Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kipróbáltam, tetszetős, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy előtte 11 demójával játszottam 2-3 meccset, meg 08-cal gépen megjelenése óta 😀
Egyébként Packers-Bears AFC döntőt lehet lejátszani 😊
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Nehéz lesz kivárni a hó végét 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
PSre is már kint van most töltöm.
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
kijött a madden nfl 12 demoja x360-ra legalábbis biztosan, megújult a mozgás, grafikai javulás, a game flow is sokkal barátibb(game plan/pass/rush opció közül lehet választani) blablabla


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
feletted egy poszttal is ott volt 😂 sebaj, latom mar megkaptad
Sziasztok!

A Football-Freaks oldal még mindig nem műkszik! Esetleg van másik oldal is ahonnan lehet leszedni Rostert a Madden 08 pc-hez? Előre is köszönöm a válszotokat!GhostLead


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
shawnka

Köszi szépen!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros

http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Sziasztok!

A Football-Freaks oldal még mindig nem műkszik! Esetleg van másik oldal is ahonnan lehet leszedni Rostert a Madden 08 pc-hez? Előre is köszönöm a válszotokat!
több mint 13 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
hát a 11 ilyen szempontból elég gyér lett, szinte semmi ilyen extra nincs benne, a stadionfejlesztés pedig szezon végén fog megjelenni.
Üdv!

11-ben hol találom meg a jegyárakat, meg a szuvenírek árait illetve a standionfejlesztést? Emlékszem anno, hogy a 08-ban lehetett a jegyek árait változtatni a parkolónak az árait illetve a jegyeket, bérleteket, stb-t. Illetve mely gombokkal lehet nagy tackle-eket csinálni? Vagy milyen kombinációk vannak erre? Köszi előre is!J.Jaguars
Más: valaki nem tudná felrakni valahova a football-freaks-es dolgokat?mivel nem megy az oldal 😕 régen játszottam vele, már nem emlékszem mi kell hozzá, nekem igazából az up-to-date roster lenne a lényeg. köszi annak aki megtenné 😊
Szerk: sztornó, megtaláltam egy másik oldalon hosszas keresgélés után, ha valakinek kell, itt a torrent link http://www.demonoid.me/files/download/2518993/004055681184 tartalmazza a MadModX installert és az FFXI modot, leírása: http://www.demonoid.me/files/details/2518993/006392119302/


Twitter: azajoey
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Üdv!

11-ben hol találom meg a jegyárakat, meg a szuvenírek árait illetve a standionfejlesztést? Emlékszem anno, hogy a 08-ban lehetett a jegyek árait változtatni a parkolónak az árait illetve a jegyeket, bérleteket, stb-t. Illetve mely gombokkal lehet nagy tackle-eket csinálni? Vagy milyen kombinációk vannak erre? Köszi előre is!


több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Amúgy leírnátok, hogy nektek mi a véleményetek a 10-ről? Grafika, játékmenet, mik változtak az évek során, stb? Mert oké, hogy trailer-ben meg tesztekben dicsérik, de azért a célközönség véleményére is kíváncsi vagyok. Grafika illetve a játékmenet és új animációk érdekelnének mondjuk a 08-óta. Ne tartsátok vissza betűiteket. 😊 Köszi!

Üdv.


több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az előző kudarcba fulladt, így igencsak kérdéses hogy lesz-e olyan vállalkozó szellemű valaki aki nekiáll szervezkedni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hali!
lesz új liga?mert ha igen akkor szeretnék csatlakozni
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
lemez midenféle képen kellcsupi4
Okés köszi.


több mint 13 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
lemez midenféle képen kell
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
A serial kizárólag az online játékhoz szükséges, de valóban lehetnek vele problémák. Az meg kizárt, hogy csak feltelepítve menjen, max. erősen ajánlott, mert úgy nincs a játék közben használva az olvasófej (nem melegszik annyira, nem kopik...).leeon83
Köszi. Ha felmásolom valami HDD-re ( Pendrive, Mobilvinyó, stb ) attól még a lemeze kell nem? Épp tegnap próbáltam az egyik játéknál és kérte a lemezt, pedig felmásoltam egy pendrive-ra. Vagy az NFL-nél megoldható, hogy nem kell a lemez?


több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
A serial kizárólag az online játékhoz szükséges, de valóban lehetnek vele problémák. Az meg kizárt, hogy csak feltelepítve menjen, max. erősen ajánlott, mert úgy nincs a játék közben használva az olvasófej (nem melegszik annyira, nem kopik...).
több mint 13 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Hali!

Madden NFL 11-ről lenne egy-két kérdésem ( X360-as konzol ). Jövőhéten meglesz a 11. Tudom, hogy egy hónap és jön ki a 12, de most sok volt a kiadás így arra nem biztos, hogy lesz pénz, és a 11-hez hozzá tudtam jutni aránylag olcsón. Az lenne a kérdésem, hogy a 11-et kell telepíteni? Mert tobb fórumon írták, hogy telepíteni kell, de nekem 4 GB-s HDD-m van amire nem fér rá. Illetve még írták azt is, hogy van egy serial amit be kell írni, de sokaknál nem fogadta el a játék a serialt pedig eredeti volt a játék. Ezekről tudnátok írni légy szíves? Előre is köszi!

Üdv.J.Jaguars
hello nekem megvan madden 11 és nekem nem kellet semmien serial ...meg fel van telepitve szoval nem tudom hogy anékül is jó de sztem telepités nélkül is jóó!
több mint 13 éve
J.Jaguars 36
Hali!

Madden NFL 11-ről lenne egy-két kérdésem ( X360-as konzol ). Jövőhéten meglesz a 11. Tudom, hogy egy hónap és jön ki a 12, de most sok volt a kiadás így arra nem biztos, hogy lesz pénz, és a 11-hez hozzá tudtam jutni aránylag olcsón. Az lenne a kérdésem, hogy a 11-et kell telepíteni? Mert tobb fórumon írták, hogy telepíteni kell, de nekem 4 GB-s HDD-m van amire nem fér rá. Illetve még írták azt is, hogy van egy serial amit be kell írni, de sokaknál nem fogadta el a játék a serialt pedig eredeti volt a játék. Ezekről tudnátok írni légy szíves? Előre is köszi!

Üdv.


több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Hol lehet kikapcsolni a Madden 08 pc-es verziójában, a salary cap funkciót???
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tud valaki egy jó editort a 08hoz?JSanyo
footballfreaks-en találsz...de ha gondolod én is küldhetek.Divat
sajna cseszik behozni az oldalt, ment a PMJSanyo
az fasza, ment válasz és mail is.

|
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
tud valaki egy jó editort a 08hoz?JSanyo
footballfreaks-en találsz...de ha gondolod én is küldhetek.Divat
sajna cseszik behozni az oldalt, ment a PM

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tud valaki egy jó editort a 08hoz?JSanyo
footballfreaks-en találsz...de ha gondolod én is küldhetek.

|
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
tud valaki egy jó editort a 08hoz?

több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
deniSSilver88

Sztem új Roster nem lesz még egy darabig! Megy a kavalkád ( csak úgy röpködnek az igazolások a lockout után)! Megvárják míg vége lesz, és utánna hátha valaki elkészíti!