NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
aki esetleg idei rostert keres pc-re a madden 08hoz ime egy: http://www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=152

szerintem jó lett, a 2. hét utáni frissítések vannak benne, de minden héten szokott jönni update.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki tud a PC-s Madden NFL 08-hoz működőképes roster frissítést adni? Amivel nem szaródik el a játék. (Mert hallottam hogy valamelyikkel nem lehet, csak egy fél szezont tolni) Válaszotokat előre köszönöm! 😊
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Nem madden de azért megkérdezem. Valakinek van valahol feleslegessé vált NCAA football vagy Madden 11 játékszoftvere amit cserébe bocsátana?(PS3ra) 😊Rettenettabornok
Nekem van eladó/cserélhető Madden 11. Ha érdekel, írj privátot.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Pocs meg Kendi lejátszhatnák ismét a meccset, csakúgy mint Eaglesmcnabb és Newman, aztán tudjuk már le az egészet 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(2.) Biagio - (7.) kaszo 48 - 9
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én pl. sose dobok fly passzt, csak ha már lépéselőnyben van az elkapóm, másrészt csak extragyors elkapókra dobok fly-t, desean vagy cj2k típusú emberkékre. Próbáljátok ki, hogy csak akkor dobtok fly-t ha van tiszta emberetek, nem mondjuk egy letriplázott WR-re, és meglepődtök hogy alig dobtok intet. Olyan playt hívj védekezni, ahol legalább egy LB vagy Safety az irányítóra megy, a többi pedig zónázik. és meglátod hogy könnyebben szedsz intet. Személy szerint nagyon szeretem pl. nickelben a CB-met blitzre hívni, olyankor nem nagyon tud a gép mit tenni ellene annyira gyors a CB.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
nekem is ugyanaz a gondom, mint a második kérdésedben is írtad, allpron 40 ponttal nyerek, allmaddenen 70-nel vesztek...kaszo
nincs gond az all-maddennel, csak jól kell hívni a play-eket. Nem szabad erőltetni egyfolytában a hosszú passzokat, illetve nem lehet szétbliccelni az ellenfelet. Sok screen, és 5-15 yardos passz, szélső futásokat erőltessétek, ha jön 2 block nem érik utól a futót, védelemben pedig csak blitz-el nem lehet nyerni. Ja és passzoknál sok TE és FB passz. Nekem bejön, régen amikor még intenzívebben kockultam hoztam le veretlen szezonokat, nem is egyet.eaglesmcnabb
az int, azért van, hogy legyen ritka, kiváltság az int. máskülönben egy meccsen biztos lenne nálam vagy 5.Ventura
Ez meg azért bőven levon a játék realisztikájából szerintem,mert ha pl 5ször odadobod a gép kezébe akkor ne droppolja már ki mind az 5öt :/

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
nekem is ugyanaz a gondom, mint a második kérdésedben is írtad, allpron 40 ponttal nyerek, allmaddenen 70-nel vesztek...kaszo
nincs gond az all-maddennel, csak jól kell hívni a play-eket. Nem szabad erőltetni egyfolytában a hosszú passzokat, illetve nem lehet szétbliccelni az ellenfelet. Sok screen, és 5-15 yardos passz, szélső futásokat erőltessétek, ha jön 2 block nem érik utól a futót, védelemben pedig csak blitz-el nem lehet nyerni. Ja és passzoknál sok TE és FB passz. Nekem bejön, régen amikor még intenzívebben kockultam hoztam le veretlen szezonokat, nem is egyet.eaglesmcnabb
ezt tetszikelném (likolnám) 😉

all madden-en tegnap úgy állítottam be az AI-t, hogy a humannal az offense mindegyik 50-es, a defensenél az int-et levittem 10-esre.
a cpu offense 45-ösön van, a defense 45-ösön - kivéve az int. ott 10-es mint nálam.

a human és cpu-nál a special team-nél a punt lenght 55-ösön, a kickoff lenght 60-ason van.

majd ma tesztelem. az int, azért van, hogy legyen ritka, kiváltság az int. máskülönben egy meccsen biztos lenne nálam vagy 5.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem is ugyanaz a gondom, mint a második kérdésedben is írtad, allpron 40 ponttal nyerek, allmaddenen 70-nel vesztek...kaszo
nincs gond az all-maddennel, csak jól kell hívni a play-eket. Nem szabad erőltetni egyfolytában a hosszú passzokat, illetve nem lehet szétbliccelni az ellenfelet. Sok screen, és 5-15 yardos passz, szélső futásokat erőltessétek, ha jön 2 block nem érik utól a futót, védelemben pedig csak blitz-el nem lehet nyerni. Ja és passzoknál sok TE és FB passz. Nekem bejön, régen amikor még intenzívebben kockultam hoztam le veretlen szezonokat, nem is egyet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nekem is ugyanaz a gondom, mint a második kérdésedben is írtad, allpron 40 ponttal nyerek, allmaddenen 70-nel vesztek...
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
két gyönyörű kérdésem lenne

1.) franchise-t nyomnék, de lehet kipróbálnám úgy, hogy a gép mondja meg, hogy milen playt játszak. érdemes így játszani/kipróbálni vagy nem (mert hülye playeket ad be)? és hol lehet ezt bekapcsolni (régen megtaláltam, de most nem találom)?

