Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
de amúgy megszünt a football-freaks vagy mi? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
olyan szar :-S pedig szeretnék HB lenni, de egyszerűen a labda elkapási lehetősége (természetesen nem csak HB-nél)....
az LB-ről például ne is bezséljünk... kezelni se tudtam :-S de az ötlet tényleg nagyon fajin lenne 😕Ventura
szvsz, a QB-n és a HB-n kívül nincs használható poszt a játékban. Talán a K meg a P, de az meg....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
olyan szar :-S pedig szeretnék HB lenni, de egyszerűen a labda elkapási lehetősége (természetesen nem csak HB-nél)....
az LB-ről például ne is bezséljünk... kezelni se tudtam :-S de az ötlet tényleg nagyon fajin lenne 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
lenne kérdésem a madden nfl 08-al...

akik például a superstart nyomják, azok jól tudják irányítani a karakterüket (természetesen PC verzió), mert elég nehézkes. például HB-ként a futó play még jó, de amikor passz játékot játszunk és te is kaphatsz passzt az már nehézkes, megfutni a helyes utat.

vagy például QB-ként oldalra nem tudsz nézni...



a másik kérdésem, hogy csináltok egy karaktert, és mondjuk olyan csapatba kerültök hogy van egy jó játékos a saját posztodon, akkor le szoktátok őket győzni (értsd: brady vs te, vagy steven jackson vs te, stb). vagy vártok amik egyszer kétszer meccsen kaptok lehetőséget? (de az úgy meg nem játék)Ventura
szerintem a superstar úgy rossz ahogy van sajnos, még a 11-ben is xboxon. az elv jó természetesen, de a megvalósítás valahol mindig hibádzik, legalábbis az én szememben. A 08-ban meg végképp nehézkes a dolog, szerintem jól vetted észre


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
lenne kérdésem a madden nfl 08-al...

akik például a superstart nyomják, azok jól tudják irányítani a karakterüket (természetesen PC verzió), mert elég nehézkes. például HB-ként a futó play még jó, de amikor passz játékot játszunk és te is kaphatsz passzt az már nehézkes, megfutni a helyes utat.

vagy például QB-ként oldalra nem tudsz nézni...



a másik kérdésem, hogy csináltok egy karaktert, és mondjuk olyan csapatba kerültök hogy van egy jó játékos a saját posztodon, akkor le szoktátok őket győzni (értsd: brady vs te, vagy steven jackson vs te, stb). vagy vártok amik egyszer kétszer meccsen kaptok lehetőséget? (de az úgy meg nem játék)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
igen, előrendelhető állapotban, azzal nem vagyok kisegítve :/joey_0818
Szia!
Próbáld meg itt:
http://konzolokszervize.hu/xbox360/madden-nfl-12-xbox-360-x360
Itt lesz már holnap, áraik jobbak mint az 576 és normálisabbak mint a KonzolStudio.

Aki próbálta/ nemsokára kipróbálja a Maddend 12-őt az írhatna pár sort hogy jobb lett-e mint tavalyi.sirarcheer
Demoval játszottam (jópárszor), és már ott látható a fejlődés. Legalábbis szerintem. Sokkal élesebbek a színek, aminek hála élettel telibb. Apróságokra is figyeltek, mint például az eredmény kijelző, fű, taktikai ablak. Játékos mozgás is kicsit élethűbb lett. Így, hogy kijött, megbántam hogy megvettem a 11-et. Hisz ha megvenném ezt, azt szinte dobhatnám ki kukába. Eléggé bánt ez a dolog, mert nagyon tetszik.Vadkender
Azzal el kell, hogy szomorítsak mindenkit, hogy az EA Hungary által nem kerül hivatalos forgalmazásra, így pl a konzolvilágban 12.000 helyett 13-ról indult a játék, mivel máshonnan kellett beszerezniük.
A játékról: nagyon baba, a franchise mód tényleg olyan mint a videókban: cut days, folyamatosan változó overall-ok, új scouting rendszer, meccs közben tényleg meghatározó egy impact player, pl ha dobsz egy INT-et, onnantól nehezebben leszel eredményes. amit sajnálok, hogy megint kimaradt, az a gép által szimulált meccsek hosszúságának beállítása. így még mindig esélytelen, hogy a liga többi csapatával versengjél tackle/sack számban pl. /pedig már átálltam 10 perces negyedekre/
A grafika tényleg fenomenális, a mozgások, a részletesség, minden.


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Webshopban már kint van: http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=Xbox360&SelectedGameCategory=Sport&SelectedGameTitle=Madden%20NFL%2012&SelectedGame=085e0c9a-b437-4a0d-8d3a-effbf3d2409f&SelectedGameCategoryID=78dde8a8-ff04-4eb8-8204-9524a85186f3Vadkender
igen, előrendelhető állapotban, azzal nem vagyok kisegítve :/joey_0818
Szia!
Próbáld meg itt:
http://konzolokszervize.hu/xbox360/madden-nfl-12-xbox-360-x360
Itt lesz már holnap, áraik jobbak mint az 576 és normálisabbak mint a KonzolStudio.

