Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello nem indul most madden 08-al bajnokság?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
váó Braxa...eddig fel se tűnt, hogy Te is csináltál roster-t.
elég jó lett...köszi
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
öszehasonlítva az enyémmel milyen?

szerk: leszedtem. nem akarok nagyképű lenni, de az enyémet használjátok 😊braxa88
nézd nem vagyok programozó, nem értek az ilyen dolgokhoz..szorgalomból csináltam, első sorban magamnak.Amadeus91
énsem vagyok programozó. ugyanugy csináltam mint te, és saját magamnak. tied is jó, jobb mint amik a fottballfreaksen szoktak lenni. és főleg a kezdő csapatokkal törődtem h azok minden egyes csapatnál korrektek legyenek. a tiedben azért vannak olyanok ahol a kezdő nem mindenhol stimmel, de így is jobban játszjató roster mint a többi 😉

csak annyit akartam mondani h ha vki akar nyomni egy franchise-t, akkor sztem enyémmel kezdj mert ott a 32 csapat kezdője megvan.braxa88
úgy voltam vele, hogy a Depth-t azt beállítja a gép ellenem magának, én meg ugye a magamét (Bengals). De a Depth meg a kezdő egy könnyen kezelhető rugalmas része már a rosternek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
engem isFarky
öszehasonlítva az enyémmel milyen?

szerk: leszedtem. nem akarok nagyképű lenni, de az enyémet használjátok 😊braxa88
nézd nem vagyok programozó, nem értek az ilyen dolgokhoz..szorgalomból csináltam, első sorban magamnak.Amadeus91
énsem vagyok programozó. ugyanugy csináltam mint te, és saját magamnak. tied is jó, jobb mint amik a fottballfreaksen szoktak lenni. és főleg a kezdő csapatokkal törődtem h azok minden egyes csapatnál korrektek legyenek. a tiedben azért vannak olyanok ahol a kezdő nem mindenhol stimmel, de így is jobban játszjató roster mint a többi 😉

csak annyit akartam mondani h ha vki akar nyomni egy franchise-t, akkor sztem enyémmel kezdj mert ott a 32 csapat kezdője megvan.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
engem érdekelneBébé
engem isFarky
öszehasonlítva az enyémmel milyen?

szerk: leszedtem. nem akarok nagyképű lenni, de az enyémet használjátok 😊braxa88
nézd nem vagyok programozó, nem értek az ilyen dolgokhoz..szorgalomból csináltam, első sorban magamnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
na kész..100% roster. Ha valakit érdekel felteszem netre, hogy leszedhessétek. (óvatosan a kritikákkal, több tíz órám van benne... totál fan made by me.)Amadeus91
engem érdekelneBébé
engem isFarky
öszehasonlítva az enyémmel milyen?

szerk: leszedtem. nem akarok nagyképű lenni, de az enyémet használjátok 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://data.hu/get/4143906/JsMadden2011.ros

1-2 helyen egy-egy elírt egyetem, egy helyen benéztem egy bőrszint ezen kívül max az overallokba tudtok belekötni (meg a mezszámokba). Igyekeztem a FA mozgásokat követni.

Kezdtem is egy franchise-t..1 hét után nézem a sérülés listát: Brandon Marshall Carreer ending..Drew Brees out for season, Calvin Johnson Out for season 😀 jól indul.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
na kész..100% roster. Ha valakit érdekel felteszem netre, hogy leszedhessétek. (óvatosan a kritikákkal, több tíz órám van benne... totál fan made by me.)Amadeus91
engem érdekelneBébé
engem is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
na kész..100% roster. Ha valakit érdekel felteszem netre, hogy leszedhessétek. (óvatosan a kritikákkal, több tíz órám van benne... totál fan made by me.)Amadeus91
engem érdekelne
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
na kész..100% roster. Ha valakit érdekel felteszem netre, hogy leszedhessétek. (óvatosan a kritikákkal, több tíz órám van benne... totál fan made by me.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
na még 5 csapat és megvagyok a rosterrel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
nekem van egy friss rosterem. én csináltam a rookiekat de csak azokat akiknek van esélyük a kezdő környékére kerülni. és a FA mozgásokat is. olyan 90%os kb. de a kezdő minden csapatban korrekt. sztem simán el lehet vele játszani bármelyik csapattal
e
http://www.2shared.com/file/6VVzsgrK/2010postdraft.html

ne tévesszen meg a cím, 2011esbraxa88
Nagy vagy Braxa! Nekem sajnos annyira nincs türelmem az ilyenekre..de szerencsére neked van! 😀 Köszi mégegyszer!

