Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
nincs benne .exe A .ros-t a Dokumentumok\Madden NFL 08\Rosters -be tedd, a .dat-ot meg a Dokumentumok\Madden NFL 08 -ba másold be és a játékon belül töltsd be a rostertFarky
megcsináltam, de elég érdekes eredménye lett. Brett Favre feje került a RT-hez, Chris Henry (RIP) meg Carson Palmer lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
nincs benne .exe A .ros-t a Dokumentumok\Madden NFL 08\Rosters -be tedd, a .dat-ot meg a Dokumentumok\Madden NFL 08 -ba másold be és a játékon belül töltsd be a rostert

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Hamachi kell csak hozzá. Game update, roster frissítés.Vadkender
rosterem most valami jsmadden2010 van. Az a tavalyi draft utáni roster.

A megfelelő rostert és update-t hol találom? (1.0 verzió van meg)Amadeus91
Update-elni a játék főablakából tudod, alul lesz egy Update a Play mellett. Rostert itt találsz: http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
Arcképek meg itt vannak:
http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.datFarky
és ezeket hova kell beilleszteni? vagy .exe is van benne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ha megmondjátok, hogy hogy kell.. kell hozzá valami + program, patch? Pl xFire.Amadeus91
Hamachi kell csak hozzá. Game update, roster frissítés.Vadkender
rosterem most valami jsmadden2010 van. Az a tavalyi draft utáni roster.

A megfelelő rostert és update-t hol találom? (1.0 verzió van meg)Amadeus91
Update-elni a játék főablakából tudod, alul lesz egy Update a Play mellett. Rostert itt találsz: http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
Arcképek meg itt vannak:
http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
2 meccsem vár lejátszásra már csak. Laki ellen lenne mindkettő, és nagyon szeretném már letudni őket.

szerk: mivel Raider89 nem tudja lejátszani a maradék 3 meccsét, szerintem Mozart barátunk átveheti a New Orleans-i franchiset.shawnka
ha megmondjátok, hogy hogy kell.. kell hozzá valami + program, patch? Pl xFire.Amadeus91
Hamachi kell csak hozzá. Game update, roster frissítés.Vadkender
rosterem most valami jsmadden2010 van. Az a tavalyi draft utáni roster.

A megfelelő rostert és update-t hol találom? (1.0 verzió van meg)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
2 meccsem vár lejátszásra már csak. Laki ellen lenne mindkettő, és nagyon szeretném már letudni őket.

szerk: mivel Raider89 nem tudja lejátszani a maradék 3 meccsét, szerintem Mozart barátunk átveheti a New Orleans-i franchiset.shawnka
ha megmondjátok, hogy hogy kell.. kell hozzá valami + program, patch? Pl xFire.Amadeus91
Hamachi kell csak hozzá. Game update, roster frissítés.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
2 meccsem vár lejátszásra már csak. Laki ellen lenne mindkettő, és nagyon szeretném már letudni őket.shawnka
Nekem is csak az utolsó, laki elleni meccsem van hátra, és már múlt héten is le akartam játszani....
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
2 meccsem vár lejátszásra már csak. Laki ellen lenne mindkettő, és nagyon szeretném már letudni őket.

