Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha tesznek fel akkor én is onnan szerzem be. Amúgy nincs pénzem, úgy szerzem be, hogy a 11-et beszámítják a 12-be és így maximum 1-2000 HUF-ot kell ráfizetnem majd. 😊 Amúgy honnan derül ki az hogy Ncore-os verzióhoz nem kell flash? Mi a neve az ilyen módszernek? Mert erről még nem hallottam. Mert akkor én is Ncore-ról szedném le.J.Jaguars
Amiket GoD(Game on Demand)-ként töltenek fel az egy mellékelt profillal elindul de asszem ha azt írják mellé h no JTAG v XBLA az is elindul a fenti módon(az XBLA-ban nem vagyok biztos,már kicsit keverem a rövidítéseket 😀).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
08 PC Rlz!Amadeus91
Az jó is volt! Van egy olyan játékélménye ami pl a 10ből hiányzik, hiába veri a 10 grafba a 08at. Hiányoznak nem az olyan apróságok mint franchiseban az edzőtábor, az újságok és ilyenek. A HoF meg egyenesen számomra etalon..
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Nem Fleshelt a boxom. Hidd el ha meglenne a 11 és játszottál volna a 12 Demo-val simán a 12-őt várnád. És ezek az "ide vagy oda újítások" nem csak ennyiből állnak. Nagyon komoly változásokon ment át a játék. Nekem megvan a 11 és játszottam a 12 Demo-val már a 11-el nem is igazán játszom, mert már annyival jobb a 12 hogy csak na!J.Jaguars
Ahogy gondolod,ha van rá pénzed és úgy gondolod h megéri megvenni akkor tégy ahogy akarsz 😛.

Én meg reménykedem abba h a 12ből tesznek fel ncore-ra no jtag-os vagy valami olyan verziót amihez nem kell flesh.Berez
Ha tesznek fel akkor én is onnan szerzem be. Amúgy nincs pénzem, úgy szerzem be, hogy a 11-et beszámítják a 12-be és így maximum 1-2000 HUF-ot kell ráfizetnem majd. 😊 Amúgy honnan derül ki az hogy Ncore-os verzióhoz nem kell flash? Mi a neve az ilyen módszernek? Mert erről még nem hallottam. Mert akkor én is Ncore-ról szedném le.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem Fleshelt a boxom. Hidd el ha meglenne a 11 és játszottál volna a 12 Demo-val simán a 12-őt várnád. És ezek az "ide vagy oda újítások" nem csak ennyiből állnak. Nagyon komoly változásokon ment át a játék. Nekem megvan a 11 és játszottam a 12 Demo-val már a 11-el nem is igazán játszom, mert már annyival jobb a 12 hogy csak na!J.Jaguars
Ahogy gondolod,ha van rá pénzed és úgy gondolod h megéri megvenni akkor tégy ahogy akarsz 😛.

Én meg reménykedem abba h a 12ből tesznek fel ncore-ra no jtag-os vagy valami olyan verziót amihez nem kell flesh.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
08 PC Rlz!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Hát nemtom h nekem meglenne a 11 full verzióban akkor szerintem én nem várnám a 12-t újítások ide v oda.Persze chipelt boxon más a történet...Berez
Nem Fleshelt a boxom. Hidd el ha meglenne a 11 és játszottál volna a 12 Demo-val simán a 12-őt várnád. És ezek az "ide vagy oda újítások" nem csak ennyiből állnak. Nagyon komoly változásokon ment át a játék. Nekem megvan a 11 és játszottam a 12 Demo-val már a 11-el nem is igazán játszom, mert már annyival jobb a 12 hogy csak na!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nemtom h nekem meglenne a 11 full verzióban akkor szerintem én nem várnám a 12-t újítások ide v oda.Persze chipelt boxon más a történet...
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Madden 11-hez lesz friss, idei roster update? Vagy inkább várjak a madden12-re?Gege55
Várj a 12-re. Nem csak a Roster miatt érdemes rá várni. Teljesen új grafika, teljesen új labdafizika, új ütközésmodellek, új animációk, új franchise mod, stb, stb.

Ui.: De messze van még 09.02 😕


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Madden 11-hez lesz friss, idei roster update? Vagy inkább várjak a madden12-re?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Olyan roster már leszedhető amiben az idei draft pick-k és a FA-k benne vannak?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
J.Jaguars 36

Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
Kipróbáltam,ha pl lefele van a támadó és te föntről jössz szerelni,akkor a jobb sticket felfelé nyomva csak ellöki a támadót jobbra v balra(legalábbis nekem csak ez sikerült).Az h testre szerel a v sem szerintem inkább attól függ h mikor nyomod meg a sticket:Ha távolról akkor lábra szerel(és homály lesz belőle mer az ellen átugorja),ha közel akkor meg felsőtestre.Szemből általában ha az ellenfél nem tér ki(ha igen akkor nagyon nagy homály lesz belőle tehát rizikós)akkor ki lehet osztani egy olyan ütést amitől tuti földre kerül az ellen+ha nem védi a ladbát néha fumble.Különösen hasznos ha TE-t/fullbacket kell megállítani CB-vel 😀.

