NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nos, most nézem hogy mi a szitu skedzsülben.
Rata, Raider89 és Farky-val elmaradt meccsem van, így kérhetnék Newman tőled egy kis türelmet az eheti fordulóval kapcsolatban?
Desert Eagle .5o
nyugi,kb 1 hónapja játszottam az utolsó meccsemet,ráérsz 😀

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nos, most nézem hogy mi a szitu skedzsülben.
Rata, Raider89 és Farky-val elmaradt meccsem van, így kérhetnék Newman tőled egy kis türelmet az eheti fordulóval kapcsolatban?
Farkyval már ledumáltam az időpontot, Rata és Raider89 pls írjatok már rám időpontokkal. Igyekszem hamar leküzdeni a lemaradásokat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem is ez lenne észszerű...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alakul ez... :rolleyes: Azt viszont tényleg tisztázni kéne hogy pontarány vagy egymás elleni eredmény dönt a továbbjutásról...Rataccess
Én az egymas elleneit favorizalnam, mivel nflben is a pontarany semmit nem szamit a vegelszamolasban.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Biagio - Én 38-13

Totális leolvadás.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Alakul ez... :rolleyes: Azt viszont tényleg tisztázni kéne hogy pontarány vagy egymás elleni eredmény dönt a továbbjutásról...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Houston Texans (kaszo) 48 - 40 (.brk) Green Bay Packers
MVP: Jennings 8 rec 341 yds 4 TD

Remek, végig szoros, pörgős meccs volt, amit azért a szerencse is befolyásolt (első félidő utolsó másodpercében brk punt returnje közben bemákoltam egy fumble-t, amit a fetrengő emberek közt végül Eric Winston szedett össze, és végigtotyogta a 28 yardot a 2 méterével meg a 150 kilójával 😀). Végre bejöttek a redzone playeim is. 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
amúgy felvetés: ha valakinek picin múlik a PO (teszem azt én 😀 ) akkor lenne lehetőség újrajátszani a Ravens meccset? perpill nagyon nem mind1, hogy 6-7 vagyok, vagy 7-6.brk
Nem tartom jó ötletnek az ilyesfajta kivételezést 😛 Vagy legyen újrajátszva mind, vagy egyik se 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
miilannal mivan?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Kendi! neked nem lenne jó most lejátszani?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Saints 14 7 14 22 0 57
Packers 0 6 29 14 0 49
brutális meccs volt, gratulálok Raider89-nek!
Rata, te meg ne reménykedj, sonka tudja, hogy csak szerencsével nyert ellenem 😛 😀
amúgy felvetés: ha valakinek picin múlik a PO (teszem azt én 😀 ) akkor lenne lehetőség újrajátszani a Ravens meccset? perpill nagyon nem mind1, hogy 6-7 vagyok, vagy 7-6
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rata: persze még meglehet simán.
Farky. bocsi, valamit írni kellett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
szégyen és gyalázat ez a PR 😛 Manning marad, a többiek cut 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kicsit számolgattam, úgy tűnik meglehet még a PO... Döntetlen mérleg esetén a pontarány számít vagy az egymás elleni eredmény? Ahogy elnézem .brk-nak erősebb a schedule-je, még 3 komoly ellenféllel találkozik a hátralévő 6 meccsen (remélem mindhármat elbukja 😛 ), míg én ha nagyon odateszem magam 4-et is nyerhetek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Maddenliga Power Ranking #3

1. New York Giants 12-0 (-) Mily' meglepő fordulat...
2. Dallas Cowboys 9-2 (+2) Töltött medve volt reggelire, ki lesz a következő áldozat? Nyeregben a Cowboyok...
3. New England Patriots 7-3 (+4) A Baltimore-i GM csere a bostoniak malmára hajthatja a vizet.
4. Atlanta Falcons 6-3 (-1) A Mester rápihent a rangadókra...
5. New Orleans Saints 7-3 (-) A helyi drukkereknek nincs oka panaszra, a csapat megfelel a szezon eleji elvárásoknak.
6. Tennessee Titans 8-3 (-) A szezon vége közeleg, Chris és Vince lassan belefárad a többi 51 játékos cipelésébe...
7. Baltimore Ravens 7-3 (-5) A Hét Kérdése: a GM-csere mennyire rázza meg a csapatot.
8. Green Bay Packers 6-6 (+1) Közeledik a végjáték, egyre közelebb a PO.

9. Minnesota Vikings 5-7 (-1) Fájó vereség egy kiki meccsen a fő rivális otthonában.
10. Cleveland Browns 4-6 (+1) Szó mi szó, Clevelandben hemzsegnek a tehetségek 😂
11. Houston Texans 4-9 (-1) Ideje kicserélni a Secondaryt...
12. Indianapolis Colts 3-9 (-) Érik a Manning cut 😂 😂
13. Chicago Bears 3-10 (-) Egyre biztatóbb a játék, egy jó draft, és jövőre komolyabb célokért küzdhet a GM.
14. Philadelphia Eagles 1-9 (+1) A liga két legmegosztóbb QB-ja idén még nagyot meccsel a jövő évi 1/2-ért.
15. San Diego Chargers 0-9 (-1) Az élet nem mindig csak játék és mese...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
vki egy baráti? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jah, jó kis mérkőzés volt. Ha nincs az a fránya elejtett laszti ott a végén, bármi is lehetett volna, akár 50-30- is kikaphattam volna úgy 😂
Köszi a meccset. Jó volt, élveztem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
lejátszottuk Desert Eagle bemutatkozó meccsét, izgis volt 😊
20-20-szal mentünk bele az utolsó negyedbe, aztán 34-30-ra vezettem ~2 perccel a vége előtt, puntoltam, erre szegénynek jött egy muffed catch, és végül én szereztem meg a pattogó labdát, td is lett a drive-ból utána, aztán meg már nem volt elég ideje fordítani, így a vége:

Houston Texans (kaszo) 41 - 30 (Desert Eagle) Baltimore Ravens
MVP: Slaton, 129 futott yard, 3 td (39 elkapott yard)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vikings 20
Packers 43

mikor lesz új PR? 😀.brk
ha lesz időm meg kedvem 😛 várjunk még az új sráctól is 1-2 meccset, oszt majd csinálok.

viccet félretéve holnap összedobok egyet, csak ma meló volt, most értem haza 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
na igen, Skytto még bent van a hama csoportban
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ravens jó lesz. Hamachira csináljatok viszont helyet, mert nem férek be.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Desert Eagle melyik csapattal leszel?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Vikings 20
Packers 43

mikor lesz új PR? 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
New York Giants - Minnesota Vikings 55-26
Gratulálok Barney-nak, elég gyorsan le lettem radírozva 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Bears-Saints 3-30
MVP: Colston
Az első meccsünk megszakadt a félidőben, 17-14es állásnál (Delete vezetett) és úgy egyeztünk meg, hogy hozzáírom, ha lehet így. Tehát akkor 20-44 hátha jól jön majd még később neki a pontkülönbségben.



Just Win Baby!