NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
leteszteltük Kendivel is az updated71 című rostert. első benyomás kellemesebb a vártnál, úgyhogy ez lesz valószínűleg a bajnokságban is.shawnka
mondtam, hogy jó. 😉Amadeus91
A Footballidiot.com-on már van update 75-os roster is! csak a ros. fájlt kell leszedni mert a portré fájl ami az update 71hez van jó hozzá!
azt hiszem hogy a 2.heti frissitések vannak benne! ill. 1év után nem fagy ki a játék!

az ilyen rostereknél először mindig szimuláljatok le egy évet,és akkor kiderül hogy kifagy-e vagy nem! ez a legegyszerűbb és nem kapsz idegbajt mikor mennél a következő évre 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
leteszteltük Kendivel is az updated71 című rostert. első benyomás kellemesebb a vártnál, úgyhogy ez lesz valószínűleg a bajnokságban is.shawnka
mondtam, hogy jó. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy meccset?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
leteszteltük Kendivel is az updated71 című rostert. első benyomás kellemesebb a vártnál, úgyhogy ez lesz valószínűleg a bajnokságban is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Azt tudom, csak Drip azt kérdezte korábban, miért lép ki a játék egy letolt év után 😀Deny
Deny, én sokadik "nem bolti" rosterrel játszok és soha sem omlott össze a játék.Amadeus91
Akkor csak nálam lehet a hiba, minden évben leszedtem egy friss FA-draft rostert játékhoz, mindig egy év letolása után offseason kellős közepén nincs tovább...Deny
hát..majd mindig feltöltöm az én rostereim, azok mindig jót. 😊 (mármint amiket használok)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ez nem különösebben érinti a multi részét, ergo jó lesz 😀shawnka
Azt tudom, csak Drip azt kérdezte korábban, miért lép ki a játék egy letolt év után 😀Deny
Deny, én sokadik "nem bolti" rosterrel játszok és soha sem omlott össze a játék.Amadeus91
Akkor csak nálam lehet a hiba, minden évben leszedtem egy friss FA-draft rostert játékhoz, mindig egy év letolása után offseason kellős közepén nincs tovább...
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ez nem különösebben érinti a multi részét, ergo jó lesz 😀shawnka
Azt tudom, csak Drip azt kérdezte korábban, miért lép ki a játék egy letolt év után 😀Deny
Deny, én sokadik "nem bolti" rosterrel játszok és soha sem omlott össze a játék.Amadeus91
Velem is most fordult elő,hogy nem ment tovább ... remélhetőleg most ez jó lesz

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Új rosterek hátránya, hogy 1 év játék után összeomlik játék, akár franchise, akár my player módról van szó.Deny
ez nem különösebben érinti a multi részét, ergo jó lesz 😀shawnka
Azt tudom, csak Drip azt kérdezte korábban, miért lép ki a játék egy letolt év után 😀Deny
Deny, én sokadik "nem bolti" rosterrel játszok és soha sem omlott össze a játék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ne feledjétek, vasárnap 23:59 a jelentkezési határidő, szóval aki még csatlakozna, az írja fel magát menten 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ja új roster vanDrip
Új rosterek hátránya, hogy 1 év játék után összeomlik játék, akár franchise, akár my player módról van szó.Deny
ez nem különösebben érinti a multi részét, ergo jó lesz 😀shawnka
Azt tudom, csak Drip azt kérdezte korábban, miért lép ki a játék egy letolt év után 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Nem értem, nekem sohasem volt ilyen. Régebben is csinálta ezt? Új roster vagy patch?Amadeus91
ja új roster vanDrip
Új rosterek hátránya, hogy 1 év játék után összeomlik játék, akár franchise, akár my player módról van szó.Deny
ez nem különösebben érinti a multi részét, ergo jó lesz 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
héééé... franchise mód 1. év vége ... off season ... de mikor mentenék kilép
Mi folyik itt ?? :mad:
sőőt tovább se tudok menni mert lefagyDrip
Nem értem, nekem sohasem volt ilyen. Régebben is csinálta ezt? Új roster vagy patch?Amadeus91
ja új roster vanDrip
Új rosterek hátránya, hogy 1 év játék után összeomlik játék, akár franchise, akár my player módról van szó.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
héééé... franchise mód 1. év vége ... off season ... de mikor mentenék kilép
Mi folyik itt ?? :mad:
sőőt tovább se tudok menni mert lefagyDrip
Nem értem, nekem sohasem volt ilyen. Régebben is csinálta ezt? Új roster vagy patch?Amadeus91
ja új roster vanDrip
hmmm most megpráblom ezzel az update 71-el elvileg ezzel jónak kell lennie 😊