Ha oldalról szerelsz és az ellen felé nyomod a sticket akkor általában az van h lábra próbál szerelni,de azt nálam mindíg átugorja.

Hátulról meg csak fölfele nyomni éri meg,mert úgy ha nyomsz felé LT-t akkor nagy az esélye a szerelésnek szinte bárki ellen.Berez
Közben én is játszottam egy meccset és kétszer sikerült lábra menni, másik két alkalommal pedig átugrotta. Amúgy nekem is volt lökés meg egy-két felsőtestes szerelés.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
kickoff return td-kkel 😊superbrutal88
Nem volt,Rataxes mondta jól,volt egy fumble return TD.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
Kipróbáltam,ha pl lefele van a támadó és te föntről jössz szerelni,akkor a jobb sticket felfelé nyomva csak ellöki a támadót jobbra v balra(legalábbis nekem csak ez sikerült).Az h testre szerel a v sem szerintem inkább attól függ h mikor nyomod meg a sticket:Ha távolról akkor lábra szerel(és homály lesz belőle mer az ellen átugorja),ha közel akkor meg felsőtestre.Szemből általában ha az ellenfél nem tér ki(ha igen akkor nagyon nagy homály lesz belőle tehát rizikós)akkor ki lehet osztani egy olyan ütést amitől tuti földre kerül az ellen+ha nem védi a ladbát néha fumble.Különösen hasznos ha TE-t/fullbacket kell megállítani CB-vel 😀.

Ha oldalról szerelsz és az ellen felé nyomod a sticket akkor általában az van h lábra próbál szerelni,de azt nálam mindíg átugorja.

Hátulról meg csak fölfele nyomni éri meg,mert úgy ha nyomsz felé LT-t akkor nagy az esélye a szerelésnek szinte bárki ellen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!J.Jaguars
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
kickoff return td-kkel 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
nem úgy van ha lefele akkor lábra, ha felfele akkor testre?!Gege55
Ugyanezt mondta...
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!J.Jaguars
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?J.Jaguars
nem úgy van ha lefele akkor lábra, ha felfele akkor testre?!
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!J.Jaguars
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
Köszi! És a jobb stick-el csak labra lehet szerelni vagy amerre nyomom? Szóval ha lefelé akkor lábra szerel, ha felfelé akkor testre, stb?


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
esetleg int-et dobtál, és utána ő szerelt fumble-ra, amit vissza is hordott td-re? 😀kaszo
Vagy ST-ben nyomott 1-2 fumble return TD-t 😊Rataxes
Azért azt hittem több ideig tart majd amíg rájön valaki 😂.

Úgy látszik csak engem lepett meg hogy a def TD-ket nem mutatja ilyenkor.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
esetleg int-et dobtál, és utána ő szerelt fumble-ra, amit vissza is hordott td-re? 😀kaszo
Vagy ST-ben nyomott 1-2 fumble return TD-t 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!J.Jaguars
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?Berez
KR/PR TD-k? esetleg int-et dobtál, és utána ő szerelt fumble-ra, amit vissza is hordott td-re? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!J.Jaguars
A szerelni kívánt játékos felé nyomod a jobb sticket.Én nem szoktam használni mer mindíg all maddenen játszom és ott a gép 99% h átugorja...

Amúgy lenne egy találós kérdésem a játékkal kapcsolatban,kíváncsi vok rájön-e valaki a megoldásra:Legutóbbi Jets-Colts összecsapás 28-24-gyel végződött,player of the game Brad Smith lett,mutatói:

Comp:0
Yds:0
TD:0
INT:0

Hogy lett akkor player of the game 😛(Segítség:nem módosítottam a posztján és nem sérült le se Holmes se Cotch se Edwards,valamint nem volt rush-ja se)?
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
11-ben ( X360 ), hogy kell lábra szerelni? Köszi!


több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Eagles rosterről van már hír madden 12-ben? Skillek, értékek...Gege55
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/madden12ratings/_/team/ten/id/10/tennessee-titans
Vsz. nagyjából pénteken, max. hétfőn nyílik meg az Eagles "fül" 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Eagles rosterről van már hír madden 12-ben? Skillek, értékek...
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hát remélem tényleg minden benne lesz amit előre írtak, akkor viszont tényleg durván odabasz a silány 11nek. nagyon remélem pl h franchise módban be lehet állítani h az ellenfél meccse hány percre legyen leszimulálva. meg meccs közben már van olyan statisztika h QB hurry 😊 meg a dinamic player progression-höz kapcsolódóan QB under pressure. végre valami életszagú dolog 😊
Kipróbáltam, tetszetős, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy előtte 11 demójával játszottam 2-3 meccset, meg 08-cal gépen megjelenése óta 😀
Egyébként Packers-Bears AFC döntőt lehet lejátszani 😊Deny


Twitter: azajoey