Aki próbálta/ nemsokára kipróbálja a Maddend 12-őt az írhatna pár sort hogy jobb lett-e mint tavalyi.sirarcheer
Demoval játszottam (jópárszor), és már ott látható a fejlődés. Legalábbis szerintem. Sokkal élesebbek a színek, aminek hála élettel telibb. Apróságokra is figyeltek, mint például az eredmény kijelző, fű, taktikai ablak. Játékos mozgás is kicsit élethűbb lett. Így, hogy kijött, megbántam hogy megvettem a 11-et. Hisz ha megvenném ezt, azt szinte dobhatnám ki kukába. Eléggé bánt ez a dolog, mert nagyon tetszik.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
tud valaki boltot Budapesten, ahol már lehet kapni X360ra a madden 12-t? elvileg ugye tegnap jött ki, de se konzolstudio, se konzolvilág se 576-ba nem lehet kapni :/joey_0818
Webshopban már kint van: http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=Xbox360&SelectedGameCategory=Sport&SelectedGameTitle=Madden%20NFL%2012&SelectedGame=085e0c9a-b437-4a0d-8d3a-effbf3d2409f&SelectedGameCategoryID=78dde8a8-ff04-4eb8-8204-9524a85186f3Vadkender
igen, előrendelhető állapotban, azzal nem vagyok kisegítve :/joey_0818
Szia!
Próbáld meg itt:
http://konzolokszervize.hu/xbox360/madden-nfl-12-xbox-360-x360
Itt lesz már holnap, áraik jobbak mint az 576 és normálisabbak mint a KonzolStudio.

Aki próbálta/ nemsokára kipróbálja a Maddend 12-őt az írhatna pár sort hogy jobb lett-e mint tavalyi.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...lenne mentett adat.Vadkender
Az legyen a legnagyobb gond 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Egyértelmű, hogy be kell fejezni, de nem szeretném az egész meccset újra kezdeni. Egy félidő reális lenne, igaz így nem lenne mentett adat.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
én azt javaslom, hogy játsszátok le újból az egészet. Rata ellen ugyanez megtörtént tegnap 21-10-es én vezetésnél. nálunk ez nem is volt kérdés, hogy restartolunk-e 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Életem küzdését nyomom a PO-ba maradásért a legjobb stattal bejutott POCS ellen. Első félidőben vezetek 14-10-re. Félidő, írunk, várom hogy rányomjon a resume gombra, egyszer csak bedobja az ablakot, hogy elszállt. Mondom nemááááááááááááááááááár. Kikattanás szélére taszított. 😀 Mindenesetre kurva jó meccs volt, mi legyen most?Vadkender
Elment a net és a TV is másfél órára :/ Nem tudom mi legyen. Nyomhatunk egy félidőt még, ha úgy jó neked, de azt is megértem, ha nem szeretnél.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Életem küzdését nyomom a PO-ba maradásért a legjobb stattal bejutott POCS ellen. Első félidőben vezetek 14-10-re. Félidő, írunk, várom hogy rányomjon a resume gombra, egyszer csak bedobja az ablakot, hogy elszállt. Mondom nemááááááááááááááááááár. Kikattanás szélére taszított. 😀 Mindenesetre kurva jó meccs volt, mi legyen most?Vadkender
nyomjatok még egy félidőt vagy nyomjatok egy meccset és adjátok hozzá. vagy ti tudjátok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Életem küzdését nyomom a PO-ba maradásért a legjobb stattal bejutott POCS ellen. Első félidőben vezetek 14-10-re. Félidő, írunk, várom hogy rányomjon a resume gombra, egyszer csak bedobja az ablakot, hogy elszállt. Mondom nemááááááááááááááááááár. Kikattanás szélére taszított. 😀 Mindenesetre kurva jó meccs volt, mi legyen most?


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
tud valaki boltot Budapesten, ahol már lehet kapni X360ra a madden 12-t? elvileg ugye tegnap jött ki, de se konzolstudio, se konzolvilág se 576-ba nem lehet kapni :/joey_0818
Webshopban már kint van: http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=Xbox360&SelectedGameCategory=Sport&SelectedGameTitle=Madden%20NFL%2012&SelectedGame=085e0c9a-b437-4a0d-8d3a-effbf3d2409f&SelectedGameCategoryID=78dde8a8-ff04-4eb8-8204-9524a85186f3Vadkender
igen, előrendelhető állapotban, azzal nem vagyok kisegítve :/


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
tud valaki boltot Budapesten, ahol már lehet kapni X360ra a madden 12-t? elvileg ugye tegnap jött ki, de se konzolstudio, se konzolvilág se 576-ba nem lehet kapni :/joey_0818
Webshopban már kint van: http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=Xbox360&SelectedGameCategory=Sport&SelectedGameTitle=Madden%20NFL%2012&SelectedGame=085e0c9a-b437-4a0d-8d3a-effbf3d2409f&SelectedGameCategoryID=78dde8a8-ff04-4eb8-8204-9524a85186f3


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
tud valaki boltot Budapesten, ahol már lehet kapni X360ra a madden 12-t? elvileg ugye tegnap jött ki, de se konzolstudio, se konzolvilág se 576-ba nem lehet kapni :/


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Minnesota Vikings @ Atlanta Falcons 27-37
MVP: Matty 27/34 354yd 3 td

ki-ki meccs volt, végül egy pick döntötte el az én javamra.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nekem működik, augusztus 28-ig történt igazolások benne vannak. Nem a 11 mappájába próbáltad belerakni? 😉
A TU-hoz meg nincs lista miket javít.Delete
Nem a madden 12-höz raktam be, de lehet lekopasztom a pendrive-ot és megpróbálom megint. A Rostert elvileg nem kell maddenben külön betölteni hanem felismeri egyből nem?Gege55
http://www.megaupload.com/?d=QWCJLDFM
Ugyanez, másik linkkel. Próbáld ezzel. Jónak kell lennie.Delete
ezzel megy, thx
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hát ezt a roster update-t próbáltad már? Vagy valaki? Mert nekem nem nyitja be, illetve minden változatlan. Úgy raktam fel mint a madden 11-es rostereket pendrive-ra, de semmi... :S
Ha valakinek ment akkor plz. privát üziben írja le hogyan rakta fel... kösziGege55
Nekem működik, augusztus 28-ig történt igazolások benne vannak. Nem a 11 mappájába próbáltad belerakni? 😉
A TU-hoz meg nincs lista miket javít.Delete
Nem a madden 12-höz raktam be, de lehet lekopasztom a pendrive-ot és megpróbálom megint. A Rostert elvileg nem kell maddenben külön betölteni hanem felismeri egyből nem?Gege55
http://www.megaupload.com/?d=QWCJLDFM
Ugyanez, másik linkkel. Próbáld ezzel. Jónak kell lennie.


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát ezt a roster update-t próbáltad már? Vagy valaki? Mert nekem nem nyitja be, illetve minden változatlan. Úgy raktam fel mint a madden 11-es rostereket pendrive-ra, de semmi... :S
Ha valakinek ment akkor plz. privát üziben írja le hogyan rakta fel... kösziGege55
Nekem működik, augusztus 28-ig történt igazolások benne vannak. Nem a 11 mappájába próbáltad belerakni? 😉
A TU-hoz meg nincs lista miket javít.Delete
Nem a madden 12-höz raktam be, de lehet lekopasztom a pendrive-ot és megpróbálom megint. A Rostert elvileg nem kell maddenben külön betölteni hanem felismeri egyből nem?
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hát ezt a roster update-t próbáltad már? Vagy valaki? Mert nekem nem nyitja be, illetve minden változatlan. Úgy raktam fel mint a madden 11-es rostereket pendrive-ra, de semmi... :S
Ha valakinek ment akkor plz. privát üziben írja le hogyan rakta fel... kösziGege55
Nekem működik, augusztus 28-ig történt igazolások benne vannak. Nem a 11 mappájába próbáltad belerakni? 😉
A TU-hoz meg nincs lista miket javít.


több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nyilván ezt javasolta, hisz együtt csináltuk meg az enyémet is. Igen, régen nem rinyált, de hidd el hogy úgy lesz jó, ahogy mondtam. És azért nem hozta be azt a képernyőt, mert ne azzal indítsd el. Van a főkönyvtárba egy update.exe. Felrakod, nem crackelsz, update.exe, utána crack, és tökéletesen működik. Hidd el, én is így csináltam meg.Vadkender
Nem jött be sajnos... Leszedtem, feltettem újra, crack nélkül próbáltam a cd-n lévő, meg a telepítés helyén lévő updater.exe-t is, de ugyanaz a szitu.

Tessék

http://data.hu/get/4186522/Eastern.exeSkytto
Ez micsoda, és hogy kell használni? Csakmert elindítottam de elég régóta 0%-on van, mintha nem csinálna semmit...
Szerk.: Wow, és sikerült!!! Köszi! Ezt a fájlt elmentem, még jól jöhet máskor is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valakinek esetleg nincs, vagy nem tudja honnan lehet esetleg letölteni PS3ra naprakész "friss" rostert/rostereket?
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hát ezt a roster update-t próbáltad már? Vagy valaki? Mert nekem nem nyitja be, illetve minden változatlan. Úgy raktam fel mint a madden 11-es rostereket pendrive-ra, de semmi... :S
Ha valakinek ment akkor plz. privát üziben írja le hogyan rakta fel... köszi