Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
Itt van egy játék AI beállítás, de nem tudom értelmezni.
http://www.gamespot.com/ps2/sports/madden08/show_msgs.php?topic_id=m-1-38179932&pid=938345&page=0

Példának vegyük:
False Start - 8/10
Itt megértem mert ugye a 10 a 100%, a 8 pedig a 80%... Így felhúzom 80-ra a false startot...

A probléma már itt van:
QB Accuracy - 9/20 / 8/20
Itt már a 10 helyett 20 van. Jöhetne akkor ugye itt akkor egy ''matematika'', hogy leegyszerűsítjük 10-re a 20-at, de akkor nincs értelme. Nem értem miért nem a maximum 20-as helyett a maxium 10-es van? Mit takarhat, hogy 20-at írt?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Amugy S-W és S-S-el tudsz TO nélkül változtatni.Biagio
nah ezaz. én gamepaddal tolom. .)


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amugy S-W és S-S-el tudsz TO nélkül változtatni.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Laki - Biagio 22-34

Az első meccsünk 82-0 volt, onnan ilyen fejlődés hatalmas teljesítmény. 14-0-val indult a meccs Laki-nak és az első félidőben kb 2percig volt volt nálam a labda, de így sikerült 14-10el az öltözőbe menni. A második félidőben pedig megfordult a mérkőzés alakulása. 3. negyedben egy sikeres onside kick és egy turnover, így zsinorban 3 pontszerző drive a részemről. Time of pos így a meccs végére egálba került. Remélem nincs harag Laki, úgy leléptél meccs után, hogy se szó se beszéd. Ha ilyen játékot mutattál volna végig biztos a playoff, a legjobbamat kellett hoznom ellened. (romo 150.2es passer rating)Biagio
nem nem sorry csak kicsit felment a pumpa az onside kickek miatt 😀 köszi a meccset 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Laki - Biagio 22-34

Az első meccsünk 82-0 volt, onnan ilyen fejlődés hatalmas teljesítmény. 14-0-val indult a meccs Laki-nak és az első félidőben kb 2percig volt volt nálam a labda, de így sikerült 14-10el az öltözőbe menni. A második félidőben pedig megfordult a mérkőzés alakulása. 3. negyedben egy sikeres onside kick és egy turnover, így zsinorban 3 pontszerző drive a részemről. Time of pos így a meccs végére egálba került. Remélem nincs harag Laki, úgy leléptél meccs után, hogy se szó se beszéd. Ha ilyen játékot mutattál volna végig biztos a playoff, a legjobbamat kellett hoznom ellened. (romo 150.2es passer rating)
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Desert Eagle - Baltimore Ravens Farky - Indianapolis Colts 17 - 23

MVP: Dallas Clark 99 yard 3 TD

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
higuain írtam pmet.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
higuaín20 9
Valaki egy barimeccs? 😊Laki
Én benne vagyok! 😉
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Valaki egy barimeccs? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi srácok!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tök mindegy hova másolom mert elég vicces arcok jönnek ki 😀 Pl: Urlacher néger benne 😀 😀 😀JUNIOR#46
http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat
arcképcsomag hozzáNewman
Köszi szépen de a 2010 es keretből senkit nem találok...JUNIOR#46
a rosterfájlt ide kell tenni (Dokumentumok/Madden NFL 08/Rosters),ha ez megvan,akkor a játékban a menüpontoknál jobb alul a Menu/Fileban be kell tölteni a roster és akkor meglesznek az új nevek.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tök mindegy hova másolom mert elég vicces arcok jönnek ki 😀 Pl: Urlacher néger benne 😀 😀 😀JUNIOR#46
http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat
arcképcsomag hozzáNewman
Köszi szépen de a 2010 es keretből senkit nem találok...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tök mindegy hova másolom mert elég vicces arcok jönnek ki 😀 Pl: Urlacher néger benne 😀 😀 😀JUNIOR#46
http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat
arcképcsomag hozzá

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tök mindegy hova másolom mert elég vicces arcok jönnek ki 😀 Pl: Urlacher néger benne 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
valaki tudna dobni egy roster update linket a 08-hoz?JUNIOR#46
Tess: http://hotfile.com/dl/109366578/9ddee88/madden-2011-v1.rar.html

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
valaki tudna dobni egy roster update linket a 08-hoz?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Week 13:
Rata - Minnesota Vikings - Desert Eagle - Baltimore Ravens : 50 - 34

Továbbra is hihetetlen pechem van, 3 olyan TD-t kaptam be, hogy egyetlen play, előreküldött labda, TD....
Valamint igencsak hadilábon állok a Ravens playbookkal is, van még mit tanulni belőle...
Egyébként előző meccshez hasonlóan most is az volt, hogy 1 TD-n belül voltam, 41-34 volt, és onside kick, meg is szereztem, csakhogy szabálytalannak ítéltetett....Rata jött, látott pontokat szerzett. 44-34. Innen már hail mary volt, nem sikerült, INT-et dobtam, Rata meg TD-t szerzett. 50-34, kettő perc alatt a győzelmi esélyeim elszálltak.

