Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nálam nem jó a roster, sérültnek írja a fájlt, pedig többször is leszedtem már.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
updated76.ros akkor most ezzel toljuk?Farky
Ha a kezdésig nem lesz update, akkor igen. De várhatólag lesz, most van PuP listáról leszedés, Eaglesbe is mindjárt be fog kerülni Graham, így meg lesznek ember kidobások, amit gondolom rosternél jeleznek.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
updated76.ros akkor most ezzel toljuk?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óóó, Buccs vagy Eagles. Ki kell próbálni, mennyire van Freeman jóra rakva rosterbe 😀

Amúgy shawnka, ne sor végére rakd, aki lemarad, hanem, ha nem választott jön a következő, ő meg bármikor pótolhat. Tehát lemarad lol, én választok, jönne következő, és mielőtt ő beírná, írja lol, hogy Kistarcsa Dragons. Aztán cső 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ne má az Eagles így bukta is :mad:
Válasszatok már, megőrülök, hogy kivel kell gyakorolnom már 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
T.O. nélkül bajnoki címet... ilyet se csináltam még 😀Amadeus91
nem is fogsz 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
FA piac, trade lesz?Amadeus91
nem GM játékot játszunk. arra ott a GM játék.shawnka
T.O. nélkül bajnoki címet... ilyet se csináltam még 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
FA piac, trade lesz?Amadeus91
nem GM játékot játszunk. arra ott a GM játék.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
FA piac, trade lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Hogy lesz akkor a lebonyolítás? Szerintem amit Deny írt az jó 5let (1 nagy divízió, mindenki játszik egyszer mindenkivel, majd 6 v. 8 fős playoff)
Eaglesmcnabb: nekem még nincs draftboardom, de lassan ideje összehozni 1-et 😊 (vagyis van, teljes mezőny mínusz Giants Cowboys Redskins 😊 )

Ma esti pre-season meccsre továbbra is vevő vagyok! (pgabtab84@hotmail.com)Rataxes
benne vagyok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊Rataxes
még jó, hogy egyedüli Bengals szurkerként indulok. 😀Amadeus91
még jó hogy a Bengalst csak akkor választanám ha kimenne előle még olyan 26-27 csapat 😀eaglesmcnabb
hidd el, hogy sokat jelent, ha ismersz egy játékos keretet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hogy lesz akkor a lebonyolítás? Szerintem amit Deny írt az jó 5let (1 nagy divízió, mindenki játszik egyszer mindenkivel, majd 6 v. 8 fős playoff)
Eaglesmcnabb: nekem még nincs draftboardom, de lassan ideje összehozni 1-et 😊 (vagyis van, teljes mezőny mínusz Giants Cowboys Redskins 😊 )

Ma esti pre-season meccsre továbbra is vevő vagyok! (pgabtab84@hotmail.com)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊Rataxes
ja. előtte csak 4 csapat van a boardomon. imádkozok hogy a szimpátia dönt, nem a csapaterősség, és akkor simén bent maradhat a No 2-No3-asom is 😀eaglesmcnabb
most megmondom neked, hogy ŐK bent fognak maradni 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊Rataxes
még jó, hogy egyedüli Bengals szurkerként indulok. 😀Amadeus91
még jó hogy a Bengalst csak akkor választanám ha kimenne előle még olyan 26-27 csapat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊Rataxes
ja. előtte csak 4 csapat van a boardomon. imádkozok hogy a szimpátia dönt, nem a csapaterősség, és akkor simén bent maradhat a No 2-No3-asom is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊Rataxes
még jó, hogy egyedüli Bengals szurkerként indulok. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Óafrancba, így cseszhetem a Sas-hadat... No mindegy, legalább a tavalyról megszokott Vikes-t el tudom vinni Eaglesmcnabb elől 😛 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
van 10 csapat a boardomon, remélem nem azokat húzzátok 😀

nem. MADDEN BOWL

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Aki egyébként eljut a döntőben az, a "Bowl.hu Bowl-n" fog játszani? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
na lehet a random.org jobb lett volna 😀

azéért írj rá a srácra főnök, nehogy lekésse az egy napot oszt a sor legvégére kerüljön 😀eaglesmcnabb
Gondolj bele, ha mindenki betartja a kerek 24 órát...sose végzünk.Amadeus91
nem kell betartani, csak ha valaki éppen nincsen gép közelében, akkor megvárjuk. bengáliak úgyis bentmaradnak 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
na lehet a random.org jobb lett volna 😀

azéért írj rá a srácra főnök, nehogy lekésse az egy napot oszt a sor legvégére kerüljön 😀eaglesmcnabb
Gondolj bele, ha mindenki betartja a kerek 24 órát...sose végzünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na lehet a random.org jobb lett volna 😀

azéért írj rá a srácra főnök, nehogy lekésse az egy napot oszt a sor legvégére kerüljön 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
On the Clock: lol - Deadline 2011/10/25 21:00
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Bocsánat, országgyűlésben üléseztem ma, most értem csak haza 😀

semmi nincsen tiltva, és az egész szezon folyamán 1(EGY) roster lesz használva, tehát az, amit kollektíven használatba veszünk az első forduló alkalmával. ez szerintem a legújabb footballidiot-os legyen itt megtaláljátok: http://www.footballidiot.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=251

Legutóbbi állás szerint akkor 13-an vagyunk. Tippre legyen két 4es és egy 5ös csoport. Mindegyik csoportból az első kettő jut tovább. Csoporton belül mindenki kétszer találkozik, de minden tag játszik mindenkivel amúgy.

A csapatok draft által lesznek kiválasztva, a sorrendet az alapján raktam össze, hogy ki vett részt a tavalyi ligában, és ki nem. Értelemszerűen nálunk figyelembe vettem a tavaly elért (alapszakasz)helyezést, az újaknál randomizáltam. A választásra 24 órája van minden GM-nek. Ha lemarad, akkor a lista végére kerül.

1. lol - New Orleans Saints
2. Deny
3. zoli123
4. fetomy
5. Amadeus91
6. Bálesz
7. Desert Eagle
8. Farky
9. Vadkender
10. Rataxes
11. eaglesmcnabb
12. shawnka
13. Biagio
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az időhúzás kurva nagy faszság, pláne 5 perces negyedekkel, de amúgy nincs tiltva semmi.eaglesmcnabb
Pont te beszélsz mikor nálad a Punt ismeretlen fogalom? Nem beszélve a kemény 5 db playedről. 😀Vadkender
az nem időhúzás 😛
időhúzás alatt azt értem, amikor vezetésnél az utolsó negyedben elkezdessz futkározni, és kivárod a támadóidő végét. vagy térdelgetsz. Én nem húzom az időt, épp ezaz hogy nem megy el az idő szaros puntokra 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!