Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Óh értem, hát akkor király 😀 Maddenligákban szokott, és azért ezzel tisztában akartam lenni, nehogy közben derüljön ki 😊
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valaki egy edzőmeccset? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
az időhúzás kurva nagy faszság, pláne 5 perces negyedekkel, de amúgy nincs tiltva semmi.eaglesmcnabb
Pont te beszélsz mikor nálad a Punt ismeretlen fogalom? Nem beszélve a kemény 5 db playedről. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Jó, látom megy itt a szervezkedés. Én is elmondom véleményem, nem kell semmihez hozzányúlni. Tavalyinál se volt ilyenből probléma. Shawnka hazaér szerintem neki is áll összedobni a draftsorrendet.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az időhúzás kurva nagy faszság, pláne 5 perces negyedekkel, de amúgy nincs tiltva semmi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A fly, túl gyors snap, azonnali passz, goalline formáció pálya közepén, ellenfélalázás dolgokon kívül van valami ami tiltott? fetomy
Eddig ezek se voltak tiltva 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
DC álltásnak valószínű, hogy örülnék, playbook nem izgat, viszont tutiság kedvéért kérdés:
A fly, túl gyors snap, azonnali passz, goalline formáció pálya közepén, ellenfélalázás dolgokon kívül van valami ami tiltott? Gondolok itt DL embereken kívüli gyakori QB-ra futás, K/P blokkolása, időhúzás (clock management), stb...fetomy
Semmi nem tiltott a felsoroltak közül, sem a fly, sem a gyors passz, sem a goalline, semmi. Úgy játszunk, ahogyan a szabályok lehetővé teszik. Nincsenek korlátok, abból egyrészt csak a vita lenne, másrészt mi értelme van? Kedvtelésből játszunk.

Jelentkezni pedig továbbra is lehet, amíg shawnka a draftot el nem kezdi!

jelenleg a lista:
shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Bálesz
Farky
Biagio
Desert Eagle
Vadkender
fetomy
zoli123

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
DC álltásnak valószínű, hogy örülnék, playbook nem izgat, viszont tutiság kedvéért kérdés:
A fly, túl gyors snap, azonnali passz, goalline formáció pálya közepén, ellenfélalázás dolgokon kívül van valami ami tiltott? Gondolok itt DL embereken kívüli gyakori QB-ra futás, K/P blokkolása, időhúzás (clock management), stb...
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Lehet még jelentkezni a Maddenes bajnokságba?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Most, hogy 12-en vagyunk, szerintem a 6-6-fős főcsoport a legjobb. Így a meccsszám is jobban kijönne. A saját csoportjával mindenki oda-vissza játszik, illetve egyszer a másikkal. Így 16 meccs. Tökéletesen optimális.
A győztesek automatán bejutnak, második-harmadikok meg divisional round. Oszt kész.
Ezzel a saját playbook, meg dc, meg ilyen ökörködésekkel meg aki akar csinálja meg, aki nem, az meg ne. Egy a lényeg, kapjunk egy rostert végre, aztán toljuk, ne csesszük az időt el, mert megint nyárig elhúzódik, és a vége megint a tavalyi lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem tökmind1, előre jelzem hogy nincsenek különösebb igényeim a playbookot illetően, az enyémet nem kell babrálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Öhm, ha már igények. Arra gondoltam, visszatérve a Playbook témához, hogy mi lenne, ha mindenki megcsinálná a maga Playbookját (már aki szeretne sajátot) elküldené e-mailben, én pedig az összest betömörítve rar formátumban felraknám Datára? Onnan leszedhetné mindenki tömörítve, mint a rostert is pl, és csak be kéne másolnia a rosters mappába.

Én nagyon szívesen vállalom a tömörítést, feltöltést.Amadeus91
addig úgy sem tudjuk összeírni sem a csapat változtatásokat sem pedig a playbookot, amíg nincs meg ki melyik csapatot húzza. szvsz a DC-t tényleg nem nagy ügy belőni meccs előtt, playbookot meg úgyis bármelyik csapatét választhatjuk csak talál mindenki kedvére valótFarky
egy playbook megírás/összevágása kevesebb mint 1 negyednyi játék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Öhm, ha már igények. Arra gondoltam, visszatérve a Playbook témához, hogy mi lenne, ha mindenki megcsinálná a maga Playbookját (már aki szeretne sajátot) elküldené e-mailben, én pedig az összest betömörítve rar formátumban felraknám Datára? Onnan leszedhetné mindenki tömörítve, mint a rostert is pl, és csak be kéne másolnia a rosters mappába.