Grat Rata, amikor kellett megcsináltad a playeket. Legközelebb remélem végre a fumblik is elkerülnek, most is kiejtettem vagy 2-3szor...Desert Eagle .5o
Bármelyik playbookot használhatod. én is az eaglesét használom.eaglesmcnabb
Azt állítottam be kezdéskor, de tökre nem az volt a meccsen...nem értem.Desert Eagle .5o
mert ha előbb a playbookot állítod be és utána a profilodat - és ott nem az van megadva - akkor a profilodban megadott kedvenc csapatét állítja be

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Week 13:
Rata - Minnesota Vikings - Desert Eagle - Baltimore Ravens : 50 - 34

Továbbra is hihetetlen pechem van, 3 olyan TD-t kaptam be, hogy egyetlen play, előreküldött labda, TD....
Valamint igencsak hadilábon állok a Ravens playbookkal is, van még mit tanulni belőle...
Egyébként előző meccshez hasonlóan most is az volt, hogy 1 TD-n belül voltam, 41-34 volt, és onside kick, meg is szereztem, csakhogy szabálytalannak ítéltetett....Rata jött, látott pontokat szerzett. 44-34. Innen már hail mary volt, nem sikerült, INT-et dobtam, Rata meg TD-t szerzett. 50-34, kettő perc alatt a győzelmi esélyeim elszálltak.

Grat Rata, amikor kellett megcsináltad a playeket. Legközelebb remélem végre a fumblik is elkerülnek, most is kiejtettem vagy 2-3szor...Desert Eagle .5o
Bármelyik playbookot használhatod. én is az eaglesét használom.eaglesmcnabb
Azt állítottam be kezdéskor, de tökre nem az volt a meccsen...nem értem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Week 13:
Rata - Minnesota Vikings - Desert Eagle - Baltimore Ravens : 50 - 34

Továbbra is hihetetlen pechem van, 3 olyan TD-t kaptam be, hogy egyetlen play, előreküldött labda, TD....
Valamint igencsak hadilábon állok a Ravens playbookkal is, van még mit tanulni belőle...
Egyébként előző meccshez hasonlóan most is az volt, hogy 1 TD-n belül voltam, 41-34 volt, és onside kick, meg is szereztem, csakhogy szabálytalannak ítéltetett....Rata jött, látott pontokat szerzett. 44-34. Innen már hail mary volt, nem sikerült, INT-et dobtam, Rata meg TD-t szerzett. 50-34, kettő perc alatt a győzelmi esélyeim elszálltak.

Grat Rata, amikor kellett megcsináltad a playeket. Legközelebb remélem végre a fumblik is elkerülnek, most is kiejtettem vagy 2-3szor...Desert Eagle .5o
Bármelyik playbookot használhatod. én is az eaglesét használom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Most számolgattam a statisztikákat és Romo elérte a 40 TD-t 2INT mellett. 😀Biagio
Túl sok a szabadidőd 😀
Nagy D# csatában:

Delete - Chicago Bears Farky - Indianapolis Colts: 6-10

Köszi a meccset.Farky
Durván izgalmas meccs lehetett. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nagy D# csatában:

Delete - Chicago Bears Farky - Indianapolis Colts: 6-10

Köszi a meccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most számolgattam a statisztikákat és Romo elérte a 40 TD-t 2INT mellett. 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Week 13:
Rata - Minnesota Vikings - Desert Eagle - Baltimore Ravens : 50 - 34

Továbbra is hihetetlen pechem van, 3 olyan TD-t kaptam be, hogy egyetlen play, előreküldött labda, TD....
Valamint igencsak hadilábon állok a Ravens playbookkal is, van még mit tanulni belőle...
Egyébként előző meccshez hasonlóan most is az volt, hogy 1 TD-n belül voltam, 41-34 volt, és onside kick, meg is szereztem, csakhogy szabálytalannak ítéltetett....Rata jött, látott pontokat szerzett. 44-34. Innen már hail mary volt, nem sikerült, INT-et dobtam, Rata meg TD-t szerzett. 50-34, kettő perc alatt a győzelmi esélyeim elszálltak.

Grat Rata, amikor kellett megcsináltad a playeket. Legközelebb remélem végre a fumblik is elkerülnek, most is kiejtettem vagy 2-3szor...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Falcons 37-22 Brows

Shawnka nagyon rossz. Aki nyerni akar ellene, az most játsszon vele. 😀Vadkender
az a baj hogy most én is szar vagyok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Falcons 37-22 Brows

Shawnka nagyon rossz. Aki nyerni akar ellene, az most játsszon vele. 😀


Vadkender on Twitter