Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
ez meg csak jatek,hulyeseg lenne szarra szabalyozni.Raider89
sztem ez a lényeg, ha vki komolyan akar maddenezni annak ott van a millió+1 pro liga, legalabbis szerintem akik itt játszanak inkább csak kedvtelésből, szórakozásból csinálják, elég ha csak magamra és a mérlegemre gondolok 😀

child please!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az utolsó 2 percben szerintem semmi gond nincs az időhúzással, de meccs közben azért kicsit én is ideges voltam, amikor Rata már 3:30-cal a vége előtt szinte 0-ig futtatta a play clockot, ez jogos. Ha az nincs, akkor talán sikerült volna az utolsó negyedben fordítani 31-6-ról 😀Pocs
Már bocsánat, de konkrét direkt időhúzás csak az utolsó 3-4 snapnél volt részemről, ami szerintem teljesen érthető 31-26-nál... 03:30-nál max. azért futtattam mert nem találtam hirtelen normális playt...
Egyébként meg ilyenkor ki lehet kérni az időt/le lehet védekezni a játékot/lehet pontokat szerezni 😊Rataxes
Félre ne érts, nem kötözködni akartam és nem is vártam el, hogy kezdj el no-huddle offenset játszani, csak úgy tűnt, mintha már 3:30-nál is direkt pörgetted volna annyira látványosan az órát, de akkor nem.

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
valosagban se szabalyozzak hogy hany flyt lehet meg bliccet,ill pro bolon tilos a blicc,deaz bohockodas. ez meg csak jatek,hulyeseg lenne szarra szabalyozni. ha valaki 1mas utan 10x dob flyt akko dobjon. nem unfair, csak madar mert mast nem tud 😂 egyebkent ilyennel meg nem talalkozam ebben a ligaban_magamon kivul_ 😂 😂 😂 nemam 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az utolsó 2 percben szerintem semmi gond nincs az időhúzással, de meccs közben azért kicsit én is ideges voltam, amikor Rata már 3:30-cal a vége előtt szinte 0-ig futtatta a play clockot, ez jogos. Ha az nincs, akkor talán sikerült volna az utolsó negyedben fordítani 31-6-ról 😀Pocs
Már bocsánat, de konkrét direkt időhúzás csak az utolsó 3-4 snapnél volt részemről, ami szerintem teljesen érthető 31-26-nál... 03:30-nál max. azért futtattam mert nem találtam hirtelen normális playt...
Egyébként meg ilyenkor ki lehet kérni az időt/le lehet védekezni a játékot/lehet pontokat szerezni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
kaszo: Szövegértés 1-es 😛 Senki sem mondta, hogy korlátozzuk a blitzeket, csak azt mondtam, hogy máshol még ilyen is van, az szerintem is hülyeség. Azt meg az első postban írtam is, hogy a végén és nagy hátrányban ne kelljen várni a védelemre, de az elején még mindig nem értem, hogy miért lenne ez akkora baj :rolleyes:
Az utolsó 2 percben szerintem semmi gond nincs az időhúzással, de meccs közben azért kicsit én is ideges voltam, amikor Rata már 3:30-cal a vége előtt szinte 0-ig futtatta a play clockot, ez jogos. Ha az nincs, akkor talán sikerült volna az utolsó negyedben fordítani 31-6-ról 😀

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Igen, nektek is igazatok van.

Egyszerűen ha valaki fly-al operál, akkor több pontot kell nála szerezni 😀

Most átgondoltam újra ezt a meccsemet Newman ellen, és rájöttem, hogy ez a játék ilyen, ha nem tetszik nem kell játszani. Mostmár nem fogok idegeskedni ezeken. Bocs Newman, hogy a második félidőben csak hülyéskedtem a playeknél.

