Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Valaki tud roster updatet madden 12-höz, ahol Aso; DRC ... Eaglesben vannak már?Gege55
Roster Update #2: http://www.megaupload.com/?d=URKACAG6
Title Update #1: http://www.megaupload.com/?d=A6GKN7MW
Ezek a legfrissebbek... De jönni fog még TU hamarosan, mert borzalmasan bugos az egész.Delete
köszi, esetleg nem tudod, h ez a RU tartalmazza-e a FA mozgást?
(A bugokat én is észrevettem már :S)

A TU mit tartalmaz?

Ugyan úgy kell feltenni ezeket is mint a madden 11-ben?
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Valaki tud roster updatet madden 12-höz, ahol Aso; DRC ... Eaglesben vannak már?Gege55
Roster Update #2: http://www.megaupload.com/?d=URKACAG6
Title Update #1: http://www.megaupload.com/?d=A6GKN7MW
Ezek a legfrissebbek... De jönni fog még TU hamarosan, mert borzalmasan bugos az egész.


több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Valaki tud roster updatet madden 12-höz, ahol Aso; DRC ... Eaglesben vannak már?Gege55
Hát madden 12-höz várhatod a roster updatet. Mivel most adták ki, így tuti nem dobnak rá egyből. Vagy magadnak kell megcsinálni. Én madden 11-hez várom már, mert kezdem unni Derek fejét Cards rosterén.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Valaki tud roster updatet madden 12-höz, ahol Aso; DRC ... Eaglesben vannak már?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van valaki aki mostanában pakolta fel a madden 08-at (PC), és megy az online játék? Nálam az update-tel vannak gondok, hiába nyomok rá a kezdőképernyőn, "no new updates availabde at this time" üzenetet kapok - és így az 1.0-ás maddennel természetesen az online game se megy. Először arra gondoltam hogy átmeneti szerverkihagyás/hiba, de már szombat óta nem megy az update...
Találkozott valaki hasonló problémával? Esetleg nem tudtok valamiféle manuális upgradelési lehetőségről? (4.0 kéne értelemszerűen)Rataxes
Tessék

http://data.hu/get/4186522/Eastern.exe
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hello,

Leszedtem az új roster fájlt innen, de folyamatosan kifagy még a meccs kezdete előtt: http://philly.blog.hu/2011/08/28/madden_nfl_08_update_1

Mit lehet tenni? A roster létszámot levittem 53 alá a Broncos esetében akivel a Titánok ellen akartam volna single game-t játszani.

Ötlet?
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Találkoztam, épp nem régen. Töröld le. Az volt a hiba, hogy előtte crackelted. Először update, és utána crack. Úgy már működnie kell.Vadkender
Shawnka is ezt javasolta, úgyhogy visszamásoltam a cd-n lévő mainapp.exe fájlt, úgy viszont még a kezdőképernyő (ahol updatelni lehet) se jött be, egyből eredeti CD-ért (crackért) reklamál. + nekem már rég fönt volt a madden mielőtt online játszottam volna, szóval 100% hogy már crackelt maddenem volt amikor updateltem legutóbb, és nem volt vele gáz.
Köszi azért a tippet, egy próbát megér!Rataxes
Nyilván ezt javasolta, hisz együtt csináltuk meg az enyémet is. Igen, régen nem rinyált, de hidd el hogy úgy lesz jó, ahogy mondtam. És azért nem hozta be azt a képernyőt, mert ne azzal indítsd el. Van a főkönyvtárba egy update.exe. Felrakod, nem crackelsz, update.exe, utána crack, és tökéletesen működik. Hidd el, én is így csináltam meg.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Találkoztam, épp nem régen. Töröld le. Az volt a hiba, hogy előtte crackelted. Először update, és utána crack. Úgy már működnie kell.Vadkender
Shawnka is ezt javasolta, úgyhogy visszamásoltam a cd-n lévő mainapp.exe fájlt, úgy viszont még a kezdőképernyő (ahol updatelni lehet) se jött be, egyből eredeti CD-ért (crackért) reklamál. + nekem már rég fönt volt a madden mielőtt online játszottam volna, szóval 100% hogy már crackelt maddenem volt amikor updateltem legutóbb, és nem volt vele gáz.
Köszi azért a tippet, egy próbát megér!

Kiprobáltam én is Braxa rosterét Király! csak egy bibi van vele ha "single" playben nyomom akkor miután lépnék a következő évadba, kilép a játék! sajnos 😕GhostLead
Ez szinte minden moddolt rosternél így van sajnos...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ez az update csak az online játékhoz kell? vagy van előnye (pl. grafika javul) ha csak a gép ellen játszok akkor is?

Kiprobáltam én is Braxa rosterét Király! csak egy bibi van vele ha "single" playben nyomom akkor miután lépnék a következő évadba, kilép a játék! sajnos 😕GhostLead
Hát az update, nem hiába update. Tudtommal kijavít pár bugot, (ebbe a játékba ez azért elég vicces). Jobban optimalizálja a játékot. Grafikailag nem változtat rajta. És igen, ha jól tudom, online csak update után lehet tolni. A másik problémához nem tudok hozzászólni.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Ez az update csak az online játékhoz kell? vagy van előnye (pl. grafika javul) ha csak a gép ellen játszok akkor is?