Én nagyon szívesen vállalom a tömörítést, feltöltést.Amadeus91
addig úgy sem tudjuk összeírni sem a csapat változtatásokat sem pedig a playbookot, amíg nincs meg ki melyik csapatot húzza. szvsz a DC-t tényleg nem nagy ügy belőni meccs előtt, playbookot meg úgyis bármelyik csapatét választhatjuk csak talál mindenki kedvére valót

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Öhm, ha már igények. Arra gondoltam, visszatérve a Playbook témához, hogy mi lenne, ha mindenki megcsinálná a maga Playbookját (már aki szeretne sajátot) elküldené e-mailben, én pedig az összest betömörítve rar formátumban felraknám Datára? Onnan leszedhetné mindenki tömörítve, mint a rostert is pl, és csak be kéne másolnia a rosters mappába.

Én nagyon szívesen vállalom a tömörítést, feltöltést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Látom már megvan a dolog, de azért megkérdezem,hogy nincs-e véletlenül lehetőség még belépni valakinek, aki betöltené a pofozógép szerepét? 😊fetomy
gyere nyugodtan. 😊 ennek ellenére én nem javaslom a 2 csoport kialakítását, jobb ha mindenki mindenkivel, oszt úgy PO

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látom már megvan a dolog, de azért megkérdezem,hogy nincs-e véletlenül lehetőség még belépni valakinek, aki betöltené a pofozógép szerepét? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rendben akkor gyorsan egy draftsorrendet, mindenki összeírja az igényeit, oszt jöhet is az érdemi rész 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
draftsorrendhez meg annyit hogy sztem az újoncok kezdjék a választást, majd az előző liga eredményei alapján egy erősorrend visszafele osztcsáeaglesmcnabb
Szerintem randomizálni kéne, attól hogy valaki itt újonc attól még lehet kurvajó... Pl. Deny is írta hogy korábban részt vett online ligákban, Amadeus se mondható gyenge ellenfélnek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
meccs előtt be lehet lőni a DC-t ne legyen már ez probléma.
szerintem ha 11-en leszünk nyomhatunk oda-visszavágót, az már 20 meccses alapszakasz 😀
draftsorrendhez meg annyit hogy sztem az újoncok kezdjék a választást, majd az előző liga eredményei alapján egy erősorrend visszafele osztcsá

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hátha mindenki megírja a változásokat, akkor kb 1 óra alatt max átcserélem, csak írja meg. De felőlem mehet meccs előtt is. Shawnka, draftsorrendet!!!! 😀Deny
Jah, nem a változtatás tart sokáig, hanem mire mindenkinek összevárjuk a változtatási igényeit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lehet persze, és szerintem nem is nagy meló, meccs előtt 1 perc alatt be lehet lőni a DC-t... Persze meg lehet oldani hogy Shawnkának mindenki átküldi hogy mit változtatna, de szerintem ez is elvinne pár napot, én meg már úgy játszanék 😀
szerk.: bloggal mi legyen? Az eddigi posztokat töröljük és "tiszta lappal" indítjuk?Rataxes
hátha mindenki megírja a változásokat, akkor kb 1 óra alatt max átcserélem, csak írja meg. De felőlem mehet meccs előtt is. Shawnka, draftsorrendet!!!! 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
...
szerk.: bloggal mi legyen? Az eddigi posztokat töröljük és "tiszta lappal" indítjuk?Rataxes
lehet az lenne a legjobb

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet persze, és szerintem nem is nagy meló, meccs előtt 1 perc alatt be lehet lőni a DC-t... Persze meg lehet oldani hogy Shawnkának mindenki átküldi hogy mit változtatna, de szerintem ez is elvinne pár napot, én meg már úgy játszanék 😀
szerk.: bloggal mi legyen? Az eddigi posztokat töröljük és "tiszta lappal" indítjuk?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De ha maradunk szerintem a 11 csapat sem vészes. Mindenki játszik mindenkivel egyet, az 10 meccs, és utána mondjuk nyomunk egy 6 fős PO-t, első kettő automatán konferencia döntőben van, másik 4 meg játszik egy division roundot 😀 (tehát mintha csak egy főcsoport lenne NFL-ben 😀).
Minden héten lesz egy bye weekes csapat, de a ráérés, nem ráérés miatt úgyis borul.

Még egy olyan javaslatom lenne, miután eldöntöttük, melyik rostert használjuk, utána mondjuk lehessen fejenként az általad kiválasztott csapat depth chartján 3-4-et cserélni. Így mindenki mindenkit odapakol, ahova akar, és utána vissza rakjuk a megváltoztatott rostert és azzal mehet sim. (Ugye értelemszerűen ilyen Ponder-McNabb, Locker-Hassie szintű cserékre gondolok, ahol tulaj hagy döntse el, kit használ, de ne kelljen minden meccs elején a DC-ben turkálni. nem is tudom, online lehet-e nagyon)
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nah, azt mondtátok múlt hét a jelentkezési határidő. Viszont csak 11 csapatunk van jelenleg. Az egy dolog, hogy kevés, de még prím szám is. Legalább egy csapat kéne még, és akkor két 6 fős, vagy három 4 fős csoport lehetne. Aki érez még affinitást magában, ne tartsa vissza, jelentkezzen!

Don't talk the walk, Walk the talk!