NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints 42-6 Bengals

Kurva lagg.....Amadeus91
jó meccs volt, köszi. a laggot sajnálom.. nálam okés volt.

stat: http://dl.dropbox.com/u/42944661/gamelog.txt

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
még a héten tart a jelentkezés, utána megcsinálom a draftsorrendet, a párosításokat és a csoportokat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Saints 42-6 Bengals

Kurva lagg.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Shawnka barátom szólt, hogy megint lesz Madden liga. Bocs, hogy múltkor nem fejeztem be úgy ahogy kellett volna, azóta már felnőttem és komolyabban veszem ( 😂 ), úgyhogy örülnék, ha beszállhatnék.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Bálesz
Biagio
Desert Eagle
Vadkender


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Na, LOL, gyere vívjunk meg 😀Amadeus91
pm ment

Rataxes: ha lesz még erőm utána, tolhatjuk. :cool:

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Majd ha az Amadeus elleni meccs után még lesz kedved játszani jelezz Lol! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Na, LOL, gyere vívjunk meg 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én is ráérek akár ma is, de a holnap jobb lenne, mert most tudatosult bennem h holnap zh 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Szombat-vasárnap nem nagyon volt alkalmam játszani, de ha gondoljátok ma folytathatjuk a felkészülési miniligát... Ha minden igaz Farkyval meg Lol-lal van még elintézetlen ügyem 😊Rataxes
nekem LOL maradt már csak.Amadeus91
10 fele jó nekem.lol
okay

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Szombat-vasárnap nem nagyon volt alkalmam játszani, de ha gondoljátok ma folytathatjuk a felkészülési miniligát... Ha minden igaz Farkyval meg Lol-lal van még elintézetlen ügyem 😊Rataxes
nekem LOL maradt már csak.Amadeus91
10 fele jó nekem.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gyakorlom a controlleres játékot, egyenlőre nagyon szarul megy, szóval ha van valakinek kedve edzeni velem csak írjon nyugodtan. bár a hamachi még mindig nem működik :/

Ventura te meg nyomassad az onside kickkeket azt tuti nem hordják vissza TD-re 😀 saját visszahordásnál nekem is vannak mostanában problémáim, bár gép ellen sose volt. állítsd be a leggyorsabb embert returnernek, és valamelyik oldalra kérd a söprést, mert középen nehezebb. legalábbis nekem. ja és várd meg azért a blockokat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Szombat-vasárnap nem nagyon volt alkalmam játszani, de ha gondoljátok ma folytathatjuk a felkészülési miniligát... Ha minden igaz Farkyval meg Lol-lal van még elintézetlen ügyem 😊Rataxes
nekem LOL maradt már csak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
pc-s madden nfl 08-hoz:

mi a f*szért van az, hogy kickoffnál, amikor én rugom a labdát, akkor az ellenfél visszahordója vissza tud futni kb a saját 40 yardosukig, amikor én vagyok a visszahordó akkor jó, ha elérem a 20 yardost.

all-madden-re van állítva. az cpu ai pass block és run block butítva 45-ösre. a saját ai pass block és run blockja javítva 60-asra.
mindkét oldal (cpu és user) special team ai-ja a punt lenght 55, míg kickoff lenght 60.

a saját kickoff lenghtemet vigyem még feljebb? :-/Ventura
"figyeld a blokkot, keresd a rést"

pl a miniligában már két Kick-off Return TD-nél járok. Punt-t nehezebb visszavinni (nekem), de KO az meg-meg van rendesen, mármint TD..átlagban 30 yard lazán...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
pc-s madden nfl 08-hoz:

mi a f*szért van az, hogy kickoffnál, amikor én rugom a labdát, akkor az ellenfél visszahordója vissza tud futni kb a saját 40 yardosukig, amikor én vagyok a visszahordó akkor jó, ha elérem a 20 yardost.

all-madden-re van állítva. az cpu ai pass block és run block butítva 45-ösre. a saját ai pass block és run blockja javítva 60-asra.
mindkét oldal (cpu és user) special team ai-ja a punt lenght 55, míg kickoff lenght 60.

