NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fasza, de ne live draft legyen majd mert nekem kell egy kis idő hogy kipróbálhassam a még rendelkezésre álló szimpatikus csapatokat 😊Rataxes
pedig úgy kéne, mint a mock/GM draftokat. cseten 😀shawnka
Fölösleges. Itt fórumon, beírod, hogy Rata on the clock, van 36 órája mondjuk, ha nem választott, megyünk tovább. Meg emberek legtöbbje azonnal tudja kit akar majd, és még 36 óra sem fog eltelni.

Ha meg kész a végleges roster, majd jó nagy betűkkel írd be, hogy ezt kell használni vagy azon a blogon rakd ki 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Fasza, de ne live draft legyen majd mert nekem kell egy kis idő hogy kipróbálhassam a még rendelkezésre álló szimpatikus csapatokat 😊Rataxes
pedig úgy kéne, mint a mock/GM draftokat. cseten 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fasza, de ne live draft legyen majd mert nekem kell egy kis idő hogy kipróbálhassam a még rendelkezésre álló szimpatikus csapatokat 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
és akkor draftoljuk a csapatokat, random kapjuk majd, vagy mindenki lehet a kedvencével?Farky
úgy van tervben, hogy amint megvan a teljes létszám összerandomizálok egy sorrendet és sorban szépen kiválasztjuk a csapatokat.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Painter 99 😀Farky
elhagyta a nője?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
és akkor draftoljuk a csapatokat, random kapjuk majd, vagy mindenki lehet a kedvencével?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Arra az esetre szántam a javaslatot ha minden csapatot az Amadeus által írtakhoz hasonló részletességgel szerettél volna megcsinálni - az úgy nem 2 perc lett volna 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Shawnka: lehet jobban járnál ha frissebb rostert használnánk, bár az meg nem tudom mennyire jó Braxáéhoz képest...Rataxes
braxáé jó, mert 90%-ban meg van csinálva, meg homerkedjünk már egy kicsit ezzel 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Bengals rosterhez:
J.Palmer cut --->Zach Robinson (PS) ha kell 3. QB
Cosby cut---> Tate (ex-Pats)+ Hawkins
Coffman Cut -->Donald Lee (ex-Packers)
Whitworth lehetne magasabb ovr mint 84?
Mathis (LG) -->Eagles
Luigs (C) --> Cut---->McGlyn (ex-Eagles)
Santucci --->cut--->Clint Boling R
T.Johnson (DT) -->Cut
Howard (LOLB--->ROLB)
Hodge (OLB) -->Cut-->Dontay Moch R
D.Jones -->Cut (retired)--> Skuta+Muckelroy (MLB mind2)
Ghee (CB)-->PS(Cut)-->Jennings CB Seattle
Ndukwe (S)--->Raiders---> Mays(Ex-49er)+Sands R
Lewis (S)? -->cut-->G.WilsonAmadeus91
ennyi mindent nem fogok megcsinálni. a főbb emberek lényegesek, de ha nagyon akarod, akkor pötyögd be Te ezeket arra a rosterre, amit felraktam. kivéve persze a ratinget, azzal nem szórakozunk.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...
Whitworth lehetne magasabb ovr mint 84?
...Amadeus91
Szerintem ha nekiállunk ratingeket állítani annak nem lesz jó vége 😀
Shawnka: lehet jobban járnál ha frissebb rostert használnánk, bár az meg nem tudom mennyire jó Braxáéhoz képest...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Bengals rosterhez:
J.Palmer cut --->Zach Robinson (PS) ha kell 3. QB
Cosby cut---> Tate (ex-Pats)+ Hawkins
Coffman Cut -->Donald Lee (ex-Packers)
Whitworth lehetne magasabb ovr mint 84?
Mathis (LG) -->Eagles
Luigs (C) --> Cut---->McGlyn (ex-Eagles)
Santucci --->cut--->Clint Boling R
T.Johnson (DT) -->Cut
Howard (LOLB--->ROLB)
Hodge (OLB) -->Cut-->Dontay Moch R
D.Jones -->Cut (retired)--> Skuta+Muckelroy (MLB mind2)
Ghee (CB)-->PS(Cut)-->Jennings CB Seattle
Ndukwe (S)--->Raiders---> Mays(Ex-49er)+Sands R
Lewis (S)? -->cut-->G.Wilson

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
elérhető vagyok egy felkészülési meccsre, bár nem tudom hova tudok még fejlődni 😛

a bajnokságban braxa rosterét fogjuk használni, viszont a Falconsban voltak hibás nevek. bátorkodtam azokat kijavítani, plusz a mezszámokat helyesre átírni. a többi csapathoz nem nyúltam, értékeket nálunk sem változtattam.

a rostert itt találjátok: http://data.hu/get/4331244/2011lockout.rosshawnka
Légyszi írd át az Eagles rugót Henery-re, illetve a Depth Chartban hátrébb tehetnéd a Hagler nevű LB-t, nem tudom ki Ő (ezt mondjuk meccs előtt is be tudom lőni)... Meg van még 1-2 dolog véleményem szerint amit érdemes lenne javítani, pl. McKinnie -> Ravens, Palmer -> Raiders, Ronnie Brown<>Jerome Harrison (Eagles<>Lions), stb.Rataxes
jó, ezeket megcsinálom, aztán felrakom újra 😀

sőt, írja be mindenki az észrevételeit, és azokat kijavítom.shawnka
Painter 99 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
elérhető vagyok egy felkészülési meccsre, bár nem tudom hova tudok még fejlődni 😛

a bajnokságban braxa rosterét fogjuk használni, viszont a Falconsban voltak hibás nevek. bátorkodtam azokat kijavítani, plusz a mezszámokat helyesre átírni. a többi csapathoz nem nyúltam, értékeket nálunk sem változtattam.

a rostert itt találjátok: http://data.hu/get/4331244/2011lockout.rosshawnka
Légyszi írd át az Eagles rugót Henery-re, illetve a Depth Chartban hátrébb tehetnéd a Hagler nevű LB-t, nem tudom ki Ő (ezt mondjuk meccs előtt is be tudom lőni)... Meg van még 1-2 dolog véleményem szerint amit érdemes lenne javítani, pl. McKinnie -> Ravens, Palmer -> Raiders, Ronnie Brown<>Jerome Harrison (Eagles<>Lions), stb.Rataxes
jó, ezeket megcsinálom, aztán felrakom újra 😀

sőt, írja be mindenki az észrevételeit, és azokat kijavítom.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
elérhető vagyok egy felkészülési meccsre, bár nem tudom hova tudok még fejlődni 😛

a bajnokságban braxa rosterét fogjuk használni, viszont a Falconsban voltak hibás nevek. bátorkodtam azokat kijavítani, plusz a mezszámokat helyesre átírni. a többi csapathoz nem nyúltam, értékeket nálunk sem változtattam.

a rostert itt találjátok: http://data.hu/get/4331244/2011lockout.rosshawnka
Légyszi írd át az Eagles rugót Henery-re, illetve a Depth Chartban hátrébb tehetnéd a Hagler nevű LB-t, nem tudom ki Ő (ezt mondjuk meccs előtt is be tudom lőni)... Meg van még 1-2 dolog véleményem szerint amit érdemes lenne javítani, pl. McKinnie -> Ravens, Palmer -> Raiders, Ronnie Brown<>Jerome Harrison (Eagles<>Lions), stb.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
elérhető vagyok egy felkészülési meccsre, bár nem tudom hova tudok még fejlődni 😛

a bajnokságban braxa rosterét fogjuk használni, viszont a Falconsban voltak hibás nevek. bátorkodtam azokat kijavítani, plusz a mezszámokat helyesre átírni. a többi csapathoz nem nyúltam, értékeket nálunk sem változtattam.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
biztos kell neki Painter és a Colts 😀Farky
A francba, azt hittem nem veszed észre az ördögi tervem 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Soccer meccs után? Vagy még inkább 23:00 körül...? 😊Rataxes
23 körül ok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Soccer meccs után? Vagy még inkább 23:00 körül...? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Szombat-vasárnap nem nagyon volt alkalmam játszani, de ha gondoljátok ma folytathatjuk a felkészülési miniligát... Ha minden igaz Farkyval meg Lol-lal van még elintézetlen ügyem 😊Rataxes
ma jó neked?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
biztos kell neki Painter és a Colts 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
hogy maradtam ki a listából, amikor múltkor beírtam magam? 😀
Farky
Desert elnézte 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Shawnka barátom szólt, hogy megint lesz Madden liga. Bocs, hogy múltkor nem fejeztem be úgy ahogy kellett volna, azóta már felnőttem és komolyabban veszem ( 😂 ), úgyhogy örülnék, ha beszállhatnék.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Bálesz
Farky
Biagio
Desert Eagle
VadkenderVadkender
hogy maradtam ki a listából, amikor múltkor beírtam magam? 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=347803#p347803

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Ez a roster végre működik nálam is, a múltkor belinkelt valamiért nem ment (pedig ránézésre ugyanaz), szóval játszhatunk 😊

Este, ha valakinek van kedve, lenyomhatunk egy pre-season meccset, legalább felmérném, hogy mennyire fogok szívni a szezonban 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Két dolog: az egyik ,hogy van e remény, hogy a Maddent kiadják újra pc-re is vagy megtörtént-e ez idén (bár ahogy az előző hozzászólásokból sejtem nem 😛 )?

Az előző évi roster frissítéssel, amit találtam a philly blogon(egyébként köszönöm 😊 ) az volt a gondom, hogy franchise módnál egy év után lefagyott az egész nem ment tovább a játék. Lehet-e ezen segíteni s idei roster frissítés van-e már (bocs ha vhol már volt csak messzebbre nem olvastam vissza, vagy nem vettem észre)?

köszidande
Idénre nem, és szerintem egy ideig nem is fogják, bár nem értem miért.

Ezzel az új idei rosterrel játszunk most: http://hotfile.com/dl/132329929/0bb1a48/madden_roster.rar.htmlFarky
Nagyon köszönöm, működik egy év után is (remélem fog akkor már kettő után is majd 😛 ) a portrék is a helyén vannak. Hiába no így az igazi 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Saints 42-6 Bengals

Kurva lagg.....Amadeus91
jó meccs volt, köszi. a laggot sajnálom.. nálam okés volt.

stat: http://dl.dropbox.com/u/42944661/gamelog.txtlol
jepp jepp, jó meccs lett volna (részemről is). Majd bajnokságban visszavágó. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?