NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amíg nem alakul ki a köv. szezon egy barátságos miniliga? 😊Rataxes
oksa

stip-stop Bengals. 😀Amadeus91
Estig várom a további jelentkezőket (választott csapattal együtt) a barátságos miniligához. Terv szerint egy igen rövid kis kupáról van szó, így ha esetlegesen lemarad valaki nem veszít sokat, lesz még ilyen 😊 Ha sok a jelentkező akkor kieséses rendszerű lenne a cucc, tényleg rövidre szeretném, jó lenne ha pár nap alatt, akár a hétvégén lezajlana, így lehetőleg csak az jelentkezzen aki rá is ér a következő napokban.

Eddigi résztvevők:
Rataxes - ?
Amadeus91 - Bengals

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ha felturbózom az 1.0-s játékomat 4.0-ra, akkor a korábbi mentéseim elvesznek, vagy használhatóak utána is?
Nem szívesen hagynám félbe a megkezdett szezont 😊Bálesz
megmaradnak. 😊 De, ha gondolod, csinálj egy biztonsági mentést a dokumentumokban lévő mappáról.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Ha felturbózom az 1.0-s játékomat 4.0-ra, akkor a korábbi mentéseim elvesznek, vagy használhatóak utána is?
Nem szívesen hagynám félbe a megkezdett szezont 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Amíg nem alakul ki a köv. szezon egy barátságos miniliga? 😊Rataxes
oksa

stip-stop Bengals. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Az lenne a kérdésem, hogy a "Cut Day" az mit takar? Kerestem magyarul leírást, de nem találtam. Több játékosom is elment a csapattól a Pre Season alatt és most a Free Agent-ben vannak, de nem tudom őket visszavenni, mert azt írja, hogy a csapatom fullon van. Elmagyarázná nekem valaki? Köszi előre is!

Üdv.J.Jaguars
53nál nem lehet több embered. basszál ki 1-2 szar embert és hozd vissza a helyükre a jókat. de figyelj oda hogy posztonként legyen meg a minimum.eaglesmcnabb
Amúgy nem a jó játékosok mentek el a csapattól, hanem a gyengébbek szóval nem vészes. A.Bigby ment el, de ő meg csak 76-os SS és volt előtte két 77-es SS. Szóval a gyengébbek mentek el a csapattól és így meg is van az 53 legjobb játékos minden posztra.


több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Akik már jártasabbak nálam a 12-vel kapcsolatban feléjük lenne egy-két kérdésem. Hol találom a statisztikáimat? Tehát hol tudom megnézni, hogy amióta játszom mennyi meccset nyertem, veszítettem stb. Illetve hol tudom megnézni, hogy minden posztra megvan-e a minimum játékosszám ( Franchise mode ). Köszi! És nyugodt éjszakát!


több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amíg nem alakul ki a köv. szezon egy barátságos miniliga? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az lenne a kérdésem, hogy a "Cut Day" az mit takar? Kerestem magyarul leírást, de nem találtam. Több játékosom is elment a csapattól a Pre Season alatt és most a Free Agent-ben vannak, de nem tudom őket visszavenni, mert azt írja, hogy a csapatom fullon van. Elmagyarázná nekem valaki? Köszi előre is!

Üdv.J.Jaguars
53nál nem lehet több embered. basszál ki 1-2 szar embert és hozd vissza a helyükre a jókat. de figyelj oda hogy posztonként legyen meg a minimum.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Az lenne a kérdésem, hogy a "Cut Day" az mit takar? Kerestem magyarul leírást, de nem találtam. Több játékosom is elment a csapattól a Pre Season alatt és most a Free Agent-ben vannak, de nem tudom őket visszavenni, mert azt írja, hogy a csapatom fullon van. Elmagyarázná nekem valaki? Köszi előre is!

Üdv.


több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jó lett ez a logó is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kicsit átszabtam a blog kinézetét, mit szóltok hozzá?
http://bowlhumadden.blog.hu/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Az lenne a kérdésem a 12-vel kapcsolatban, hogy Franchise módban kezdtem el játszani és a beállításoknál OFF-ra állítottam a Salary Cap-et próbaképpen. És ha a Cap-em "mínuszban" van akkor annak van valami jelentősége a jövőre nézve? Mert ugye a beállításokban kikapcsoltam a Salary Cap-et. Köszi!J.Jaguars
Amúgy kipróbáltam a játékot és nagyon tetszik. Jó lett nagyon. Átvezető animációk is nagyon jók. Illetve amikor a meccs elején bemutatják a védelmet illetve a támadókat. Plusz az is nagyon jó amikor bevonulnak a csapatok. Ütközések is nagyon jól meg lettek csinálva. Fizika is sokkal jobb. Egyszóval nagyon bejön a 12.