2.) egyszerűen szar, unom lassan az all-pro-t, mert valami idióta az egész gép. all-madden-en meg túl durván nyomja, nem reális. tudom, hogy itt páran all-madden-en nyomják, és tőllük kérdezném, hogy hogy az istenbe tudnak egyáltalán meccseket nyerni azon? valami tipp vagy trükk van?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Nem tudjátok, hogy miért csinálja a Madden PC-n egy ideje, hogy nem fut. Nincs hibaüzenet. Elindul a program, aztán feketeség és homokóra. Nem működik ilyenkor a ctrl+alt+delete (sem az alt+f4) így mindig resi... újratelepítettem, vírustírtottam, mégsem jó... mi lehet a gond?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Madden 08 PC változatánál default billentyűkiosztás esetén melyik gombbal lehet sprintelni/cselezni? Igazából haverom kérdését tolmácsolom, én gamepadról tolom úgyhogy fogalmam nincs a billentyűs játékról 😊Rataxes
D a sprint, Cselezni lehet: W,R,F, Shift+irány


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Madden 08 PC változatánál default billentyűkiosztás esetén melyik gombbal lehet sprintelni/cselezni? Igazából haverom kérdését tolmácsolom, én gamepadról tolom úgyhogy fogalmam nincs a billentyűs játékról 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Nem madden de azért megkérdezem. Valakinek van valahol feleslegessé vált NCAA football vagy Madden 11 játékszoftvere amit cserébe bocsátana?(PS3ra) 😊Rettenettabornok
Az én madden 11em PS3-ra éppenséggel eladó sorban van, ha érdekel írj egy mailt!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nem madden de azért megkérdezem. Valakinek van valahol feleslegessé vált NCAA football vagy Madden 11 játékszoftvere amit cserébe bocsátana?(PS3ra) 😊Rettenettabornok
Ez talán inkább a boltok, üzletek topicba kellett volna. 😀 De mindegy, kérdezz rá ott is. Ja és még valami, xboxos nem jó? Mert megvenném szívesen a 12-őt, de akkor a 11 mehetne a kukába. :S


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem madden de azért megkérdezem. Valakinek van valahol feleslegessé vált NCAA football vagy Madden 11 játékszoftvere amit cserébe bocsátana?(PS3ra) 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
WR-rel és CB-kel szenvedtem, de nem jött be. :/ (ja meg FB)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Letoltam 2 szezont center poszton. szerinted? 😀
RB-re a legideálisabb szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
FS-el is élmény játszani, volt meccsem, ahol behúztam 3 INT-t, csináltam vagy 10 tackle-t, és még sackeltem is egyet asszem 😀 szóval lehet vele tolni rendesen. OLB sem rossz, bár nagyon el kell találni a kezdőértékeket.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Madden 08-ban én már HoF módot nagyon sokkat toltam, és annyira nem szar szerintem, mint itt sokan írják. Szinte minden poszton nyomtam, ami kiemelkedően szar, az CB, S, WR. OLB és DE nagyon jó, főleg utóbbi, azzal az emberemmel már 6 évet lehúztam. RB, QB alap hogy jó, TE se olyan rossz, OL uncsi.Deny
Szerintem a S is jó, pl. egyedül ott lehet 90+os rookiet csinálni (93-asat egész pontosan), bár sok posztot nem próbáltam, lehet K-t meg P-t is lehet 90 fölé vinni. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Madden 08-ban én már HoF módot nagyon sokkat toltam, és annyira nem szar szerintem, mint itt sokan írják. Szinte minden poszton nyomtam, ami kiemelkedően szar, az CB, S, WR. OLB és DE nagyon jó, főleg utóbbi, azzal az emberemmel már 6 évet lehúztam. RB, QB alap hogy jó, TE se olyan rossz, OL uncsi.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na "megvettem" még a játékot. Jó, hogy végre nem futok és nem is kapok 250-300 yardot egy meccsen. Kár, hogy pl a védelemben nem lehet olyan számokat produkálni, mint amilyeneket a gép hoz össze. Ami egyelőre még furcsa, hogy egy DT sokszor több sacket hoz össze, mint egy DE. Ugyanakkor szinte bármikor lehet sacket szerezni, nem úgy, mint a 11-ben...Offseason valami kegyetlen jó lett, beleértve scoutot is. Igaz egyelőre úgy vettem észre, hogy jóval nehezebb jól draftolni, mivel akit nem scoutolsz, arról semmi információ nincs...Tehát már az év elején el kell nagyjából döntened, hogy melyik posztra kb hányadik körben húzol. Játék hangulata jobb 11-nek, ott az átvezető animációk sokkal jobbak, közönség is aktívabbnak tűnik. Talán mintha grafika is kicsit rosszabb lett volna. Rosterek természetesen katasztrofálisak. És ugyebár nálam ez így most elég nagy bukó, mivel rostert nem tudok frissíteni. Persze játék 90 %-t úgyis franchise-ban játszom le. Játékosok értékei sokszor borzalmasak, persze ehhez kb kezdek hozzászokni már. Nagyjából elsőre ennyi, kicsit javult a játék a tavalyihoz képest 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
de amúgy megszünt a football-freaks vagy mi? :oVentura
Valami gond van az oldallal, ideiglenesen fórumként azért még működik:
http://www.footballidiot.com/forum/index.php