Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Chargers-Saints 29-46
MVP: Brees, 445 yard, 4TD
Végén jól tolta a srác, Vincivel és Gatesel nem lehetett mit csinálni szinte... De azért 4 intet begyűjtött a Dm megint.
Grat Milánnak, egyre jobban nyomja.
Na akkor végeztem a regularral, elsőként. 😛
11-4, szarabbra számítottam, mondjuk 0-15. 😂Raider89
wat, nekem 18 meccsem van a sorsolásban: "Week 20 (apr 8-apr 14)"
és két bye week közben.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
holnap 6tól a laki/shawnka/farky 3as közül vkivel letudnám nyomni a meccset?miilann
velem sajnos legalább egy hétig nem, mert gipszben van a kezem :SFarky
jó kifogás sose rossz 😀 de azért jobbulást 😊

holnap 6tól a laki/shawnka/farky 3as közül vkivel letudnám nyomni a meccset?miilann
velem akár most is.shawnka
most bl-t nézek, de akkor a holnap 6 jó lenne?

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
holnap 6tól a laki/shawnka/farky 3as közül vkivel letudnám nyomni a meccset?miilann
velem akár most is.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
holnap 6tól a laki/shawnka/farky 3as közül vkivel letudnám nyomni a meccset?miilann
velem sajnos legalább egy hétig nem, mert gipszben van a kezem :S

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
holnap 6tól a laki/shawnka/farky 3as közül vkivel letudnám nyomni a meccset?

child please!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Chargers-Saints 29-46
MVP: Brees, 445 yard, 4TD
Végén jól tolta a srác, Vincivel és Gatesel nem lehetett mit csinálni szinte... De azért 4 intet begyűjtött a Dm megint.
Grat Milánnak, egyre jobban nyomja.
Na akkor végeztem a regularral, elsőként. 😛
11-4, szarabbra számítottam, mondjuk 0-15. 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Most számoltam és meccsem elvan maradva. 😀

Newman,Laki,Barney és végül de nem utolsó sorban Desert Eagle. Laki kivételével írjatok, hogy mikor lenne jó lejátszani. (remélem ebből a 4 meccsből 2-őt behúzok)Vadkender
16 hét van ugye nálunk is? mert akkor én ha jól tom 7-2-nél vettem át a dolgot, azóta 0-4, szóval még 3 meccsem van, egy Newman, te, és még nemtom ki, meglesem....hmm 17. hétre nincs meccsem, szóval akkor csak 15 meccses?
Akkor viszont csak Newman és te vagytok.
Nekem szedán, csütörtökön pénteken, hmm igazából egész héten jó délután este, de előzetes egyeztetés kell a pontos időről, mert kondizok is meg ilyenek is, csak tudom nagyjából igazítani ezt.
Írjatok rám mindketten, hogy mikor jó nektek, és választok.Desert Eagle .5o
ha van kedved lejátszhatod azokat a meccseket, amiket még anno Skytto tolt :rolleyes:
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most számoltam és meccsem elvan maradva. 😀

Newman,Laki,Barney és végül de nem utolsó sorban Desert Eagle. Laki kivételével írjatok, hogy mikor lenne jó lejátszani. (remélem ebből a 4 meccsből 2-őt behúzok)Vadkender
16 hét van ugye nálunk is? mert akkor én ha jól tom 7-2-nél vettem át a dolgot, azóta 0-4, szóval még 3 meccsem van, egy Newman, te, és még nemtom ki, meglesem....hmm 17. hétre nincs meccsem, szóval akkor csak 15 meccses?
Akkor viszont csak Newman és te vagytok.
Nekem szedán, csütörtökön pénteken, hmm igazából egész héten jó délután este, de előzetes egyeztetés kell a pontos időről, mert kondizok is meg ilyenek is, csak tudom nagyjából igazítani ezt.
Írjatok rám mindketten, hogy mikor jó nektek, és választok.Desert Eagle .5o
szerdán este ráérek,nagyon,akkor a meccseim nagy részét megpróbálom bepótolni,jó sokkal lógok 😀

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Most számoltam és meccsem elvan maradva. 😀

Newman,Laki,Barney és végül de nem utolsó sorban Desert Eagle. Laki kivételével írjatok, hogy mikor lenne jó lejátszani. (remélem ebből a 4 meccsből 2-őt behúzok)Vadkender
16 hét van ugye nálunk is? mert akkor én ha jól tom 7-2-nél vettem át a dolgot, azóta 0-4, szóval még 3 meccsem van, egy Newman, te, és még nemtom ki, meglesem....hmm 17. hétre nincs meccsem, szóval akkor csak 15 meccses?
Akkor viszont csak Newman és te vagytok.
Nekem szedán, csütörtökön pénteken, hmm igazából egész héten jó délután este, de előzetes egyeztetés kell a pontos időről, mert kondizok is meg ilyenek is, csak tudom nagyjából igazítani ezt.
Írjatok rám mindketten, hogy mikor jó nektek, és választok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Most számoltam és meccsem elvan maradva. 😀

Newman,Laki,Barney és végül de nem utolsó sorban Desert Eagle. Laki kivételével írjatok, hogy mikor lenne jó lejátszani. (remélem ebből a 4 meccsből 2-őt behúzok)