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
meg lett tesztelve a Broster(😛) egy Falcons-Cards és egy Camthers-Cards meccsel. a rookiek kurvajók, Julio awesome, Cam olyan mint IRL(200 futott yard, 4 td 😀). remek munka!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nagy hála braxa

ha nem bánnod, neveddel együt Eagles blogra majd kikerül, mint ahogy tavaly Tibi verziója is kinn voltDeny
zsír 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagy hála braxa

ha nem bánnod, neveddel együt Eagles blogra majd kikerül, mint ahogy tavaly Tibi verziója is kinn volt
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
http://data.hu/get/4137430/JsMadden2011.ros


jelenleg ezt a rostert használom. FA mozgás (leszámítva P/K) korrekt, Rookiek olyan 40%

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
data.hu elég stabil szokott lennishawnka
közben megoldottam

élvezzétek és hálával említsétek nevem 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
data.hu elég stabil szokott lenni
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
nekem van egy friss rosterem. én csináltam a rookiekat de csak azokat akiknek van esélyük a kezdő környékére kerülni. és a FA mozgásokat is. olyan 90%os kb. de a kezdő minden csapatban korrekt. sztem simán el lehet vele játszani bármelyik csapattal
e
http://www.2shared.com/file/6VVzsgrK/2010postdraft.html

ne tévesszen meg a cím, 2011es
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
szerintem sokan örülnének, ha lenne egy normális roster az idei játékoskeretekkel. eloszthatnátok egymás között a csapatokat, a 16 máris gyorsabban megvan. talán akadna még vállalkozó szellemű user is, aki besegítene.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Az jó is volt! Van egy olyan játékélménye ami pl a 10ből hiányzik, hiába veri a 10 grafba a 08at. Hiányoznak nem az olyan apróságok mint franchiseban az edzőtábor, az újságok és ilyenek. A HoF meg egyenesen számomra etalon..Rettenettabornok
Nekem konkrétan nincs se xBox se PS...szóval jobb híján 08. Épp foltozgatom a roster fájlt... kreálom a rookiekat becsülettel, csak kissé unalmas már, pedig kb. féltávon vagyok. 😀 Ezért érdekelne, egy újabb roster 08-hoz.Amadeus91
Én is most csinálom a rostert..sorba haladok csapatonként TB-nél járok és már most unom..nem hiszem hogy lesz erőm befejezni..inkább várok vele aztán footballfreaksre vagy valahova feldobnak egy faszát 😊 De azért hajrá Neked! 😀Hall Of Green
a football-freaks nálam meglehetősen konyec....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
mi lenne, ha összedolgoznátok?
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
08 PC Rlz!Amadeus91
Az jó is volt! Van egy olyan játékélménye ami pl a 10ből hiányzik, hiába veri a 10 grafba a 08at. Hiányoznak nem az olyan apróságok mint franchiseban az edzőtábor, az újságok és ilyenek. A HoF meg egyenesen számomra etalon..Rettenettabornok
Nekem konkrétan nincs se xBox se PS...szóval jobb híján 08. Épp foltozgatom a roster fájlt... kreálom a rookiekat becsülettel, csak kissé unalmas már, pedig kb. féltávon vagyok. 😀 Ezért érdekelne, egy újabb roster 08-hoz.Amadeus91
Én is most csinálom a rostert..sorba haladok csapatonként TB-nél járok és már most unom..nem hiszem hogy lesz erőm befejezni..inkább várok vele aztán footballfreaksre vagy valahova feldobnak egy faszát 😊 De azért hajrá Neked! 😀

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
08 PC Rlz!Amadeus91
Az jó is volt! Van egy olyan játékélménye ami pl a 10ből hiányzik, hiába veri a 10 grafba a 08at. Hiányoznak nem az olyan apróságok mint franchiseban az edzőtábor, az újságok és ilyenek. A HoF meg egyenesen számomra etalon..Rettenettabornok
Nekem konkrétan nincs se xBox se PS...szóval jobb híján 08. Épp foltozgatom a roster fájlt... kreálom a rookiekat becsülettel, csak kissé unalmas már, pedig kb. féltávon vagyok. 😀 Ezért érdekelne, egy újabb roster 08-hoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Ha tesznek fel akkor én is onnan szerzem be. Amúgy nincs pénzem, úgy szerzem be, hogy a 11-et beszámítják a 12-be és így maximum 1-2000 HUF-ot kell ráfizetnem majd. 😊 Amúgy honnan derül ki az hogy Ncore-os verzióhoz nem kell flash? Mi a neve az ilyen módszernek? Mert erről még nem hallottam. Mert akkor én is Ncore-ról szedném le.J.Jaguars
Amiket GoD(Game on Demand)-ként töltenek fel az egy mellékelt profillal elindul de asszem ha azt írják mellé h no JTAG v XBLA az is elindul a fenti módon(az XBLA-ban nem vagyok biztos,már kicsit keverem a rövidítéseket 😀).Berez
Igen jól mondod. Közben én is utánanéztem.