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
héééé... franchise mód 1. év vége ... off season ... de mikor mentenék kilép
Mi folyik itt ?? :mad:
sőőt tovább se tudok menni mert lefagyDrip
Nem értem, nekem sohasem volt ilyen. Régebben is csinálta ezt? Új roster vagy patch?Amadeus91
ja új roster van

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Valakinek van ötlete, h miért nem tudok hamachire fellépni? Hiába tettem újra akkor is egy hibaüzi fogad h a hamachi elvesztette a kapcsolatot, pedig régebben működött a cucc.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
héééé... franchise mód 1. év vége ... off season ... de mikor mentenék kilép
Mi folyik itt ?? :mad:
sőőt tovább se tudok menni mert lefagyDrip
Nem értem, nekem sohasem volt ilyen. Régebben is csinálta ezt? Új roster vagy patch?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
héééé... franchise mód 1. év vége ... off season ... de mikor mentenék kilép
Mi folyik itt ?? :mad:
sőőt tovább se tudok menni mert lefagy

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
ezzel már jó. bár kissé komolytalan a roster a depthet illetően. Haydent írja pl. a legjobb CB-nek, Grimes meg csak 3. ? Weatherspoon LOLB Nicholasszal együtt? 😀 na mind1, ezek áthidalhatóak végülis...viszont megtesztelném élesben is valaki ellen.shawnka
ezeket már seperc alatt lehet állítani. Én szívesen játszok veled.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Észrevettem egy két érdekességet a 12-ben. Aki találkozott már hasonlóval legyen szíves leírni, hogy miként oldotta meg a problémát. Azt vettem észre, hogy esti meccseken ( de nem kimondottan csak esti meccseken ) nem világítanak a reflektorok. De ha mondjuk esti meccs van akkor a pályán látszanak a fények, árnyékok meg minden, de a reflektorok nem világítanak. Illetve a vakukat sem látni a nézőtéren már egy ideje. Megnéztem, hogy mi a helyzet Exhibition mode-ban, ott minden rendben van. Világítanak a reflektorok és a vakuk is látszódnak a nézőtéren. Szerintetek mi lehet a probléma? Valami bug?


több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ezzel már jó. bár kissé komolytalan a roster a depthet illetően. Haydent írja pl. a legjobb CB-nek, Grimes meg csak 3. ? Weatherspoon LOLB Nicholasszal együtt? 😀 na mind1, ezek áthidalhatóak végülis...viszont megtesztelném élesben is valaki ellen.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://data.hu/get/4332022/UIS_LIB_PLAYER_PORT.DAT

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
megnéztem azt az "updated71" rostert. hiába másoltam a portréfájlt be teljesen összekuszálódott a cucc, braxéval viszont egy-két kivétellel helyén vannak továbbra is a portrék. abban annyi a hiba, hogy néhány játékosnak az évei nem jók(Chris Owens pl. rookie, pedig 3 éve játszik már), de ez szerintem elnézhető probléma. elkezdtem az igazolgatást, mindjárt végzek aztán feltöltöm.shawnka
várjál, feltöltöm hozzá azt a portré fájlt, amelyik nálam tökéletes.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
megnéztem azt az "updated71" rostert. hiába másoltam a portréfájlt be teljesen összekuszálódott a cucc, braxéval viszont egy-két kivétellel helyén vannak továbbra is a portrék. abban annyi a hiba, hogy néhány játékosnak az évei nem jók(Chris Owens pl. rookie, pedig 3 éve játszik már), de ez szerintem elnézhető probléma. elkezdtem az igazolgatást, mindjárt végzek aztán feltöltöm.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Arra az esetre szántam a javaslatot ha minden csapatot az Amadeus által írtakhoz hasonló részletességgel szerettél volna megcsinálni - az úgy nem 2 perc lett volna 😊Rataxes
de akkor meg már használjuk azt a hetente frissülőt, amit mi a "tornánkon" is használtunk. Ahhoz van minden, portré, friss keret. Kb tökéletes.Amadeus91
ja ok felőlem, csak azt valamiért nem láttam. mindjárt lecsekkolom.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Arra az esetre szántam a javaslatot ha minden csapatot az Amadeus által írtakhoz hasonló részletességgel szerettél volna megcsinálni - az úgy nem 2 perc lett volna 😊Rataxes
de akkor meg már használjuk azt a hetente frissülőt, amit mi a "tornánkon" is használtunk. Ahhoz van minden, portré, friss keret. Kb tökéletes.

criminal lawyer or criminal lawyer?