Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem még lenne meccsem Raiders89-el... Az akkor most elmarad vagy hogy?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
A trackerben látom még egyik sincs benn, ezért beírom őket ide is:

Patriots - Giants 28 - 55
Colts - Giants 35 - 59Pocs
updated 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A trackerben látom még egyik sincs benn, ezért beírom őket ide is:

Patriots - Giants 28 - 55
Colts - Giants 35 - 59

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most jó lenne neked a meccs Farky?Pocs
Most sajnos nem, de holnap du.5-től bármikorFarky
Szerintem az nekem is jó lesz, akkor majd hamán.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Most jó lenne neked a meccs Farky?Pocs
Most sajnos nem, de holnap du.5-től bármikor

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Most jó lenne neked a meccs Farky?

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Colts - Vikings 49-59
MVP: AP (126 futott yard (9,6 AVG) - 3 futott TD, 128 elkapott yard (32 AVG) - 1 elkapott TD)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Gyerekek az én kérdéseimre is szánjatok már pár másodpercet! 😊 Ne mindíg csak meccsezzetek...
Az AI beállításoknál a Defense résznél van 3 opció ami nem teljesen világos.
Mit jelentenek és mit befolyásol? (Pl: ha magasra teszem vagy ha alacsonyra)
-Awareness
-Knockdowns
-Break BlockVentura
default beállításokkal játszunk, én nem is tudom mik ezek, gondolom ezért nem válaszoltak mások sem eddig 😊
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
Gyerekek az én kérdéseimre is szánjatok már pár másodpercet! 😊 Ne mindíg csak meccsezzetek...

Az AI beállításoknál a Defense résznél van 3 opció ami nem teljesen világos.

Mit jelentenek és mit befolyásol? (Pl: ha magasra teszem vagy ha alacsonyra)
-Awareness
-Knockdowns
-Break Block

