Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Halihó még akivel van elmaradt meccsem. Most gyertek, most szar vagyok 😀
fetomy: Igen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rata: 4.0-nak kell lennie? 😊 Köszi egyébként 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na mindenki húzzon bele mert a legjobb mérlegű aki pont lemarad a playoffról átveheti a csapatomat.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
éés, valami updatelés nem volt? mintha kellett volna updatelni a játékot 😊
fetomy
De, updatelni kell a cuccot, ezt a játék nyitóképernyőjén tudod (a kis ablak ami megjelenik rögtön indításkor)... Illetve a rostereknek és a beállításoknak egyezniük kel... Asszem nagyjából ennyi 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Amúgy hogy van ez, ha valaki Prora állítja, amásik meg All Pro-ra, akkor most melyiket veszi a gép figyelembe?Desert Eagle .5o
Gondolom a hostolóét.

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Amúgy hogy van ez, ha valaki Prora állítja, amásik meg All Pro-ra, akkor most melyiket veszi a gép figyelembe?Desert Eagle .5o
A hostoló beállításai szerint megy le a meccs.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy: Ha nem router mögül tolod a netet, akkor semmi. Ha igen akkor kell még egy hama, és légy tagja a hálózatnak.eaglesmcnabb
jajj tényleg, a hama 😀
éés, valami updatelés nem volt? mintha kellett volna updatelni a játékot 😊

Amúgy ha ezt megcsinálom, valakinek, aki nem expert, később este (kb. 10 után sztem) nem lenne kedve elverni? 😀

Desert Eagle: a hazaiét. És én úgy emlékszem, hogy kinek mi a beállítása, a statban az eltérhet, de mindig a hazai csapat szerinti stat számít 😊
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy hogy van ez, ha valaki Prora állítja, amásik meg All Pro-ra, akkor most melyiket veszi a gép figyelembe?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fetomy: Ha nem router mögül tolod a netet, akkor semmi. Ha igen akkor kell még egy hama, és légy tagja a hálózatnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Habi, a playoffban lehet átveheted a csapatom, mert én majd költözés miatt nem tudok meccsezni 1 jó ideig.Raider89
Szerintem ha vki nem tudja vállani a játékot a playoffban, adjuk a legerősebb lemaradó csapatnak a helyet.
San Diego- Tennessee 64-57 😀
Még mielőtt meglepődnétek a sok ponton a CPU Pro módban volt 😀eaglesmcnabb
Milann ellen énis játszottam egy félidőt rookieban. 😀Biagio
ez igaz, azért bocs még egyszer 😀
de most all-proba játszottunk, direkt megnéztem most a statsban is.miilann
Nekem Pro volt. de tök mindegy, nem ezen múlt. A sok pont ellenére is azt mondanám, hogy szar volt az Offensem. Mind a fal , mind az irányító. CJ az egyedüli pozitívum.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Habi, a playoffban lehet átveheted a csapatom, mert én majd költözés miatt nem tudok meccsezni 1 jó ideig.Raider89
Szerintem ha vki nem tudja vállani a játékot a playoffban, adjuk a legerősebb lemaradó csapatnak a helyet.
San Diego- Tennessee 64-57 😀
Még mielőtt meglepődnétek a sok ponton a CPU Pro módban volt 😀eaglesmcnabb
Milann ellen énis játszottam egy félidőt rookieban. 😀Biagio
ez igaz, azért bocs még egyszer 😀
de most all-proba játszottunk, direkt megnéztem most a statsban is.

