bajnokságban is.shawnka
mondtam, hogy jó. 😉Amadeus91
A Footballidiot.com-on már van update 75-os roster is! csak a ros. fájlt kell leszedni mert a portré fájl ami az update 71hez van jó hozzá!
azt hiszem hogy a 2.heti frissitések vannak benne! ill. 1év után nem fagy ki a játék!

az ilyen rostereknél először mindig szimuláljatok le egy évet,és akkor kiderül hogy kifagy-e vagy nem! ez a legegyszerűbb és nem kapsz idegbajt mikor mennél a következő évre 😊GhostLead
nem az update71 a második hét utáni?

criminal lawyer or criminal lawyer?