a saját kickoff lenghtemet vigyem még feljebb? :-/Ventura
fejleszd az érzékszerveidet inkább.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
pc-s madden nfl 08-hoz:

mi a f*szért van az, hogy kickoffnál, amikor én rugom a labdát, akkor az ellenfél visszahordója vissza tud futni kb a saját 40 yardosukig, amikor én vagyok a visszahordó akkor jó, ha elérem a 20 yardost.

all-madden-re van állítva. az cpu ai pass block és run block butítva 45-ösre. a saját ai pass block és run blockja javítva 60-asra.
mindkét oldal (cpu és user) special team ai-ja a punt lenght 55, míg kickoff lenght 60.

a saját kickoff lenghtemet vigyem még feljebb? :-/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szombat-vasárnap nem nagyon volt alkalmam játszani, de ha gondoljátok ma folytathatjuk a felkészülési miniligát... Ha minden igaz Farkyval meg Lol-lal van még elintézetlen ügyem 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
OMG..75-s Pryor jobban abálja a D-t mint Mike Vick.... :o :o :o :o csak lesek. 370yard fölött passzolt, 5td, 140 futott yard 1 futott TD. (azért csak dobtam vele T.O.-nak 150 yardot 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"nem sikerült csatlakozni a kiszolgálókhoz. akarja hogy a hamachi automatikusan figyelemme..." és ennyi mert nem tudom jobbra mozgatni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
felraktam laptopra is a hamát, miért nem tudok csatlakozni a kiszolgálókhoz?eaglesmcnabb
nálam is dobál ilyeneket a progi h elvesztette a kapcsolatot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
felraktam laptopra is a hamát, miért nem tudok csatlakozni a kiszolgálókhoz?eaglesmcnabb
mit ír a hibaüzenet?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
felraktam laptopra is a hamát, miért nem tudok csatlakozni a kiszolgálókhoz?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Xbox-osoknak egy kisebb reklám ha szabad: http://www.gamer365.hu/topic.php?id=7369


több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Kezdődjön a ligába a feliratkozás (Bowl.hu Madden Liga 2. évad). Ha részt akarsz benne venni, és nem unsz rá 3 forduló után, akkor szerkeszd bele magadat a listába. Miután megvannak a tagok döntünk a draftsorrendről és az alapján lesznek a csapatok kiválasztva.

shawnka
eaglesmcnabb
Deny
Rataxes
Amadeus91
lol
Bálesz
Biagio
Desert Eagleshawnka
És igen le akartam játszani, csak későn vettem észre a privát üzenetet róla 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
:mad:
Na akkor itt a bibi, nálam ilyen kép nincs 😀 Akkor indítom másik exe-vel 😀

szerk: meg is van. Eddig a mainapp volt az indítófile-om, mert azzal egyből indul, nem kell kattintgatni. Viszont update-elni nem enged, újra kell telepítenem a maddent. Na mindegy, innentől már tiszta sor, köszi 😊Bálesz
Milyen hibaüzenetet ír ki? Ha most nem enged akkor elképzelhető hogy újratelepítés után sem fog, nekem sem updatelt amikor legutóbb telepítettem. Viszont valaki bepakolt ide egy updatelős progit, az megcsinálta nekem, mindjárt kikeresem.

Meg is van, ezaz:
http://data.hu/get/4186522/Eastern.exe
Elindítottam, ment egy darabig, aztán egyszer csak megjelent egy patch.exe fájl a program files/ea sports/madden 08 könyvtárban. Azt elindítod jónak kell lennie.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Na akkor itt a bibi, nálam ilyen kép nincs 😀 Akkor indítom másik exe-vel 😀

szerk: meg is van. Eddig a mainapp volt az indítófile-om, mert azzal egyből indul, nem kell kattintgatni. Viszont update-elni nem enged, újra kell telepítenem a maddent. Na mindegy, innentől már tiszta sor, köszi 😊