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Grat Raider89!
Nehezen indult ez a meccs is, mármint a technikai része most, mivel alig tudtunk csatlakozni. Sajna most nem is éppen a legjobb nettel vagyok, ami a második félidőre jött ki, nagyon beszaggatott a játék...ki is hagytam egy PAT-ot, viszont jó fej volt Raider, és ő is direkt kihagyott egyet. A végén még pár inch-re a gólvonal előtt állított meg, de le is járt az idő. A fordítás kb végig nem volt benne, nem mondom hogy nagy volt közöttünk a különbség, de minimum 1 TD mindenképp megvolt. Hála istennek nem dobtam INT-et sem. 60% körül passzoltam, ami szerintem magamhoz képest nem rossz. 2 TD is összejött, így Flacco 9 TD-nél jár, az se rossz. Hát van még hova fejlődni azért, talán nem is az offense-el van a legnagyobb baj, mert ha elkapom a fonalat, akkor nincs gáz, de a D elég gyatra. Leginkább 3.-ra. Most is nagyon szokszor kényszerítettem az ellent 3.ra, de ott megáll a tudomány, és valahogy mindig kiszenveditek ellenem a fránya 1st downt.
Gyenge kezdés után tehát továbbra is erős visszaeséssel a Ravens eddig 0 - 4 a kezeim között 😂

Power Rankinges kérdésre a válasz eaglesmcnabb -> a Ravensnek hirtelen halált okozott a GM csere.Desert Eagle .5o
kell egy kis idő, amíg belejössz. Van ez így, és ez a kis idő néha 8-10 meccs. De ezt gondolom a többiek nevében is beszélhetek, hogy azért mára már jóval kiegyensúlyozottabb a mezőny, mint a legelején... A kezdetben kicsit "gyengélkedő" csapatok is kezdenek magukra találni, kis idő és majd és W-k is jönnek neked is, ezt biztosan állíthatom, ne aggódj. 😉

valaki egy barátságos ilyenkor éjfél fele? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Grat Raider89!
Nehezen indult ez a meccs is, mármint a technikai része most, mivel alig tudtunk csatlakozni. Sajna most nem is éppen a legjobb nettel vagyok, ami a második félidőre jött ki, nagyon beszaggatott a játék...ki is hagytam egy PAT-ot, viszont jó fej volt Raider, és ő is direkt kihagyott egyet. A végén még pár inch-re a gólvonal előtt állított meg, de le is járt az idő. A fordítás kb végig nem volt benne, nem mondom hogy nagy volt közöttünk a különbség, de minimum 1 TD mindenképp megvolt. Hála istennek nem dobtam INT-et sem. 60% körül passzoltam, ami szerintem magamhoz képest nem rossz. 2 TD is összejött, így Flacco 9 TD-nél jár, az se rossz. Hát van még hova fejlődni azért, talán nem is az offense-el van a legnagyobb baj, mert ha elkapom a fonalat, akkor nincs gáz, de a D elég gyatra. Leginkább 3.-ra. Most is nagyon szokszor kényszerítettem az ellent 3.ra, de ott megáll a tudomány, és valahogy mindig kiszenveditek ellenem a fránya 1st downt.
Gyenge kezdés után tehát továbbra is erős visszaeséssel a Ravens eddig 0 - 4 a kezeim között 😂

Power Rankinges kérdésre a válasz eaglesmcnabb -> a Ravensnek hirtelen halált okozott a GM csere.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ravens-Saints 16-30
MVP: Colston
Ja és ha jól látom, már csak 1 forduló van vissza az alapszakaszból, ill 2, de az egyikbe byeom van 😀
Milán, majd jelezd hogy mikor lenne jó lebonyolítani a 2. meccsünket, nekem ráér, csak nemsokára költözök, és nem biztos hogy lesz netem\gépem egy ideig.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Hali!
Az illetékesnek ismételten szólok, hátha észreveszi magát, hogy továbbra sincs hely hamachin, nem tudok belépni. Nem tudom kié a reszort, de légy szíves valamit tenni tenni. Kösz.Desert Eagle .5o
megoldva.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hali!
Az illetékesnek ismételten szólok, hátha észreveszi magát, hogy továbbra sincs hely hamachin, nem tudok belépni. Nem tudom kié a reszort, de légy szíves valamit tenni tenni. Kösz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Vadkender!
neked most nem lenne jó a meccsünk?
íram hamán.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Saints-Chargers 23-16
MVP: tökömtudjaki 😂
De sztem Bush, mert 3 TDt futott.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A következő a hiba: coin tossnál megáll a játék. Eddig ilyet nem tapasztaltam, Milánnal 3szor próbáltuk, mindháromszor ez történt. Fogalmam sincs mi lehet a baj...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biagio - Raider89 30 - 16
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Én meg CJ-t kezdem utálni a játékban. Fut 112 yardot, elkap 110 yardot és visszahord 175 yardot és nem fárad el. Miez?Biagio
Gépállat.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én meg CJ-t kezdem utálni a játékban. Fut 112 yardot, elkap 110 yardot és visszahord 175 yardot és nem fárad el. Miez?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
VY pályafutása legszarabb meccse... 4 INT+2 fumble.

Köcsög Wittent meg alapból is utálom, a madden még jobban kihozza ezen tulajdonságát 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biagio - Eaglesmcnabb 44 - 22
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Vikings végleg elbúcsúzott a PO-tól:

Chargers-Vikings 52-31

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki egy barátságost?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!