NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Beszállnék majd én is, ha elmondjátok, mi kéne hozzá és heti mennyi idő kell rá 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Hát nekem úgy tűnik hogy ezt a playoffot is mindenki leszarja.
Lehet össze kéne hozni egy nagy bajnokság helyett egy kisebb létszámú, de kizárólag megbízható emberekből álló Madden-communityt (pl. az olyan userek akik itt hónapokig elhanyagolták a csapatukat alapból kizárásra kerülnének, azok meg főleg akiknél gyanúsan mindig akkor fagyott ki a játék amikor kikapásra álltak), és kisebb/rövidebb kupákat szervezni - így arra is kisebb az esély hogy bajnokság közben válik ki valaki...
Mellette meg párhuzamosan be lehet fejezni ezt a szezont ha van kedvük a PO-résztvevőnek, de annak nem sok értelme van hogy itt hónapok óta várunk a semmire.Rataxes
Ha wirágbolti verzió is jó, akkor én vevő lennék rá 😊 Így a ligautolsó hely bérelve lenne, de engem nem törnek le a vereségek 😀

több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Nekem megvan az idei verzió, pár észrevétel:

Online frnachiseban tolom, ott nincs lényegi változás, csak annyi, hogy a hot and cold streaks dolgot valamennyire beillesztették az online meccsekre: azaz a pause menübe kilépve látod, hogy valaki alulteljesít, vagy jobb, mint általában.

A játék prezentációja sokkal szebb mint a tavalyi változatnál - nem csak az átkötő animációkra gondolok, azt úgyis egyszer nézed meg, aztán továbbléptetsz - hanem az alap grafika is sokkal részletesebb és az ütközések is szebbek. A kameraállás is valahogy jobb: dinamikusan zoomol, ha futsz, passznál meg kizoomol, a mozgás nem zavaró, viszont jól átlátható a pálya.

Szerintem passzolni nehezebb mint tavaly, futni kicsit könnyebb - legalábbis én így érzem, de lehet azért van, mert a Jetsszel nyomom 😉

A franchise módot nem próbáltam még, ott nagyon sok változás van, érdemes megnézned a hivatalos oldalt.

Szerintem érdemes beszerezni, bár én az online franchise fejlesztésére várok igazán, azt meg idén kicsit hanyagolták.Zapata
Köszi.


több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Hát nekem úgy tűnik hogy ezt a playoffot is mindenki leszarja.
Lehet össze kéne hozni egy nagy bajnokság helyett egy kisebb létszámú, de kizárólag megbízható emberekből álló Madden-communityt (pl. az olyan userek akik itt hónapokig elhanyagolták a csapatukat alapból kizárásra kerülnének, azok meg főleg akiknél gyanúsan mindig akkor fagyott ki a játék amikor kikapásra álltak), és kisebb/rövidebb kupákat szervezni - így arra is kisebb az esély hogy bajnokság közben válik ki valaki...
Mellette meg párhuzamosan be lehet fejezni ezt a szezont ha van kedvük a PO-résztvevőnek, de annak nem sok értelme van hogy itt hónapok óta várunk a semmire.Rataxes
Támogatom

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát nekem úgy tűnik hogy ezt a playoffot is mindenki leszarja.
Lehet össze kéne hozni egy nagy bajnokság helyett egy kisebb létszámú, de kizárólag megbízható emberekből álló Madden-communityt (pl. az olyan userek akik itt hónapokig elhanyagolták a csapatukat alapból kizárásra kerülnének, azok meg főleg akiknél gyanúsan mindig akkor fagyott ki a játék amikor kikapásra álltak), és kisebb/rövidebb kupákat szervezni - így arra is kisebb az esély hogy bajnokság közben válik ki valaki...
Mellette meg párhuzamosan be lehet fejezni ezt a szezont ha van kedvük a PO-résztvevőnek, de annak nem sok értelme van hogy itt hónapok óta várunk a semmire.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
A ligával most mi a helyzet? Amíg tart a playoff, van kb 3 meccsetek, az még meddig fog lemenni kb? Mert el kéne kezdeni az új szezon szervezését.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem megvan az idei verzió, pár észrevétel:

Online frnachiseban tolom, ott nincs lényegi változás, csak annyi, hogy a hot and cold streaks dolgot valamennyire beillesztették az online meccsekre: azaz a pause menübe kilépve látod, hogy valaki alulteljesít, vagy jobb, mint általában.

A játék prezentációja sokkal szebb mint a tavalyi változatnál - nem csak az átkötő animációkra gondolok, azt úgyis egyszer nézed meg, aztán továbbléptetsz - hanem az alap grafika is sokkal részletesebb és az ütközések is szebbek. A kameraállás is valahogy jobb: dinamikusan zoomol, ha futsz, passznál meg kizoomol, a mozgás nem zavaró, viszont jól átlátható a pálya.

Szerintem passzolni nehezebb mint tavaly, futni kicsit könnyebb - legalábbis én így érzem, de lehet azért van, mert a Jetsszel nyomom 😉

A franchise módot nem próbáltam még, ott nagyon sok változás van, érdemes megnézned a hivatalos oldalt.

Szerintem érdemes beszerezni, bár én az online franchise fejlesztésére várok igazán, azt meg idén kicsit hanyagolták.
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Üdv!

