Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én készen állok a playoffra!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
jelenlegi kiemelések

1. Biagio
2. Pocs
3. Shawnka
4. Raider89
5. eaglesmcnabb
6. Newman
7. Rata
8. kaszo/Kendi/Desert Eagle
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Nekem 5 meccses elmaradásom van. 2 meccs Newmannal, Delete, Desert Eagle, Barney. Mi legyen?Vadkender
2 velem? 😮
francba,régen pedig ezeket biztos W-re taksáltam,most viszont fosok tőled 😀Newman
remélem nyersz, mert nekem kéne a PO-helyhez Kendi veresége 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha van még szabad hely az elöző bajnokságba én át vennélm az egyik csapatitarsenal204
nincs szükség rá, 1-2 meccs kivételével már szinte mindenki a PO-ra vár, azt megoldjuk az előző bajnokság embereire, de türelem, nemsokára jön a második liga.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha van még szabad hely az elöző bajnokságba én át vennélm az egyik csapatit
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem 5 meccses elmaradásom van. 2 meccs Newmannal, Delete, Desert Eagle, Barney. Mi legyen?Vadkender
2 velem? 😮
francba,régen pedig ezeket biztos W-re taksáltam,most viszont fosok tőled 😀Newman
PO már úgyis megvan, ott kell majd villogni. legalább lesz 2 edzőmeccsed PO-ra 😀
Delete elvileg aktív a fórumon írj rá egy PM-et Kendi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem 5 meccses elmaradásom van. 2 meccs Newmannal, Delete, Desert Eagle, Barney. Mi legyen?Vadkender
2 velem? 😮
francba,régen pedig ezeket biztos W-re taksáltam,most viszont fosok tőled 😀

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nekem 5 meccses elmaradásom van. 2 meccs Newmannal, Delete, Desert Eagle, Barney. Mi legyen?


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Többiekkel is kéne egyeztetni az illetékeseknek. Ha desert eagle 24.00-ig nem reagál ő is így jár...
Ez esetben Kendivel és Ratával kiegészülve kezdődhetne a PO.

A PO sorsolása:
1.-8. győztese vs. 4.-5. győztese
2.-7. győztese vs. 3.-6. győztese

Jó lenne holnap elkezdeni a PO-t. hogy kezdhetjük a kövi szezont.

szerk.: persze ha van olyan aki PO-s lenne, de nem tudja vállalni a játékot, akkor mindenki csúszik egyet előre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Laki lemondta, így mindenki győzött ellene 0-20ra.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
ahogy nézem brk már befejezte a szezont, szóval a 3. helyed biztos. kérdés, hogy a többi csoportban milyen mérleggel végeznek a helyi bronzérmesek 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ja egyébként még annyit, hogy a mi csoportunkban is eldőlt már elvileg a 3. hely sorsa, mert ha még ki is kapnék lakitól (bár már az első meccsünkön se néztem jó szemmel az újrajátszatást, ami aztán sokba is került nekem végül...), akkor is ugyanaz lenne a statom, mint .brk-nak, viszont egymás elleni meccseinken mindkétszer sikerült legyőznöm, és ha jól emlékszem, abban állapodtunk meg anno, hogy az számít 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
megoldjuk ezt okosba, ha 0:00-ig nem bukkan fel, akkor minden elmaradt meccsét 0-20 arányban beírom a másik fél javára.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
laki eléggé inaktív mostanság, mi lenne ha a maradék két meccsemet ellene beírnám 35-0al visszalépés miatt? a helyzetemen úgysem változtat semmit, és ezzel is közelebb vagyunk a PO-hoz.shawnka
na igen, nekem is azért maradt abba a játék, mert az utolsó - egyetlen hiányzó - meccsem Laki ellen lett volna, de néhány pm és jópár Hamachis ráírás után belefáradtam a kergetésébe 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
MICSODA COMEBACK. 😀 Amilyen szánalmas szezont "zártam", most annyira úgy tűnik megtanultam játszani. 😀

A végén mikor 24-7-ről felhoztad két CJ flynak köszönnhetően, azért ott elkezdtem tépni a hajam, ami nincs is. Izgalmas volt a vége, köszi a meccset.Vadkender
nincs is hajad.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
MICSODA COMEBACK. 😀 Amilyen szánalmas szezont "zártam", most annyira úgy tűnik megtanultam játszani. 😀

A végén mikor 24-7-ről felhoztad két CJ flynak köszönnhetően, azért ott elkezdtem tépni a hajam, ami nincs is. Izgalmas volt a vége, köszi a meccset.Vadkender
Azért VY nem akkora KLÁCCSPLÉJÖR 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
MICSODA COMEBACK. 😀 Amilyen szánalmas szezont "zártam", most annyira úgy tűnik megtanultam játszani. 😀

A végén mikor 24-7-ről felhoztad két CJ flynak köszönnhetően, azért ott elkezdtem tépni a hajam, ami nincs is. Izgalmas volt a vége, köszi a meccset.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1 perccel a vége előtt 27-23-as állásnál Vince eladta a labdát. vége a dalnak 😀
30-23. Grat Kendi, izgalmas mérkőzés volt!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
látod? én szóltam 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
néha-néha használhatnád a speciális egységeidet is. csak a fair play miatt mondom.shawnka
KO-nál szoktam.eaglesmcnabb
ez jogos. de tudod melyikre gondolok 😊shawnka
4. negyed és megy 24-7re 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
jó kis meccs, 10-7-re vezet a Browns a 3. negyed közepén és ők támadnakeaglesmcnabb
néha-néha használhatnád a speciális egységeidet is. csak a fair play miatt mondom.shawnka
KO-nál szoktam.eaglesmcnabb
ez jogos. de tudod melyikre gondolok 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó kis meccs, 10-7-re vezet a Browns a 3. negyed közepén és ők támadnakeaglesmcnabb
néha-néha használhatnád a speciális egységeidet is. csak a fair play miatt mondom.shawnka
KO-nál szoktam.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
jó kis meccs, 10-7-re vezet a Browns a 3. negyed közepén és ők támadnakeaglesmcnabb
néha-néha használhatnád a speciális egységeidet is. csak a fair play miatt mondom.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó kis meccs, 10-7-re vezet a Browns a 3. negyed közepén és ők támadnak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
kiemelt topik eggyel felettünk 😀

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1271shawnka
Basszus... Bocs, olyan régen volt már hogy el is felejtettem hogy ilyen is lett csinálva 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes