NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem próbáljátok meg hogy Te csatlakozol Farkyhoz, akkor nem kell portot nyitnod. Egyébként meg a routered típusától függ szerintem hogy hogyan kell port forwardingot beállítani.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jelen ;>

akkor most játszunk? úgy emlékszem, hogy portot kell neki nyitni, csak amióta új routerem van, nem csináltam még meg..
vki leírná hogyan kell?lol
felőlem most is játszhatunk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jelen ;>

akkor most játszunk? úgy emlékszem, hogy portot kell neki nyitni, csak amióta új routerem van, nem csináltam még meg..
vki leírná hogyan kell?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://hamachi.en.softonic.com/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Őőő, nem tudom 😊 Milyen lehetőségek vannak? A legújabbat...?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nem vagyok benne biztos hogy Amadeusnak ill. lol-nak van hozzáférése a Hamachi szobához, ha jól emlékszem mindig fullra volt, ha új ligatag érkezett ki kellett vágni valakit...Rataxes
le kell töltenem a hamachi-t.

(feltétlen kell hozzá?)Amadeus91
Nem feltétlenül, én meghekkeltem a routerem és így elméletileg hamachi nélkül is lehet hozzám csatlakozni. Vsz. akkor kell hamachi ha mindketten router mögül toljátok és nincs beállítva port forwarding.Rataxes
leszedem a biztonság kedvéért. Én egyedül használom, 1 gépről a netet. Melyik verziót szedjem le?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nálam ez a veszély, nem fenyeget, csak a upc f@szkodása mióta "megcsinálták" a környéken a kiépítést rendesen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem vagyok benne biztos hogy Amadeusnak ill. lol-nak van hozzáférése a Hamachi szobához, ha jól emlékszem mindig fullra volt, ha új ligatag érkezett ki kellett vágni valakit...Rataxes
le kell töltenem a hamachi-t.

(feltétlen kell hozzá?)Amadeus91
Nem feltétlenül, én meghekkeltem a routerem és így elméletileg hamachi nélkül is lehet hozzám csatlakozni. Vsz. akkor kell hamachi ha mindketten router mögül toljátok és nincs beállítva port forwarding.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nem vagyok benne biztos hogy Amadeusnak ill. lol-nak van hozzáférése a Hamachi szobához, ha jól emlékszem mindig fullra volt, ha új ligatag érkezett ki kellett vágni valakit...Rataxes
le kell töltenem a hamachi-t.

(feltétlen kell hozzá?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem vagyok benne biztos hogy Amadeusnak ill. lol-nak van hozzáférése a Hamachi szobához, ha jól emlékszem mindig fullra volt, ha új ligatag érkezett ki kellett vágni valakit...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
kösz 😊
5 perc / all-pro / QB vision off?Rataxes
asszem ezen volt a ligában is.
Ha nem ez lenne a jó roster szóljatok.

fenn vagyok hamachin ha valaki ráérne játszani 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
kösz 😊
5 perc / all-pro / QB vision off?Rataxes
5 perc, all-pro oks. QB visiont még sosem használtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
kösz 😊
5 perc / all-pro / QB vision off?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na itt is van, remélem jó roster fájlt tettem bele, elvileg updated71.ros volt az ha jól emlékszem:

http://hotfile.com/dl/132329929/0bb1a48/madden_roster.rar.html

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én is benne vagyok természetesen a Colts-cal, az új roster amit arról a linkről szedtem le az megvan nekem mindjárt feldobom valahová. Egyébként ma én is ráérek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
benne vagyokAmadeus91
Akkor 23:00 után meccs? 😊 A két másik úriember is összebeszélhetne, viszont szerintem maradjunk a PM-nél, ne offoljuk szét a topicot. Ja, melyik rosterrel játszunk? Vsz. a legújabbal kéne, de épp az előbb írta valaki hogy rossz a link, szóval feltehetné valaki valahova 😊Rataxes
nekem a 2. hét utáni van meg. Az tökéletes kb.Amadeus91
Arra gondoltam az imént... Fel tudod tenni valahova?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
benne vagyokAmadeus91
Akkor 23:00 után meccs? 😊 A két másik úriember is összebeszélhetne, viszont szerintem maradjunk a PM-nél, ne offoljuk szét a topicot. Ja, melyik rosterrel játszunk? Vsz. a legújabbal kéne, de épp az előbb írta valaki hogy rossz a link, szóval feltehetné valaki valahova 😊Rataxes
nekem a 2. hét utáni van meg. Az tökéletes kb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
benne vagyokAmadeus91
Akkor 23:00 után meccs? 😊 A két másik úriember is összebeszélhetne, viszont szerintem maradjunk a PM-nél, ne offoljuk szét a topicot. Ja, melyik rosterrel játszunk? Vsz. a legújabbal kéne, de épp az előbb írta valaki hogy rossz a link, szóval feltehetné valaki valahova 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nos, akkor egy négyfős körverseny lol, Amadeus91, Farky és jómagam részvételével a hétvégén? Akár már ma lehetne meccselni hogy a hétvégén letudjuk a dolgot... Én kb. 23:00-tól ráérek.