Akinek megvan X360-ra az idei kiadás írna róla pár sort? Érdemes beszerezni? Vannak benne bug-ok? Megvan a FIFA 12, de egy akkor bughalmaz a játék, hogy az nem igaz. Van olyan hogy amikor egy kölcsönből hazatérő játékos épp hazatérne akkor félúton eltűnik és nem érkezik meg a csapatba. Van ugyan ilyen igazolásnál is, hogy megveszed levonja a pénzt, de közbe másik csapatba igazol. Illetve az új Impact Engine is tele van hibával, játékvezetők sem tudnak fújni, illetve olyanokat benéznek, hogy az nem igaz. Rárúgom a védőre, kipattan a védőről és kirúgást ítél...Na de ennyit a FIFA-ről. Írnátok tehát pár sort a Madden 12-ről? Milyenek az újítások. Milyen a tavalyihoz képest, stb. Köszi szépen előre is!

Üdv.


több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nagyon profi lett a roster, respekt a készítőjének!

egy valamit viszont nem értek.. a kommentátorok honnan a fenéből tudják a rookie-k nevét?😀 (pl. Newton, Ingram..)lol
gondolom a leggyakoribb nevek be vannak programozva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nagyon profi lett a roster, respekt a készítőjének!

egy valamit viszont nem értek.. a kommentátorok honnan a fenéből tudják a rookie-k nevét?😀 (pl. Newton, Ingram..)

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Üdv. madden 08ba (pc) mitől van az, hogy a Superstar mod-ba, az első szezonom után, amikor február hónapból lépnék át, kiírja hogy "failed:error" és április 31-re rak. De onnan, se előre, se hátra, nem tudok lépni sehova...DeX
bolti madden?Amadeus91
Nem, de már évek óta megvan, kismillió újratelepítést megért, és csak most kezdte csinálni :/DeX
nem tudom, HoF karriert sosem toltam végig, mert kurva unalmas (szerintem). Franchise viszont sosem csinált nekem ilyet. Olyan volt, hogy a töltőképernyőnél lefagyogatott, de patch után elmúlt az is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Üdv. madden 08ba (pc) mitől van az, hogy a Superstar mod-ba, az első szezonom után, amikor február hónapból lépnék át, kiírja hogy "failed:error" és április 31-re rak. De onnan, se előre, se hátra, nem tudok lépni sehova...DeX
bolti madden?Amadeus91
Nem, de már évek óta megvan, kismillió újratelepítést megért, és csak most kezdte csinálni :/

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Üdv. madden 08ba (pc) mitől van az, hogy a Superstar mod-ba, az első szezonom után, amikor február hónapból lépnék át, kiírja hogy "failed:error" és április 31-re rak. De onnan, se előre, se hátra, nem tudok lépni sehova...DeX
bolti madden?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Üdv. madden 08ba (pc) mitől van az, hogy a Superstar mod-ba, az első szezonom után, amikor február hónapból lépnék át, kiírja hogy "failed:error" és április 31-re rak. De onnan, se előre, se hátra, nem tudok lépni sehova...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
esetleg Madden újratelepítés?Amadeus91
Teljesen friss és újonnan telepített Maddenre tettem föl. :/
Most telepítem újból újra.bfrenk
nem igen értem. Ha végeztem a Vandy meccs konvertálásával, 3 körül, felrakom azt a rostert datára amit én használok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
esetleg Madden újratelepítés?Amadeus91
Teljesen friss és újonnan telepített Maddenre tettem föl. :/
Most telepítem újból újra.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Engem ez az üzenet fogadott mikor be akartam tölteni a Rostert:
bfrenk
Ugyanez a hibaüzenet jön elő nálam is 😕Bálesz
esetleg Madden újratelepítés?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Engem ez az üzenet fogadott mikor be akartam tölteni a Rostert:
bfrenk
Ugyanez a hibaüzenet jön elő nálam is 😕

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na majd akkor megpróbálom mégegyszer ha hazajöttem meccsről. Addig is mindenkinek jó Maddenezést és Hajrá Eger Heroes!! 😀 😀bfrenk
OFF: Játszol is ma, a mieink ellen? 😀Farky
OFF Válasz: Még nem játszhatok sajnos, de majd jövőre!! 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na majd akkor megpróbálom mégegyszer ha hazajöttem meccsről. Addig is mindenkinek jó Maddenezést és Hajrá Eger Heroes!! 😀 😀bfrenk
OFF: Játszol is ma, a mieink ellen? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na majd akkor megpróbálom mégegyszer ha hazajöttem meccsről. Addig is mindenkinek jó Maddenezést és Hajrá Eger Heroes!! 😀 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
ha egy évet lejátszottál ( Franchise), mikor mész a köv. évre nem lép ki a játék! 😊GhostLead
engem soha sem léptetett ki, amikor lejátszottam 1 évet. A roster most már nekem is jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
szedd le újra a rostert és töröld a másikat, hátha

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Elmondom mit csináltam:
1. Feltelepítettem a Madden NFL 08-at.
2. Update-ltem
3. Betettem a Roster fájlt a "Rosters" mappába, a portrét meg simán a Madden NFL 08 mappába.
4. Elindítottam, be akartam tölteni és a képen látható módon elutasított.

Mit csináltam rosszul?bfrenk
Semmit. Én is ugyanezt csináltam és nekem teljesen jól működik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Engem ez az üzenet fogadott mikor be akartam tölteni a Rostert:

Elmondom mit csináltam:
1. Feltelepítettem a Madden NFL 08-at.
2. Update-ltem
3. Betettem a Roster fájlt a "Rosters" mappába, a portrét meg simán a Madden NFL 08 mappába.
4. Elindítottam, be akartam tölteni és a képen látható módon elutasított.

Mit csináltam rosszul?