Kiprobáltam én is Braxa rosterét Király! csak egy bibi van vele ha "single" playben nyomom akkor miután lépnék a következő évadba, kilép a játék! sajnos 😕
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Van valaki aki mostanában pakolta fel a madden 08-at (PC), és megy az online játék? Nálam az update-tel vannak gondok, hiába nyomok rá a kezdőképernyőn, "no new updates availabde at this time" üzenetet kapok - és így az 1.0-ás maddennel természetesen az online game se megy. Először arra gondoltam hogy átmeneti szerverkihagyás/hiba, de már szombat óta nem megy az update...
Találkozott valaki hasonló problémával? Esetleg nem tudtok valamiféle manuális upgradelési lehetőségről? (4.0 kéne értelemszerűen)Rataxes
Találkoztam, épp nem régen. Töröld le. Az volt a hiba, hogy előtte crackelted. Először update, és utána crack. Úgy már működnie kell.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van valaki aki mostanában pakolta fel a madden 08-at (PC), és megy az online játék? Nálam az update-tel vannak gondok, hiába nyomok rá a kezdőképernyőn, "no new updates availabde at this time" üzenetet kapok - és így az 1.0-ás maddennel természetesen az online game se megy. Először arra gondoltam hogy átmeneti szerverkihagyás/hiba, de már szombat óta nem megy az update...
Találkozott valaki hasonló problémával? Esetleg nem tudtok valamiféle manuális upgradelési lehetőségről? (4.0 kéne értelemszerűen)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Sok sikert a POhoz srácok! Sajnos én nem tudtam vállalni, de a következő ligában szívesen részt vennék ha lesz gépem. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nos lassan eljön az ideje, hogy vagy történelmet írjak, vagy kiessek a po-ból. 😀 Pocs mikor tudjuk lejátszani a meccsünket?

Szerk.: Most veszem észre, Barney benn sincs a hamachis szobába. Ilyenkor mi a teendő? Mondjuk nevetnék ha emiatt átcsúszok a második fordulóba.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
amit az előzőhöz használtunk, az is jó arcképcsomag.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Örök hála!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem a tavalyi, haromt féle roster volt ez előtt fenn, most ez, és így jók arcok. Azt itt találtam meg: http://philly.blog.hu/2010/05/19/madden_nfl_08_updateDeny
Kösz! 😊
szerk: nem jó már sajnos a letöltőlink... Nem tudnád esetleg a fájlt (UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat) felpakolni valahova?Rataxes
http://www.2shared.com/file/cDRfS776/UIS_LIB_PLAYER_PORT.html
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem a tavalyi, haromt féle roster volt ez előtt fenn, most ez, és így jók arcok. Azt itt találtam meg: http://philly.blog.hu/2010/05/19/madden_nfl_08_updateDeny
Kösz! 😊
szerk: nem jó már sajnos a letöltőlink... Nem tudnád esetleg a fájlt (UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat) felpakolni valahova?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nekem a játékosképek össze vannak kuszálódva... az mitől lehet Aso például egy 30-as körüli fehér 😊zsozso85
Az arcképeket tartalmazó fájlt is le kell cserélned. Nekem sajnos tegnap technikai okok miatt újra kellett pakolnom a maddent, így hasonló problémákkal küzdök mint Zsozso, ráadásul fogalmam nincs hogy melyik arcképcuccot töltsem le, melyik passzol a rosterhez, így nagy segítség lenne ha azt is felpakolná valaki valahova.Rataxes
Nekem a tavalyi, haromt féle roster volt ez előtt fenn, most ez, és így jók arcok. Azt itt találtam meg: http://philly.blog.hu/2010/05/19/madden_nfl_08_update
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nekem a játékosképek össze vannak kuszálódva... az mitől lehet Aso például egy 30-as körüli fehér 😊zsozso85
Az arcképeket tartalmazó fájlt is le kell cserélned. Nekem sajnos tegnap technikai okok miatt újra kellett pakolnom a maddent, így hasonló problémákkal küzdök mint Zsozso, ráadásul fogalmam nincs hogy melyik arcképcuccot töltsem le, melyik passzol a rosterhez, így nagy segítség lenne ha azt is felpakolná valaki valahova.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem a játékosképek össze vannak kuszálódva... az mitől lehet Aso például egy 30-as körüli fehér 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végre volt időm kipróbálni Braxa rosterét, nagyon jó lett, csak Josh Freemant kénytelen vagyok kissé feljebb húzni 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
letisztázódtak a dolgok, itt a PO 1. fordulója:

(1.) Pocs - (8.) Vadkender
(2.) Biagio - (7.) kaszo
(3.) shawnka - (6.) Rataxes
(4.) eaglesmcnabb - (5.) Newman

A C csoporttal volt a legnagyobb bajom, de a pillanatnyi állás szerint osztottalak be titeket. Remélem így megfelel mindenkinek.shawnka
LOOOLVadkender
😀 😀

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
letisztázódtak a dolgok, itt a PO 1. fordulója:

(1.) Pocs - (8.) Vadkender
(2.) Biagio - (7.) kaszo
(3.) shawnka - (6.) Rataxes
(4.) eaglesmcnabb - (5.) Newman

A C csoporttal volt a legnagyobb bajom, de a pillanatnyi állás szerint osztottalak be titeket. Remélem így megfelel mindenkinek.shawnka
LOOOL


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
á bazzeg newmant el akartam kerülni. Mindegy az előzetes cél a PO már megvan 😀eaglesmcnabb
szerinted én örülök? 😛
téged és barneyt akartam elkerülni,erre..... 😀