szerk: mivel Raider89 nem tudja lejátszani a maradék 3 meccsét, szerintem Mozart barátunk átveheti a New Orleans-i franchiset.shawnka
ha megmondjátok, hogy hogy kell.. kell hozzá valami + program, patch? Pl xFire.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Énis azok közé tartozok, akiket már nem izgat már ez. Nem azt mondom, hogy cserbenhagylak titeket, csak most elegem lett belőle egy ideig. Vagy megvártok, vagy beír mindenki magának egy 21-0-át és majd kövi szezonba (ha kapok ezek után helyet) bizonyítok.Vadkender
...amit megint megunsz 11 meccs után? :rolleyes: ne csináld ezt, kapd össze a kis csapatodat, és pótolgasd be a meccseidet.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ha vége ennek a szezonnal be lehet majd, de megjósolhatatlan hogy ez mikor lesz... Lehet ki kéne tűzni valami határidőt a meccsek lejátszására, és ha valakit nagyon nem lehet elérni arra a meccsre beírni neki egy 21-0 zakót.Rataxes
Volt idő határ kitűzve. Egyébként a kezdő lelkesedés, annyira visszahagyott, hogy kb 5-en/6-an veszik komolyan.Vadkender
ha már itt vagy,lejátszhatnánk az elmaradt meccsünket 😛Newman
Énis azok közé tartozok, akiket már nem izgat már ez. Nem azt mondom, hogy cserbenhagylak titeket, csak most elegem lett belőle egy ideig. Vagy megvártok, vagy beír mindenki magának egy 21-0-át és majd kövi szezonba (ha kapok ezek után helyet) bizonyítok.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha vége ennek a szezonnal be lehet majd, de megjósolhatatlan hogy ez mikor lesz... Lehet ki kéne tűzni valami határidőt a meccsek lejátszására, és ha valakit nagyon nem lehet elérni arra a meccsre beírni neki egy 21-0 zakót.Rataxes
Volt idő határ kitűzve. Egyébként a kezdő lelkesedés, annyira visszahagyott, hogy kb 5-en/6-an veszik komolyan.Vadkender
ha már itt vagy,lejátszhatnánk az elmaradt meccsünket 😛

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
2 meccsem vár lejátszásra már csak. Laki ellen lenne mindkettő, és nagyon szeretném már letudni őket.

szerk: mivel Raider89 nem tudja lejátszani a maradék 3 meccsét, szerintem Mozart barátunk átveheti a New Orleans-i franchiset.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ha vége ennek a szezonnal be lehet majd, de megjósolhatatlan hogy ez mikor lesz... Lehet ki kéne tűzni valami határidőt a meccsek lejátszására, és ha valakit nagyon nem lehet elérni arra a meccsre beírni neki egy 21-0 zakót.Rataxes
Volt idő határ kitűzve. Egyébként a kezdő lelkesedés, annyira visszahagyott, hogy kb 5-en/6-an veszik komolyan.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha vége ennek a szezonnal be lehet majd, de megjósolhatatlan hogy ez mikor lesz... Lehet ki kéne tűzni valami határidőt a meccsek lejátszására, és ha valakit nagyon nem lehet elérni arra a meccsre beírni neki egy 21-0 zakót.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Sziasztok! Itt, hogy megy ez a Madden 08 bajnokság? Be lehet csatlakozni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Lakival én is nagyon szeretnék játszani, azt mondta 4-5 napja, hogy majd szól. Szeretném már letudni az alapszakaszt, szóval kérek mindenkit, hogy pótoljon.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na nem játszotok srácok?.brk
múltkor írtam Lakinak, azt mondta lejátszhatjuk még aznap, felmentem hamára, ő nem jött, azóta nem írt 😊
Laki, ha olvasod ezt, esetleg ma?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na nem játszotok srácok?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Shawn, rúgd ki a régi nickem. Most raktam fel megint a hamát, és új accnak érzékel. Újra be kellene lépnem a csoportba, máskülönben nem tudom lejátszani a meccseimet.Vadkender
meg van oldva, jöhetsz.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Shawn, rúgd ki a régi nickem. Most raktam fel megint a hamát, és új accnak érzékel. Újra be kellene lépnem a csoportba, máskülönben nem tudom lejátszani a meccseimet.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Én-millann 49-35

Second Half Magic.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Én-.brk 48-24

MVP: Burner

Jó meccs volt az első félidőig, utána elkezdődött a second half magic, és elhúztam, meg Rodgers is lesérült, Flynn pedig ügyetlen.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Laki, le tudnánk játszani ma valamikor a meccset?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Laki, milllann, nekem ma egész nap jó, úgyhogy lehet keresni.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én - biagio 31-26

éó 😀 jó meccs volt, fumble-k döntötték el.shawnka
PM-et megkaptad?