NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meccselne valaki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Madden NFL 08-at ha felrakod, akkor jöhetsz a ligánkba. A Baltimore pár napja üresedett meg.shawnka
én egy teljesen kezdő kezébe nem adnék csapatot, nehogy aztán a sorozatos kudarcok miatt elhagyja a ligát, meg játékélményben sem olyan jó, de nem vagyok semmi jónak elrontója, ha nektek megfelel, ám legyen.eaglesmcnabb
Hát, ha valakinek van kedve elmondania a-tól b-ig, hogy pontosan mit kell tennem, akkor szívesen beszállok! az utolsó hsz különösen inspiráló 😀leeon83
Ha van kedved gyerer nyugodtan, csak akkor bírd ki a szezon végéig 😊 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
köszi, most már ezt is tudom! gondolom bajnokság nincs, ha jól sejtem... esetleg valaki itt, akivel lehet "gyakorolni"?leeon83
Madden NFL 08-at ha felrakod, akkor jöhetsz a ligánkba. A Baltimore pár napja üresedett meg.shawnka
én egy teljesen kezdő kezébe nem adnék csapatot, nehogy aztán a sorozatos kudarcok miatt elhagyja a ligát, meg játékélményben sem olyan jó, de nem vagyok semmi jónak elrontója, ha nektek megfelel, ám legyen.eaglesmcnabb
Hát, ha valakinek van kedve elmondania a-tól b-ig, hogy pontosan mit kell tennem, akkor szívesen beszállok! az utolsó hsz különösen inspiráló 😀
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Tulajdonképpen nemjutok szóhoz. 2W streak, Fuck Yeah! Nemtudom elhinni. Köszi srácok, szép meccs volt, sőt kifejezetten élveztem. Nemtudom mi ütött belém/csapatba. (de inkább belém, mert a csapat most se nagyon csinált szinte semmit) 😀

Browns 45-29 Texans

Browns 63-41 Colts

Még Newman ellen van meccsem, meg most hétvégén Shawnka ellen. Aztán végre beértem magam. :cool:Vadkender
holnap ráérek kb este 8-tól,szombat felejtősNewman
Meglátjuk. Szerintem nekem is jó lesz.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tulajdonképpen nemjutok szóhoz. 2W streak, Fuck Yeah! Nemtudom elhinni. Köszi srácok, szép meccs volt, sőt kifejezetten élveztem. Nemtudom mi ütött belém/csapatba. (de inkább belém, mert a csapat most se nagyon csinált szinte semmit) 😀

Browns 45-29 Texans

Browns 63-41 Colts

Még Newman ellen van meccsem, meg most hétvégén Shawnka ellen. Aztán végre beértem magam. :cool:Vadkender
holnap ráérek kb este 8-tól,szombat felejtős

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Tulajdonképpen nemjutok szóhoz. 2W streak, Fuck Yeah! Nemtudom elhinni. Köszi srácok, szép meccs volt, sőt kifejezetten élveztem. Nemtudom mi ütött belém/csapatba. (de inkább belém, mert a csapat most se nagyon csinált szinte semmit) 😀

Browns 45-29 Texans

Browns 63-41 Colts

Még Newman ellen van meccsem, meg most hétvégén Shawnka ellen. Aztán végre beértem magam. :cool:


