Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Newman
egy "titka" van,nagyon jól irányítja az általa vezérelt játékosokat,jövőre övé lesz a leggyengébb csapat,előre látom 😛
Nekem megfelel egy olyan csapat, ami idén PO-ba sem jutott. Mondjuk a Chargers 😀

Amúgy az eddigi meccseim alapján lesz pár szabályjavaslatom is, ha már hosszabb távra tervezünk.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez mondjuk nem semmi tényleg, előző körben kikaptam Miilann-tól, az volt az első győzelme, most meg megvertem Barney-t (Pocs-t ? 😊 ) akinek mez ez volt az első veresége 😊Rataxes
engem viszont elkent,mint hülye gyerek a kaksiját 😀
egy "titka" van,nagyon jól irányítja az általa vezérelt játékosokat,jövőre övé lesz a leggyengébb csapat,előre látom 😛

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Ez mondjuk nem semmi tényleg, előző körben kikaptam Miilann-tól, az volt az első győzelme, most meg megvertem Barney-t (Pocs-t ? 😊 ) akinek mez ez volt az első veresége 😊Rataxes
persze most kell neked is feltámadni, mikor már azt hittem hogy beférhetek mákkal az utolsó PO-helyre 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez mondjuk nem semmi tényleg, előző körben kikaptam Miilann-tól, az volt az első győzelme, most meg megvertem Barney-t (Pocs-t ? 😊 ) akinek mez ez volt az első veresége 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Upset of the year 😀 :

Vikings - Giants 31-26Pocs
Rata az upsetek nagymestere,engem is megvert 😛Newman
Azt hiszem van egy elmaradt meccsünk. Ha 15 perc múlva jó neked, gyere majd hamára.Pocs
jól tudod..akkor negyed óra múlva 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Upset of the year 😀 :

Vikings - Giants 31-26Pocs
Rata az upsetek nagymestere,engem is megvert 😛Newman
Azt hiszem van egy elmaradt meccsünk. Ha 15 perc múlva jó neked, gyere majd hamára.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Upset of the year 😀 :

Vikings - Giants 31-26Pocs
Rata az upsetek nagymestere,engem is megvert 😛

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Upset of the year 😀 :

Vikings - Giants 31-26

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát valahogy a manager játékban is csinálják...Laki
ja csak a manager játékban nem kell ledraftolni egyszerre az egész ligát 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
na Packers elszállt PO-tól, a Vikings örülhet... 😀.brk
nem szállt még az el, bőven jó vagy még a 3. helyek között.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
És kik lesznek a draft prospectek?Biagio
A csapatok 😊Rataxes
az lenne a legjobb ha tudnánk csinálni egy fantasy draftot, és aszerint csinálni a rostereket 😀 Csak nem tudom ez kivitelezhető lenne-e egyáltalán...eaglesmcnabb
hát ha azt nézzük hogy az espn fantasy-s rookie drafton 16 környi játékos 16 csapatnak kb 4 órába telt, akkor azért 16 (24? 32?) embernél lefradtolni a teljes csapatot elég hosszú elfoglaltság lenne 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Week 16
Green Bay Packers (brk) 24 - 75 (kaszo) Houston Texans
MVP: Eugene Wilson 2 int, 1 td (95 yds), 7 tackles, 6 deflections

szegény brk valószínűleg élete legpechesebb meccsét játszotta, Rodgers összehajigált a 494 yard és 4 TD-je mellé 5 INT-et (Schaub 282 yds, 5 TD, 1 INT), fumble szintén a GB "javára" 2-0, sackek pedig 6-1... De ha ez a Packerses ~500 yardnyi offense nem lenne elég jellemző a meccsre, akkor adaléknak még annyit, hogy a védelmem néha annyit volt pályán egyhuzamban, hogy volt amikor RB jött fel safety-nek, és TE volt a CB posztján 😮 😀 nem láttam még ilyet korábban.
Pedig ez a meccsünk is lehetett volna ugyanolyan szoros, mint az előző, de a madden ma velem volt úgy látszik 😊
Köszi a meccset!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ennyi erővel már mi is indíthatnánk franchise ligát is, csak ahhoz kéne 2-3 ember, aki időmilliomos és ért a madden editorhoz is 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na Packers elszállt PO-tól, a Vikings örülhet... 😀
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hát valahogy a manager játékban is csinálják...


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
És kik lesznek a draft prospectek?Biagio
A csapatok 😊Rataxes
az lenne a legjobb ha tudnánk csinálni egy fantasy draftot, és aszerint csinálni a rostereket 😀 Csak nem tudom ez kivitelezhető lenne-e egyáltalán...eaglesmcnabb
ha vki magára vállalja a feladatot h megcsinálja a rostert, akkor igen.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És kik lesznek a draft prospectek?Biagio
A csapatok 😊Rataxes
az lenne a legjobb ha tudnánk csinálni egy fantasy draftot, és aszerint csinálni a rostereket 😀 Csak nem tudom ez kivitelezhető lenne-e egyáltalán...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És kik lesznek a draft prospectek?Biagio
A csapatok 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És kik lesznek a draft prospectek?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lesz következő szezon, de várjuk meg amíg ennek vége van...Plusz utána még egy kis idő, amíg résztvevőket toborzunk, és csak utána draft.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lesz következő szezon? Esetleg egy draftot nem próbálunk meg lebonyolítani valahogy? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
update: ja most látom hogy frissítve lett a schedule is a blogon, az utolsó 3 meccs eddig nem volt ott, akkor én kérek elnézést.Raider89
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1271

ez a legpontosabb.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
wat, nekem 18 meccsem van a sorsolásban: "Week 20 (apr 8-apr 14)"
és két bye week közben.kaszo
Akkor nem tudom, lehet nem vettem észre a nagy meccsrengetegben hogy lenne még meccsem, vagy a te sorsolásod van elírva, át kell nézni.Raider89
mindenkinek 18 meccse van.shawnka
update: ja most látom hogy frissítve lett a schedule is a blogon, az utolsó 3 meccs eddig nem volt ott, akkor én kérek elnézést.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Chargers-Saints 29-46
MVP: Brees, 445 yard, 4TD
Végén jól tolta a srác, Vincivel és Gatesel nem lehetett mit csinálni szinte... De azért 4 intet begyűjtött a Dm megint.
Grat Milánnak, egyre jobban nyomja.
Na akkor végeztem a regularral, elsőként. 😛
11-4, szarabbra számítottam, mondjuk 0-15. 😂Raider89
wat, nekem 18 meccsem van a sorsolásban: "Week 20 (apr 8-apr 14)"
és két bye week közben.kaszo
Akkor nem tudom, lehet nem vettem észre a nagy meccsrengetegben hogy lenne még meccsem, vagy a te sorsolásod van elírva, át kell nézni.Raider89
mindenkinek 18 meccse van.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Chargers-Saints 29-46
MVP: Brees, 445 yard, 4TD
Végén jól tolta a srác, Vincivel és Gatesel nem lehetett mit csinálni szinte... De azért 4 intet begyűjtött a Dm megint.
Grat Milánnak, egyre jobban nyomja.
Na akkor végeztem a regularral, elsőként. 😛
11-4, szarabbra számítottam, mondjuk 0-15. 😂Raider89
wat, nekem 18 meccsem van a sorsolásban: "Week 20 (apr 8-apr 14)"
és két bye week közben.kaszo
Akkor nem tudom, lehet nem vettem észre a nagy meccsrengetegben hogy lenne még meccsem, vagy a te sorsolásod van elírva, át kell nézni.



Just Win Baby!