A schedule lehetne így:

round 1.
Rataxes Eagles vs. Amadeus91 Bengals
Lol Saints vs. Farky Colts (?)

round 2.
Rataxes Eagles vs. Lol Saints
Amadeus91 Bengals vs. Farky Colts (?)

round 3.
Rataxes Eagles vs. Farky Colts
Amadeus91 Bengals vs. Lol SaintsRataxes
benne vagyok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nos, akkor egy négyfős körverseny lol, Amadeus91, Farky és jómagam részvételével a hétvégén? Akár már ma lehetne meccselni hogy a hétvégén letudjuk a dolgot... Én kb. 23:00-tól ráérek.

A schedule lehetne így:

round 1.
Rataxes Eagles vs. Amadeus91 Bengals
Lol Saints vs. Farky Colts (?)

round 2.
Rataxes Eagles vs. Lol Saints
Amadeus91 Bengals vs. Farky Colts (?)

round 3.
Rataxes Eagles vs. Farky Colts
Amadeus91 Bengals vs. Lol Saints

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Amíg nem alakul ki a köv. szezon egy barátságos miniliga? 😊Rataxes
oksa

stip-stop Bengals. 😀Amadeus91
Estig várom a további jelentkezőket (választott csapattal együtt) a barátságos miniligához. Terv szerint egy igen rövid kis kupáról van szó, így ha esetlegesen lemarad valaki nem veszít sokat, lesz még ilyen 😊 Ha sok a jelentkező akkor kieséses rendszerű lenne a cucc, tényleg rövidre szeretném, jó lenne ha pár nap alatt, akár a hétvégén lezajlana, így lehetőleg csak az jelentkezzen aki rá is ér a következő napokban.

Eddigi résztvevők:
Rataxes - ?
Amadeus91 - BengalsRataxes
Eddigi résztvevők:
Rataxes - ?
Amadeus91 - Bengals
lol - Saints

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aki esetleg idei rostert keres pc-re a madden 08hoz ime egy: http://www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=152

szerintem jó lett, a 2. hét utáni frissítések vannak benne, de minden héten szokott jönni update.Duff
Sajna a link már nem jó. Tudnál esetleg újabbat linkelni?
Köszi!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Amíg nem alakul ki a köv. szezon egy barátságos miniliga? 😊Rataxes
oksa

stip-stop Bengals. 😀Amadeus91
Estig várom a további jelentkezőket (választott csapattal együtt) a barátságos miniligához. Terv szerint egy igen rövid kis kupáról van szó, így ha esetlegesen lemarad valaki nem veszít sokat, lesz még ilyen 😊 Ha sok a jelentkező akkor kieséses rendszerű lenne a cucc, tényleg rövidre szeretném, jó lenne ha pár nap alatt, akár a hétvégén lezajlana, így lehetőleg csak az jelentkezzen aki rá is ér a következő napokban.

Eddigi résztvevők:
Rataxes - ?
Amadeus91 - BengalsRataxes
Ha nem most hétvégén lenne, akkor jövök, vagy csak este tudnám a meccset lejátszani.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ha felturbózom az 1.0-s játékomat 4.0-ra, akkor a korábbi mentéseim elvesznek, vagy használhatóak utána is?
Nem szívesen hagynám félbe a megkezdett szezont 😊Bálesz
megmaradnak. 😊 De, ha gondolod, csinálj egy biztonsági mentést a dokumentumokban lévő mappáról.Amadeus91
Ja, nem fizikailag értettem, hogy megmarad-e 😊 Sok játéknál patch után nem használható a régi mentés, erre kérdeztem rá itt 😊Bálesz
Használható marad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Ha felturbózom az 1.0-s játékomat 4.0-ra, akkor a korábbi mentéseim elvesznek, vagy használhatóak utána is?
Nem szívesen hagynám félbe a megkezdett szezont 😊Bálesz
megmaradnak. 😊 De, ha gondolod, csinálj egy biztonsági mentést a dokumentumokban lévő mappáról.Amadeus91
Ja, nem fizikailag értettem, hogy megmarad-e 😊 Sok játéknál patch után nem használható a régi mentés, erre kérdeztem rá itt 😊