több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Engem igazából az zavart legjobban, hogy sokak ellen játszhatatlanul laggolt a játék, és amikor párszor rákérdeztem, akkor kiderült hogy az ellenfélnél tök simán fut, így kb esélytelen is voltam azokon a meccseken. Pedig 25/1,5 megás nettel nem hiszem, hogy azzal lenne a gond, és torrent se ment mellette meg semmi, sokszor még msn-ből is kiléptem, hiába.

(de ettől függetlenül lejátszottam az összes meccsemet, mielőtt félreértené valaki)
több mint 12 éve
higuaín20 9
Én is benne lennék egy ligába 😊 Ha lehet akkor a Bucsal..és ha időm engedi akkor tudok segíteni a honlap készítésben meg ilyenekben már ha akartok majd egy pl mlapos kis oldalt össze hozni.
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Az lenne a kérdésem a 12-vel kapcsolatban, hogy Franchise módban kezdtem el játszani és a beállításoknál OFF-ra állítottam a Salary Cap-et próbaképpen. És ha a Cap-em "mínuszban" van akkor annak van valami jelentősége a jövőre nézve? Mert ugye a beállításokban kikapcsoltam a Salary Cap-et. Köszi!


több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
PS3 as liga nincs? 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Benne lennék a Madden kupában. Ha lehet Bengals 😊 , de bármelyik csapat jöhet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Blognak majd csinálok valami új pofát 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
érdekes hogy éppen Desert Eagle .5o sürgeti az új szezont aki már az előző szezonban sem volt hajlandó lejátszani a meccseit. Sebaj. 😉

én is benne lennék az új szezonban.
szigorítani kéne a szabályokat, aki hosszabb ideig nem ér rá annak 0-10 a meccse és kész.eaglesmcnabb
lejátszotta volna ő, csak későn vette észre, hogy szóltam neki. ha jól emlékszem 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
érdekes hogy éppen Desert Eagle .5o sürgeti az új szezont aki már az előző szezonban sem volt hajlandó lejátszani a meccseit. Sebaj. 😉

én is benne lennék az új szezonban.
szigorítani kéne a szabályokat, aki hosszabb ideig nem ér rá annak 0-10 a meccse és kész.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ha beleegyeztek, akkor vállalom ismét a lebonyolítást, ahogy tavaly. eredménykövetőben csekkolhatjátok, hogy gondosan vezetgettem az eseményeket, blog is újraéleszthető lenne a statok miatt. csak tényleg ne legyen az, hogy a vége előtt becsődöl a projekt, mert úgy elkezdeni sincs értelme.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
beszállnék én is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Őő, jahh, heti 1-2 óra, csak ma meg én vagyok úgy tűnik meghülyülve 😊
A csapatválasztást meg majd kitaláljuk, gondolom lesz valami "draftszerűség" vagy ilyesmi...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Beszállnék majd én is, ha elmondjátok, mi kéne hozzá és heti mennyi idő kell rá 😀Deny
Madden 08 PC verziója(igen, lehet "kölcsönzött" is), internethozzáférés, nagyjából ennyi. A Maddent fel kell updatelni + a rostert fel kell tenni (csak egyező rosterek mellett lehet egymás ellen online játszani)... Hamachi kellhet még hozzá ha router mögül játszol.
Szerintem heti 1-2 meccsnél (5 perces negyedekkel toltuk eddig) nem kell többre számítani, úgyhogy napi 1-2 óra 😊Rataxes
Akkor király, bár napi 1-2 óra nem, de ez legyen elírás, heti 1-2 órát akartál gondolom 😀

Ja, és akik jönnek stoppolják csapatukat vagy hogyan?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Beszállnék majd én is, ha elmondjátok, mi kéne hozzá és heti mennyi idő kell rá 😀Deny
Madden 08 PC verziója(igen, lehet "kölcsönzött" is), internethozzáférés, nagyjából ennyi. A Maddent fel kell updatelni + a rostert fel kell tenni (csak egyező rosterek mellett lehet egymás ellen online játszani)... Hamachi kellhet még hozzá ha router mögül játszol.
Szerintem heti 1-2 meccsnél (5 perces negyedekkel toltuk eddig) nem kell többre számítani, úgyhogy napi 1-2 óra 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes