NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Titans 45
Packers 37

jó meccs volt, végig kiegyenlített.
MVP: CJ, kb 200 yard elkapás, 150 yard futva és 4 TD.
és szvsz Crosby, mivel sikerült kihagynom 3 FG-t is vele...



más: ha vkinél előfordul még, hogy nyomja a gombokat klaviatúrán de a játék nem/későn érzékeli, mi a megoldás? kezd idegesítő lenni.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ó maaan, megüresedett egy hely, és nem szóltok 😕
Na mind1 akkor.Desert Eagle .5o
megüresedett egy hely 😛shawnka
Meg bé is telt😀
Farky! Figyeltem, most éppen 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ó maaan, megüresedett egy hely, és nem szóltok 😕
Na mind1 akkor.Desert Eagle .5o
Figyeld a topicot 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ó maaan, megüresedett egy hely, és nem szóltok 😕
Na mind1 akkor.Desert Eagle .5o
megüresedett egy hely 😛
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ó maaan, megüresedett egy hely, és nem szóltok 😕
Na mind1 akkor.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy meccset valaki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Köszi a meccset mindkettőtöknek, ott folytattam ahol abbahagytam: PM passz gép, a secondary nyeli a hosszú passzokat és a futójátéból meg jönnek a fumblek. 😀Farky
Fő a változatosság 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Köszi a meccset mindkettőtöknek, ott folytattam ahol abbahagytam: PM passz gép, a secondary nyeli a hosszú passzokat és a futójátéból meg jönnek a fumblek. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Colts 38
Packers 45

mvp, gondolom Driver, mivel 221 yard, 2 TD
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Indianapolis Colts - New York Giants 14-38

MVP: Justin Tuck (5 tackles, 4 sacks, 1 FF)

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Bocs Kendi,hogy nem voltam pénteken se,nem tudom mi lelt,jövőhéten elvileg ráérek.... 😊Newman
majd laki is értesítsen,hogy neki mikor jóNewman
Öreg, a hétvégét meglátjuk még. 😀 most lehet nekem lesz dolgom (de szerintem eltudom intézni). És semmi baj 😊 Megesik még a legjobbakkal is. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
elszállt a procim, de amint megjön az új, képes leszek pótolni.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
fasza hogy a bajnoki meccsünket meg nem akarod lejátszani "újra", ha már kisírtad, hiába írtam privit is kétszer, meg hamacsin is vagy ötször azóta :rolleyes:kaszo
Azt hittem hogy csak velem kellett új meccset tolni 😀 Bár az enyém rendhagyó volt, a 3. negyed elején közölte velem hogy elég az 53-0 neki 😀eaglesmcnabb
nekünk az utolsó negyedből volt hátra kb 1 perc, amikor megkérdezte hogy "ez ugye még nem a bajnoki?" 😀
de majd jövő héten bepótoljuk elvileg 😀kaszo
Nálunk hirtelen áramkimaradás volt 0-harmincvalamennyinél 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bocs Kendi,hogy nem voltam pénteken se,nem tudom mi lelt,jövőhéten elvileg ráérek.... 😊Newman
majd laki is értesítsen,hogy neki mikor jó

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
elvileg írtam hamachin 😀Laki
fasza hogy a bajnoki meccsünket meg nem akarod lejátszani "újra", ha már kisírtad, hiába írtam privit is kétszer, meg hamacsin is vagy ötször azóta :rolleyes:kaszo
Azt hittem hogy csak velem kellett új meccset tolni 😀 Bár az enyém rendhagyó volt, a 3. negyed elején közölte velem hogy elég az 53-0 neki 😀eaglesmcnabb
nekünk az utolsó negyedből volt hátra kb 1 perc, amikor megkérdezte hogy "ez ugye még nem a bajnoki?" 😀
de majd jövő héten bepótoljuk elvileg 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elvileg írtam hamachin 😀Laki
fasza hogy a bajnoki meccsünket meg nem akarod lejátszani "újra", ha már kisírtad, hiába írtam privit is kétszer, meg hamacsin is vagy ötször azóta :rolleyes:kaszo
Azt hittem hogy csak velem kellett új meccset tolni 😀 Bár az enyém rendhagyó volt, a 3. negyed elején közölte velem hogy elég az 53-0 neki 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ha még áll az ajánlat, akkor szívesen beszállnék a ligátokba! Feltettem a játékot a gépemre, frissítettem is, úgyhogy megvan minden (leszámítva a tapasztalatot 😊).leeon83
A rostert se felejtsd el frissíteni, valahol be van linkelve itt a topikban, hogy melyiket használjuk 😊kaszo
http://hotfile.com/dl/95202631/ed78fb3/madden-2011-v1.rar.html

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bocs Kendi,hogy nem voltam pénteken se,nem tudom mi lelt,jövőhéten elvileg ráérek.... 😊

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Ha még áll az ajánlat, akkor szívesen beszállnék a ligátokba! Feltettem a játékot a gépemre, frissítettem is, úgyhogy megvan minden (leszámítva a tapasztalatot 😊).leeon83
A rostert se felejtsd el frissíteni, valahol be van linkelve itt a topikban, hogy melyiket használjuk 😊
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha még áll az ajánlat, akkor szívesen beszállnék a ligátokba! Feltettem a játékot a gépemre, frissítettem is, úgyhogy megvan minden (leszámítva a tapasztalatot 😊).
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Közben visszaolvastam és megtaláltam köszi.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Barney és Skytto sem reagált eddig a PM-re és hamchin sem látom őket :-/Farky
Skytto-t ne is keresd. Elméletileg elromlott a gépe (vagy valami ilyesmi) és ezért ő kiszállt. Helyette jön majd az új srác (elméletileg).


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Barney és Skytto sem reagált eddig a PM-re és hamchin sem látom őket :-/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
elvileg írtam hamachin 😀Laki
fasza hogy a bajnoki meccsünket meg nem akarod lejátszani "újra", ha már kisírtad, hiába írtam privit is kétszer, meg hamacsin is vagy ötször azóta :rolleyes:
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
elvileg írtam hamachin 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."