Illetve a sok szabály tényleg sok veszekedést eredményezne. Szerintem jó ahogy most van, eddig is végig ment a dolog. Gond lenne az ilyenekkel csak

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az all-madden szintet nem ismerem, nem próbáltam még, de egyelőre még ezt látom a legértelmesebb ötletnek az eddig felvetettek közül, ha mindenképp változtatni akartuk (meg persze a csapatok "draftolása" is jó szerintem). bajnokság után ki lehetne próbálni pár meccsen, és ha segít, akkor átrakni arra. 😊kaszo
Na látod, csupa jó ötleteket dobok be 😛
Viszont nem is az INTek számával lenne gond, inkább az, hogy all-madden szinten lenne pár sack 😀 de az eredmények is élethűbbek lennének jóval 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Az a baj, hogy ha bevezetjük, hogy ne lehessen fly-t dobni, akkor simán bevezethetnénk, hogy ne lehessen ilyen meg olyan blitzeket hívni, ne lehessen irányítóval futni stb. Minden csapatnak megvan az erőssége, ha elvesszük az IND-tól, hogy ne dobhasson flyt, akkor biza Young se futkározzon...eaglesmcnabb
Nem is a teljes korlátozásra gondoltam, de a meccsenkénti 8-10 az irreális szerintem, ami többször is előfordult már ellenem. Amúgy olyan szabály is van sok ligában, hogy nem lehet állandóan blitzelni 😀Pocs
ez a nem lehet blitzelni szerintem megint baromság :rolleyes:
tényleg már lassan ilyen retard ligát akartok hogy fumble után le kell térdelni négyszer hogy megint az jöhessen aki elvesztette a labdát, mert úgy sportszerű....
ráadásul ebből az "egy meccsen csak x fly lehet" féle szabályból csak a viták lennének hátrányból hogy "de hát én úgy számoltam hogy már nem dobhatsz többet, én így nem játszok tovább, játsszuk inkább újra a meccset". azt nem akarjátok bevezettetni hogy futásnál nem lehet irányt váltani, forogni és highlight stickelni, mert nehéz levédekezni? 😊

Newman: nem is a play áthívásával van a baj, hanem azzal, ha egyből utána indul is a play.Pocs
én meg pont azt utálom, amikor valaki vár előnyből, meg a meccs végén szándékosan pörgeti az órát 😉 aki meg hátrányban van, hadd ne várjon már fél percet amíg talál az ellenfele egy olyan védekezési formát, amivel sutba dobhatja az egész playt 😀

az all-madden szintet nem ismerem, nem próbáltam még, de egyelőre még ezt látom a legértelmesebb ötletnek az eddig felvetettek közül, ha mindenképp változtatni akartuk (meg persze a csapatok "draftolása" is jó szerintem). bajnokság után ki lehetne próbálni pár meccsen, és ha segít, akkor átrakni arra. 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Viszont arra is volt precedens, hogy CJ-t utolérték 😀 ami a speed, és acceleration értékei mellett hihetetlen 😀

szvsz annyit kéne csinálni, hogy felhozni all-maddenre a gépet. Egyből jobb meccsek lennének...eaglesmcnabb
jo sok int lenneRaider89
---> kevesebb fly passz a tömegbe 😀eaglesmcnabb
ezmost fajt.
😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Viszont arra is volt precedens, hogy CJ-t utolérték 😀 ami a speed, és acceleration értékei mellett hihetetlen 😀

szvsz annyit kéne csinálni, hogy felhozni all-maddenre a gépet. Egyből jobb meccsek lennének...eaglesmcnabb
jo sok int lenneRaider89
---> kevesebb fly passz a tömegbe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Viszont arra is volt precedens, hogy CJ-t utolérték 😀 ami a speed, és acceleration értékei mellett hihetetlen 😀

szvsz annyit kéne csinálni, hogy felhozni all-maddenre a gépet. Egyből jobb meccsek lennének...eaglesmcnabb
jo sok int lenne



Just Win Baby!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Viszont arra is volt precedens, hogy CJ-t utolérték 😀 ami a speed, és acceleration értékei mellett hihetetlen 😀

szvsz annyit kéne csinálni, hogy felhozni all-maddenre a gépet. Egyből jobb meccsek lennének...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
csak a fly ejaejaooooooo 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is a teljes korlátozásra gondoltam, de a meccsenkénti 8-10 az irreális szerintem, ami többször is előfordult már ellenem. Amúgy olyan szabály is van sok ligában, hogy nem lehet állandóan blitzelni 😀Pocs
megoldás!ne kerülj hamar nagy előnybe... 😛Newman
A mostani meccsel nem is volt baj, de te is jobban jártál volna szerintem a rövidebb passzokkal 😛Pocs
lényegtelen volt,uraltad a meccset
még a fly passzokat nyelted a legjobban 😀