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
köszi, most már ezt is tudom! gondolom bajnokság nincs, ha jól sejtem... esetleg valaki itt, akivel lehet "gyakorolni"?leeon83
Madden NFL 08-at ha felrakod, akkor jöhetsz a ligánkba. A Baltimore pár napja üresedett meg.shawnka
én egy teljesen kezdő kezébe nem adnék csapatot, nehogy aztán a sorozatos kudarcok miatt elhagyja a ligát, meg játékélményben sem olyan jó, de nem vagyok semmi jónak elrontója, ha nektek megfelel, ám legyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
köszi, most már ezt is tudom! gondolom bajnokság nincs, ha jól sejtem... esetleg valaki itt, akivel lehet "gyakorolni"?leeon83
Madden NFL 08-at ha felrakod, akkor jöhetsz a ligánkba. A Baltimore pár napja üresedett meg.
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem állítottam a nehézségi szinteken, mert kizárólag online játszom, ott meg úgyis adott a szint. Egyébként tegnap már sikerült 2 embert is legyőznöm, akiknek több, mint 300 meccs volt a record-nál. Az egyik kifejezetten nagy élmény volt: 48-45-re nyertem úgy, hogy az utolsó snap-et a 4. negyed vége előtt 2 mp-el indítottam 20 yard-ra az end zone-tól. Mókás volt 😀
Egyébként nincs valamiféle online bajnokság a magyaroknak? Én nem nagyon találtam semmit! leeon83
online játékban is számít hogy milyen nehézségi fok van beállítva, mi all-pro-n szoktunk játszani
(minél magasabb szint, annál többet "csinálnak" a csapat gép által irányított játékosai)kaszo
köszi, most már ezt is tudom! gondolom bajnokság nincs, ha jól sejtem... esetleg valaki itt, akivel lehet "gyakorolni"?
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Már megint én. Gondolom már a tökötök kivan velem. 😀 Akik rám írtak, azoknak visszaírtam hamachin (azért írom itt is, hátha itt előbb észreveszitek) Ma letudok játszani, minimum egy meccset. 8 fele már ráérek. (de lehet mindkét meccset letudom játszani, ez még elválik). Mégegyszer bocs az a játékostársaktól, és a türelmeteket köszönöm.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
hatalmas meccset játszottunk miilannal.
GB 50
SD 49

mindez úgy, hogy végig vezettem, de 1 perccel meccs vége előtt kaptam egy td-t aminek hála 5 pontos hátrányba kerültem, volt 3 időkérésem meg kb 75 yard előttem. 12 mp-vel vége előtt kb 15 yardra endzonetól passz jonesnak, őt levitték 3-on, no huddle, 3 mp-vel vége előtt indítottam el a playt, és td. baszki el se hiszem, hatalmas meccs volt, köszönöm.brk
ez a tipikus "csapkodom a billentyűzetet a meccs után. és rohadt ideges vagyok most" iskolapéldája 😀shawnka
ez a tipikus "csapkodom a monitort a meccs után. és rohadt ideges vagyok most" iskolapéldája 😀 - fix'd 😊

főleg hogy már több meccsem is volt 1td-n belül, de sehogyse akar összejönni az a rohadt W.

child please!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
hatalmas meccset játszottunk miilannal.
GB 50
SD 49

mindez úgy, hogy végig vezettem, de 1 perccel meccs vége előtt kaptam egy td-t aminek hála 5 pontos hátrányba kerültem, volt 3 időkérésem meg kb 75 yard előttem. 12 mp-vel vége előtt kb 15 yardra endzonetól passz jonesnak, őt levitték 3-on, no huddle, 3 mp-vel vége előtt indítottam el a playt, és td. baszki el se hiszem, hatalmas meccs volt, köszönöm.brk
ez a tipikus "csapkodom a billentyűzetet a meccs után. és rohadt ideges vagyok most" iskolapéldája 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hatalmas meccset játszottunk miilannal.
GB 50
SD 49

