Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
kiemelt topik eggyel felettünk 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1271
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
a trackerbe be vannak írvashawnka
Az hol is van? Arra gondolsz ami itt rejtőzik a topic valamelyik hozzászólásában? 😊 (én ezt néztem)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
a trackerbe be vannak írva
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én ha jól látom Raiders89-el játszok már csak. Barney-val, Farkyval és miilann-nal vsz. már lejátszottuk, csak nincs átvezetve a schedule-be:
http://bowlhumadden.blog.hu/tags/minnesota_vikings

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem összejön Kendi meccsem legalább, vele egy ki-ki csoportrangadót nyomhatnánk. Aminek még tétje is lenne. ösztönözd a cimborádat Sonka!eaglesmcnabb
Itt vagyok, felőlem mehet. 😀Vadkender
na várjál, belépek gépbe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Remélem összejön Kendi meccsem legalább, vele egy ki-ki csoportrangadót nyomhatnánk. Aminek még tétje is lenne. ösztönözd a cimborádat Sonka!eaglesmcnabb
Itt vagyok, felőlem mehet. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem összejön Kendi meccsem legalább, vele egy ki-ki csoportrangadót nyomhatnánk. Aminek még tétje is lenne. ösztönözd a cimborádat Sonka!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nekem 1 meccsem volt elmaradva Raiders89-cel.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
laki eléggé inaktív mostanság, mi lenne ha a maradék két meccsemet ellene beírnám 35-0al visszalépés miatt? a helyzetemen úgysem változtat semmit, és ezzel is közelebb vagyunk a PO-hoz.shawnka
épp akartam javasolni hogy aki inaktív, és nem válaszol a PMekre sem 24 h elteltével, az ellen írjunk be egy 0-10-et.
de akkor legyen a köztes és írjunk be mondjuk 0-20-at. ezzel így is bőven jól jár. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
laki eléggé inaktív mostanság, mi lenne ha a maradék két meccsemet ellene beírnám 35-0al visszalépés miatt? a helyzetemen úgysem változtat semmit, és ezzel is közelebb vagyunk a PO-hoz.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PM nekik, aztán essünk túl rajta. nekem már csak két meccs van Laki ellen.

javaslok egy roster váltást is, használjuk braxáét 😀shawnka
ezt a bajnokságot még a régivel toljuk. a következőt természetesen már a braxáéval fogjuk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
PM nekik, aztán essünk túl rajta. nekem már csak két meccs van Laki ellen.

javaslok egy roster váltást is, használjuk braxáét 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
időtlen idők óta először megnyitottam az egykori trackert. 8 emberes PO-t akartunk, ebből 5en biztosítottuk már a helyet: Biagio, Pocs(barney), Raiders89, eaglesmcnabb és jómagam. a 3 fennmaradó helyért("C" második helyezett és a 2 legjobb harmadik) még páran versenyben volnának: kaszo, .brk, Rata, Newman, Desert Eagle, Kendi. namostmár, ha ezt a 3-4 meccset, ami fejenként vissza van az egyéneknek, azokat lejátszanátok, akkor a PO-t pikkpakk lepörgethetnénk. az is előfordulhatna akár, hogy azon emberek, akik a felsoroltak közül ebben már nem kívánnak részt venni, azok adják át a csapatot olyannak, aki bevállalná, hogy becsületesen végigjátssza a maradék pár összecsapást.shawnka
nekem kendivel és desert eagle-vel van meccsem ha jól tudom. van még más is esetleg? akár most is letolom velük, vagy a héten bármikor csak akkor szóljanak hogy nekik mikor is jó.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
időtlen idők óta először megnyitottam az egykori trackert. 8 emberes PO-t akartunk, ebből 5en biztosítottuk már a helyet: Biagio, Pocs(barney), Raider89, eaglesmcnabb és jómagam. a 3 fennmaradó helyért("C" második helyezett és a 2 legjobb harmadik) még páran versenyben volnának: kaszo, .brk, Rata, Newman, Desert Eagle, Kendi. namostmár, ha ezt a 3-4 meccset, ami fejenként vissza van az egyéneknek, azokat lejátszanátok, akkor a PO-t pikkpakk lepörgethetnénk. az is előfordulhatna akár, hogy azon emberek, akik a felsoroltak közül ebben már nem kívánnak részt venni, azok adják át a csapatot olyannak, aki bevállalná, hogy becsületesen végigjátssza a maradék pár összecsapást.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó lenne, de még az előző sem lett befejezve. Én benne lennék egy új bajnokság indításában is, de előtte az előzőt be kéne fejezni. Sajnos nem tudjuk kiszűrni a lusta/megbízhatatlan (elnézést a durva szóhasználatért) versenyzők jelentkezését, így félő hogy az is abbamaradna. Ez így még rosszabb hogy gyakorlatilag 1 meccsel a PO előtt maradt annyiba.
Ha valakinek kedve van egy új bajnokságot szervezni, én benne lennék, de előtte kikérném a többiek (elsősorban az első sorozat tagjainak) a véleményét.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért nem próbáljuk meg mnég1x??mert ahogy olvasom a hozzá szólásokat van pár elkötelezet ember
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
...mert szart bele szinte mindenki...eaglesmcnabb
Tisztelet a kivételnek :rolleyes:Rataxes
ez így igaz!eaglesmcnabb
pedig olyan jól indult :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
ne foglalkozz vele, inkább töltsd le braxa vagy amadeus rosterét. feljebb megtalálodshawnka
Oké letöltöm! de szeretném tudni hogy lehet átállítani????
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
...mert szart bele szinte mindenki...eaglesmcnabb
Tisztelet a kivételnek :rolleyes:Rataxes
ez így igaz!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ne foglalkozz vele, inkább töltsd le braxa vagy amadeus rosterét. feljebb megtalálod
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Jah azt elfelejtettem írni h Madden Nfl 08 pc-ról van szó, De ezt sztem így is vágtátok volna! 😊
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Help me! Van egy viszonylag jó Rosterem de még a tavalyi rookiekkal. szeretném megcsinálni az idén draftoltakat. de hogyan lehet átállítani azt hogy a tavaly draftoltak ne rookiek legyenek hanem years 1??? ( pl Rob Gronkowski TE rookie és legyen years 1 pro)
Válaszotokat előre is köszönöm!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akk olyanoat kéne összehívni akik tényleg akarják
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...mert szart bele szinte mindenki...eaglesmcnabb
Tisztelet a kivételnek :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hello nem indul most madden 08-al bajnokság?arsenal204
az előző sem lett befejezve, mert szart bele szinte mindenki. Nem tudom van-e így értelme...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!