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az a baj, hogy ha bevezetjük, hogy ne lehessen fly-t dobni, akkor simán bevezethetnénk, hogy ne lehessen ilyen meg olyan blitzeket hívni, ne lehessen irányítóval futni stb. Minden csapatnak megvan az erőssége, ha elvesszük az IND-tól, hogy ne dobhasson flyt, akkor biza Young se futkározzon...eaglesmcnabb
Nem is a teljes korlátozásra gondoltam, de a meccsenkénti 8-10 az irreális szerintem, ami többször is előfordult már ellenem. Amúgy olyan szabály is van sok ligában, hogy nem lehet állandóan blitzelni 😀Pocs
megoldás!ne kerülj hamar nagy előnybe... 😛Newman
A mostani meccsel nem is volt baj, de te is jobban jártál volna szerintem a rövidebb passzokkal 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Az a baj, hogy ha bevezetjük, hogy ne lehessen fly-t dobni, akkor simán bevezethetnénk, hogy ne lehessen ilyen meg olyan blitzeket hívni, ne lehessen irányítóval futni stb. Minden csapatnak megvan az erőssége, ha elvesszük az IND-tól, hogy ne dobhasson flyt, akkor biza Young se futkározzon...eaglesmcnabb
Nem is a teljes korlátozásra gondoltam, de a meccsenkénti 8-10 az irreális szerintem, ami többször is előfordult már ellenem. Amúgy olyan szabály is van sok ligában, hogy nem lehet állandóan blitzelni 😀Pocs
megoldás!ne kerülj hamar nagy előnybe... 😛

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Az a baj, hogy ha bevezetjük, hogy ne lehessen fly-t dobni, akkor simán bevezethetnénk, hogy ne lehessen ilyen meg olyan blitzeket hívni, ne lehessen irányítóval futni stb. Minden csapatnak megvan az erőssége, ha elvesszük az IND-tól, hogy ne dobhasson flyt, akkor biza Young se futkározzon...eaglesmcnabb
Nem is a teljes korlátozásra gondoltam, de a meccsenkénti 8-10 az irreális szerintem, ami többször is előfordult már ellenem. Amúgy olyan szabály is van sok ligában, hogy nem lehet állandóan blitzelni 😀

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én le tudom védekezni, sőt még user pick-kel is büntetek 😛 De maddenben irreálisan sok olyan van, amikor a receivernek több yard előnye van. Most Newman például elég sokat dobott, mert korán nagy hátrányba került és így be is jött neki 3 (amiből az egyiknél hátra hívott secondary mellett is volt Welkernek elég sok helye). Az meg nem megoldás, hogy mindig hátra állítod fel a secondaryt, mert egy normális ellenfél szétfut akkor 😛