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Shawnkával mi a helyzet? Eredményeket nem frissíti, írtam neki a meccsünkről 2 pm-et, 3-szor írtam hamachin egyszer sem válaszolt semmire.Biagio
eredményeket frissítem, hamachi meg nem jelez. de majd úgyis szólok, ha épp ráérek.shawnka
majd nekem is küldj egy privit légyszi, hogy mikor játsszuk le az eheti meccsünket 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Shawnkával mi a helyzet? Eredményeket nem frissíti, írtam neki a meccsünkről 2 pm-et, 3-szor írtam hamachin egyszer sem válaszolt semmire.Biagio
eredményeket frissítem, hamachi meg nem jelez. de majd úgyis szólok, ha épp ráérek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Shawnkával mi a helyzet? Eredményeket nem frissíti, írtam neki a meccsünkről 2 pm-et, 3-szor írtam hamachin egyszer sem válaszolt semmire.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Először is bocsi, hogy beoffolok ide.
Valaki nem tudna adni nekem egy idei (2011es) draft class-t madden 08-hoz? Football-Freaks be van halva már napok óta, amit meg 1et leszedtem még régen attól behal a madden editor 😕 . Megköszönném, ha lenne valaki aki régebben letöltött ilyet, és fel tudná tölteni nekem egy tárhelyre 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biagio - .brk 45 - 28
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
valaki akivel elmaradt meccsem van ráér ma?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Minden 3. továbbjut LETT VOLNA a terv, de fair play miatt (kaszo, .brk, Rata kedvéért 😛) marad minden ahogy volt, A Saints helyett meg feljut a régi rendszer szerinti legjobb kieső. Asszem ez így fair. Ne az döntsön már hogy milyen csoportba jutottál.eaglesmcnabb
De nagy lelkű vagy. 😀Vadkender
Csak azért, mert benne van a pakliban, hogy lejjebb csúszok. (lebuktam 😕 ) 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Minden 3. továbbjut LETT VOLNA a terv, de fair play miatt (kaszo, .brk, Rata kedvéért 😛) marad minden ahogy volt, A Saints helyett meg feljut a régi rendszer szerinti legjobb kieső. Asszem ez így fair. Ne az döntsön már hogy milyen csoportba jutottál.eaglesmcnabb
De nagy lelkű vagy. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Minden 3. továbbjut LETT VOLNA a terv, de fair play miatt (kaszo, .brk, Rata kedvéért 😛) marad minden ahogy volt, A Saints helyett meg feljut a régi rendszer szerinti legjobb kieső. Asszem ez így fair. Ne az döntsön már hogy milyen csoportba jutottál.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Részemről ok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
😂 sorry,de legalabb azota szarnyalsz es gyujtod a wket 😛 amugy sztem ugy lenne modi hogy a hatralevo ellenfeleimhez beirnatok a Wt mittom 14-0s p.kulonbseggel.es akkor aki a legjobban all az eppen nem bejutok kozul az megy helyettem,vagy az en csapatommal vagy a sajatjaval,majd a commisioner meg a playa eldonti.Raider89
van benne vmi, mivel a te így is, úgyis második lennél, de mondjuk Ratának számít, hogy mit játszik ellened. ha jól figyeltem, többi ellenfél nem releváns PO szempontjából (bocsi tőletek emiatt, no offense). azt a meccset nem tudnátok esetleg még lejátszani?.brk
de ha meg nem tudják már lejátszani, mert írta Raider korábban hogy nem nagyon megy neki a játék már, akkor szerintem úgy lenne talán a legésszerűbb, ha a B csoportból "kivesszük" őt, és akkor Rata a második helyével PO-zik (ha meg tudja tartani 😛), Farky meg miilann meg küzdhetne a harmadik helyért a csoportban, és így nem kéne változtatni az alapszabályokon se, hogy PO-ban a három első, a három második és a két legjobb harmadik játszik. 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
😂 sorry,de legalabb azota szarnyalsz es gyujtod a wket 😛 amugy sztem ugy lenne modi hogy a hatralevo ellenfeleimhez beirnatok a Wt mittom 14-0s p.kulonbseggel.es akkor aki a legjobban all az eppen nem bejutok kozul az megy helyettem,vagy az en csapatommal vagy a sajatjaval,majd a commisioner meg a playa eldonti.Raider89
van benne vmi, mivel a te így is, úgyis második lennél, de mondjuk Ratának számít, hogy mit játszik ellened. ha jól figyeltem, többi ellenfél nem releváns PO szempontjából (bocsi tőletek emiatt, no offense). azt a meccset nem tudnátok esetleg még lejátszani?
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
Ti milyen AI beállítások mellett játszotok?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Milán feljebb lép a PR-en úgy érzem 😊eaglesmcnabb
lejjebb már úgyse tudok 😀


@raider89: na bezzeg engem még gyorsan jól elvertél kétszer is, megjegyeztelek 😛 😀miilann
😂 sorry,de legalabb azota szarnyalsz es gyujtod a wket 😛 amugy sztem ugy lenne modi hogy a hatralevo ellenfeleimhez beirnatok a Wt mittom 14-0s p.kulonbseggel.es akkor aki a legjobban all az eppen nem bejutok kozul az megy helyettem,vagy az en csapatommal vagy a sajatjaval,majd a commisioner meg a playa eldonti.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Milán feljebb lép a PR-en úgy érzem 😊eaglesmcnabb
lejjebb már úgyse tudok 😀


@raider89: na bezzeg engem még gyorsan jól elvertél kétszer is, megjegyeztelek 😛 😀

child please!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Milán feljebb lép a PR-en úgy érzem 😊eaglesmcnabb
ja mondjuk megcsinálhatnád most hétvégén a legfrissebb még PO előtti PR-t 😀.brk
csinálhattok ti is 😛 egyet terveztem PO előttre, de majd csak jövőhéten 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!