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Habi, a playoffban lehet átveheted a csapatom, mert én majd költözés miatt nem tudok meccsezni 1 jó ideig.Raider89
Szerintem ha vki nem tudja vállani a játékot a playoffban, adjuk a legerősebb lemaradó csapatnak a helyet.
San Diego- Tennessee 64-57 😀
Még mielőtt meglepődnétek a sok ponton a CPU Pro módban volt 😀eaglesmcnabb
Milann ellen énis játszottam egy félidőt rookieban. 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi kell ahhoz pontosan, hogy tudjak valakivel játszani? Van egy alap 08maddenem, meg netem 😀 És már fingom nincs, hogy ez hogy ment régen..
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
San Diego- Tennessee 64-57 😀
Még mielőtt meglepődnétek a sok ponton a CPU Pro módban volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Habi, a playoffban lehet átveheted a csapatom, mert én majd költözés miatt nem tudok meccsezni 1 jó ideig.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
08 4.0-ás verzióval toljuk. Elvileg lesz draft a következő szezonban, csak játékosok helyett a csapatokat húzzuk. Volt olyan ötlet is, hogy ha valaki ért a madden editorhoz, akkor az idei class játékosait draftolhatjuk a csapatainkba. Bevallom nekem utóbbi jobban bejön 😛shawnka
persze mert nem akarod elveszteni az Atlantát 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
amúgy ezt a játékot HML-ben toljátok?
vagy csak itteni userek simán?
ill gondolom pc-n megy az őrültködés, melyik verziót nyomatjátok?
lehet beszállnék ha van hely és "zseniális" laptopom is bírja a játékot 😛Habi
Csak itt, egymás között. Hamachin van egy hálózat, aztán ennyi. Beszállni a következő szezonra tudsz majd, mert van nekünk még 5 alapszakasz meccs+PO-k.shawnka
de 08 vagy melyik verzió?
köv szezonba beletartozik a draft is?
melyik csapatok szabadok?Habi
08 4.0-ás verzióval toljuk. Elvileg lesz draft a következő szezonban, csak játékosok helyett a csapatokat húzzuk. Volt olyan ötlet is, hogy ha valaki ért a madden editorhoz, akkor az idei class játékosait draftolhatjuk a csapatainkba. Bevallom nekem utóbbi jobban bejön 😛
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy ezt a játékot HML-ben toljátok?
vagy csak itteni userek simán?
ill gondolom pc-n megy az őrültködés, melyik verziót nyomatjátok?
lehet beszállnék ha van hely és "zseniális" laptopom is bírja a játékot 😛Habi
Csak itt, egymás között. Hamachin van egy hálózat, aztán ennyi. Beszállni a következő szezonra tudsz majd, mert van nekünk még 5 alapszakasz meccs+PO-k.shawnka
de 08 vagy melyik verzió?
köv szezonba beletartozik a draft is?
melyik csapatok szabadok?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
amúgy ezt a játékot HML-ben toljátok?
vagy csak itteni userek simán?
ill gondolom pc-n megy az őrültködés, melyik verziót nyomatjátok?
lehet beszállnék ha van hely és "zseniális" laptopom is bírja a játékot 😛Habi
Csak itt, egymás között. Hamachin van egy hálózat, aztán ennyi. Beszállni a következő szezonra tudsz majd, mert van nekünk még 5 alapszakasz meccs+PO-k.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy ezt a játékot HML-ben toljátok?
vagy csak itteni userek simán?
ill gondolom pc-n megy az őrültködés, melyik verziót nyomatjátok?
lehet beszállnék ha van hely és "zseniális" laptopom is bírja a játékot 😛


JT Daniels fan
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
All-madden cpu +1
Meg jól látom utolsó 5 hét mindenkinek csak csoportmeccs?Biagio
Jól látod 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
All-madden cpu +1
Meg jól látom utolsó 5 hét mindenkinek csak csoportmeccs?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
fly-témához, sztem felesleges lenne szabályozni, ha valaki konzekvens erre játszik, kiszűrhető és levédekezhető (mondom úgy, hogy rengeteget szoptam már miatta), ahogy kaszo is mondta, első meccsünkön Jennings vmi 400 yardot összekapart így, másodikon viszont jól levédekezte, ennél fogva nem is nagyon játszottam rá.

időhúzás viszont engem nagyon tud zavarni, ez egy játék és nem értem minek ezzel szórakozni. legalábbis én nem azért játszom, hogy megnyerjek minden meccset, persze törekszem rá, de ha jó a meccs és élvezem a játékot, nem fogok térdelgetni, meg feleslegesen várni 20 mp-t, hogy ráüljek a 4 pont előnyömre. akkor inkább megpróbálok szerezni még 3-at minimum, aztán ha nem jön össze legalább van izgalom még 😊

viszont egy íratlan szabályt jó lenne arra bevezetni, hogy ha challenge-el az ellen, és tisztán látszódik, hogy neki van igaza, teszem azt már fél órája lenn van a könyöke a futónak, de mégis fumble, akkor az O első playe punt legyen. nem akarok öntömjénezésbe kezdeni, hogy én eddig ezt csináltam ( 😀 ), de sztem ez korrekt dolog a játék balfaszkodásainak legyűrése érdekében.

persze mindenki máshogy játszik, van aki hasonló szellemiségben, van aki nem, ezzel semmi baj nincs, csak találjunk majd vmi arany középutat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lájkolom a külön tracker topicot! 😊
(Shawnka, esetleg a blogra egy linket beszúrhatnál a végére, hogy egybe legyen minden 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Félre ne érts, nem kötözködni akartam és nem is vártam el, hogy kezdj el no-huddle offenset játszani, csak úgy tűnt, mintha már 3:30-nál is direkt pörgetted volna annyira látványosan az órát, de akkor nem.Pocs
Hát nem tudom, szerintem 3:30-nál max. az az egy ilyen eset volt, nem hiszem hogy folyamatban húztam volna az időt (leszámítva az utolsó 3-4 snapet)... De ha esetleg mégsem így volt akkor elnézést kérek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes