NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Bálesz
Biagioshawnka
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Hogy tudom 4.0-sítani a játékot? Sehol nem találok hozzá patch-et :/

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Báleszshawnka

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
lol van kedved most játszani?

Nekem mind1, lehet 32. is a csapatom a Drafton, csak a Bengals legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lolshawnka

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91shawnka

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Farky, akkor ma mikor fogunk játszani?

Mikortól lesz a fórum liga? Alig várom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
3 negyed alatt vezetett shawnka valami 40 ponttal. kísérleteznem kell, még az új csapatot illetően 😀

mondjuk snelling stiff arm és willis lepattan. hát na azé álljon meg a fáklyásmenet 😀eaglesmcnabb
úgy nem nehéz, hogy ugyanazt a játékot játszod minden meccsünkön, és hogy alig használod a szpesöl tímedet 😀 a 20 yardosról még a hülye is tud folyton pontokat szerezni 😛shawnka
most miért mondod variáltam, csomószor passzoltam zsebből 😀 csak a futójáték nulla volt, kaeper meg nem a legjobb qb, de nembaj, jó ellenfelek mellett lehet beedződni az új ligába 😀eaglesmcnabb
az nem is volt gáz, csak nem menő behívni egy playt 3szor zsinórban, ha előtte kétszer összejött, mert úgyis leszedlek 😀 pozitívum viszont, hogy egyszer puntoltál 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 negyed alatt vezetett shawnka valami 40 ponttal. kísérleteznem kell, még az új csapatot illetően 😀

mondjuk snelling stiff arm és willis lepattan. hát na azé álljon meg a fáklyásmenet 😀eaglesmcnabb
úgy nem nehéz, hogy ugyanazt a játékot játszod minden meccsünkön, és hogy alig használod a szpesöl tímedet 😀 a 20 yardosról még a hülye is tud folyton pontokat szerezni 😛shawnka
most miért mondod variáltam, csomószor passzoltam zsebből 😀 csak a futójáték nulla volt, kaeper meg nem a legjobb qb, de nembaj, jó ellenfelek mellett lehet beedződni az új ligába 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
3 negyed alatt vezetett shawnka valami 40 ponttal. kísérleteznem kell, még az új csapatot illetően 😀

mondjuk snelling stiff arm és willis lepattan. hát na azé álljon meg a fáklyásmenet 😀eaglesmcnabb
úgy nem nehéz, hogy ugyanazt a játékot játszod minden meccsünkön, és hogy alig használod a szpesöl tímedet 😀 a 20 yardosról még a hülye is tud folyton pontokat szerezni 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
3 negyed alatt vezetett shawnka valami 40 ponttal. kísérleteznem kell, még az új csapatot illetően 😀

mondjuk snelling stiff arm és willis lepattan. hát na azé álljon meg a fáklyásmenet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
braxa rosterén picit javítottam, mert a Falconsban olyan emberek voltak, akikről még senki nem hallott, így azt bátorkodtam kijavítani. a bajnokság alatt jó dolog lenne ezt használni 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
közben jelentem, hogy tisztogattam a hamachi szobában, így most megint lehet belépkedni.

elvileg a név és jelszó is bowlhu
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok én most ezt kihagyom de 1-2 meccsre ma délután jó vagyok, van valakinek kedve?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
ma mikor játszunk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet még jelentkezni? Ha igen, mi a teendőm?
Bár még most sem jó a roster, ha valaki segítene Xfiren, vagy msnen azt megköszönném... 😐
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Hatalmas volt mind2 meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mi rögtön kettőt is toltunk Amadeusszal:
https://docs.google.com/document/d/1X-TtrvFw5D8NirgBhFEmWAuRi7GUioYuEdoWtI8cxtU/edit?hl=en_US
https://docs.google.com/document/d/1Za6EjMh00KxoWJI7mOPVIUTOtK-BxTIMEOKWcGZQEvw/edit?hl=en_US

kaszo:
1795, és 1797 elméletileg

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Nem feltétlenül, én meghekkeltem a routerem és így elméletileg hamachi nélkül is lehet hozzám csatlakozni. Vsz. akkor kell hamachi ha mindketten router mögül toljátok és nincs beállítva port forwarding.Rataxes
hanyas portokat kell kinyitni a maddenhez?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
7-31 Farky-nak.

hazai pálya..:p

fél éve nem toltam, bele kell rázódnom, na..😊

grat, köszi a meccset! jó8!lol
Köszi a meccset, látszik ha nem reális a játék, a Colts secondary nem szedne 3 picket 😀
Itt a stat is: https://docs.google.com/document/d/1F0Ep0GuxaD4ifhBWiNqkPbMe5dTNbxm_a6c0rtg2fuc/edit?hl=hu

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
7-31 Farky-nak.

hazai pálya..:p

fél éve nem toltam, bele kell rázódnom, na..😊

grat, köszi a meccset! jó8!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Szerintem próbáljátok meg hogy Te csatlakozol Farkyhoz, akkor nem kell portot nyitnod. Egyébként meg a routered típusától függ szerintem hogy hogyan kell port forwardingot beállítani.Rataxes
Én h csináljam? Adsz IP-t vagy h csatlakozok hozzád?Amadeus91
Nekem még kell egy 15-20 perc hogy képbe kerüljek... Fel van updatelve a maddened ugye? Ha igen akkor még a fentieket kellene eszközölnöd game settingsnél (5 min., all-pro, qb vision off), aztán majd adok ip-t igen... Esetleg felvehetnél msn-re az egyszerűbb kapcsolatteremtés érdekében: pgabtab84@hotmail.com. Ez természetesen lol-nak is szólhat, Farky asszem már fenn van a kontakt listámon.Rataxes
felvettelek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem próbáljátok meg hogy Te csatlakozol Farkyhoz, akkor nem kell portot nyitnod. Egyébként meg a routered típusától függ szerintem hogy hogyan kell port forwardingot beállítani.Rataxes
Én h csináljam? Adsz IP-t vagy h csatlakozok hozzád?Amadeus91
Nekem még kell egy 15-20 perc hogy képbe kerüljek... Fel van updatelve a maddened ugye? Ha igen akkor még a fentieket kellene eszközölnöd game settingsnél (5 min., all-pro, qb vision off), aztán majd adok ip-t igen... Esetleg felvehetnél msn-re az egyszerűbb kapcsolatteremtés érdekében: pgabtab84@hotmail.com. Ez természetesen lol-nak is szólhat, Farky asszem már fenn van a kontakt listámon.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Szerintem próbáljátok meg hogy Te csatlakozol Farkyhoz, akkor nem kell portot nyitnod. Egyébként meg a routered típusától függ szerintem hogy hogyan kell port forwardingot beállítani.Rataxes
Én h csináljam? Adsz IP-t vagy h csatlakozok hozzád?

criminal lawyer or criminal lawyer?