NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nos, a rejtély kibogozta önmagát.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Sziasztok!

Szívesen lepasszolom az indulási jogot Desert Eagle-nek, mert az utóbbi napokban volt időm egy kicsit ismerkedni a pc-s verzióval és hát... maradnék a konzolnál! A bajnoki rendszer mondjuk nagyon vonzó lenne, de a meccseket lejátszani leginkább késő esténként, a munkahelyemen tudnám 😀 , ahol pedig az ottani internetkapcsolat miatt, nem tudnék senkivel összecsatlakozni! Úgyhogy ezúton is köszönöm szépen az invitálást, de...
Esetleg Ps3-on valaki nem játszik online franchise-t???

üdv
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na, itten' vagyok. Akivel van elmaradt meccsem, -ill az eheti ellenfelem- az karcoljon rám pls pmet hogy neki mikor lenne jó lenyomni. Ma már nem, de holnap du és a hétvégén lejátszhatnánk.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nekem pont Skyttoval kellett volna játszanom a héten, úgyhogy találjátok ki gyorsan ki helyettesíti 😀
Vagy esetleg a bevált módszer szerint Desert Eagle játszhatna egy meccset leeonnal, mert ez kicsit mindkettejükkel szemben igazságtalan 😀kaszo
Jó ötlet. Mondjuk net alapján is dönthetnénk. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nekem múlthéten kellett volna játszanom vele, pedig végre bepótoltam a lemaradásokat.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Nekem pont Skyttoval kellett volna játszanom a héten, úgyhogy találjátok ki gyorsan ki helyettesíti 😀
Vagy esetleg a bevált módszer szerint Desert Eagle játszhatna egy meccset leeonnal, mert ez kicsit mindkettejükkel szemben igazságtalan 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
leeon vagy DesertEagle az új GM? ez most nekem sem tiszta.shawnka
DesertEagle lemaradt róla, nem?

De felőlem tarthatunk népszavazást is. 😀Vadkender
Hát azért túlzás a lemaradás, mivel az egyetlen fennmaradó helyért RaiderNation kiesése miatt anno még én meccseltem Biagioval, azaz az én érdeklődésem kb sokkal régebbi.
De ha a hely megüresedésétől számítjuk, és külön kellett rá jelezni, akkor a srác jelentkezett előbb. Sakkozzátok ki, ahogy akarjátok.
Kampányszövegem: ellenem biztosított a győzelmed! 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Houston Texans - New York Giants 31-61

MVP: Eli Manning ( 372 yards, 6 TD, 0 INT, 142.2-es rating, 1 rushing TD)

Azért a második negyed elején 24-7-nél izgultam egy kicsit 😀barney
na igen 😊 félidőben 0 turnover, aztán mikor átvetted a vezetést, "bepánikoltam" és összehajigáltam 4 int-et, második félidőt így lehoztad 40-7-re 😊 első félidőkben szinte verhetetlen vagyok 😀 aztán mindig elrontom 😕
de legalább végre egy olyan meccset játszhattam hosszú idő után újra, ami nem laggolt 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Houston Texans - New York Giants 31-61

MVP: Eli Manning ( 372 yards, 6 TD, 0 INT, 142.2-es rating, 1 rushing TD)

Azért a második negyed elején 24-7-nél izgultam egy kicsit 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
RaiderNation játszott anno egy meccset, Skytto 9-et. ez egy csomó újrajátszást, újraszámolást jelent. szerintem maradjon így, és csak vegye át a csapatot.shawnka
jogos, de Skytto az egyik legjobb játékos volt. nem mind1, hogy akik kikaptunk ellene hogy állunk. ez most elég önző magatartás, de az is benne van a pakliban, hogy megvernénk, az meg nem mind1.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
RaiderNation játszott anno egy meccset, Skytto 9-et. ez egy csomó újrajátszást, újraszámolást jelent. szerintem maradjon így, és csak vegye át a csapatot.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Vki egy meccs? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
és akkor Skytto régi meccsei újra lejátszásra kerülnek, vagy marad az eredmény?.brk
gondolom ugyanaz lesz mint RaiderNationnél, új játékos, új csapattal, új meccsek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
és akkor Skytto régi meccsei újra lejátszásra kerülnek, vagy marad az eredmény?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Már meg se merem lassan kérdezni hogy van-e kedve játszani valakinek egy edzőmeccset... :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Philadelphia Eagles(laki) - Houston Texans(kaszo): 54 : 44
MVP: Lesean McCoy: 231 yrds - 4TDsLaki
Durva meccs lehetett. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Philadelphia Eagles(laki) - Houston Texans(kaszo): 54 : 44
MVP: Lesean McCoy: 231 yrds - 4TDsLaki
jár a gratuláció 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Philadelphia Eagles(laki) - Houston Texans(kaszo): 54 : 44
MVP: Lesean McCoy: 231 yrds - 4TDs


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
leeon vagy DesertEagle az új GM? ez most nekem sem tiszta.shawnka
DesertEagle lemaradt róla, nem?

De felőlem tarthatunk népszavazást is. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
leeon vagy DesertEagle az új GM? ez most nekem sem tiszta.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
laki, barney, leeon83: priviben várom az időpontokat a mérkőzések lejátszására 😊 (hamacsin egyikőtöket se találom soha, ha jól látom leeon még nincs is felvéve skytto helyére)
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
No akkor Skytto helyét ki vette át és milyen csapattal?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
San Diego Chargers - Indianapolis Colts 21 : 44

MVP: Peyton Manning: 367 yard 4 TD 0 INT 148.1 rating

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rohadt bug. Elpasszolom, hátradobja, leesik a földre, felveszi, és visszahordja TD-re... fasza...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Titans 45
Packers 37

más: ha vkinél előfordul még, hogy nyomja a gombokat klaviatúrán de a játék nem/későn érzékeli, mi a megoldás? kezd idegesítő lenni..brk
netcsere