Newman: nem is a play áthívásával van a baj, hanem azzal, ha egyből utána indul is a play.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó, de ha például, valaki orrba-szájba blitzel, az ne csodálkozzon el azon, ha beszopja a flyokat. 😀 Én is dobálok meccsenként vagy 3-4 fly-t, mondjuk csak full üres emberre,mindegyiket úgy, hogy üresre játsza magát CJ, mert Youngban igencsak benne van a pickfaktor. Ilyenkor általában 4-5 yardos térségben sehol egy deka védő, hát azt sajnálom.
Nekem is volt olyan hogy dime preventen, 3 ember közül leszedte pl. Jennings, vagy White, de az is benne van a pakliban, hogy egy Jennings szintű Elkapót nem tud levédekezni pl. egy Mickey.
Az a baj, hogy ha bevezetjük, hogy ne lehessen fly-t dobni, akkor simán bevezethetnénk, hogy ne lehessen ilyen meg olyan blitzeket hívni, ne lehessen irányítóval futni stb. Minden csapatnak megvan az erőssége, ha elvesszük az IND-tól, hogy ne dobhasson flyt, akkor biza Young se futkározzon...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
szerintem ezek butaságok.
ha "félsz" a fly-tól, küldd hátra a védelmedet, legjobb példa a legutóbbi két meccsem brk ellen, első meccsünkkön csak Jenningsnek összehajigált majd 400 yardot, mert mindig lefutott, ahogy írtad, második meccsen meg már figyeltem erre, és hiába akármilyen gyors, összesen két elkapása lett az egész visszavágón, összesen alig 50 yard.... márpedig ha az én texansos sec-emmel meg tudtam oldani, akkor másnak is menni fog. ha nem tudja levédekezni a CPU, védekezd le te magad, jóhogy már nem legközelebb csak összeengedjük mindkét oldalról a gépet 😀
és ezt úgy mondom, hogy én nem is szoktam olyan gyakran csinálni, mint amilyen gyakran elszenvedője voltam.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez mindenki ellen működik,nem csak ellenetek 😛
(am a mostani meccs nem csak a fly passok miatt ment el,mert most alig dobtam azt)
a playáthívásnak meg pont a megzavarás a lényege,szerintem...

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na ezt nagyon támogatom. Kb 5 meccsemből 4 ilyen előrebaszott labdán ment el, kis túlzással. Én építgetem a playeket, aztán az ellenelhajintja, TD, elhajintja TD....és kikaptam. Most is Newman ellen annyira felment bennem a pumpa, amikor ráküldök egy hitsticket az irányítóra, aki éppen el tudta dobni a labdát fel a pálya végére, és TD...kétszer is a meccsen....na mondom jólvan....azután tüntetésből minden playhívása előtt elmentem a kapufa mögötti hálótartó oszlopát a D-Line egy tagjával 5ször megkerülni. A végén későn jutott eszembe már, hogy a piros kis jelzőbójákat az endzoneban fel lehet borítani, és csak egyet sikerült már, mire lejárt az idő😕

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
például? Kíváncsian várom mik ezek 😀
eaglesmcnabb
Csak olyanok, amik az online ligákban is vannak, de ezek csak javaslatok, le is szavazhattok 😀

Sokan halomra dobálják a fly-okat (amikor csak egyenesen fut a WR) és ez elég szarul van megoldva a maddenben, a CPU kb le sem tudja védekezni (All-pron főleg). Ez különösen akkor vicces, amikor 2 védőd van a WR-re állítva, akik elvileg gyorsabbak is, és mégis le vannak maradva 😀 Így csak úgy van esély ellene, ha átváltasz a védőkre és te ütöd el, de nagyon sokszor úgy sem. Kezdetben teljesen be is volt tiltva a fly ott, ahol játszottam, ami azért túlzás, később pedig félidőnként 2-re.
A második nem is annyira szabály, szerintem alapnak kéne lennie, hogy ha áthívja valaki a playt, vagy látja hogy a másik még éppen azt választja ki éppen, hogy kit irányítson, akkor nem indítja el egyből a playt, kivéve a meccs végefelé persze...

Volt még több is, csak azok most nem jutnak eszembe. Majd beírom azokat is.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
szerk.: újraraktam a játékot, lehetőleg már tudok meccseket játszani, akinek van velem elmaradt meccse szóljon! 😀eaglesmcnabb
szólok 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Newman
egy "titka" van,nagyon jól irányítja az általa vezérelt játékosokat,jövőre övé lesz a leggyengébb csapat,előre látom 😛
Nekem megfelel egy olyan csapat, ami idén PO-ba sem jutott. Mondjuk a Chargers 😀

Amúgy az eddigi meccseim alapján lesz pár szavályjavaslatom is, ha már hosszabb távra tervezünk.Pocs
például? Kíváncsian várom mik ezek 😀

szerk.: újraraktam a játékot, lehetőleg már tudok meccseket játszani, akinek van velem elmaradt meccse szóljon! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!