mindez úgy, hogy végig vezettem, de 1 perccel meccs vége előtt kaptam egy td-t aminek hála 5 pontos hátrányba kerültem, volt 3 időkérésem meg kb 75 yard előttem. 12 mp-vel vége előtt kb 15 yardra endzonetól passz jonesnak, őt levitték 3-on, no huddle, 3 mp-vel vége előtt indítottam el a playt, és td. baszki el se hiszem, hatalmas meccs volt, köszönöm
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Nem állítottam a nehézségi szinteken, mert kizárólag online játszom, ott meg úgyis adott a szint. Egyébként tegnap már sikerült 2 embert is legyőznöm, akiknek több, mint 300 meccs volt a record-nál. Az egyik kifejezetten nagy élmény volt: 48-45-re nyertem úgy, hogy az utolsó snap-et a 4. negyed vége előtt 2 mp-el indítottam 20 yard-ra az end zone-tól. Mókás volt 😀
Egyébként nincs valamiféle online bajnokság a magyaroknak? Én nem nagyon találtam semmit! leeon83
online játékban is számít hogy milyen nehézségi fok van beállítva, mi all-pro-n szoktunk játszani
(minél magasabb szint, annál többet "csinálnak" a csapat gép által irányított játékosai)
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Nem állítottam a nehézségi szinteken, mert kizárólag online játszom, ott meg úgyis adott a szint. Egyébként tegnap már sikerült 2 embert is legyőznöm, akiknek több, mint 300 meccs volt a record-nál. Az egyik kifejezetten nagy élmény volt: 48-45-re nyertem úgy, hogy az utolsó snap-et a 4. negyed vége előtt 2 mp-el indítottam 20 yard-ra az end zone-tól. Mókás volt 😀
Egyébként nincs valamiféle online bajnokság a magyaroknak? Én nem nagyon találtam semmit! [quote=Vadkender
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Most h megoldódott remélhetőleg végleg a net problémám én is készen állok lejátszani az elmaradt meccseimet Vadkenderrel, Barneyval és Skyttoval.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel meghalt a gépem ezért jó ideig nem leszek gépközelbe.
Nem akarok RaiderNation 2.0 lenni ezért szólok 😛
Szerintem jelentkező bőven akad...ezért remélem a Ravens nem marad tulaj nélkül 😊 😀
További jó játékot!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na elérhető vagyok madden téren
minden bepótolandó ellenfelem jelentkezését várom 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
laki+Newman: kerestelek már párszor titeket, majd írjatok privit, hogy mikor akarjátok lejátszani a meccseket, mert lassan a bye weekemnek is vége.kaszo
Szörnyen sajnálom, mondtam,hogy hétvége jó, erre tesom rendezett egy meglepetés bulit 18.szülinapom alkalmából, és nemértem mégse rá. Sorry mindenkitöl mégegyszer. Na de ígérem mostmár aktív leszek. 😐Vadkender
Semmi gond, utólag is boldogat 😀

velem már nincs meccsed idén 😛Newman
jogos, bocsi, szerencsére Kendi rájött hogy neki szántam a megszólítást helyetted 😀 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
laki+Newman: kerestelek már párszor titeket, majd írjatok privit, hogy mikor akarjátok lejátszani a meccseket, mert lassan a bye weekemnek is vége.kaszo
velem már nincs meccsed idén 😛

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
laki+Newman: kerestelek már párszor titeket, majd írjatok privit, hogy mikor akarjátok lejátszani a meccseket, mert lassan a bye weekemnek is vége.kaszo
Szörnyen sajnálom, mondtam,hogy hétvége jó, erre tesom rendezett egy meglepetés bulit 18.szülinapom alkalmából, és nemértem mégse rá. Sorry mindenkitöl mégegyszer. Na de ígérem mostmár aktív leszek. 😐


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy meccset, bárki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember

Köszönöm szépen, hogy reagáltál a kérdésemre! Folyamatosan gyakorolok online ellenfelek ellen, nem túl sok sikerrel. A támadás még csak-csak megyeget, de a védekezés az valami katasztrófa! Tegnap egy srác az Eagles-el 2 KR TD-t hordott vissza, azt hittem a guta megüt. Amit a gép felkínák védekezést, hát azzal nem sokra megyek. Van valami bevált recepted, vagy használod valamelyik együttes védekezési sémáit?leeon83
Én annyit mondok, hogy ne egyből a mélyvízbe kezd. Játssz inkább gép ellen, van sok gyakorlós rész az egész game-be. Hamár kitanultad rendesen, utána mehetsz online. Védekezésben én legtöbbször a Pittsburg vagy a New England playbookját használom. Végösszegzésbe, tényleg, játssz először gép ellen, van külön olyan hogy virtual trainer (hidd el hogy sok mindenre jó), aztán exhibition meccsek, madden moments, practice, a superstar mod is sokmindenre megtaníthat. Egyébként az se rossz amit csinálsz, mert mélyvízben is megtanulhatsz úszni, csak nemfog olyan gyorsan sikerülni. 😊
A hangsúly a gyakorláson van. Beállításokat megnézted amit mondtam?


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
laki+Newman: kerestelek már párszor titeket, majd írjatok privit, hogy mikor akarjátok lejátszani a meccseket, mert lassan a bye weekemnek is vége.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Most h végre van netem le tudom játszani az elmaradt meccseimet. Csak nem tudom kivel van :rolleyes:Farky
nézd meg a schedulet.shawnka
Hogy te Milyen okos vagy 😀eaglesmcnabb
csak jószívű 😛